Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace: Akce s novým mechanismem, královské zdroje a o hodně víc!"

1730

Komentáře

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
    Chtělo by to poupravit název aktualizace .. Akce s novým mechanismem, královské zdroje a nic víc.
    Balík4 @ cs 1
  • Přízrak (CZ1)Přízrak (CZ1) Komentářů: 1,013
    upraveno 05.07.2017
    Druid napsal(a):
    KIra676 (CZ1) napsal(a):
    No jsem zvědavá, taková aktualizace bude trvat poměrně dlouho. no snad mi vše nechcípne. No budeme kupovat rubíny. Je to asi reakce na "férovost" hry. Možná zakážou útočit na ostatní hráče úplně. A bude to jako big farm. No a já se vrátím k Nemexii.

naopak, chtějí podpořit útoky na hráče, ale chtějí zamezit rabovací hrady.. že tím mají někteří hráči výhodu. Takže útočit na skutečné hráče se bude, ale nebude se vozit tolik surovin.

jinak set bude při další aktualizaci. Ale je potřeba ty sety ještě poupravit...
    Tomu nerozumím. Neprotiřečíš si? Chtějí podpořit útoky na hráče, tak sníží rab při útoku na hráče. Úžasné řešení. Myslím že to GG$ vzalo opět za špatný konec. Není náhodou hlavním problémem sdílení hesel? Pokud se "majitel" rabovacího hradu nebude moci na něj přihlásit, rychle by se jejich stav snížil. Těžko tam bude někdo navážet suroviny, pokud nebude vědět, kdo mu je s tama vybírá. Navíc by se časem konečně pročistila mapa a nebyl by takový problém se základnama uprostřed mapy a o vesničkách nemluvě. 
    Post edited by Přízrak (CZ1) on
    EMPIRE - Nepřemýšlej, klikej a plať! Strategie dle GG$.
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    Druid napsal(a):

naopak, chtějí podpořit útoky na hráče, ale chtějí zamezit rabovací hrady.. že tím mají někteří hráči výhodu. Takže útočit na skutečné hráče se bude, ale nebude se vozit tolik surovin.

suroviny  se  od  hráčů  budou  vozit  prakticky  stejné  ,protože  při  běžném  útoku  na  hráče   nevyhlašuješ  pokaždé  válku   a  soupeřovi  nic  neposíláš  zpět  ,rab  bude  pokračovat  dál  akorát  se  bude  vracet  víc  surek  ale  pořád  to  bude  výhodnější  protože  nebude  ztrácet  vojsko  

co  se  týče  upravení  setu  -nevím  proč  chtějí  něco  upravovat  ,nejdříve  namažou  hráčům  med  kolem  huby  co  nedostanou  a  potom  zjistí  že  to  je  moc  dobré  bez  rubínů  tak  to  začnou  upravovat  
    valoken @ cs 1
  • Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) CZ1 Komentářů: 484
    V kolik to dementi v Ggs plánují spustit?
    Eagle @ cs 1
  • undertaker666 (CZ1)undertaker666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    Eagle (CZ1) napsal(a):
    V kolik to dementi v Ggs plánují spustit?
    to nejspíš neví ani v ggs
    martin.kaupa @ cs 1
  • TheTower (CZ1)TheTower (CZ1) Komentářů: 103
    když nejde moc ani fórum, tak jsem zvědavej na tu aktulku :D třeba budem konečně osvobozený od hry :)
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Druid napsal(a):

suroviny  se  od  hráčů  budou  vozit  prakticky  stejné  ,protože  při  běžném  útoku  na  hráče   nevyhlašuješ  pokaždé  válku   a  soupeřovi  nic  neposíláš  zpět  ,rab  bude  pokračovat  dál  akorát  se  bude  vracet  víc  surek  ale  pořád  to  bude  výhodnější  protože  nebude  ztrácet  vojsko  

co  se  týče  upravení  setu  -nevím  proč  chtějí  něco  upravovat  ,nejdříve  namažou  hráčům  med  kolem  huby  co  nedostanou  a  potom  zjistí  že  to  je  moc  dobré  bez  rubínů  tak  to  začnou  upravovat  

tomu teda nerozumím ani trochu :-)
    Balík4 @ cs 1
    Druid napsal(a):

jinak chtějí podpořit boje hráčů mezi sebou, ale ne z důvodu rabování surovin... kolik, v současné době, vedených útoků je skutečných a kolik vedených do rabovacích aliancí?
    a k  čemu  myslíš  že  to  povede  ,ti  silní  hráči  nebudou  jezdit  na sobě rovné  kvůli  rabu  ale  na  slabé  hráče  ve  slabých  aliancích aby  měli  jistotu  rabu  jinak  nemají  šanci  takže  ti  co  si  stěžovali  tak  proti  nim  se  to  obrátí  ,ale  dobře  jim  tak
    valoken @ cs 1
  • Redy (CZ1)Redy (CZ1) CZ1 Komentářů: 171
    tak aktulka je tady snad se letos ješte sejdem hihi
  • DruidDruid Moderator Komentářů: 1,132
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Druid napsal(a):

