Diskuze k "Poslední kulatý stůl"

2»

Komentáře

• Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,309CZ1
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    Tak u kupce s vybavením jdou nyní nakoupit 8 lvl drahokamy.... ale je v tom háček .. se slevou stojí 71k rublů ..)
    To nic není já tam měl včera kameny úrovně 10 za cca 235k rubek... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,190CZ1
    upraveno 18.06.2017
    to že přidají na rabu všechny ostatní surky.....to asi v překladu znamená že uberou rudu že?
    Budiž nám útěchou, že to nebude moc poznat :-D 
    jo ne....na těch baronech je fakt míň rudy....  no hlavně že má člověk z každého útoku na cizáka přes 5k uhlí,....:))
    Post edited by gamina (CZ1) on

• pmiki (CZ1)pmiki (CZ1) Komentářů: 630CZ1
    upraveno 18.06.2017
    Cizáci  Krkavci  
    Podle  vyjádření  kulatého stolu  síla obrany u cizáka  je věc štestí  
    dnes 40 útoku na cizáka a vše měli obranu  do 500 a jeden 660 ale měl tam jen útok  
    Už mě to prestává bavit  

• vlk1233 (CZ1)vlk1233 (CZ1) Komentářů: 351
    jej .. já měl 8 cizáku obrana 600 .. a 2 obrana 1 000 .-)) ... že by nová aktulka ..? .) nšebo náhoda ..
    vlk1233
    Aliance: Va-Matrix
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    jej .. já měl 8 cizáku obrana 600 .. a 2 obrana 1 000 .-)) ... že by nová aktulka ..? .) nšebo náhoda ..
    Podle GGS a Zoe  je to o štestí  jakeho ti tam nasadí automat  Pak mužu jezdit  celý den jak debil na 400-ky  a žádná sláva  To se radši domluvíme a udelám sebevražednej útok z čeho budu mýt 200k slávy :D
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    Podle GGS a Zoe  je to o štestí  jakeho ti tam nasadí automat  Pak mužu jezdit  celý den jak debil na 400-ky  a žádná sláva  To se radši domluvíme a udelám sebevražednej útok z čeho budu mýt 200k slávy :D
    tak  proč  to  neděláš  ,vrátíš  se  k  původní  myšlence  hry  
    valoken @ cs 1
    valoken (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    To se už nikdy nevrátí  Když tady je 20% aktívních hráču , zbytek mrtvolky  rabovací hrady,  školky akademie
    atd  a každá druhá Ali má v popisu Jsme pod ochranou  ........ a v prípade napadení .......  bla bla bla  :D
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313CZ1
    valoken (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):

Proč to nedělá? Protože slávu akcemi devalvovali. Proč se snažit porazit soupeře na mapě s nutnou investicí rubínových prostředků, když mnohem víc bodů a odměn dostaneš za útok na systémový hrad, který ti to navíc ani neoplatí?
    Balík4 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) Komentářů: 1,309CZ1
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    valoken (CZ1) napsal(a):
    pmiki (CZ1) napsal(a):
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):

Proč to nedělá? Protože slávu akcemi devalvovali. Proč se snažit porazit soupeře na mapě s nutnou investicí rubínových prostředků, když mnohem víc bodů a odměn dostaneš za útok na systémový hrad, který ti to navíc ani neoplatí?
    Právě. Posledně jsem poslal full rubkovej útok na hráče (full i cizáckej velitel a 5 vln), útok jsem nastavil, jak nám poradil jeden hráč z TOP aliance a stejně jsem dostal na prdel. Čekalo mě tam 8k obrany a dostal jsem ubohých 40k slávy. Za pár dní na mě jen odvetu a dopadl u mě stejně, jako já u něj... Přitom stačí poslat útok na cizáka a slávy dostanu i 3x víc (podle počtu obrany za 1k dostanu cca 100k slávy) a vrátí se mi i část armády.
    Z toho plyne, že útočit na hráče a jezdit třeba HU se nevyplatí, když stejně dostanete na prdel, nebo Vám dají OB, popřípadě azbesta.
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

Sign In to comment.