тема за спам

12653

Komentáře

• nomercy2nomercy2 Komentářů: 677
    upraveno 27.08.2014
    Олелее 1 войник 1 войник сериозно ли
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Komentářů: 2,716
    upraveno 27.08.2014
    nomercy2 napsal: »

Бодигардовете ми са на смени :)
  • super pecasuper peca Komentářů: 1,191
    upraveno 27.08.2014
    nomercy2 napsal: »

Явно е така, а не си ги е пратил някъде, 1 защитник на 70 ниво, срам...
  • nomercy2nomercy2 Komentářů: 677
    upraveno 27.08.2014
    кви смени направо им казвам тъпчат се и накрая се бият замаяни ;d
    upraveno 27.08.2014
    super peca napsal: »
    Явно е така, а не си ги е пратил някъде, 1 защитник на 70 ниво, срам...

Благодаря, че ми правиш шпионажи и ги качваш във форума, но не се нуждая от твоите съвети :)
  • PowerGamerPowerGamer Komentářů: 609
    upraveno 27.08.2014
    Препоръчвам ти да си направиш малко къщи на стражата и защита, че така и Мумра ще те шпионира :) .

Attachment not found.

Здравеи струва ми се много подло да шпионираш играч и да качваш снимката във форума! :)
    PowerGamer @ bg 1
    upraveno 27.08.2014
    Благодаря, че ми правиш шпионажи и ги качваш във форума, но не се нуждая от твоите съвети :)

Моля, ако искаш и на постовете, няма проблем ....
    upraveno 27.08.2014
    PowerGamer napsal: »
    Здравеи струва ми се много подло да шпионираш играч и да качваш снимката във форума! :)

Нека качва, не е забранено, а и не възразявам, само че нямаше да качи ако имах армия :)
    upraveno 27.08.2014
    Нека качва, не е забранено, а и не възразявам, само че нямаше да качи ако имах армия :)

Напротив щях, а понеже PowerGamer твърдеше, че това е подло, аз ще кача снимка на моята войска.Имам и специални единици, казвам го, защото ако се сметнат само ветераните, бройката не излиза.
    Attachment not found.
    upraveno 27.08.2014
    Напротив щях, а понеже PowerGamer твърдеше, че това е подло, аз ще кача снимка на моята войска.Имам и специални единици, казвам го, защото ако се сметнат само ветераните, бройката не излиза.
    Attachment not found.

Не ме интересува, прави се на мъж колкото искаш, няма да приема едно в едно
    upraveno 27.08.2014
    Не ме интересува, прави се на мъж колкото искаш, няма да приема едно в едно

Не се правя на мъж, имаме спор, не можем да го решим с дипломация, другия вариант на решаване на спорове е военния.
    upraveno 27.08.2014
    Не се правя на мъж, имаме спор, не можем да го решим с дипломация, другия вариант на решаване на спорове е военния.

Това, че ти не искаш решение по дипломатически път, не означава, че аз не искам
    И мисля, че е нелепо да се държим като малки деца, заради промяната на моето мнение за един човек
  • Firemaster (BG1)Firemaster (BG1) Komentářů: 1,104
    upraveno 28.08.2014
    Хора, спрете да се карате ! Всеки има шанс за втори или още шансове ! Хора сме, грешим понякога ! Това не означава вече да се карате ...
    20a6j54.gif
    upraveno 28.08.2014
    Firemaster napsal: »
    Хора, спрете да се карате ! Всеки има шанс за втори или още шансове ! Хора сме, грешим понякога ! Това не означава вече да се карате ...

Аз най-малко с него искам да се карам, защото постоянно поддържах връзка с него и смея да кажа, че е човек на място
  • Firemaster (BG1)Firemaster (BG1) Komentářů: 1,104
    upraveno 28.08.2014
    Аз най-малко с него искам да се карам, защото постоянно поддържах връзка с него и смея да кажа, че е човек на място
    Знам, виждах как се държахте, но като си промени мнението за един човек, защо стана така ? :confused: Все пак всеки има свое мнение :)
    20a6j54.gif
  • Max PowerMax Power Komentářů: 488
    upraveno 31.08.2014
    ..............................
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
    нашите блестящи модератори влагат големи усилия за да правят този форум все по хубав!
    нека НИЕ Да им СЕ отплатим подобаващо С почети И благодарности КАТО изкажем мнението Си За тях в тази Тема И Да покажем колко Много ги обичаме!
  • Ivan2002FighterIvan2002Fighter Komentářů: 987
    upraveno 01.09.2014
    Max Power napsal: »
    Хора!Вече ми писна да ме изкарвате тая изгнила мумия!
    Ще победя тая прословута мумия "MummRa" и ще ви докажа че съм силен и не съм този откачалка дето се е кръстил с тази несъществуваща дума!

ахахахахахаххахахахахааахахахахаа
    6915026S.gif

ivan2002fighter в подкрепа на българската азбука
  • PowerGamerPowerGamer Komentářů: 609
    upraveno 01.09.2014
    Хора!Вече ми писна да ме изкарвате тая изгнила мумия!
    Ще победя тая прословута мумия "MummRa" и ще ви докажа че съм силен и не съм този откачалка дето се е кръстил с тази несъществуваща дума!

Олеле,божеее!Хора,бягайте че и нас ще биееее! А пауърчо даи сега тук да си уредим един разговор.Защо стойш на 11 ниво,толкова ли съм страшен?А не е така аз съм толкова гостоприемен :) !Само стани 15-20 ниво ...

ПС.И аз лично разбрах че ти не си мумра,и какво де с какво ще го/я биеш?Със ниво 2 казарма?Маи да!Или със мизерните 45 воиника к оито имаш? :)
    PowerGamer @ bg 1
  • Max PowerMax Power Komentářů: 488
    upraveno 01.09.2014
    .......................
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
    нашите блестящи модератори влагат големи усилия за да правят този форум все по хубав!
    нека НИЕ Да им СЕ отплатим подобаващо С почети И благодарности КАТО изкажем мнението Си За тях в тази Тема И Да покажем колко Много ги обичаме!
  • Ivan2002FighterIvan2002Fighter Komentářů: 987
    upraveno 01.09.2014
    Ще набирам армия,ще печеля от състезанията по благородство и ще одера тази изгнила мумия!

ми ето срещу какво се изправяш
    6915026S.gif

ivan2002fighter в подкрепа на българската азбука
Tato diskuze je zavřená.