Diskuze k hotfixu 13. 7. 2017

SystemSystem Komentářů: 29,512
Kdyby náhodou něco... :sweat_smile:

Diskuze k aktualizaci bude odemčena po skončení hotfixu - ať není plná diskuze, která tam nepatří :)
«1345

Komentáře

• llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    tak 2 hodiny nám nepujde hra tak snad opravdu jídlo přípíšou v dostačným množství
    :)llelik45 @ cs 1
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    závisláci  si  můžou  odskočit  na  pivko  nebo  malou  procházku   :-))
    valoken @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    Tohle nebude na 2 hodiny. Tohle vypadá na větší průser .. už se dlouho nic neposralo pořádně.
    Ale tohle vlákno se začne plnit nadávkama jak někomu zrovna běží 6ti hodinový bonus .. a že je GGS okrádá .. a že už s tím seknou .. atd atd.
    Balík4 @ cs 1
  • Paťka11 (SK1)Paťka11 (SK1) Komentářů: 56
    ja len dúfam že z bonus ostane tak ako bol a že nebude o dve hodiny kratší!  >:) >:)
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Tohle nebude na 2 hodiny. Tohle vypadá na větší průser .. už se dlouho nic neposralo pořádně.
    Ale tohle vlákno se začne plnit nadávkama jak někomu zrovna běží 6ti hodinový bonus .. a že je GGS okrádá .. a že už s tím seknou .. atd atd.
    kdyby  už  chtěli   a  slovo  dodrželi  ,vyčistila  by  se  nejen  hra  ,ale  i  fórum
    valoken @ cs 1
  • Černý Vládce (CZ1)Černý Vládce (CZ1) Komentářů: 15CZ1
    já mam zaplý bonus na desky jestli ho mit nebudu tak an to už fakt se....
  • kazatel95 (CZ1)kazatel95 (CZ1) Komentářů: 16CZ1
    spíš nějaká chyba ve prospěch hráčů,kdyby to byl jen nějakej průser tak to počká na zítra :D
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
  • Janet180 (CZ1)Janet180 (CZ1) Komentářů: 25
    Já si teď poslala prachy abych měla bonus na desky, a ve 20.30 jdu do práce...fakt super
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 876CZ1
    V zavřené diskuzi psal Valoken, že byl hotfix oznámen dlouho dopředu.
    1min mi nepřijde dostatečně dlouho dopředu.
    Chodím sic na forum každej den a většinou hodněkrát, ale dnes sem se sem kouk až když začal hofix.
    Proto se po xté ptám: Byl by tak strašně velkej problém, poslat všem ve hře info o plánovaném hotfixu/aktualizaci s tím, jak se to hodí sem na forum???
    Strad75 @ cs 1
  • Janet180 (CZ1)Janet180 (CZ1) Komentářů: 25
    Zoe napsal(a):
    Na bonus se ptám... 
    ahoj zoe, díky , pak prosím napiš co a jak....
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,153CZ1
    upraveno 13.07.2017
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Chodím sic na forum každej den a většinou hodněkrát, ale dnes sem se sem kouk až když začal hofix.
    Proto se po xté ptám: Byl by tak strašně velkej problém, poslat všem ve hře info o plánovaném hotfixu/aktualizaci s tím, jak se to hodí sem na forum???
    on byl jeden už dopoledne.....asi se něco nepovedlo jak zamýšleli.....

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • Adam03 (CZ1)Adam03 (CZ1) Komentářů: 9
    já mám posílení na body do turnaje tak jen doufám ze ho nebudu mít o 2 hodiny kračí to by mě fakt naštvalo jídlo sice dobře ze přidáte jen doufám ze bonusi taky zustanou v časech kde se zastavila hra 
  • Černý Vládce (CZ1)Černý Vládce (CZ1) Komentářů: 15CZ1
    Janet180 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Na bonus se ptám... 
    ahoj zoe, díky , pak prosím napiš co a jak....
    jak to bude s bonusama kteří si lidi koupili

• First Strike (CZ1)First Strike (CZ1) Komentářů: 43
     Ještě že  běží dortík jinak by Mě to snad mohlo i naštvat kdyby se netrefili :) ironie
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 876CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    No, sem si všim, že najednou zmizel Chánův zbrojíř. A to je sec sakra průser pro rubíňáky a GGS, když nemůžou rejžovat:-)

Já naštěstí jídlo po ranním dezertním 5.600 záseku nepotřebuju, 3 bonusy z akce už mi proběhli a ten 4tej poslední ještě relativně v nedohklednu. A čím dýl bude bugfix, tím mám větší šanci se udržet v TOP50 nomádů:-)
    Strad75 @ cs 1
  • Paťka11 (SK1)Paťka11 (SK1) Komentářů: 56
    aj ja mám bonus na dosky preto som to tu napísala >:) >:) >:)
  • jimizera (CZ1)jimizera (CZ1) Komentářů: 3
    zdar  všem
     ZOE a zeptej se jestli vrátěj vojcli  za prohru když na mě jel ten jejich Chán a nestlihl sem ani nastavit obranu.
     posílaj samí  nesmysli ale  dát 10 min dopředu vědět že to vypnou neuměj

• ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    Aktuálně je pro zprávu do hry nutné vypnutí serverů :/

Každopádně mluvila jsem o tom s CM, kteří by to nějak vyřešit chtěli... něco by prý mohlo přijít v příští aktualizaci, ale nevím, co přesně to má být a nakolik to problém vyřeší...
    Strad75 (CZ1) napsal(a):
    psal  jsem  vlkovi  ohledně  toho  dopoledního  ,jeho  chyba  že  nebyl  připraven  ,tento  je  mimořádný  ,proto  dávaj  i  to  jídlo  

valoken @ cs 1
Sign In to comment.