Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Zimní válka - diskuse, otázky

124

Komentáře

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,822
    Stracka (CZ1) napsal(a):

Co mě se týče, tak mě jen plán akcí potvrdil, že GGS nestojí o boje hráč, mezi sebou. Jinak by invazi berimondu dali místo cizáků a krkavců, aby hráči museli získávat slávu jinak,a čest spoustě hráčů nevadí, neboť neví, proč je dobré ji mít, ne místo samíků, a do odměn by dali prostředky, které se dají uplatnit jen na živé cíle. Je to fajn, když v on-line bojové, strategické hře sami tvůrce stále více  demotivují ke skutečným bojům a v honbě za ziskem, který díky tomu jim spíš klesá, z toho dělají Farmwale2.  :-) , vždyť už nejsou ani akce, jako je podsvětí, kde se dali, jako na jediném místě, koupit vrazi :-)

Ahoj, 
    zpětnou vazbu předám :)

Pokud jde o podsvětí, měli by ho momentálně přepracovávat a mělo by se nám v přepracované podobě vrátit :)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    Nebudu škarohlíd a nebudu shazovat kritikou všechno. Ovšem ty časovače jsou brzda. Ani ne tak pro ty, co už vyjezdili, jako pro ostatní. Zvažte úpravu.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,274
    Proč do Královského úkolu nejde použít verbování Šermíře veterána? Když ho chci poslat jako obranu, tak je mezi obráncema. Takže by měl splnit limit 125+...
    Strad75 @ cs 1
  • MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) CZ1 Komentářů: 198

obrana je 132+ ale i to splňuje, má 138, problém bude v tom, že to není ani obránce ani útočník a je to univerzál, tudíž se nepočítá do ničeho, jen u léčení se počítá, kde nezáleží na jednotce...

jinak fakt super, potlesk pro ggs, na beri jsem byl připraven, ty finální odměny z kampaní a počítal jsem s beri, sice verbení mi nedělá problém, ale sláva problém určitě dělat bude jestli jí zas bude potřeba hodně, hlavně na cizáky a nějakou slávu moc připraven nejsem a nepočítal jsem s tím, takže zas akorát problémy, no co nadělám, ggs mě pěkně ...(však víte co mám na mysli ;) ), a pak má mít člověk radost ze hry :/

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,274

obrana je 132+ ale i to splňuje, má 138, problém bude v tom, že to není ani obránce ani útočník a je to univerzál, tudíž se nepočítá do ničeho, jen u léčení se počítá, kde nezáleží na jednotce...

jinak fakt super, potlesk pro ggs, na beri jsem byl připraven, ty finální odměny z kampaní a počítal jsem s beri, sice verbení mi nedělá problém, ale sláva problém určitě dělat bude jestli jí zas bude potřeba hodně, hlavně na cizáky a nějakou slávu moc připraven nejsem a nepočítal jsem s tím, takže zas akorát problémy, no co nadělám, ggs mě pěkně ...(však víte co mám na mysli ;) ), a pak má mít člověk radost ze hry :/

Připravenej budeš:-)
    Nyní naverbíš útok, obranu. Domluvíš se s nějakým kolegou a vyměníte si sláva útok. Jak myslíš, že to 1/2 lidí plní?
    Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Nyní naverbíš útok, obranu. Domluvíš se s nějakým kolegou a vyměníte si sláva útok. Jak myslíš, že to 1/2 lidí plní?

no já vím, jak se to plní, ale musim teď verbovat o 106, alespoň že jsem koupil pár korouhviček, tak mam šanci to splnit...
  • Paťka11 (SK1)Paťka11 (SK1) SK1 Komentářů: 57
    a kedy mienite vrátiť tie suroviny a ruble? :|:|:|
  • Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    upraveno 13.02.2018
    Koukám, že GGS se ukázali jako podvodníci. Jistě, chyba se stát může, ale měnit již jednou dané podmínky akce???? A  ty verbované vojáky bude živit kdo?? A kdo bude jezdit slávu, když už se vydal z praporů, protože už je dal do cizáků??? Na serveru, kde se rozmohlo používání shozů a nehořáků se už na hráče skoro jezdit bohužel nedá. Teda určitě ne pro slávu, Díky GGS, které svými akcemi  přímo vybízí, aby se na hráče nejezdilo!!! Vždyť i velitele do akcí dává na nehráčské cíle. Dost z nś někdy nakoupilo, takže jsme normální platící zákazníci a tak by se GGS k nám mělo chovat. Jediné přijatelné východisko je odebrat úkoly spojené s Berimondem a odměny dát všem, co splnili předchozí úkoly. Oni jasně stanovili pravidla akce a pokud je nemohou dodržet, tak se mají zachovat jako normální obchodní společnost, kterou jsou, a s omluvou hráčům vykompenzovat úsilí, které do toho dosud dali. A tím je míněn i čas, který strávili přípravou na další plánované události.
    Stracka @ cs 1
  • Stracka (CZ1)Stracka (CZ1) CZ1 Komentářů: 170
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

