Diskuze k prosincové aktualizaci!

«137

Komentáře

• tomanji009 (CZ1)tomanji009 (CZ1) Komentářů: 11
    Kdy budou přidány soukromé zdrojové vesnice? v jednom prohlášení bylo napsáno, že mají být přidány v září tohoto roku :wink: 
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    tomanji009 (CZ1) napsal(a):
    Kdy budou přidány soukromé zdrojové vesnice? v jednom prohlášení bylo napsáno, že mají být přidány v září tohoto roku :wink: 
    Kdy budou zatím bohužel nevíme :/ Pro empire jsou v zásadě připravené, ale chtějí je přidat zároveň i na E:4K - takže se čeká, kdy budou hotové i tam...
  • taliesyn (CZ1)taliesyn (CZ1) Komentářů: 25CZ1
    Koukám , že GG už začíná plánovat střízlivě, prostě někdy mezi 9.lednem a 5.prosincem to spustí  :D 
    A až to přijde, vyloženě už toho vidím jak kněžna Libuše, hráči se budou moci utlouct po nákupech rubínů, aby získali dalšího velitele do vzácné a dlouhé série "Neposílejte mně na hráče, oni by mi pocuchali účes".
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    taliesyn (CZ1) napsal(a):
    Koukám , že GG už začíná plánovat střízlivě, prostě někdy mezi 9.lednem a 5.prosincem to spustí  :D 
    A až to přijde, vyloženě už toho vidím jak kněžna Libuše, hráči se budou moci utlouct po nákupech rubínů, aby získali dalšího velitele do vzácné a dlouhé série "Neposílejte mně na hráče, oni by mi pocuchali účes".
    9. leden - 5. prosinec je doba trvání dlouhodobé bodové události, ve které půjde set získat :D
  • Marty7704 (CZ1)Marty7704 (CZ1) Komentářů: 19CZ1
    Chci se zeptat co bude se slonovinovou královnou , bude nahrazena tim novym setem od pristiho roku  nebo bude dále pokracovat ?
    Marty7704 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,310CZ1
    Marty7704 (CZ1) napsal(a):
    Chci se zeptat co bude se slonovinovou královnou , bude nahrazena tim novym setem od pristiho roku  nebo bude dále pokracovat ?
    bude pokračovat. Nový set by měl být v některém festivalu.

Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,190CZ1
    Marty7704 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj, koukni  sem  :)

• dracik152 (CZ1)dracik152 (CZ1) Komentářů: 44CZ1
    Já bych se zeptal na alianční města - vrazili jsme do toho dost zdrojů, takže nás zajímá, zda to nebylo zbytečné, zda tato akce (i když možná v pozměněné formě) bude pokračovat. Jezdili jsme tam i kvůli možnosti získání velitele, ale jak u ostatních velitelů, pokud není kompletním tak není na nic dobrý.
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,310CZ1
    dracik152 (CZ1) napsal(a):
    Já bych se zeptal na alianční města - vrazili jsme do toho dost zdrojů, takže nás zajímá, zda to nebylo zbytečné, zda tato akce (i když možná v pozměněné formě) bude pokračovat. Jezdili jsme tam i kvůli možnosti získání velitele, ale jak u ostatních velitelů, pokud není kompletním tak není na nic dobrý.
    Pokud bys trochu hledal, tak odpověď najdeš. Snad je opraví v průběhu příštího roku.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 913CZ1
    Kam si máme ty velitele strkat? 
    Už se ví, zda zvednou velitelství, nebo třeba zprovozněj můj návrh,: možnost si ,klidně i za rubíny, osadit ty "bonusové" velitele, co sou za VIP režim na způsob automaticeké předvolb ? Tuším si ZOE psala, že to předáš dál...
    Strad75 @ cs 1
  • obluda (CZ1)obluda (CZ1) Komentářů: 91CZ1
    Zoe napsal(a):
    Kdy budou zatím bohužel nevíme :/ Pro empire jsou v zásadě připravené, ale chtějí je přidat zároveň i na E:4K - takže se čeká, kdy budou hotové i tam...
    jak soukromé že bude mýt každý vesničnky ?. mužete mě poslat odkaz na tu diskuzi rád bych si ji přečetl.
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,753CZ1
    obluda (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    jak soukromé že bude mýt každý vesničnky ?. mužete mě poslat odkaz na tu diskuzi rád bych si ji přečetl.
    Bude někde zahrabaná, je to ze začátku roku :-D  Jinak mám pocit, že se psalo, že soukromé vesnice půjdou získat v obchodech akcí a měli by dosahovat cca 80% efektu těch normálních.
    obluda (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    koukni se sem  :)

