pripsani odmen

splnil jsem tabulku louskacu jakto ze jste me nepripsali louskace divous ajeste jste me souply nazpět do pulky tabuly mejte se s vámi koncim mate v tom bordel.

Komentáře

• valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    nemají  ,v  polovině  tabulky  jsi  proto  že  máš ještě  šanci  vyjet  druhého  louskáče  :-))

valoken @ cs 1
  • KlídekPohoda (CZ1)KlídekPohoda (CZ1) Komentářů: 24CZ1
    Ahoj,můj dotaz není k louskáčovi,ale do odměn patří,našemu členovi nebyly připsány alianční odměny ze samurajů.Nebyl tady sice dá se říci přes celé svátky,ale včera už se přihlásil a začal normálně zase fungovat,ale ty aliančmí odměny co jsou pro členy aliance nedostal.Chci se zeptat jaká je s tím zkušeost.Děkuji moc za vysvětlení :-)
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    brod (CZ1) napsal(a):
    splnil jsem tabulku louskacu jakto ze jste me nepripsali louskace divous ajeste jste me souply nazpět do pulky tabuly mejte se s vámi koncim mate v tom bordel.
    Ahoj,
    pokud jsi nedostal vybavení, kontaktuj prosím podporu - měli by ti ho připsat :)

Ahoj,můj dotaz není k louskáčovi,ale do odměn patří,našemu členovi nebyly připsány alianční odměny ze samurajů.Nebyl tady sice dá se říci přes celé svátky,ale včera už se přihlásil a začal normálně zase fungovat,ale ty aliančmí odměny co jsou pro členy aliance nedostal.Chci se zeptat jaká je s tím zkušeost.Děkuji moc za vysvětlení :-)
    Ahoj,
    pokud nebyl vůbec online, je správně, že odměny nedostal - nejde o chybu :)
    Bylo to v této aktualizaci.
    • Hráči musí být aktivní při aliančních událostech, aby získali odměny. (musí být online)
  • VSMS II (CZ1)VSMS II (CZ1) Komentářů: 7

tak teď se mi to stalo podruhé tentokrát křišťálový list nejdřív u louskáčů tam mi chybí kámen veselý a teď u ledového turnaje jsem zas nedostal křišťálový list a na podporu psát nemá cenu do teď žádná odpověď a ani ten drahokam

FAKT ÚŽASNÝ GGS!!!!!!!!!!! :(

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,185CZ1
    VSMS II (CZ1) napsal(a):

tak teď se mi to stalo podruhé tentokrát křišťálový list nejdřív u louskáčů tam mi chybí kámen veselý a teď u ledového turnaje jsem zas nedostal křišťálový list a na podporu psát nemá cenu do teď žádná odpověď a ani ten drahokam

Vrací nepřipsané odměny.....od pár lidí vím, že jim to připsali...zkus tam písnout :)

gamina (CZ1) napsal(a):
    VSMS II (CZ1) napsal(a):

Vrací nepřipsané odměny.....od pár lidí vím, že jim to připsali...zkus tam písnout :)

TO BUDU PSÁT SNAD PŘI KAŽDÉ MĚSÍČNÍ UDÁLOSTI PRVNÍ ZPRÁVU CO JSEM JIM NAPSAL ŽE MI CHYBÍ VYBAVENÍ BYLO JEŠTĚ TÝDEN PŘED VÁNOCI FAKT MĚ TO S.ERE ČLOVĚK JEZDÍ ABY MĚL DOBRÉHO VELITELE A ONO TOHLE :-(

VSMS II (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    VSMS II (CZ1) napsal(a):

TO BUDU PSÁT SNAD PŘI KAŽDÉ MĚSÍČNÍ UDÁLOSTI PRVNÍ ZPRÁVU CO JSEM JIM NAPSAL ŽE MI CHYBÍ VYBAVENÍ BYLO JEŠTĚ TÝDEN PŘED VÁNOCI FAKT MĚ TO S.ERE ČLOVĚK JEZDÍ ABY MĚL DOBRÉHO VELITELE A ONO TOHLE :-(

Tady ale v naprosté většině případů nejde o chybu hry, ale o chybu hráče - stačí si hlídat místo ve skladu a s připisováním vybavení pak nebude problém :)
    jiné sračky se připíšou!!!!!!!!!!!  takže končím se hrou !!!!!!!!!
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 696CZ1
    hurá >:)
    Mik Mak
  • martulka2 (SK1)martulka2 (SK1) Komentářů: 1
    Kúpila som si  odmeny zo 460% bonusu, rubíny mi nabehli, ale odmeny nie /urýchľovače, jedlo a steny/ 
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,185CZ1
    martulka2 (SK1) napsal(a):
    Kúpila som si  odmeny zo 460% bonusu, rubíny mi nabehli, ale odmeny nie /urýchľovače, jedlo a steny/ 
    Ahoj, bude potřeba kontaktovat podporu. Koukni se sem: https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/284141/support-podpora-hry#latest

použij kategorii "platba" 

• vévoda jan (CZ1)vévoda jan (CZ1) Komentářů: 3CZ1
    upraveno 15.11.2018
    On 15.11.2018 , 14 hours I used to buy 100 % rubies. I was after the 530kč + 100000rubies.
    Banner with a ponytail - 1400ks , rychlopírka - 150ks , terrors - 3100ks , demonic grin - 2600ks , to 700% bonus for 2 hours , the food - 300500ks , the hero - 932ks , cast-iron defence shield - 3506ks , mobile tower - 2077ks , gable - 4410ks , boulders - 300ks . There was nothing to me . Please immediate action.

vevoda jan

email: ***
    Post edited by Zoe on
    vévoda jan @ cs 1
    On 15.11.2018 , 14 hours I used to buy 100 % rubies. I was after the 530kč + 100000rubies.
    Banner with a ponytail - 1400ks , rychlopírka - 150ks , terrors - 3100ks , demonic grin - 2600ks , to 700% bonus for 2 hours , the food - 300500ks , the hero - 932ks , cast-iron defence shield - 3506ks , mobile tower - 2077ks , gable - 4410ks , boulders - 300ks . There was nothing to me . Please immediate action.

vevoda jan

email: ***
    Ahoj,
    je potřeba kontaktovat podporu hry, my na fóru bohužel nemáme možnost ti předměty vrátit...
Sign In to comment.