no já vím, jak se to plní, ale musim teď verbovat o 106, alespoň že jsem koupil pár korouhviček, tak mam šanci to splnit...
    Ty možná ano, ikdyž je to vlastně podvod. Ale v podmínkách GGS není nikde stanovena povinnost chodit na fórum a některým dokonce ani nejde, takže spousta hráčů stále čeká Beri a neví, že má verbovat útok a obranu, šetřit korouhve a domluvit se s kolegou, že na sebe vyjedou, nebo ještě lépe, sjedou hráče v ali, který už hoří, takže mu to je jedno, a nemá žádnou čest, nebo jen malou, a tu obranu tam poslat formou podpory. Je to skvělé, že GGS díky svému  jednání nutí hráče k akcím na hranici podvodu, jen aby jejich úsilí nevyšlo s prázdnou. :-(
    Stracka @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,345
    Stracka (CZ1) napsal(a):
    Koukám, že GGS se ukázali jako podvodníci. Jistě, chyba se stát může, ale měnit již jednou dané podmínky akce???? A  ty verbované vojáky bude živit kdo?? A kdo bude jezdit slávu, když už se vydal z praporů, protože už je dal do cizáků??? Na serveru, kde se rozmohlo používání shozů a nehořáků se už na hráče skoro jezdit bohužel nedá. Teda určitě ne pro slávu, Díky GGS, které svými akcemi  přímo vybízí, aby se na hráče nejezdilo!!! Vždyť i velitele do akcí dává na nehráčské cíle. Dost z nś někdy nakoupilo, takže jsme normální platící zákazníci a tak by se GGS k nám mělo chovat. Jediné přijatelné východisko je odebrat úkoly spojené s Berimondem a odměny dát všem, co splnili předchozí úkoly. Oni jasně stanovili pravidla akce a pokud je nemohou dodržet, tak se mají zachovat jako normální obchodní společnost, kterou jsou, a s omluvou hráčům vykompenzovat úsilí, které do toho dosud dali. A tím je míněn i čas, který strávili přípravou na další plánované události.

A co říkají ti, kteří si koupili stavební díly na vyšší produkci jídla 3 kusy za cca 100k rublů? Dnes jsou k mání mnohem lepší díly a bez nutnosti utrácení rubínů. Co říkají ti, kteří po postavení nemocnice zjistí, že není pravda to co stojí v popisu té budovy, že zachrání část padlých obránců? Atd atd ..

A ty tu fňukáš nad tím, že změnily úkoly. Nehledě na to, že ty dva nové jsou jednodušší než ty s Berimondem.

Balík4 @ cs 1
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Stracka (CZ1) napsal(a):

A co říkají ti, kteří si koupili stavební díly na vyšší produkci jídla 3 kusy za cca 100k rublů? Dnes jsou k mání mnohem lepší díly a bez nutnosti utrácení rubínů. Co říkají ti, kteří po postavení nemocnice zjistí, že není pravda to co stojí v popisu té budovy, že zachrání část padlých obránců? Atd atd ..

A ty tu fňukáš nad tím, že změnily úkoly. Nehledě na to, že ty dva nové jsou jednodušší než ty s Berimondem.

Totální souhlas - navíc, kdo nevyrábí vlajky nepřetržitě, nemůže si stěžovat, že jich má nedostatek  :D>:)
    Albi70 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Totální souhlas - navíc, kdo nevyrábí vlajky nepřetržitě, nemůže si stěžovat, že jich má nedostatek  :D>:)
    Balík totiž je chytrej. To není nějaký pouťový kouzelník. Přemýšlí a neplácá kraviny. Je dobrej
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Tak šup .. nadáváme .. téma je větší sláva než bylo avizováno :-)
    Balík4 @ cs 1
    No mě se ta sláva vůbec nelíbí, ale tak hodit verb a sjet věže není problém, sláva se dá získat nějak vždy, akorát by mě zajímalo, kdy ggs smaže ty poslední dva úkoly, protože jestli je tam nechají, tak je asi nesplníme a odměny pak taky nedostanem a budem se moci akorát dohadovat s podporou...
    No mě se ta sláva vůbec nelíbí, ale tak hodit verb a sjet věže není problém, sláva se dá získat nějak vždy, akorát by mě zajímalo, kdy ggs smaže ty poslední dva úkoly, protože jestli je tam nechají, tak je asi nesplníme a odměny pak taky nedostanem a budem se moci akorát dohadovat s podporou...

Minule to bylo tak, že jsi dal ukončit ty úkoly za rubíny, ale cena byla nula rublů.
    Balík4 @ cs 1
    no uvidíme, ale úkol je malinko jiný, chce to naverbit malinko víc vojáčků, než bylo v oficiálním oznámení, ale tak to je maličkost, rozdíl tam moc není, ale bylo psáno 1,2m slávy a máme tam 1,8m slávy, to je sakra rozdíl, ale co naděláme, budem muset zas máknout...
  • Anoliska (CZ1)Anoliska (CZ1) Komentářů: 96
    Tak kdepak máme to dlouho avízované Beri? Spustíte to ještě dneska,nebo nás zahltíte nesmyslnou kompenzací a na mapu dáte demotivující hrady cizáků?
    Anoliska @ cs 1
  • Messaroš (CZ1)Messaroš (CZ1) CZ1 Komentářů: 61
    Kde je to Beri??????????????????????????????????????
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    upraveno 20.02.2018
    To ví jen Bůh a bří Wawrzinkové  :D>:)

No vážněji - viděl bych to na 12hod
    Albi70 @ cs 1
  • lukyno06 (CZ1)lukyno06 (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    kdypak to asi spustěj, potřebuju dodělat 20 bodů do turnaje :-(

Sign In to comment.