Diskuze k "Poslední kulatý stůl"

Zde můžete diskutovat ke "kulatému stolu" :)
«1

Komentáře

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,184CZ1
    hmmm...jaký na něm měli ubrus.....?  :mrgreen: 

• Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,264SK1
    Hmm takže ten nový nomád zaútočí, len keď budem chcieť? nie keď si to on zmyslí?
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • MatesChampion (SK1)MatesChampion (SK1) Komentářů: 46SK1
    Zoe nevieš náhodou či sa aj nebudú chystať nejaké nové úspechy? Mám pred sebou posledný erb na jedlo 20%, chýba mi pár uspechov (liečenie, cudzie hrady - neviem kolko majú úrovní), podsvetie a škrečok posledná úroveň. Teraz mám 95/1500 bodov, no neviem či je vlastne dôvod snažiť sa.....
    MatesChampion @ sk 1
  • SuperIva (CZ1)SuperIva (CZ1) Komentářů: 48CZ1
    Událost Královských měst:
    ............ Až se akce vrátí, bude pozměněna - dorazí s novým stylem, avšak dříve než v roce 2018 ji nečekejte...

...........................................................

To je od GGS .....vtip dne  :) :) :) 
    SuperIva @ cs 1
  • llelik45 (CZ1)llelik45 (CZ1) Komentářů: 251CZ1
    SuperIva (CZ1) napsal(a):
    ............ Až se akce vrátí, bude pozměněna - dorazí s novým stylem, avšak dříve než v roce 2018 ji nečekejte...

na město není čas jsou důležitější věci jako automaty :D akorát že díky těm jejich detekčním zařízením se hra stala ještě více nehratelná :/
    :)llelik45 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Hmm takže ten nový nomád zaútočí, len keď budem chcieť? nie keď si to on zmyslí?
    Podle všeho to tak vypadá :)

Zoe nevieš náhodou či sa aj nebudú chystať nejaké nové úspechy? Mám pred sebou posledný erb na jedlo 20%, chýba mi pár uspechov (liečenie, cudzie hrady - neviem kolko majú úrovní), podsvetie a škrečok posledná úroveň. Teraz mám 95/1500 bodov, no neviem či je vlastne dôvod snažiť sa.....
    Pokud vím, tak v nejbližší době nové nebudou (přidávali je relativně nedávno)... každopádně aktuálně by mělo být možné úspěchy dokončit na 100%... 
    llelik45 (CZ1) napsal(a):
    SuperIva (CZ1) napsal(a):

na město není čas jsou důležitější věci jako automaty :D akorát že díky těm jejich detekčním zařízením se hra stala ještě více nehratelná :/
    Hratelnost hry je jedna z věcí, na kterou by se měli zaměřovat :)
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    upraveno 15.06.2017
    " Aktuálně je v plánu, aby nomádské/samurajské tábory dávaly všechny královské zdroje (jako rab), nejen rudu, jak je tomu teď a pravděpodobně také ve větším množství."
    - Ja od nomadov a samurajov nepotrebujem rabovať všetky kráľovské suroviny... úplne stačí ruda... tie ostatné si nanosim od cudzincov toľko, že až pretekajú... škoda, že sa olej a uhlie nedajú použiť na stavbu kolosu :D 

- Samuraji - chcelo by to rozšíriť ponuku čo si môžem za získané žetóny kúpiť... ozdobáky už nemám kam dávať, vrecia s pieskom som nakupila, aj hviezdice... čo s ostatnými žetonmi? chcelo by to tie konske chvosty tam... 

- Velitelia - keď skladam utok a mením hrdinu na veliteľovi, tak sa mi často stane, že system mi potom hodí do útoku veliteľa, ktorý je v zozname pred tým, ktorého chcem poslať... a nie vždy si to všimnem... toto by mohli opraviť, nech to neskače takto
  • hegeg (CZ1)hegeg (CZ1) Komentářů: 88CZ1
    Zoe nevim, nevim.. na 100% uspechy asi ne... stale tam zustalo velke klani co sme nevideli asi 2 roky(mozna vice)...
    hegeg @ cs 1
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) Komentářů: 904CZ1

