Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k aktualizaci na Srpen/Září

11517

Komentáře

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    snugi (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    snugi (CZ1) napsal(a):
    Fullgore (CZ1) napsal(a):
    ...
    Tak ne všichni tu sedí 18 hodin na bonusu :) A taky ne všichni mají nahráno tolik, aby tohle zvládali. Věř že spoustě lidí ty tři dny prostě chybí. A když je akce na měsíc, tak má měsíc běžet. Nic víc.

Né všichni tu sedí 18 hodin na bonuse, ale zisk by měli mít všichni stejný stejný :-)

Tvl .. je tohle normální?

Stejný zisk? Šikulové vyjedou vybavení ze slavnosti víckrát, nešika je rád, že to dá jednou, to je ok ne?
     Víckráte je maximálně 2x Ale druhé kolo je téměř za pětinásobek bodů co za první. No možná se ti to zdá nefér. Ale zkus si to vyjezdit.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,274
    hehe, kdepak soudruzi zas co pokakali? Stejně jako minule mě to vyhazuje, navíc mám po přihlášení divnej pocit, že sme se vrátili do doby těsně po 1. aktualizaci, neb mám v poště stejné zprávy, jako minule...
    Takže co sem stih asi hrozí, že je v niveč:-(
    Strad75 @ cs 1
    Uff, sem se lek:-) Naštěstí jen šotek a náhodajako sviň, kdy mezi zprávy z útoků na věže se mi vloudilo druhé info o nové aktualizaci a ke všemu i na stejnej "flek" jako prvně:-)
    Strad75 @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    No, já vždy stihnu akci otočit 2x, někdy bych to dal i 4x.Takže si neumím představit, že to jde nestihnout, když člověk na hru chodí. Ano, když nechci, nestihnu:-)
    Je to v průměru 38b/den. Při jen tak ježdění krkavců/cizáků a nomádů/šikmooček by to neměl bejt problém, udělat, ty body. Když máš třeba šikmoočky/nomády na 90tce, tak je 38b 19-20 útoků:-) Navíc máš dva bonusy, možnost utrácet desky/symboly:-)
    Dá se to zvládnout i ve slabší variantě. O tom žádná. Teoreticky týden by měl zůstat v rezervě. Možná jen nevěří, ale možné to je. Klíčový je první dortík. Ten je třeba nepromrhat. I bez něj se to ovšem dá. je to dané aktivitou. Taky jsem měl poprvé někdy loni problém to dotáhnout v jednom kole za celý měsíc. To se časem poddá.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    No, já vždy stihnu akci otočit 2x, někdy bych to dal i 4x.Takže si neumím představit, že to jde nestihnout, když člověk na hru chodí. Ano, když nechci, nestihnu:-)
    Je to v průměru 38b/den. Při jen tak ježdění krkavců/cizáků a nomádů/šikmooček by to neměl bejt problém, udělat, ty body. Když máš třeba šikmoočky/nomády na 90tce, tak je 38b 19-20 útoků:-) Navíc máš dva bonusy, možnost utrácet desky/symboly:-)
    Dá se to zvládnout i ve slabší variantě. O tom žádná. Teoreticky týden by měl zůstat v rezervě. Možná jen nevěří, ale možné to je. Klíčový je první dortík. Ten je třeba nepromrhat. I bez něj se to ovšem dá. je to dané aktivitou. Taky jsem měl poprvé někdy loni problém to dotáhnout v jednom kole za celý měsíc. To se časem poddá.
