Podivná válka

Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,205CZ1
Ahoj. Dneska se nám v alianci stala divná věc. Vyhlásila nám válku 2 členná aliance Katy3. Velitel aliance je ruina. Válku nám vyhlásila hráčka Katy3 (jeho zástupce) legenda 137. Stalo se ale to, že Katy3 padla do ruin přibližně 13 minut potom, co nám byla válka vyhlášená.  Jak je možné, že hráč/ka legendy 137 padne do ruin 13 minut po vyhlášení války? Měl jsem za to, že hrad 70 a vejš padne do ruiny po cca. 1 měsíci. Co s takovou válkou? Dá se nějak zrušit? Má s tím někdo zkušenosti?
Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Komentáře

• ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    Ahoj. Dneska se nám v alianci stala divná věc. Vyhlásila nám válku 2 členná aliance Katy3. Velitel aliance je ruina. Válku nám vyhlásila hráčka Katy3 (jeho zástupce) legenda 137. Stalo se ale to, že Katy3 padla do ruin přibližně 13 minut potom, co nám byla válka vyhlášená.  Jak je možné, že hráč/ka legendy 137 padne do ruin 13 minut po vyhlášení války? Měl jsem za to, že hrad 70 a vejš padne do ruiny po cca. 1 měsíci. Co s takovou válkou? Dá se nějak zrušit? Má s tím někdo zkušenosti?
    Ahoj,
    neútočil někdo z vašich členů na její hrad/základny člena té aliance? Je tu možnost mít zapnuté automatické vyhlášení války, které válku v případě útoku na danou alianci samo vyhlásí, aniž by k tomu musel být někdo online...
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,205CZ1

Jo tak to možné je. To mě nenapadlo... :) Budu muset sprdnout nováčky... Díky. :)

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1

Jo tak to možné je. To mě nenapadlo... :) Budu muset sprdnout nováčky... Díky. :)

Spíš bych to viděl na neúspěšnou sabotáž a u nich zapnuté automat vyhlášení války
    Albi70 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,205CZ1
    Nakonec se jedna hráčka přiznala, že za to může. Takže se to vyřešilo. :)

• yaponec (SK1)yaponec (SK1) Komentářů: 703SK1
    Stači posielat vypisy z utokov na real hračov a zakazat utajene utoky.
    V žiadnej vojne nie sú víťazi, len porazení.
Sign In to comment.