- Velitelia - keď skladam utok a mením hrdinu na veliteľovi, tak sa mi často stane, že system mi potom hodí do útoku veliteľa, ktorý je v zozname pred tým, ktorého chcem poslať... a nie vždy si to všimnem... toto by mohli opraviť, nech to neskače takto
    Se mi stává zas to, že když se v době sestavování útoku vrátěj velitelé z útoku, tak se mi často pak přenastaví vel. č. 1... Při útoku na věže vzal to čert, ale nase.. to, když se tak stane při útoku na cizáka/krkavce/hráče a já to ke všemu pošlu za rychlopírko.
    Strad75 @ cs 1

Soukromé zdrojové vesničky:

Soukromé vesničky jsou aktuálně v plánu jako součást srpnové/zářijové aktualizace, ale mechanismus se rýsuje poměrně rychle, takže se objevují klíčové aspekty. Tyto nové vesničky bude možné koupit za novou měnu, která bude nejspíš dostupná v obchodech akcí (jako jsou nomádi/samurajové) i když to v této fázi ještě není potvrzené. Měnu by ale neměli být možné koupit (za peníze/rubíny), jen "vyjezdit". Soukromé vesničky budou méně efektivní než veřejné, například na nejvyšší úrovni budou poskytovat zhruba 80% bonusu těch veřejných. Tyto vesničky budou soukromé, takže jiní hráči nebudou mít možnost vám je zabrat. Podle předchozích informací budou tyto vesničky s největší pravděpodobností zahrnuty v maximu, které můžete jako hráč vlastnit (spolu s veřejnými vesničkami).

Mám otázečku, to že budou soukromé vesničky zahrnuty do maxima znamená že  nebude možné pokud mám některé vesnice na max (např. led 5ks jídlovky) získat soukromé jídlovky na ledu?

A otázka dvě: pokud tomu tak je a dejme tomu, že hráč si "udělá" tyto soukromé venice a potom  narazí na volnou vesničku stejného druhu - bude možné se těchto vesnic nějak vzdát, když jsou méněcennější?

• 1909trogar09 (SK1)1909trogar09 (SK1) Komentářů: 86
    aliančné mestá.. rok ich budú opravovať?? ako ... FAKT?
    1909trogar09 @ sk 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,750CZ1
    Ne, rok budou dělat, že to opravují a doufat, že na to zapomenem :-D A i kdyby ne, tak při tom, jak se GGS daří dodržovat termíny, bych města čekal nejdříve v roce 2020
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313

není čas na pičoviny .. je třeba zajistit férovost ve hře, nepolevit v boji proti matům a zavádět novinky do hry. Hloupější aliance nainvestovaly do ali měst desítky milionů suroviny a rublů. Proto není jednoduché tuhle akci jednoduše zrušit. A proto .. já na tom makám, já na tom dělám, už na tom dělám přes týden a ono né a né a né.
    Balík4 @ cs 1
  • MatesChampion (SK1)MatesChampion (SK1) Komentářů: 46SK1
    Už to vidím že pridajú ostatné královské na nomádoch a samurajov, uberú trochu rudy ale budú sa hrdiť tým že vo finále získaš viac královských....

MatesChampion @ sk 1
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,890CZ1
    Mám dotaz KOVÁŘSKÝ TOVARYŠ  dostali jej všichni hráčí  jeden z hráčů mi napsal že jej podhradem  nemá.
    Děkuji za odpověď
  • vlk1233 (CZ1)vlk1233 (CZ1) Komentářů: 351
    Tak u kupce s vybavením jdou nyní nakoupit 8 lvl drahokamy.... ale je v tom háček .. se slevou stojí 71k rublů ..)
    vlk1233
    Aliance: Va-Matrix
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    Mám dotaz KOVÁŘSKÝ TOVARYŠ  dostali jej všichni hráčí  jeden z hráčů mi napsal že jej podhradem  nemá.
    Děkuji za odpověď
    je ten hráč na legendární úrovni...? nižší levly ho nemají....:)

• Karel Vacek (CZ1)Karel Vacek (CZ1) Komentářů: 694CZ1
    to že přidají na rabu všechny ostatní surky.....to asi v překladu znamená že uberou rudu že?
    Mik Mak
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,750CZ1
    to že přidají na rabu všechny ostatní surky.....to asi v překladu znamená že uberou rudu že?
    Budiž nám útěchou, že to nebude moc poznat :-D 
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) Komentářů: 1,890CZ1
    Děkuji gami  já si to myslela  , ale  něvěděla jsem to zjistotou tak jsem se raději  zeptala.
    Děkuji moc
Sign In to comment.