Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k říjnové aktualizaci!

245

Komentáře

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,345
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):

Možnost dokoupit části zbroje z akcí pomocí kreditky... Další zhovadilost made in GGS. Takže hráč co umí prd, ale má kartu na tom bude se zbrojí stejně jako ti, co o akcích poctivě makaj. Skvělé. Tovaryšské mince byly fajn, to se hráč musel alespoň snažit, ale tohle je trochu moc.

To mi přijde také jako solidní degradace těch co si to vyjezdí v akcích. :(  

Nikdo nikoho nenutí jezdit nonstop všechny akce naplno , ale pak je to přece volba toho člověka jestli mu to za to stojí "vyjezdit" si to vybavení, nebo si velitele či kastelána poskládat třeba ze zlatých plechů. 

A viděli jste už koupené velitele a kastelány? Ona tu ta možnost získat vybavení jen za to, že někdo vytáhne kreditku, je už roky a je dokonce lepší než to z akcí. Ne že by v tom nebyla vidět ta zoufalá snaha prodat naprosto cokoliv, co se prodat dá, ale výrazný zásah do hry to není.

Spartakus01 (CZ1) napsal(a):
    Pak tu budou nové budovy za statisíce rubek. Fakt čekají, že to někdo koupí, když hra permanentně nefunguje jak má? To by nakupující musel být blbej, nebo masochista. Navíc na hradech na ně stejně není místo, hráči tam dají raději okrasy. To by to muselo jít postavit někde za hradem.
    Lidi už vyhodili peníze za větší kraviny, tohle si kupce najde taky, jakkoliv divné to je :D 
    Ano viděla... a po pravdě trochu nechápu utratit tolik peněz za něco, co může být druhý den, či měsíc minulostí (nejedna onlinovka už skončila:)  ) I když tady to zatím vypadá na zdárný vývoj do budoucnosti :D , přeci jen je to virtuální realita .  Ale každého věc ;) 

Kolik stojí chlast? Kolik utratí lidi peněz za zvířata? Kolik stojí vstupenky na sportovní a jiná kulturní vystoupení? Všechno jsou to peníze utracené za chvilkový prožitek. Ale když máš dát 30Kč u doktora tak se bude stávkovat.
    Balík4 @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,822
    Njn. GGS se prostě nenaučí hráčům naslouchat. V inventáři UP aby se prase vyznalo už teď. Fakt nepotřebuji cca. 10 druhů štítů, stačí mi tak 4, o beranech, žebříkách a věžích ani nemluvím. Když už chce GGS vyrábět xxx druhů UP, tak ať udělají speciální kolonku, kde si hráči na každou akci nastaví UP jaké používají. Klidně to mohou udělat jako předvolby u útoků.

Pak tu budou nové budovy za statisíce rubek. Fakt čekají, že to někdo koupí, když hra permanentně nefunguje jak má? To by nakupující musel být blbej, nebo masochista. Navíc na hradech na ně stejně není místo, hráči tam dají raději okrasy. To by to muselo jít postavit někde za hradem.

Možnost dokoupit části zbroje z akcí pomocí kreditky... Další zhovadilost made in GGS. Takže hráč co umí prd, ale má kartu na tom bude se zbrojí stejně jako ti, co o akcích poctivě makaj. Skvělé. Tovaryšské mince byly fajn, to se hráč musel alespoň snažit, ale tohle je trochu moc.
    Co ještě prodávat okrasy za Top umístění v akcích a poplateček za to, že se do hry přihlásíme? To by šlo ne?

U zbrojíře se prodávají kameny úrovně 10 za stovky tisíc rubek, Jo klidně bych si je koupil, kdyby hra fungovala, bavila mě a cizáci a krkavci nebyly parodie na vtip. Každý druhý hrad úrovně 50 má víc obránců než oni. Můžu poslat XX útoků, ale je to na prd. Škoda vojáků i vlajek. Jediná akce která má po mě smysl jsou nomádi, samurajové a beri. Tam to co získám má alespoň efekt, který vydrží déle než pár hodin.

GGS vykládá jak chce stabilizovat ekonomiku, ale místo toho zatlouká hře do rakve jeden hřebík za druhým.
    Spokojený hráč, je zároveň ochotný si připlatit. Proč by někdo platil za něco s čím není spokojený?
    Návrh s prostředky předáme :)

U budov (ptala jsem se na něco podobného) - ano, hráči je koupí... nebo alespoň to je odhad těch, co to vymýšlí, jak moc mají pravdu se ukáže až po analýze (cca za 3 měsíce, pokud se nepletu). Každopádně lidi kupovali (kupují) i další budovy, o kterých si většina myslí, že jsou k ničemu (např. vrbu zkušeností)...

