Domů Otázky k Empire

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

VIP a sláva

Ahoj. Mámám jen upřesňující dotaz na podmínky získání bonusu slávy při aktivovaném vip režimu. Jsou zde totiž tři možnosti.
1.  VIP je aktivováno těsně před zadáním útoku, ale při dopadu na hrad je již neaktivní.
2.  VIP při zadání útoku je neaktivní, ale při dopadu na cizí hrad je již aktivováno.
3.  VIP je aktivní již před zadáním útoku a běží i v průběhu samotného boje.
Třetí možnost je samozřejmě jistota, ale zajímalo by mě jestli je možné využívat k získání bonusu i krátké intervaly vip při možnosti 1 a 2.   

Nejlepší odpověď

Další odpovědi

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,571
    Ahoj,
    předpokládám, že s bonusem za VIP režim to bude stejně jako třeba s praporem slávy - takže by mělo záležet na tom, jestli je aktivní v době dopadu (možnost 2 by tedy měla fungovat) :)
    Ještě to zkusím během týdne ověřit.
  • LoneWarrior (CZ1)LoneWarrior (CZ1) CZ1 Komentářů: 54
    No jelikož na vip režim je ve hře kladen nemalý význam a spousta hráčů za něj utrácí skutečné peníze, tak by imho v tomto mělo být jasno..
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,775
    No jelikož na vip režim je ve hře kladen nemalý význam a spousta hráčů za něj utrácí skutečné peníze, tak by imho v tomto mělo být jasno..
    Jelikož hráči, kteří mají VIP na takové úrovni, kdy ten bonus může mít význam, ho i z akcí mají vyjetý na měsíce dopředu, tak to zas tak zásadní informace není.
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Jelikož hráči, kteří mají VIP na takové úrovni, kdy ten bonus může mít význam, ho i z akcí mají vyjetý na měsíce dopředu, tak to zas tak zásadní informace není.
    Souhlas, za VIP jsem zatím neutratil ani korunu

Albi70 @ cs 1
  • LoneWarrior (CZ1)LoneWarrior (CZ1) CZ1 Komentářů: 54
    No tak toto bude asi jiné na pc a na mobilu. Jelikož se málo zdržuji doma tak nejvíce času trávím ve hře na mobilu. Eventy jezdím velmi aktivně několik hodin denně už asi rok a moc vip času se takto rozhodně získat nedá. Když se ted divam na ten současný turnaj, tak je ho v něm asi na 3 dny. To bych ten turnaj musel vyjet celý 10x za měsíc , abych měl vip pořád aktivní. A vyjezdit si ho na měsíce dopředu určitě nejde, na to bych potřeboval tři životy.. Hráči kteří ho tolik mají si ho museli koupit. Do 70lv se často dalo získat v klání šlechticů, ale pak to úplně utnuli.
    Když získám při útoku kupříkladu 30000 slávy, tak dalších 25% pro mě není rozhodně zanedbatelných.. 
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,775
    No tak toto bude asi jiné na pc a na mobilu. Jelikož se málo zdržuji doma tak nejvíce času trávím ve hře na mobilu. Eventy jezdím velmi aktivně několik hodin denně už asi rok a moc vip času se takto rozhodně získat nedá. Když se ted divam na ten současný turnaj, tak je ho v něm asi na 3 dny. To bych ten turnaj musel vyjet celý 10x za měsíc , abych měl vip pořád aktivní. A vyjezdit si ho na měsíce dopředu určitě nejde, na to bych potřeboval tři životy.. Hráči kteří ho tolik mají si ho museli koupit. Do 70lv se často dalo získat v klání šlechticů, ale pak to úplně utnuli.
    Když získám při útoku kupříkladu 30000 slávy, tak dalších 25% pro mě není rozhodně zanedbatelných.. 
    Na PC verzi je v turnaji necelých 5 dní, jestli dobře počítám, ale VIP není jen z něj, určitě je u cizáků, určitě je v kole štěstí, mám pocit, že i v obou berimondech, ale je pravda, že to na mobilu může být jinak. Osobně mám aktuálně VIP na 148 dní, koupil jsem ho za celou hru jednou na měsíc.
Sign In to comment.