Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace: Akce s novým mechanismem, královské zdroje a o hodně víc!"

230

Komentáře

• KingDiamond2 (CZ1)KingDiamond2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 256
    Důvod ukončit tuto hru a nenechat ze sebou furt vyjebávat a okrádat se.
    KingDiamond2 @ cs 1
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,778
    upraveno 30.06.2017
    gamina (CZ1) napsal(a):

Nepanikařte! Studna přání bude stále dostupná, abyste moglu přeměnit mince, které jít máte, na rubíny, jak bylo původně zamýšleno. Navíc budete mít možnost přeměnit tyto mince v hodnotné předměty pro okamžité využití.

Studna naštěstí zůstane.....to bych jinak asi prskala taky.....

Mně je ale úplně k ničemu, že zůstane. Já studnu vylepšoval s tím, že se lépe využije tehdy ještě přebytek mincí, ne s tím, že jich za chvíli bude nedostatek a potom se zruší úplně. 

No a když už jsme u toho, trochu k zamyšlení: Jak chce GGS přesvědčit k hráče ke kupování rubínů, když nám už zase ukazuje, že naše investice mohou být kdykoliv naprosto znehodnoceny, když si zrovna někdo v Německu vzpomene, že to nebyl tak dobrej nápad? 
  • Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) CZ1 Komentářů: 484
    gamina (CZ1) napsal(a):
    Mám otázku, když už nám teda studna přání bude zřejmě naprosto k ničemu, což je samo o sobě od GGS krok naprosto debilní, bude se alespoň nějak kompenzovat investice do jejího vylepšování? 

Nepanikařte! Studna přání bude stále dostupná, abyste moglu přeměnit mince, které jít máte, na rubíny, jak bylo původně zamýšleno. Navíc budete mít možnost přeměnit tyto mince v hodnotné předměty pro okamžité využití.

Studna naštěstí zůstane.....to bych jinak asi prskala taky.....

Mně je ale úplně k ničemu, že zůstane. Já studnu vylepšoval s tím, že se lépe využije tehdy ještě přebytek mincí, ne s tím, že jich za chvíli bude nedostatek a potom se zruší úplně. 
    Ta návratnost investice,tedy zvyšování lvl studny by mě taky zajímala... K čemu mi bude studna,do které jsem narval X tisíc rubínů,když bude k ničemu?
    Eagle @ cs 1
  • HAMMOND (CZ1)HAMMOND (CZ1) Komentářů: 12
    Lidi co udělat petici proti zavedení těch hovadin (především zrušení těch mincí) ? Vím, že ignorace vůči komunitě ze strany GGS je nesmírná, ale možná by to stálo za pokus kdyby se sehnalo dost hráčů/aliancí, který by za tím stály. Pak to tady přes moderátory poslat až těm blbečkům do Hamburku.
  • mafiozo (CZ1)mafiozo (CZ1) CZ1 Komentářů: 118
    na co studna zůstane když ji nebude možné využít?  Chci zpět veškeré investované rubíny do jejího vylepšení!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    mafiozo @ cs 1
    Jinak, co se dívám na vybavení do měsíční akce, jaký význam má 80% na příkop u velitele na nehráčské cíle? 
  • vlk1233 (CZ1)vlk1233 (CZ1) CZ1 Komentářů: 351
    Jinak, co se dívám na vybavení do měsíční akce, jaký význam má 80% na příkop u velitele na nehráčské cíle? 
    OS s tím jezdí i na hráče :D :DDD
    vlk1233
    Aliance: Va-Matrix
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,214
    upraveno 30.06.2017
    hmmm, tak mám ještě jeden rýpavý dotaz , proč nám předhazovali "braňte společně", když po vyprovokování útoku naskočí útok 1165 ks a necelých 9 min.... s  tím nastavením se to dá v pohodě chytit, ale u vzdálenějších hradů nějaká pomoc alianci moc nehrozí...

Pardon došla mi ta debilita dotazu....obránci tam vlasně můžou být předem.....
    jinak ještě screen obrany....na základní úrovni...

vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    OS s tím jezdí i na hráče :D :DDD
    No jestli v OS stihli poskládat set, který bude ve hře až příští týden, tak se s tím musí nějak pochlubit, ne? :-) 
  • vlk1233 (CZ1)vlk1233 (CZ1) CZ1 Komentářů: 351
    @Šakal Vlníkový

Já myslel že ten lotosový velitel ..)) 
    vlk1233
    Aliance: Va-Matrix
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    @Šakal Vlníkový

Já myslel že ten lotosový velitel ..)) 
    Tak lotosák až taková tragédie není, tedy neříkám, že je dobrý, ale na slabšího hráče bych se s tím vyjet nestyděl. Ten nový je už vyloženě dělaný proti nehráčským cílům, na hráče má nějakých 5% na křídla (asi pro zasmání), 20% nádvoří, což je nepoužitelný, i kdyby ostatní bonusy byly na úrovni koupeného :-D  
  • Blodax (CZ1)Blodax (CZ1) Komentářů: 307
    upraveno 01.07.2017
    ...
    Post edited by Blodax (CZ1) on
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    gamina (CZ1) napsal(a):
    hmmm, tak mám ještě jeden rýpavý dotaz , proč nám předhazovali "braňte společně", když po vyprovokování útoku naskočí útok 1165 ks a necelých 9 min.... s  tím nastavením se to dá v pohodě chytit, ale u vzdálenějších hradů nějaká pomoc alianci moc nehrozí...