jinak chtějí podpořit boje hráčů mezi sebou, ale ne z důvodu rabování surovin... kolik, v současné době, vedených útoků je skutečných a kolik vedených do rabovacích aliancí?
    a k  čemu  myslíš  že  to  povede  ,ti  silní  hráči  nebudou  jezdit  na sobě rovné  kvůli  rabu  ale  na  slabé  hráče  ve  slabých  aliancích aby  měli  jistotu  rabu  jinak  nemají  šanci  takže  ti  co  si  stěžovali  tak  proti  nim  se  to  obrátí  ,ale  dobře  jim  tak

no, tak to si nemyslím...
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
    Redy (CZ1) napsal(a):
    tak aktulka je tady snad se letos ješte sejdem hihi
    no  ono  to spíš  vypadá  zase  na  broušení  meč podle  toho  co  to  dělá při najíždění  

valoken @ cs 1
    Druid napsal(a):
    přesný čas aktualizace nechtějí říct, copak si myslíte, že se to nesnažíme zjistit?  taky si potřebuju zajistit jídlo... ale argumentují tím, že pokud dají čas vědět dlouho dopředu, někdo to může využít na útok na jiného hráče, který by tam nemohl bránit....

LOL
    Eagle @ cs 1
  • Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) CZ1 Komentářů: 830
    Druid napsal(a):
    přesný čas aktualizace nechtějí říct, copak si myslíte, že se to nesnažíme zjistit?  taky si potřebuju zajistit jídlo... ale argumentují tím, že pokud dají čas vědět dlouho dopředu, někdo to může využít na útok na jiného hráče, který by tam nemohl bránit....

to je sice moc hezké ale, zase na to doplatí ti co žádné rabovací hrady neměli. Od real hráče jsem si skoro vždy přivezl kvalitnější rab než od jakéhokoliv systémáka. A to mluvím samozřejmě o rudě .Teď by mě zajímal ten důvod útoku na jiného hráče. Teda až na to že se potřebuji zbavit přebytečného vojska. Posílili obranu tak to je jak poslat je rovnou na popravu anebo opravdu jezdit na daleko slabší hráče. No to jim fakt pomohli....
    Mik Mak
  • Antonius (CZ1)Antonius (CZ1) Komentářů: 34
    Nj, tak si holt uděláme farmy ze slabounkých hráčů. Jsem zvědav, kolik jich po dovršení 70-ky GGS zůstane. :smiley:
  • First Strike (CZ1)First Strike (CZ1) Komentářů: 43
    Druid napsal(a):
    KIra676 (CZ1) napsal(a):
    No jsem zvědavá, taková aktualizace bude trvat poměrně dlouho. no snad mi vše nechcípne. No budeme kupovat rubíny. Je to asi reakce na "férovost" hry. Možná zakážou útočit na ostatní hráče úplně. A bude to jako big farm. No a já se vrátím k Nemexii.

A proč tam teda budou útočit když si nedovezou nic snad ještě aby vyjeli tu útočící armádu se spoustou rublových prostředků dokrmit druhou armou  aby nechcípli hlady  :D

Tady někdo asi utekl z ústavu ??  A Mě se zdá že teď to já nebudu :D

upraveno 06.07.2017
    Holt si to ti poctivý nebo nízký lvl vybrečeli,tak teď to budou mít nízký legendy holt po všech stránkách daleko těžší... :smile: Nehledě na to,že rabováky prostě nezmizí,když surky (a jídlo) vyrábí ... :)

Je až s podivem,že se tady pořád někdo o něco snaží,pořád na něco,či někoho ukazovat/upozorňovat. Za tu dobu,co hraju,se vždy takový návrh,stížnost nebo jen poukázání na problém vždy otočil proti hráčům... 

Ještě by mě zajímalo jak dlouhá bude odstávka a jestli alespoň budou posílat jídlo?
    Eagle @ cs 1
    Eagle (CZ1) napsal(a):
    Holt si to ti poctivý nebo nízký lvl vybrečeli,tak teď to budou mít nízký legendy holt po všech stránkách daleko těžší... :smile: Nehledě na to,že rabováky prostě nezmizí,když surky (a jídlo) vyrábí ... :)

Je až s podivem,že se tady pořád někdo o něco snaží,pořád na něco,či někoho ukazovat/upozorňovat. Za tu dobu,co hraju,se vždy takový návrh,stížnost nebo jen poukázání na problém vždy otočil proti hráčům... 

Ještě by mě zajímalo jak dlouhá bude odstávka a jestli alespoň budou posílat jídlo?

psal jsem, že 30 - 45 minut... za předpokladu že všechno půjde dobře ;) pokud by to měli trvat déle, budu chtít aby nám přidali jídlo
    Druid napsal(a):
    KIra676 (CZ1) napsal(a):

A proč tam teda budou útočit když si nedovezou nic snad ještě aby vyjeli tu útočící armádu se spoustou rublových prostředků dokrmit druhou armou  aby nechcípli hlady  :D

Tady někdo asi utekl z ústavu ??  A Mě se zdá že teď to já nebudu :D

nevím jak Tobě, ale mně cizáci vozí jídla poměrně málo
Sign In to comment.