Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Mizející špio z cizáků

Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,684
Ahoj. Nevím jestli to bylo opravné nebo ne, ale zase mi mizí špionáže z cizáků dříve, než se vrátí špeh. Teď se mi to stalo u dvou a posledně asi u 5 najednou. Je to celkem otravné... :/
Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Komentáře

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) SK1 Komentářů: 821
    to tu bolo už aj predtým, nahlasit na support
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,504
    Zdravím,
    na podporu asi ani není potřeba psát.
     O problému vědí, podle všeho (vlastně spíš podle CM) je tu déle než rok (tj. opravené to nebylo) a stále se jim ho bohužel nedaří “identifikovat” :/ ale vědí, že tu pořád je...
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,203
    upraveno 27.02.2018
    Hmm spoluhráčka mi to taktéž hlásila. Takže o problému se ví, nashle. Ok. A nedalo by se nějak vypnout ty nabídky co mi skáčou do obrazovek při sestavování útoků a někdy i tři v řadě? Bo já nekoupím nic. Ale polepšili jste se, už jde dokompletovat zas cizák. Dobrý krok, ale kurvíte to zas jinými věcmi. Tak nevím..
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,504
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Hmm spoluhráčka mi to taktéž hlásila. Takže o problému se ví, nashle. Ok. A nedalo by se nějak vypnout ty nabídky co mi skáčou do obrazovek při sestavování útoků a někdy i tři v řadě? Bo já nekoupím nic. Ale polepšili jste se, už jde dokompletovat zas cizák. Dobrý krok, ale kurvíte to zas jinými věcmi. Tak nevím..
    Rozhodně jsem to nemyslela tak, že na to kašlou - chybu se snaží najít, ale nedaří se jim přijít na to, v čem spočívá... zejména proto, že se nevyskytuje pravidelně.
    Nabídky - předali jsme návrh, aby se alespoň objevovaly pod otevřeným oknem, zatím bez odpovědi...
Sign In to comment.