Pardon došla mi ta debilita dotazu....obránci tam vlasně můžou být předem.....
    jinak ještě screen obrany....na základní úrovni...

byl  jsem  zvědav  na  ty  suprové  odměny  a  to  co  vidím  tak  se  mi  začínají  trhat  bránice  ,ggs  opět  nepřekvapilo
    valoken @ cs 1
  • stefanstefan (SK1)stefanstefan (SK1) SK1 Komentářů: 1
    TOTO SA NEDÁ OKOMENTOVAT

toto je potrebné pomenovat : je mi jasné, že cgs neprevádzkuje túto hru z altruizmu, je to púre nich perfektný biznis a zárobkový podnik ..., trebárs  "studna" - podla starších hráčov to už tu bolo, aj sa zrušilo a znovu zaviedlo a zas sa ruší ... obyčajný spôsob ako "beztrestne" KRADNÚT, čo je germánom imanentné (pre tých čo nerozumejú - vlastné- alebo vývojom geneticky zakodóvané a vrodené - mali by ste si zvyknúť - iné to NEBUDE    
  • SAURON DRTIVÝ (CZ1)SAURON DRTIVÝ (CZ1) CZ1 Komentářů: 62
    GGS zřejmě jde o to , jak se tu už psalo , aby lidi víc kupovali rubíny , proto zrušili studnu přání , jenže to jsou na veliký brzdě ... programátoři v GGS asi moc neví o poměrech v ČR , někteří lidi prostě nemají na to , aby si třikrát za den kupovali bonusy a rubíny , které jdou GGS do kapsy , tahle hra už ztratila dávno smysl hraní , a je smutné , že s tím nikdo nic nechce dělat . Napadá mě udělat třeba třídenní stávku a alespoň týden bez nakupování rubínů a utvořit tak jakýsi protest proti téhle moderní tyranii.
    Rabování bylo dobrým způsobem jak si přijít k rychlému a snadnému jídlu nebo jakýmkoliv jiným surovinám , když toto GGS vidělo , že si lidi vystačí bez nich a investic do GGS kasy , tak se jim to nelíbí.
    Těžko říct , jestli GGS jde o to , aby si lidi v klidu hráli v klidu a odpočinuli si po celodenním shonu nebo aby je zásobovali svými výplatami za rubíny a vojáky a podobné věci , které se dají získat i jinak .
    Obávám se toho , že GGS bude mít pořád tak málo , že za nedlouho budeme platit byť jen za to , že se vůbec budeme do hry chtít přihlásit ...
  • Paťka11 (SK1)Paťka11 (SK1) SK1 Komentářů: 57
    A načo som investovala do  tej studne? hádam si nemyslíte, že kôli nejakým demonom a pierkam a podobným hlúpostiam! žiadam vrátenie rubínov nestalo to 2 rubíny spamätajte sa vývojari ničíte len hru
  • Spočítal jsem nového nomádského kastelánaBrnění  Východních lupičů
    Vše vykuto na max, kastelána bude možno získat v akci Nomádi.

Blízka 90%
    Dálka 90%
    Hradby 98%
    Brána  98%
    Příkop 84%
    Varování 78%

Nádvoří 65%
    Více jednotek na hradby 20%
    Sláva 35%
    Snížení rabu -20%

Snad jsem se nikde nesekl ve výpočtu  :)

Jura

• Dannielson (CZ1)Dannielson (CZ1) CZ1 Komentářů: 67

• First Strike (CZ1)First Strike (CZ1) Komentářů: 43

TAK UŽ JE TO TU to budu mít volnýho času

GGS postavilo svou strategii jasně Kupuj nebo nehraj. A my co budem chtít Ti znehodnotíme.

Z bojové hry udělalo GGS farmu na nehráčské cíle(Nomády Samuraje Cizáky) a na hráčského si nakup nebo nejezdi    ptám se proč ?? Chce snad hráče donutit aby si hráli jen na dřevě a jejich hamyžnost vyšla vniveč ??

Nu i to je cesta lidi se vždy domluví. a GGS leda ostrouhá svými nepopulárními kroky.

Sign In to comment.