    Taky záleží, jak má člověk štígro na akce vs bonusy:-) Minulou akci sem stih protočit poprve přesně 23:30hod od jejího začátku a všechny 4 bonusy sem stih namačkat do sebe s jen 25min přestávkou bez bonusu mezi 3. a 4. :-)
    Zato tenhle měsíc sem z těch 4 bonusů stih celkem využít asi jen 10hod, jinak se mi vždy zapnul když sem pak musel jít fuč:-) Každopádně, min akci sem byl na konci nějak 13. a na vítěze sem ztrácel 11k bodů:-DD Tak to už je fakt fičák...
    Strad75 @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,345
    Fanie (SK1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    snugi (CZ1) napsal(a):
    Mě se líbí jak tady někteří  brečí kvůli 3 dnům nefunkčnosti že nedojedou kalinu když trochu máknete kalina na poprve se dá v pohodě vyjet na první 18h bonus :-D Tak mi neříkejte že nejste někteří schopný to vyjet kvůli 3 dnům. Aspon máte volno a nesedíte tady u toho pořád :-D A vubec by mi nevadilo kdyby to nešlo přes víkend :-D
    Tak ne všichni tu sedí 18 hodin na bonusu :) A taky ne všichni mají nahráno tolik, aby tohle zvládali. Věř že spoustě lidí ty tři dny prostě chybí. A když je akce na měsíc, tak má měsíc běžet. Nic víc.
    No, tuším, byla na 33dní? Tak vlastně bez těch 3dní měsíc běží... A udělat akci za měsíc musí snad každej, kdo se na hru přihlásí každej den na víc jak 10-15min:-)
    musim ti oponovat, prihlasujem sa denne aj na niekolko hodin, ale este sa mi ani raz nepodarilo na 70lvl dokoncit akukolvek akciu - takmer vzdy skoncim tesne pred koncom a myslim ze nie som jediny. nestazujem sa vsak na to a ani ma to netrapi - je to len hra a rozhodne tomu nemienim obetovat svoj zivot a peniaze :)
    akurat ma stve ze si z nas GGE urobilo dojnu kravu takmer za nic. je to vsak ich svedomie (maju ho vobec ?) a podla vsetkeho o vela problemoch v hre ani nevedia. vymyslat nejake nezmyselne alebo totalne nepotrebne veci je ich domenou uz cele roky. na zaciatku to bolo ovela zaujimavejsie a ovela jednoduche. teraz sem pchaju hromady druhov vojakov a nastrojov a o budovach o ktorych nerubinovy hrac moze akurat tak snivat   ani nehovorim. no nic, coskoro skoncim a opat sa prihlasim o 3-4 roky a uvidim kam to opat doslo :)
    Tak myslím, že ten kto chce aspoň raz prejsť všetky odmeny, tak si to vypočíta tak aby to stihol... je viacero možností ako to docieliť:
    1) hrám tak, aby mi ten 6 a 18hod posilňovač naskočil vtedy keď mám čas na hru (nemusim tu vtedy celý čas ani sedieť... ale za ten čas sa dajú pekné bodíky najazdiť)
    2) väčšinou cez "prestávku" medzi jednotlivými mesačnými akciami su samuraji alebo nomadi... tak si žetony, prip. dosky nemením vtedy, ale počkám na akciu a ak sa dá, vtedy si spustím ten posilňovač bodov.. a tak mi za jednu vymenu nenaskakuju 3 body ale 6... 
    a ak viem, že je v odmenách kalina (ktorú nepotrebujem), tak si tie dosky a žetony necham na "lepšie časy", ked bude niečo lepšie... (cez takých samurajov a nomadov pri 18hod posilňovači sa dajú zobrať všetky odmeny naraz... ale to človek musí chcieť a makať... ) 

