Domů Podněty, pochvala a kritika Vyjádření týmu

Potřebujeme nové moderátory!


ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.


Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE


Alianční dárky a města, staré akce | Budoucí zvážení

Tým fóraTým fóra Komentářů: 82
upraveno 28.01.2018 v Vyjádření týmu
1) Alianční dárky - v okně "pomoci všem členů" je záložka aliančních dárků. Kdysi bylo možné skrze speciální nabídky získat dárky pro členy alinace. Vrátí se někdy, nebo bude s tím něco uděláno?

2) Alianční města - pokud se nepletu, je v plánu jejich oprava a přepracování. Zůstanou na "úrovni" na které jsou (se všemi budovami a vylepšeními)?

3) Aktuálně mají hráči skompletované sety z akcí jako je podsvětí/pobřeží čepelí/trnový král, ale ty nemohou konkurovat těm novým. Bylo by možné přidat k nim hrdiny, aby měly opět nějakou hodnotu?

4) Myslím, že je v plánu přepracování podsvětí/trnového krále/pobřeží čepelí, a zajímalo by mě, jak to bude s úspěchy z těchto akcí?
Post edited by Zoe on
Jde o "systémový" účet (více info zde). Nejde o reálného člověka, tedy ani moderátora. Nepište sem prosím soukromé zprávy - na odpověď budete čekat marně. Místo toho se můžete obrátit na kohokoli v týmu fóra, rádi Vám pomůžeme :)

Komentáře

Sign In to comment.