тема за спам

12453

Komentáře

• Ivan2002FighterIvan2002Fighter Komentářů: 987
    upraveno 27.08.2014
    Max Power napsal: »
    сори-след около 30 минути или час ще се видим пак!аз ставам и излизам навън!
    искам да изляза на хладно с приятели да играя
    чао до после

за аспирин ли отиде мойто момче а, знам ги аз твоите.
    6915026S.gif

ivan2002fighter в подкрепа на българската азбука
  • Max PowerMax Power Komentářů: 488
    upraveno 27.08.2014
    ....................................
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
    нашите блестящи модератори влагат големи усилия за да правят този форум все по хубав!
    нека НИЕ Да им СЕ отплатим подобаващо С почети И благодарности КАТО изкажем мнението Си За тях в тази Тема И Да покажем колко Много ги обичаме!
    upraveno 27.08.2014
    проблема е че не разбираш за какво става дума, а се правиш на разбирач. пътуващите рицари не са трудност за малките и големите нива. при малките нива има един бокал с по-малко парчета от колкото птицата при големите. на всеки 5-6 замъка се пада парче от реликвата поне при мен. а за нашествениците не искам да коментирам. с една малка битка взех втората награда (40-50 ниво) от 200 пътуващи.
    6915026S.gif

• PowerGamerPowerGamer Komentářů: 609
    upraveno 27.08.2014
    Стига с този глупав MummRa!!!Не се знае какво е то-съществително или прилагателно или глагол!!!
    Първо мен набедихте че съм този/това съществително/прилагателно/глагол на друг език!-а сега погнахте и този ша та пребия!Още малко и някой от вас ще каже че всички във форума са акаунти на тази незнайна дума!Има по-важни спорове които да се решават тук!а не през страница-две да прекъсвате другите с тази неразбираема за човешкия ум-дума!!!

Сега бих искал да продължа спора си за събията които съм играл!
    Не съм играл много от тях-но все пак съм нашествениците и пътуващите рицари-онова с реликвата и войската!това че не съм играл повечето от тях не значи съм както се изрази един играч-"пълна 0"!Тези две събития все са нещо!а не са 0!сега вие не уважавате мен-както е правел този мумра с горкия Vim78!
    Мислиш се за нещо велико а не си играел НИКОЕ СЪБИТИЕ!Чакам те да си вдигнеш нивата за до ти запаля ама то бива бива ама ти си като охлюв бе!Виж си нивото по-бързо вдигаи!Не мисли че знаеш всичко!Не си играл АБСОЛЮТНО НИКОЕ събитие!И стига си спамшл по темите!Нищо не знаеш ама пишеш и спамиш!Състезаваш се със колко коментара имаш и т.н. !Спри се като станеш поне 20 ниво коментираи ама нищо не знаеш!От играта знаеш...1% max!!!!!!
    PowerGamer @ bg 1
    upraveno 27.08.2014
    Стига с този глупав MummRa!!!Не се знае какво е то-съществително или прилагателно или глагол!!!
    Първо мен набедихте че съм този/това съществително/прилагателно/глагол на друг език!-а сега погнахте и този ша та пребия!Още малко и някой от вас ще каже че всички във форума са акаунти на тази незнайна дума!Има по-важни спорове които да се решават тук!а не през страница-две да прекъсвате другите с тази неразбираема за човешкия ум-дума!!!

Сега бих искал да продължа спора си за събията които съм играл!
    Не съм играл много от тях-но все пак съм нашествениците и пътуващите рицари-онова с реликвата и войската!това че не съм играл повечето от тях не значи съм както се изрази един играч-"пълна 0"!Тези две събития все са нещо!а не са 0!сега вие не уважавате мен-както е правел този мумра с горкия Vim78!
    мумра може да е наречие :rolleyes:
    6915026S.gif

• super pecasuper peca Komentářů: 1,191
    upraveno 27.08.2014
    мумра може да е наречие :rolleyes:

Може и междуметие да е ;) .
  • Simoeon Simov (BG1)Simoeon Simov (BG1) Komentářů: 326
    upraveno 27.08.2014
    super peca napsal: »
    Може и междуметие да е ;) .

Не глагол!
    Simoeon Simov @ bg 1
  • nomercy2nomercy2 Komentářů: 677
    upraveno 27.08.2014
    Направо да го нарещем булон
  • Caliph Hasan IVCaliph Hasan IV Komentářů: 2,716
    upraveno 27.08.2014
    Лесно е да говорите за него, докато е баннат, а като е тук го заплашвате с атаки
    upraveno 27.08.2014
    Лесно е да говорите за него, докато е баннат, а като е тук го заплашвате с атаки

Ние поне не сме го атакували за разлика от теб...
    upraveno 27.08.2014
    Ние поне не сме го атакували за разлика от теб...

Аз го нападнах, не съм го заплашвал, в тези две неща има разлика
    И това, че се появи нов потребител уж еднакво глупав с Мумра (понеже като се появи някой по-неадекватен го плюем) и край, това е Мумра, така ли?
  • Max PowerMax Power Komentářů: 488
    upraveno 27.08.2014
    ..........................................
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    Скъпи съфорумници!
    нашите блестящи модератори влагат големи усилия за да правят този форум все по хубав!
    нека НИЕ Да им СЕ отплатим подобаващо С почети И благодарности КАТО изкажем мнението Си За тях в тази Тема И Да покажем колко Много ги обичаме!
    upraveno 27.08.2014
    Аз го нападнах, не съм го заплашвал, в тези две неща има разлика
    И това, че се появи нов потребител уж еднакво глупав с Мумра (понеже като се появи някой по-неадекватен го плюем) и край, това е Мумра, така ли?

Че аз да съм казвал, че това е Мумра??!!??
  • Simoeon Simov (BG1)Simoeon Simov (BG1) Komentářů: 326
    upraveno 27.08.2014
    Успях да си дойда за малко!
    Нека и аз да пусна една шега за него!
    Мумра означава "стара изгнила мумия"на египетски!;););)

Обиждаш себе си(ако си ти)
    Simoeon Simov @ bg 1
    upraveno 27.08.2014
    Че аз да съм казвал, че това е Мумра??!!??

Подигравахте се на Макс Пауър, че нарече Мумра глагол, а ти му викаше, че е глагола
  • PowerGamerPowerGamer Komentářů: 609
    upraveno 27.08.2014
    Обиждаш себе си(ако си ти)

Не знам кои е ама ми копира името!
    PowerGamer @ bg 1
    upraveno 27.08.2014
    Подигравахте се на Макс Пауър, че нарече Мумра глагол, а ти му викаше, че е глагола

Ами ако не си разбрал ние почнахме да се шегуваме с това...
    upraveno 27.08.2014
    Ами ако не си разбрал ние почнахме да се шегуваме...

Ако се шегуват така с теб?
    upraveno 27.08.2014
    Ако се шегуват така с теб?

Ти пък точно нямаш никакво право да казваш това, защото ти беше един от тези, които му се подиграваха.....
    upraveno 27.08.2014
    Ти пък точно нямаш никакво право да казваш така, защото ти беше един от тези, които му се подиграваха.....

Май се оказах прав, и да, не отричам, че и аз му се подигравах, липсваше ни (на мен вече не) толерантност и вместо да информираме КМ или модератора сами ,,поехме инициативата''
Tato diskuze je zavřená.