3) .. vysral jsem se na 1 a 2 a stejně jsem ve stovce. Co mám dělat abych se propadl níže?
    Balík4 @ cs 1
  • limkai1 (WORLD1)limkai1 (WORLD1) Komentářů: 300
    asi nám zas zapoměli  říct že rubíny to z věží nebude dávat žádný možná to bude jak kolo štěstí o náhodě to sice bylo i dřív ale ne tolik a zapoměli nám ještě říct že krkavci už nebudou vozit jídlo protože mě nepřívezli žádný s 10 utoků tak stakovou jim to nikdo jezdit nebude bez jídla armu neudržím a jezdit furt dokola barony se stíhat nedá když velouše potřebuju i jinde na věže
    :)llelik45 @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,214
    :o Berimond 2,8 dni? Škoda, že ho nenastavili....

• Ema Swan (CZ1)Ema Swan (CZ1) Komentářů: 159
    gamina (CZ1) napsal(a):

Stejně jako krkavci. Byli jsme prostě obráni o ty dva dny, co měly akce běžet a neběžely :(
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) SK1 Komentářů: 2,245
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Fanie (SK1) napsal(a):
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    snugi (CZ1) napsal(a):
    Mě se líbí jak tady někteří  brečí kvůli 3 dnům nefunkčnosti že nedojedou kalinu když trochu máknete kalina na poprve se dá v pohodě vyjet na první 18h bonus :-D Tak mi neříkejte že nejste někteří schopný to vyjet kvůli 3 dnům. Aspon máte volno a nesedíte tady u toho pořád :-D A vubec by mi nevadilo kdyby to nešlo přes víkend :-D
    No, tuším, byla na 33dní? Tak vlastně bez těch 3dní měsíc běží... A udělat akci za měsíc musí snad každej, kdo se na hru přihlásí každej den na víc jak 10-15min:-)
    musim ti oponovat, prihlasujem sa denne aj na niekolko hodin, ale este sa mi ani raz nepodarilo na 70lvl dokoncit akukolvek akciu - takmer vzdy skoncim tesne pred koncom a myslim ze nie som jediny. nestazujem sa vsak na to a ani ma to netrapi - je to len hra a rozhodne tomu nemienim obetovat svoj zivot a peniaze :)
    akurat ma stve ze si z nas GGE urobilo dojnu kravu takmer za nic. je to vsak ich svedomie (maju ho vobec ?) a podla vsetkeho o vela problemoch v hre ani nevedia. vymyslat nejake nezmyselne alebo totalne nepotrebne veci je ich domenou uz cele roky. na zaciatku to bolo ovela zaujimavejsie a ovela jednoduche. teraz sem pchaju hromady druhov vojakov a nastrojov a o budovach o ktorych nerubinovy hrac moze akurat tak snivat   ani nehovorim. no nic, coskoro skoncim a opat sa prihlasim o 3-4 roky a uvidim kam to opat doslo :)
    Tak myslím, že ten kto chce aspoň raz prejsť všetky odmeny, tak si to vypočíta tak aby to stihol... je viacero možností ako to docieliť:
    1) hrám tak, aby mi ten 6 a 18hod posilňovač naskočil vtedy keď mám čas na hru (nemusim tu vtedy celý čas ani sedieť... ale za ten čas sa dajú pekné bodíky najazdiť)
    2) väčšinou cez "prestávku" medzi jednotlivými mesačnými akciami su samuraji alebo nomadi... tak si žetony, prip. dosky nemením vtedy, ale počkám na akciu a ak sa dá, vtedy si spustím ten posilňovač bodov.. a tak mi za jednu vymenu nenaskakuju 3 body ale 6... 
    a ak viem, že je v odmenách kalina (ktorú nepotrebujem), tak si tie dosky a žetony necham na "lepšie časy", ked bude niečo lepšie... (cez takých samurajov a nomadov pri 18hod posilňovači sa dajú zobrať všetky odmeny naraz... ale to človek musí chcieť a makať... ) 

3) .. vysral jsem se na 1 a 2 a stejně jsem ve stovce. Co mám dělat abych se propadl níže?
    Baliku, no to netuším :-) (teda tuším, lebo som teraz až niekde po 200ke, ale to preto, že boli prázdniny)... 

keď sa chce, tak to ide... ked sa nechce, tak sa nič nedá... a potom sa hľadajú výhovorky, prečo sa to nedá
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) SK1 Komentářů: 2,245
    gamina (CZ1) napsal(a):
    no bolo písané, že ho spustia zase 1.10. ... tak uvidíme... 
    Fanie (SK1) napsal(a):
    gamina (CZ1) napsal(a):
    no bolo písané, že ho spustia zase 1.10. ... tak uvidíme... 
    To ano klasicky jednou za měsíc.... jen mě to překvapilo u akce, která není vázáná na Lotose...to si nestěžuju:)

• Joshi15 (CZ1)Joshi15 (CZ1) CZ1 Komentářů: 131
    a kdepak máme ten slíbenej dárek?:-DDDD
  • Paťka11 (SK1)Paťka11 (SK1) SK1 Komentářů: 57
    A KDE JE DARčEK?  >:)>:)>:)
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,822
    upraveno 07.09.2017
    Zdravím,
    takže... tak nějak postupně...

Snížení rubínů z věží - prý jde o součást většího přepracování, takže záleží, jaké úpravy nás ještě čekají... do herní ekonomiky nikdo z nás nevidí a těžko říct, jaká data za tímhle rozhodnutím stojí... osobně bych řekla, že by v budoucnu, až se situace trochu stabilizuje, mohlo opět dojít k navýšení, ale to je jen můj osobní (optimistický :D) názor...

Informace - Snažíme se vám je sem dávat co nejdřív je máme... někdy je hned nemají ani sami CM, protože se musí zvážit víc možností "co se může stát", jaký bude postup a co tedy říct hráčům s ohledem na to, že sami neví na 100%, jak to bude...

