Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Madaile za navýšení úrovně chánových táborů

Tak teď nevím. Každý zúčastněný člen aliance měl dostat při zvýšení úrovně chánova tábora 200 medailí a já nedostal nic

Komentáře

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,325
    Tak teď nevím. Každý zúčastněný člen aliance měl dostat při zvýšení úrovně chánova tábora 200 medailí a já nedostal nic
    To dostaneš až keď skončí udalosť.
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,146
    a musíš alespon 1 vyjet na chána 

• wendybasket (CZ1)wendybasket (CZ1) Komentářů: 2
    já jsem dvakrát vyprovokoval chána k zuřivosti
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    já jsem dvakrát vyprovokoval chána k zuřivosti
    tím  se  jako  chlubíš ? :-))

valoken @ cs 1
  • pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,146
    Když klikneš na stan Herold invaze  a pak na tu prilbu Chánova pomsta  tak vpravo  hoře máš obchodníka  s chánovými medailemi  Tam se ti ukáže kolik máš medailí  

Vlevo dole máš seznam odměn  Tam se zobrazuje odměna pro Ali které se Ti pripíšou po skončení akce  
    Nomádsky stan zustáva jěšte 24h  aby si mohl za medaile něco koupit 
  • Executioner (CZ1)Executioner (CZ1) CZ1 Komentářů: 82
    Ahoj. To, že si můžu ještě 24 h po akci něco koupit je my platný jak datlovi gumovej zobák. Mě by spíš zajímalo, jak mám dělat královskej úkol, kterej mimo jiné trvá ještě 2 h, ale nomádi už zdrhli.
    Executioner @ cs 1
    Ahoj. To, že si můžu ještě 24 h po akci něco koupit je my platný jak datlovi gumovej zobák. Mě by spíš zajímalo, jak mám dělat královskej úkol, kterej mimo jiné trvá ještě 2 h, ale nomádi už zdrhli.
    Môžeš minúť tie dosky :wink:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    tak když to nestíháš za 5 dní tak k čemu jsou ti 2 hodiny navíc :D:D:D
    Mik Mak
  • MmoouurreekkRul (CZ1)MmoouurreekkRul (CZ1) CZ1 Komentářů: 197

stejně je to k ničemu, úkol tam mam splněný a ty odměny se nějak vytratily, ale co, psát na ggs kvůli 150vojáčkům, 20 truhlám a 30 bombám ani nemá smysl :D:D:D
    Hmm no mne ukazuje, že som tú úlohu splnila, pričom to vôbec nie je pravda :smiley:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    no já ještě dnes ráno jel nomádíky, utratil nějaké desky, ani jsem nekoukal, zda to mám splněné všechno, možná mi tam pár táborů chybělo, těžko říci, každopádně to má ggs nějaké zabugované, to by zas chtělo nějaký dárkový balíček s alespoň 10k čertama a tentokrát těma veteránskýma :D
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    no já ještě dnes ráno jel nomádíky, utratil nějaké desky, ani jsem nekoukal, zda to mám splněné všechno, možná mi tam pár táborů chybělo, těžko říci, každopádně to má ggs nějaké zabugované, to by zas chtělo nějaký dárkový balíček s alespoň 10k čertama a tentokrát těma veteránskýma :D
    v tomto případě se o bug nejedná, tábor zůstal déle právě proto, aby se daly utratit desky a medaile
    Albi70 @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    ano upsal jsem se.... myslel jsem že to bylo na 2dny ale napsal jsem 5. Omlouvám se za svou chybičku,ale klidně mi to můžeš vlepit do tváře sem. Na hře mi kvůli tomu psát nemusíš ;)
    Mik Mak
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    no  tak  ho  nedělej  ,nalej  si  jumíka  a  je  to  :-))

valoken @ cs 1
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    v tomto případě se o bug nejedná, tábor zůstal déle právě proto, aby se daly utratit desky a medaile

no tábor ano, ale tady byla řeč o královských úkolech (ty časové), tam to mají nějak zabugované ;)
  • fajop (CZ1)fajop (CZ1) CZ1 Komentářů: 1
    jo no .
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    Albi70 (CZ1) napsal(a):

no tábor ano, ale tady byla řeč o královských úkolech (ty časové), tam to mají nějak zabugované ;)
    nemají , někdo třeba splnil v úkolu vše, kromě utrácení desek, případně získání desek (ty se dají získat i jako odměna i když tábory nejsou), prodloužení úkolu jim to splní  :D
    V každém případe to není nic podstatného, jsou tu ve hře mnohem horší nesmysly a chyby  :D>:)o:)  
    Albi70 @ cs 1
Sign In to comment.