TECHNICKÉ PROBLÉMY ( kdo máte ozvete se)

Máte technické problémy s hrou...a chcete vědět co dál??,
NIC.... NIKDO VÁM NEPOMŮŽE ALIANCE KOLIBŘÍCI ROKA PŮL .POSÍLÁ SCENY VŠEM ADMINŮM O TECHNICKÉM PROBLÉMU..--VÝSLEDEK..ADMINI TO NEUMÍ VYŘEŠIT..A JAK VIPADÁ NEMAJÍ ANI. MOŽNSOT SE NA TO NĚKDE ZEPTAT.VÍŠ...vyvěšování vlajek..že spolu..SOUCÍTÍME JE NA NIC...
JEDINNÉ..ASI.. OTEVŘÍT.VELKOU HROMADNOU VÝZVU NA ZLEPŠENÍ TECHNICKÝCH NEDOSTATKŮ...
případně podání žaloby...jako jeden celek a žádání oprav a náhrad..
TOHLE UŽ NENÍ SAMO SEBOU... VŽDY´T NÁS VONÍ ZA NOS..
psali jsme::: zoe,mraz,sstyx,hugolin a sceny posílali...dokonce jsem to namalovali???a rok pryč klído udělám sceny žejsme technický problém hlasili..už v roce 2016 DO DNES NIC..PROGRAMÁTOR TO NEOPRAVIL
«137

Komentáře

• david121 (CZ1)david121 (CZ1) Komentářů: 17
    upraveno 21.01.2018
    No já jsem takle našel bug. Bug se nachází v ledovém turnaji v umístění je to mezi 30-39 úroveň. 

jméno ve hře: david121
    jméno aliance: PAGAN S-K.
    povýšení v alianci: člen
    nejvíce titul: Vítězný
    level: 48

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,753CZ1
    Když to tak čtu, zkusili jste taky napsat na support? Oni lidi na fóru, včetně moderátorů s tím bohužel nic moc dělat nemůžou.
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    @sentys (CZ1) možná by pomohlo napsat, o jaký problém jde...?

david121 (CZ1) napsal(a):
    No já jsem takle našel bug. Bug se nachází v ledovém turnaji v umístění je to mezi 30-39 úroveň. 

Chybu předám :)
  • david121 (CZ1)david121 (CZ1) Komentářů: 17

Zoe napsal(a):
    @sentys (CZ1) možná by pomohlo napsat, o jaký problém jde...?

david121 (CZ1) napsal(a):

Chybu předám :)
    Děkuji :smile:
    jméno ve hře: david121
    jméno aliance: PAGAN S-K.
    povýšení v alianci: člen
    nejvíce titul: Vítězný
    level: 48

• matty1 (CZ1)matty1 (CZ1) Komentářů: 1CZ1
    Na základnách mám seklá počitadla jídla. Pouze množství klesá ale nenarůstá. Kapacita skladu je násobně větší a na žádném hradě nehoří. Na základny ani vozíky jídlo nevyloží. S plným nákladem se vrátí na hlavní hrad.

Problém trvá měsíce. Admin mě na dotaz neodpověděl a na podporu jsem psal v češtině. Přišlo pouze potvrzení, že dotaz převzali a nic se neděje.

Nevím jestli dělám někde chybu nebo to je jenom chyba hry. Poradí mi tady někdo?

Dík za info

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    upraveno 22.01.2018
    matty1 (CZ1) napsal(a):
    Na základnách mám seklá počitadla jídla. Pouze množství klesá ale nenarůstá. Kapacita skladu je násobně větší a na žádném hradě nehoří. Na základny ani vozíky jídlo nevyloží. S plným nákladem se vrátí na hlavní hrad.

Problém trvá měsíce. Admin mě na dotaz neodpověděl a na podporu jsem psal v češtině. Přišlo pouze potvrzení, že dotaz převzali a nic se neděje.

Nevím jestli dělám někde chybu nebo to je jenom chyba hry. Poradí mi tady někdo?

