Diskuze k aktualizaci na Srpen/Září

«1317

Komentáře

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    No tak mnoho k diskuzi toho není :-D Proti navýšení skladu asi nelze nic namítat. K vylepšení výpisů, tak nějak bych od toho čekal něco víc. Tohle se hodí pro dokazování krádeží vesnic a útoků v nočním klidu (docela zvláštní, že by to GGS zajímalo, když to jejich pravidla nejsou :-D ), ale jinak to moc velký význam nemá. Spíš bych si pod vylepšením představoval jednodušší zobrazení detailních výsledků, ideálně aby se všech 6 vln vešlo do jednoho okna, klidně rolovacího, aby se hráč mohl lépe přiučit, jak kdo skládá útok nebo kde v obraně udělal chybu. To jen takový návrh, když už do toho teda chtějí sahat.

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    upraveno 17.08.2017
    ... o křik pred nepriatelom.... tak toto pobavilo :) 

ale ten sklad vybavenia je dobry... tesim sa na vylepsenie skladu drahokamov...
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    Fanie (SK1) napsal(a):

co  se stane lepšího  na  rozšíření  skladu  drahokamů  že za měsíc budou  zase řeči  že  je  plný  :-)) a potom  to  všechno  v dvojnásobku  vyklikat  :-)) bavím  se poslední  dobou  názory  ve fóru  víc jak  hrou  samotnou  :-)) :-))

valoken @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,169CZ1
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Fanie (SK1) napsal(a):

co  se stane lepšího  na  rozšíření  skladu  drahokamů  že za měsíc budou  zase řeči  že  je  plný  :-)) a potom  to  všechno  v dvojnásobku  vyklikat  :-)) bavím  se poslední  dobou  názory  ve fóru  víc jak  hrou  samotnou  :-)) :-))

.....ale tak zas pár dní budeš mít klid :DDD ...pak zas holt bude sklad malý :DD

upraveno 17.08.2017
    ... (nic, jsem trochu mimo asi :-D )

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

nejsi........:).........., aktulka ohledně skladu je opravdu skvělá.....:) 

• Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    upraveno 17.08.2017
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Fanie (SK1) napsal(a):

no sklad drahokamov by sa mal zmenit a uz by tam mali byt cisielka pri rovnakych drahokamoch, co predaj ulahci....

a ten sklad vybavenia... tak aristokracia na prekovanie opat naberie nove rozmery ;)
  • MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,572CZ1
    No, navýšenej sklad je fajn, ale proč "jen" na dvojnásobek ? A když už tedy navýšení, proč rovnou neupravit prodej vybavení a drahokamů ? Někde jsem četl dobrý nápad, že by šlo značit abyste prodali například jedním klikem fialové, nebo zelené vybavení.. Myslím, že to by se taky celkem ocenilo..
    Jinak výpisy .. No, podle mě zbytečné, nechme se překvapit co dalšího v aktulce přibude..
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,003CZ1
    Trošku mimo hlavní téma, ale pěkné :-)

Cituji Zoe: 
    • Chánovy útoky

• Chánovy útoky jsou poměrně silné a vzhledem k vaší nedávné zpětné vazbě bychom je rádi trochu upravili. 

http://screenshot.cz/ZRAQS/
    http://screenshot.cz/1R2FP/

Docela slušná úprava :)

Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

upraveno 18.08.2017
    Lien Rag (CZ1) napsal(a):

Cituji Zoe: 
    • Chánovy útoky

• Chánovy útoky jsou poměrně silné a vzhledem k vaší nedávné zpětné vazbě bychom je rádi trochu upravili. 

Řekl bych, že úprava (podle mě tedy oprava, ale dobře, připusťme, že GGS chyby nedělá a cca dvojnásobný efekt byl původní záměr) spočívá hlavně v tom, že počet vojáků opravdu odpovídá bonusu drahokamů, který se zobrazuje. V minulé akci byly některé útoky prakticky nebránitelné už kvůli počtu, to se mi tuhle akci nestalo a že těch útoků nebylo málo :-)

• Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,003CZ1
    upraveno 18.08.2017
    Já nijak nezpochybňuji původní úmysl. Na mně tohle nejelo a docela bych to i akceptoval. Ale je to tak trošku ironické a rovněž i myšleno s ironickým nádechem :-)
     Ostatně si nikdo nestěžuje a dokonce ani naše většina z hráčů, která na ty nej diamanty v 99% nikdy nedosáhla. Zatím. Některým tohle vrásky nadělá a rozhodně to není o útoku na hráče co to čeká mnohem horší odkudkoliv. Prostě jen veselá epizoda a i s dotyčnou obětí jsme se zasmáli. Utřel si čelo  a uznal, že to bylo nečekané. Dobrý zásah ;-)