• drafter01 (SK1)drafter01 (SK1) Komentářů: 41SK1
    novy velitel novy kastelan mna by len zaujimalo nakolko nemam urychlovače ako si mam pomoct ked to stiham miňať  niečo mi pride a hned je to fuč za dalsie cudzinci v tejto dobe mam tak max 600 obrany niekedy si skorro ani neskrtnem a v 1 stovke som ešte ani nebol  ta automatika sa mi nejak nepači 
    drafter01 @ sk 1
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    drafter01 (SK1) napsal(a):
    novy velitel novy kastelan mna by len zaujimalo nakolko nemam urychlovače ako si mam pomoct ked to stiham miňať  niečo mi pride a hned je to fuč za dalsie cudzinci v tejto dobe mam tak max 600 obrany niekedy si skorro ani neskrtnem a v 1 stovke som ešte ani nebol  ta automatika sa mi nejak nepači 
    na  nové velitele  a  někdy  i  kastelána  máš  měsíc  a  to  jde v  pohodě  stihnout  ,nemusíš  patřit  mezi  ty kteří  to  udělají  za den  nebo  i  míň  na  to  se  musíš  připravit  a  nebo  zaplatit  ,je  jenom  na  tobě  do  jaké  kategorie  se  chceš  zařadit  ,ti  co  jsou  pomalejší  mají  výhodu  v  tom  že  budou  vědět  dopředu  na  čem  jsou   a  nemusí  potom  zbytečně  vyhazovat  prostředky  ,stačí  se  jenom  občas  ukázat  na  fóru  
    valoken @ cs 1
    valoken (CZ1) napsal(a):
    na  nové velitele  a  někdy  i  kastelána  máš  měsíc  a  to  jde v  pohodě  stihnout  ,nemusíš  patřit  mezi  ty kteří  to  udělají  za den  nebo  i  míň  na  to  se  musíš  připravit  a  nebo  zaplatit  ,je  jenom  na  tobě  do  jaké  kategorie  se  chceš  zařadit  ,ti  co  jsou  pomalejší  mají  výhodu  v  tom  že  budou  vědět  dopředu  na  čem  jsou   a  nemusí  potom  zbytečně  vyhazovat  prostředky  ,stačí  se  jenom  občas  ukázat  na  fóru  
    Ani jedno, ani druhý:-)
    Stačí tu 24 hod "sedět". 
    Dřív sem měl za to, že je lepší na dělání měsíční akce  jezdit nomády/šikmáče, ale nakonec sou na měsíční lepší krkouni a cizáci:-) Člověk pošle 10 útoků a má hodinu volno:-) U šikmooček a nomádů to tak není, to musíš furt jezdit a sedět u toho... Navíc, na krkouny/šikmáče do měsíční akce vlastně krom pinčlů nic nepotřebuješ:-)
    Strad75 @ cs 1
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Stačí tu 24 hod "sedět". 
    Dřív sem měl za to, že je lepší na dělání měsíční akce  jezdit nomády/šikmáče, ale nakonec sou na měsíční lepší krkouni a cizáci:-) Člověk pošle 10 útoků a má hodinu volno:-) U šikmooček a nomádů to tak není, to musíš furt jezdit a sedět u toho... Navíc, na krkouny/šikmáče do měsíční akce vlastně krom pinčlů nic nepotřebuješ:-)
    no  mě  to  neříkej  já  to  vím  ,akorát  jsem  měl  štěstí  v  tom  že  jsem  ho  udělal  až  po  týdnu  ,a  po  přečtení  fóra  ho  netunil  u  technikuse   :-))

valoken @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,753CZ1
    Cena běžných drahokamů byla snížena! Například můžete získat náhodný drahokamů úrovně 7 jen za 12 000 rubínů nebo drahokam křídelního útoku (úroveň 11) za 229 000 rubínů!

Jé, to jsem si vždycky přál :-D

K cenám prostředků: Budou na ně i po změně cen chodit slevy?

Pamatujte prosím, že každý balíček má limit pro jedno opakování akce, což znamená, že si je můžete koupit jednou až třikrát za akci, v závislosti na balíčku.
    Nějak si nevzpomínám, kdy zbrojíř naposledy odešel, takže to bude limit na celou hru, ale to je nakonec asi dobře :-))

valoken (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Stačí tu 24 hod "sedět". 
    no  mě  to  neříkej  já  to  vím  ,akorát  jsem  měl  štěstí  v  tom  že  jsem  ho  udělal  až  po  týdnu  ,a  po  přečtení  fóra  ho  netunil  u  technikuse   :-))

nj, já ho měl hned a hned ho taky potunil, jak byl technikus. Naštěstí jen 4 x 15lvl:-)
    Tak jím jezdím hold věže na světech a je to úplně k.. mám v tom takovej chaos, že než si všimnu, že dohořela ta věž po něm, dohořej i ty ostatní:-)
    Strad75 @ cs 1

Přebalancování 81. úrovně věží loupeživých baronů

• Už ke to dlouho, co jsme se dotkli věží na nejvyšších úrovní v ohledu jejich nastavení. Během této doby jsme obdrželi hodně zpětné vazby a žádosti o snížení náročnosti těchto věží a abychom je udělali o něco výnosnější.

• V této aktualizaci bychom chtěli vyplnit Vaše přání ohledně 81. úrovně věží loupežných baronů:

• Bonusy baronova kastelána byly sníženy na:

• +40% obrany hradeb

• +33% obrany brány

• +42% bojové síly pro vojáky na blízko

• +38% bojové síly vojáků na dálku

• Jednotky a prostředky na křídlech a středu byly sníženy na:

• Jednotky levého křídla: Halapartna (56), Lučištník s dlouhým lukem (16)

• Prostředky levého křídla: Vrhací kameny (4)

• Jednotky na středu: Halapartna (75), Lučištník s dlouhým lukem (16)

• Prostředky na středu: Opevnění hradní brány (4)

• Jednotky ma pravém křídle: Halapartna (39), Lučištník s dlouhým lukem (27)

• Prostředky na právem křídle: Zápalné šípy (4)

• Jednotky na hradě (nádvoří): Halapartna (9), Lučištník s dlouhým lukem (68)

No když už se do toho pustili, taky tam nemuseli strkat ty lučištníky..... (na hradby).....  :smirk:  o:):D

Sign In to comment.