K ybavení už asi není co dodat.. a ohledně cizáků a krkavců, účastnit se jich přeci nemusíš - můžeš místo toho útočit na hráče... je každého volba, jestli mu ty odměny, co u nich získá, stojí za tu "otravu", nebo ne.

pokoslav (CZ1) napsal(a):
    Kdo se taky těší na hallowenskou akci?  :) 
    Konečně někdo pozitivně naladěný! :D

Příspěvky s návrhy byly přesunuty, pokud k tomu má ještě někdo něco, směřujte to prosím do tamté diskuze :)
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    Je to legrace. Už se snaží prodat cokoliv za každou cenu. Neslavný výsledek kdysi tak slibného vývoje. Já bych jim vlastně ani nevyčítal, že ve finále všechny zbroje půjdou koupit. Otázka je na co těm lidem budou, když nebudou příliš motivováni si je vyjezdit v akci. A proč by pak kupovali bonusy do akce, kterou nejsou motivováni jezdit?

Ale to je jen úvaha a jistě na to čarodějové z Hamburku mysleli :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    upraveno 26.09.2017
    tato aktualizacia je cela trapna .... radsej by mohli zdvyhnut tabor a nie  vymyslat dalsie hluposti ako napriklad toto http://prntscr.com/gq1uuz  ...  vyvojarom v hlave uz naozaj hrabe  

• ALF1208 (CZ1)ALF1208 (CZ1) CZ1 Komentářů: 138
    Ahoj všem
    milá GGS ještě jedna poznámka Zapoměly jste napsat kolik nás to zase bude stát kaček a času ???
    Nový vojáci je jich málo v nabídce ??myslím že jich až dost 
    Kdy konečně nabídnete náhradu vojáku za verbování z hlavního města jak OFF tak i DEFF ??? bylo slíbeno ale sllibem nezarmoutíš ?? - slib vedení GGS si už nepamatuje 
    Nový velitel myslím že když už jich máme tak málo proč se nezvětší velitelství a můžeme posílat jen 21 mimo bonusové návrh aspoň na 48.- to neprojde u velmistra GGS
    mám pokračovat ve výtkách raději ne 
    At píšem sebevětší hovadiny tady tak to bude stejně házení hrachu na zeď.

Přeji moc pěknou hru 

P.S. příště zase napište že bude aktulka a možná dorazí jako tornádo z karibiku za týden :):) 
    ALF1208 @ cs 1

RES FIRMA MITESCERE NESCIT !!!!
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,778
    ALF1208 (CZ1) napsal(a):
    Nový vojáci je jich málo v nabídce ??myslím že jich až dost 
    Dost jich asi je, ale takhle udělají nové s vyšší hodnotou a tedy je mohou s klidem prodávat za vyšší cenu, to bude asi ten hlavní účel :-)
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) SK1 Komentářů: 2,245
    27. 9. mezi 9:30 až 13:00. 

nie je to pre nich priskoro? žeby mali dnes skorší nástup do práce? :-) ale ako ich poznám, tak skôr ako o 13:10 aktualizácia nezačne... ak dnes vôbec prebehne :-)
  • Paťka11 (SK1)Paťka11 (SK1) SK1 Komentářů: 57
    všetko vidím pozitívne až  na obavu z toho ako sa to zas pretiahne kolko dní to zas bude trvať?  :'(:'(
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    škarohlídi  a pesimisti  opět  na scéně:-))
    valoken @ cs 1
  • undertaker666 (CZ1)undertaker666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    do hajzlu,co s tím zase je?po přihlášení mě to automaticky odhlásí.že by opět kvalitně odvedená práce od soudruhů z GGS??????
    martin.kaupa @ cs 1
  • snugi (CZ1)snugi (CZ1) CZ1 Komentářů: 85
    do hajzlu,co s tím zase je?po přihlášení mě to automaticky odhlásí.že by opět kvalitně odvedená práce od soudruhů z GGS??????
    Stačí jim dát pár minut a funguje to. Nicméně nemám "dárky". Při vyzvednutí to hodilo chybovou hlášku a nazdar. Teda ne že bych tím o něco důležitého přišla, ale z principu....
    snugi @ cs 1
    snugi (CZ1) napsal(a):
    Stačí jim dát pár minut a funguje to. Nicméně nemám "dárky". Při vyzvednutí to hodilo chybovou hlášku a nazdar. Teda ne že bych tím o něco důležitého přišla, ale z principu....