Proč nebyla akce na jeden den (nebo dva - i když s tím druhým dnem se zkrátka nepočítalo)... hráči sami v minulosti řekli, že krátké akce nemají rádi - protože nestíhají vybrat odměny. Kdyby byla akce spuštěna na den, určitě by se objevily stížnosti, že akci někdo nestihne dojet (i když je pravda, že by to pomohlo v dlouhodobé události - nicméně tak jako tak si bude někdo stěžovat). Navíc pokud by krátkodobá akce měla "lepší výsledky" (co se útraty týká), mohlo by dojít k rozhodnutí, že akce budou na jeden den spouštění častěji - což by se hráčům asi úplně nelíbilo...

Odložení aktulky - řekla bych, že je to ten lepší případ. Mohli ji nahrát hned poté, co si mysleli, že mají opravu - a mohlo se to pak celé sesypat... místo toho se rozhodli opravu otestovat přes noc, navíc s aktualizací začali na E:4K (empire: four Kingdoms - mobilní verze empire), kde je méně hráčů a dnes se s aktualizací na empire začínalo u menších serverů, pro případ, že by se objevily nové problémy... rozhodně to není ideální stav, ale lepší, než nahrát nefunkční aktualizaci...

Flash player - Na "přesunu" hry na HTML5 se pracuje, takže by se to mělo stihnout :)

Sklad drahokamů - Pokud se nepletu, měl být navýšen jenom sklad vybavení... ve hře bylo info i o drahokamech?

Přihlášení do hry - Jsou problémy s obrazovkou údržby, takže někdy se dostanete do hry dříve, než byste měli - pak vás hra vyhazuje.... každopádně se to srovná v době, kdy je aktualizace definitivně hotová a servery přístupné.

Edit: ještě jsem zapomněla..

Dárek - Měl by začít kolem 17:00

Proč bylo jídlo jen na HH - Pokud by mělo být všude, bylo by nutné vypnout servery na cca 30 minut, což by možná způsobilo víc škody než užitku... takže se rozhodli poslat na HH více jídla jako "první pomoc" s tím, že si ho hráči mohou rozposílat, kde bude nejvíc potřeba

Rozšíření Beri - Beri nemůže kvůli databází běžet zároveň s nomády/samuraji, proto se rozjeli ten další přiblížit namísto prodloužení tohoto.
  • Blodax (CZ1)Blodax (CZ1) Komentářů: 307
    Snížení rublů z věží o 50% sedí.....to že dovezu ruble z každého 6. útoku namísto každého 3. jako před aktulkou (v průměru) - to už nějak GGS zapomnělo zmínit.
    Špio na krkavce - dřív jsem měl "selhání" 5x za den, teď 5x za kolo, tzn. každé druhé špio.

Jako každá aktulka - velice povedená :) Hlavně že se vybalancuje herní ekonomika :D:D:D 
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,778
    Blodax (CZ1) napsal(a):
    Snížení rublů z věží o 50% sedí.....to že dovezu ruble z každého 6. útoku namísto každého 3. jako před aktulkou (v průměru) - to už nějak GGS zapomnělo zmínit.
    Špio na krkavce - dřív jsem měl "selhání" 5x za den, teď 5x za kolo, tzn. každé druhé špio.

Jako každá aktulka - velice povedená :) Hlavně že se vybalancuje herní ekonomika :D:D:D 
    Ona ta úspěšnost dovezení alespoň nějakých rubínů se vždycky hodně v čase měnila. Ale asi by nebylo na škodu to teď trochu dlouhodoběji sledovat...
    Také vám všem dáme bonus, jakmile začnou Krkavci, v podobě modrého dárku, takže si ho můžete vyzvednout až budete připraveni (v rámci 24hodinového časového limitu). Bonus bude účinný po dobu 3 hodin, takže ho použijte moudře!

Tenhle bonus si strčte někam:-(
    Já chci bonus na slávu!:-)
    Strad75 @ cs 1
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,778
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Také vám všem dáme bonus, jakmile začnou Krkavci, v podobě modrého dárku, takže si ho můžete vyzvednout až budete připraveni (v rámci 24hodinového časového limitu). Bonus bude účinný po dobu 3 hodin, takže ho použijte moudře!

Tenhle bonus si strčte někam:-(
    Já chci bonus na slávu!:-)
    No těžko říct, co je zbytečnější. Těch 75% posledně moc poznat nebylo :D 
    ale zas jedno plus téhle dvoudenní akce - vylepšení skladu je skvělé!  (než ho člověk zasviní :D )

Sign In to comment.