Post edited by Lien Rag (CZ1) on
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• Mária Šerá (SK1)Mária Šerá (SK1) Komentářů: 14
    nova aktualizacia bude super, vsetci sa tesime na vylepsenie toho skladu, ale este jedna vec by sa mohla vylepsit. zrusit obmedzenie na tie silnejsie urychlovace/ skracovace, lebo nie kazdy ma sancu ich minut a ked je niekto v aliancii, kde idu ako draci, tak ten, kto ma plny sklad, tak o ne pride, lebo sa mu nepripisu
    Mária Šerá @ sk 1
  • Avelli (INT1)Avelli (INT1) Komentářů: 931INT1
    Myslím si, že navýšení kapacity skladu vybavení je krok skrávným směrem, na druhou stranu si občas pokládám otázku, jestli má legendární vybavení vůbec ještě cenu skladovat. Ve hře je tolik unikátních setů, že zaplnit jimi téměř všechny z celkových 18 až 21 volných míst není problém. Legendární sety se sice občas mohou hodit, ale kdo by si dával práci s jejich neustálým skládáním? Myslím si, že je nejvyšší čas zavést systém zbrojnice, kde by bylo možné skládat mimo velitele a kastelány sety s vybavením. Zamyslete se kažý nad tím, kolik z toho co vám leží ve skladu jste za poslední měsíc někdy využili? Dokud nepůjde předměty ve skladu přehledně třídit a skládat bez ohledu na počet dosupných velitelů, zvyšování kapacity skladu povede jen k skaldování většího množství nepotřebných krámů.

Avelli, úroveň 70, 462 legendární úroveň
    aliance: CESKY LEV (M1 server)

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte obrátit se na mě v PM, poradím, bude li to v mých silách.
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 885CZ1

Cituji Zoe: 
    • Chánovy útoky

Z asi +-60ti mejch vyprovokování, sem měl 4 útoky na mě nad 850, z toho jen 3x bylo nad 1k a max bylo 1.100. Vše ostatní bylo z 85% 260, a zbytek +-340 sem tam +-420. Fakt luxus. Ani jednou sem nebránil hradby...Bych čekal, že každým mojím vyprovokováním poroste síla jeho útoku, ale třeba poslední útok na mě jel 260 a velitel měl 50/50. Chána sme těsně , asi o 1k, nedotáhli na 89...Štve mě to hlavně dík TOP50, za dobu nomádů sem najezdil 75k desek + asi 20k za medaile. Bez chána bych se na 99% s těma deskama dostal do TOP50. 

Strad75 @ cs 1
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Cituji Zoe: 
    • Chánovy útoky

Z asi +-60ti mejch vyprovokování, sem měl 4 útoky na mě nad 850, z toho jen 3x bylo nad 1k a max bylo 1.100. Vše ostatní bylo z 85% 260, a zbytek +-340 sem tam +-420. Fakt luxus. Ani jednou sem nebránil hradby...Bych čekal, že každým mojím vyprovokováním poroste síla jeho útoku, ale třeba poslední útok na mě jel 260 a velitel měl 50/50. Chána sme těsně , asi o 1k, nedotáhli na 89...Štve mě to hlavně dík TOP50, za dobu nomádů sem najezdil 75k desek + asi 20k za medaile. Bez chána bych se na 99% s těma deskama dostal do TOP50. 

to je strašně o náhodě...já to měla podobné co ty, ale jeden náš hráč (dýl mu trvalo než to naplnil) chytil prvním vyprovokováním 1900 velitele 90/90...zapotili jsme se v 9 minutách všichni :D 

upraveno 19.08.2017
    Strad75 (CZ1) napsal(a):

Jak jsem psal už na začátku, to bodování medailí prostě musí způsobit jasnou výhodou top aliancí. Osobně si tedy stěžovat nemůžu, mně to naopak v top 50 výrazně pomohlo. Musím ale říct, že i na levelu 93 je ten rozptyl, co může jet, hodně velký. 

Strad75 (CZ1) napsal(a):

Cituji Zoe: 
    • Chánovy útoky

tohle ale je  přesně o  tom  pro  co  se rozhodneš ,ty  jsi  se rozhodl  pro  pomoc vlastní  alianci  nemyslel  jsi  na  vlastní prospěch  a to  tuhle hru  dělá  hratelnější  
    valoken @ cs 1
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    větší kapacita skladu je určitě supr  ještě tak zvednout velitelství by bylo fajn at to nemusím převlíkat furt jak manekýny  každý velitel je vhodný na něco jinýho jen 10 velitelu spotřebuju na cizáky krkavce zbytek jsou na podpory věže a právě na ty věže aby u toho člověk nemusel dlouho sedět by se ještě pár velitelů hodilo aniž bych to musela převlíkat
    :)llelik45 @ cs 1
    llelik45 (CZ1) napsal(a):
    větší kapacita skladu je určitě supr  ještě tak zvednout velitelství by bylo fajn at to nemusím převlíkat furt jak manekýny  každý velitel je vhodný na něco jinýho jen 10 velitelu spotřebuju na cizáky krkavce zbytek jsou na podpory věže a právě na ty věže aby u toho člověk nemusel dlouho sedět by se ještě pár velitelů hodilo aniž bych to musela převlíkat
    děvčata  přeci  rády  převlíkají  panenky od malička ,mám  4 dcery  tak  jsem  toho  byl  svědkem :-))
    valoken @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301

Cituji Zoe: 
    • Chánovy útoky

Moc mi není jasné, jestli je to projev spokojenosti, nebo ironie. Podle screenu bych ale tipl na spokojenost se snížením obtížnosti.
    Balík4 @ cs 1
Sign In to comment.