martin.kaupa @ cs 1
    jsem na tom stejně (((
    martin.kaupa @ cs 1
  • Redy (CZ1)Redy (CZ1) CZ1 Komentářů: 171
    nápodobně  >:)
  • limkai1 (WORLD1)limkai1 (WORLD1) Komentářů: 300
    dárečky tentokrát nebudou : :p

:)llelik45 @ cs 1
  • snugi (CZ1)snugi (CZ1) CZ1 Komentářů: 85
    tentokrat asi vsichni :) tos hlavne jak to jinak jede ne? .))))
    snugi @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,274
    S nadcházející aktualizací bude snížena doba, po kterou možné zdarma dokončit výstavbu budovy z 10 na 4 minuty. Toto rozhodnutí je založené na zhodnocení aktualního postupu hrou a především chování hráče v počátečních fázích. Proto uzpůsobíme náš systém na základě této analýzy a hrači by tak, s touto úpravou, měli mít efektivnější postup hrou.

No, kdyby se zvedl čas ze 4 na 10 min, tak ta věta dává smysl. Ale ztížením a oddálením "zadara" dostavět budovu určo efektivnější postup hrou nebudou mít. Zato GGS si namastí víc kapsy za rublema urychlované boudy.. A votom to vlastně je...
    U boudy, co se mi staví 24 hod mi to je fuk, ale na Beri, kde se staví většinou 30 -  50 min, mi to vadit už bude...
    Strad75 @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,345
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    S nadcházející aktualizací bude snížena doba, po kterou možné zdarma dokončit výstavbu budovy z 10 na 4 minuty. Toto rozhodnutí je založené na zhodnocení aktualního postupu hrou a především chování hráče v počátečních fázích. Proto uzpůsobíme náš systém na základě této analýzy a hrači by tak, s touto úpravou, měli mít efektivnější postup hrou.

No, kdyby se zvedl čas ze 4 na 10 min, tak ta věta dává smysl. Ale ztížením a oddálením "zadara" dostavět budovu určo efektivnější postup hrou nebudou mít. Zato GGS si namastí víc kapsy za rublema urychlované boudy.. A votom to vlastně je...
    U boudy, co se mi staví 24 hod mi to je fuk, ale na Beri, kde se staví většinou 30 -  50 min, mi to vadit už bude...

To je debilní vysvětlení že jo :-) Mohli třeba pro efektivnější postup hrou zvýšit množství potřebných surovin na stavbu budov. Optimálně nad kapacitu skladu k dané úrovni hradu.  

Je to správné rozhodnutí .. třeba nováčci s tím seknou dřív než jim už to bude líto toho nechat :-)

Balík4 @ cs 1
  • ALF1208 (CZ1)ALF1208 (CZ1) CZ1 Komentářů: 138
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Nejsem ani jeden z nich ale myslí si že GGS by se měla zaměřit na již stávající problémy a ne vytvářet nové a za rubíny myslím si že je tady více 80% co nejsou rubínově závislý a hrají si pro radost ze hry. Tak to byla myšlenka této hry !!!

Pěknou hru ALF
    ALF1208 @ cs 1

RES FIRMA MITESCERE NESCIT !!!!
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    ALF1208 (CZ1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Nejsem ani jeden z nich ale myslí si že GGS by se měla zaměřit na již stávající problémy a ne vytvářet nové a za rubíny myslím si že je tady více 80% co nejsou rubínově závislý a hrají si pro radost ze hry. Tak to byla myšlenka této hry !!!

Pěknou hru ALF
    myšlenka je sice pěkná  ,ale jelikož  to  jak  tady  vlastně je citováno  neustále tuto  hru  hraje podle všeho  99% lidí  zadarmo tak  protagonista  to  z  něčeho  platit  musí tak  se nediv  že  chce nějakou  formou  na ní  i  vydělat  aby mohl  zaplatit  vše co  je nutné,rád bych  poznal  jednoho  ze  stěžovatelů  který  by byl  ochoten  to  vše sponzorovat  ,ten  by potom  mohl  určitě  vymýšlet  i  ty  pozitivní  věci  a uvádět  je  v život  ,ale takový  se určitě  nenajde pokud není  dědic  onasise
    valoken @ cs 1
Sign In to comment.