Domů Czech & Slovak Technické problémy & bugy Problémy s platbami

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Nákup rubínů a odměny

2»

Další odpovědi

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,811
    Nelly (SK1) napsal(a):
    Ahoj, ďakujem za odpoveď. Kam na support??? V akej reči??? Kde je český alebo slovenský . . . hrá nás asi málo a málo kupujeme. . . som z toho sklamaná. 
    Bohužel, podpora je jen v některých jazycích a slovenština ani čeština mezi nimi nejsou :/

Pokud potřebuješ pomoci s překladem, pošli mi text do zprávy :)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    Kupujete vadné zboží a rádi? Tak neremcejte. Bohužel druhá jakost, nedá se svítit ;)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• wolfenstein (CZ1)wolfenstein (CZ1) CZ1 Komentářů: 103
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Kupujete vadné zboží a rádi? Tak neremcejte. Bohužel druhá jakost, nedá se svítit ;)
    Ty mě umíš vždycky těma komentama rozesmát :smiley:
  • aromanes (SK1)aromanes (SK1) Komentářů: 1
    Dnes po zaplateni mi nebol pripisany bonus na samurajoch a ani rubiny tak poprosim o vrateni penazi vy ..........
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,214
    aromanes (SK1) napsal(a):
    Dnes po zaplateni mi nebol pripisany bonus na samurajoch a ani rubiny tak poprosim o vrateni penazi vy ..........
    Ahoj musíš přes podporu, bonus i rubíny ti pak připíšou....

Akorát budou chtít vědět přesně jaký bonus ti mají připsat a kolik rubínů jsi kupoval. 
  • LEBOWSKI4 (CZ1)LEBOWSKI4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 66
    Já jsem taky žádnou odměnu nedostal....ale to bude tím že ruble nekupuji :-))))) a nechápu ty co je kupují,když vás stejně odrbou a musíte škemrat na podpoře aby jste něco získali zpět....a ve finále za své prachy dostanete jen prťavou výhodu,protože GGS chce být ke všem fér bez rozdílu....
  • zibe (SK1)zibe (SK1) Komentářů: 5
    Kupoval som rubiny, nic nepripisalo , peniaze stiahlo. Pisal som na podporu. Chcem sa opytat kedy sa to vyriesi ? 
  • ivavojta (CZ1)ivavojta (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Tak začínám souhlasit s hlasy, které tvrdí, že rubíny nikdy nekupovat !!!
    V sobotu jsem zakoupila rubíny, potřebovala jsem bonus na samuraje, peníze se odečetly bonus ani rubíny nikde. Protože jsem naivka naivní poslechla jsem nápovědu, vymazala cookies a v neděli jsem to zkusila znovu (fakt jsem ten bonus na samuraje chtěla :) a to dokonce dvakrát.
    Opět peníze stržené rubíny nikde, prý se mám obrátit na podporu poskytovatele, že nešlo to zpět přesměrovat, psala banka.

A dneska ??? Právě jsem dostala rubíny ze soboty s bonusem na samuraje !!!!!

Co mám dělat, aby mi vrátili peníze a vzali si všechny ty nesmyslné bonusy??? 

ivavojta @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,775
    upraveno 05.12.2017
    ivavojta (CZ1) napsal(a):
    Tak začínám souhlasit s hlasy, které tvrdí, že rubíny nikdy nekupovat !!!
    V sobotu jsem zakoupila rubíny, potřebovala jsem bonus na samuraje, peníze se odečetly bonus ani rubíny nikde. Protože jsem naivka naivní poslechla jsem nápovědu, vymazala cookies a v neděli jsem to zkusila znovu (fakt jsem ten bonus na samuraje chtěla :) a to dokonce dvakrát.
    Opět peníze stržené rubíny nikde, prý se mám obrátit na podporu poskytovatele, že nešlo to zpět přesměrovat, psala banka.

A dneska ??? Právě jsem dostala rubíny ze soboty s bonusem na samuraje !!!!!

Co mám dělat, aby mi vrátili peníze a vzali si všechny ty nesmyslné bonusy???
    Ono taky záleží na způsobu platby. Přes internetové bankovnictví se oficiálně udává, že připsání může trvat až 5 dní, u jiných způsobů by snad odchylka být neměla. Ale i tak je lepší to nekupovat :D
    Jinak můžeš zkusit napsat na podporu, na vrácení peněz bych moc nespoléhal, ale třeba by se dalo alespoň dohodnout přesunutí bonusu na dobu, kdy k něčemu bude.
  • ivavojta (CZ1)ivavojta (CZ1) CZ1 Komentářů: 13
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

Ono taky záleží na způsobu platby. Přes internetové bankovnictví se oficiálně udává, že připsání může trvat až 5 dní, u jiných způsobů by snad odchylka být neměla. Ale i tak je lepší to nekupovat :D
    Jinak můžeš zkusit napsat na podporu, na vrácení peněz bych moc nespoléhal, ale třeba by se dalo alespoň dohodnout přesunutí bonusu na dobu, kdy k něčemu bude.
    Kdybych posílala platbu standardně (btw.  zákonná doba mezibankovního převodu v ČR podle poslední právní úpravy je 24 hodin) tak bych se tu nevypisovala :) Já jí posílala tak, aby tam byla ihned - poskytovatel Trustp. i moje banka to umožňuje. Je to stejně rychlé jako platba kartou, čili okamžité.

Podle mé banky nedokázal poskytovatelův server odpovědět a platbu vůbec zaúčtovat.

Jinak souhlasím s Tebou stoprocentně - lepší nekupovat !! :) Chtěla jsem něco udělat pro ali.... a teď mám o zábavu postaráno. Vzhledem k tomu, že podpora je pouze cizojazyčná a nám tím tolik vzdálená, tak opravdu mohu doporučit nákupy rubínů dělat jen s vědomím velikého rizika.
    ivavojta @ cs 1
  • zeterberg (CZ1)zeterberg (CZ1) CZ1 Komentářů: 2

Dobrý den,

chtěl jsem si koupit rubíny,platba byla zamítnuta.mám se obrátit na podporu.anglicky neumím,co teď?může mi někdo poradit? [email protected]

erf406 @ WWW 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 982
    zeterberg (CZ1) napsal(a):

Dobrý den,

chtěl jsem si koupit rubíny,platba byla zamítnuta.mám se obrátit na podporu.anglicky neumím,co teď?může mi někdo poradit? [email protected]

v tom ti asi podpora nepomůže. Pro ně neproběhl žádný obchod takže to řešit nebudou. Nepíšeš jak jsi to platil. Podle stylu platby se obrať buď na banku nebo na svého mobilního operátora.
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    zeterberg (CZ1) napsal(a):

Dobrý den,

musíš  svoji  banku  požádat  o  povolení  k placení  kreditní  kartou  ,ze  základu  je  tato  platba  bankou  blokována  
    valoken @ cs 1
Sign In to comment.