Dík za info

Problém (tj, proč ti neodpověděli, nikoliv příčina chyby)  bude asi ve zvýrazněné části - support v českém jazyce je už rok a půl mimo provoz, zkus jim napsat anglicky
    Albi70 @ cs 1
  • velkýPeS (CZ1)velkýPeS (CZ1) Komentářů: 3
    ahoj, chci poslat útok na nomády,kliknu na mapu světa a celá mapa mi začne rolovat a nejde to zastavit. Co s tím mám dělat? Můj hrad mi prostě během chvilky uteče a mapa se zastaví až na nejsevernějším místě. Kliknu znovu na spodní šipku s názvem hradu a začne to znovu.
    velkýPeS (CZ1) napsal(a):
    ahoj, chci poslat útok na nomády,kliknu na mapu světa a celá mapa mi začne rolovat a nejde to zastavit. Co s tím mám dělat? Můj hrad mi prostě během chvilky uteče a mapa se zastaví až na nejsevernějším místě. Kliknu znovu na spodní šipku s názvem hradu a začne to znovu.
    Ahoj,
    zkusil jsi vymazat mezipaměť (cache) prohlížeče?
  • velkýPeS (CZ1)velkýPeS (CZ1) Komentářů: 3
    jj,je to vymazané a to samé dělá i veeliteli - lord Mefisto,taky mu běhá mapa a nejde mu poslat útok,

velkýPeS (CZ1) napsal(a):
    jj,je to vymazané a to samé dělá i veeliteli - lord Mefisto,taky mu běhá mapa a nejde mu poslat útok,

QA se na to podíval a mapa jim neběhala - zkuste prosím jiný prohlížeč, mohlo by to pomoct (QA to zkoušel na firefoxu) :)
  • lord Mefisto (CZ1)lord Mefisto (CZ1) Komentářů: 3
    už je to v pořádku, jenom pro info-používám win7 a prohlížeč Mozilla Firefox
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 632CZ1
    V beri jsem dosáhl top100 a mám 145K  bodu chrabrosti  Proč mi padl Titul na zbraňmistra  ? 
  • HorusHorus Komentářů: 331Moderator
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    V beri jsem dosáhl top100 a mám 145K  bodu chrabrosti  Proč mi padl Titul na zbraňmistra  ? 
    Pravdepodobne pocet nahratych bodov nestaci na top 100 umiestneni.

Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 632CZ1
    To nechápu když jsem skončil 54  a padnout by to mělo až když klesnu pod 95K   Minule to tak bylo a vydrželo mi to až do další akce Beri  
  • HorusHorus Komentářů: 331Moderator
    95 000 je minimalny pocet bodov pre dosiahnutie titulu zbranmistra. potom mas top 100 a tam zalezi kolko ma nahratych bodov ostatny hraci 
    Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • jonas008 (CZ1)jonas008 (CZ1) Komentářů: 1

Ahoj. Dokončil jsem Ledový turnaj a při osazování diamantu Křišťálový květ se mi tento diamant nezasadil o zbroje a nemám jej ani ve skladu. Jak to mám řešit? Díky za informaci.

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,191CZ1
    jonas008 (CZ1) napsal(a):

Ahoj. Dokončil jsem Ledový turnaj a při osazování diamantu Křišťálový květ se mi tento diamant nezasadil o zbroje a nemám jej ani ve skladu. Jak to mám řešit? Díky za informaci.

Ahoj písni na podporu. Kategorie in-game loss...
    Většinou nepřipsané vybavení vrací. 
    A chce to dávat taky bacha na plný sklad, občas se to pak nemusí připsat :)

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,268SK1
    Len taká drobnosť. Prečo mám v nemocnici 261 vojakov, keď kapacita je 260? :D

https://ctrlv.cz/NNOA
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Panthera (SK1) napsal(a):

Jeden stojí na chodbě a čeká na postel?  :D:D:DB)
    Albi70 @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,191CZ1
    Panthera (SK1) napsal(a):

jeden z vojáků je asi na víc kusů :DDDDD

Sign In to comment.