Predstavenie - Horus

HorusHorus Komentářů: 324Moderator
upraveno 09.06.2017 v Tým fóra
Ahojte vážený hráči.
Dovoľte mi aby som sa Vám predstavil. Moje meno je Horus, a po dlhej dobe a po dlhóóóóm rozmýšľaní som sa rozhodol stať BM na hre Empire. Ako ste si určite všimli som slovák, čiže po veľmi dlhej dobe je tu zástupca slovenského servera. No a teraz niečo o mne. Hru hrám pár rokov a zažil som si všeličo vojny, rôzne konflikty, a hlavne kopec srandy s členmi slovenského servera. A to je to čo ma na tejto hre drží a baví. Mám rád zábavu aj srandičky ale všetko má svoje hranice. Viem byť aj prísny, ale pevne verím že to nebude potrebné. Dúfam že budem prínosom pre našu komunitu a vydržím s Vami čo najdlhšie ( alebo vy somnou? ). ;)

Ak máte nejaké doplňujúce otazky sem snimi. Rád odpoviem pokiaľ budem vedieť .  >:)

Prajem všetkým príjemnú hru   
Horus
Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.

Komentáře

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,175CZ1
    Ahoj,  Hodně štěstí a pevné nervy.. :D

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    Tak tedy taky popřeju mnoho štěstí. Snad už tentokrát nebudeš jen další do počtu :-D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    Tak tedy taky popřeju mnoho štěstí. Snad už tentokrát nebudeš jen další do počtu :-D 
    hodně  těstí  a  zábavy  ,konečně  se  snad  zoe  uleví  :-))

valoken @ cs 1
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    Jeej konečne dakto od nás  :)  Dúfam, že ťa to tu tak rýchlo neomrzí :smile:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Fanie (SK1)Fanie (SK1) Komentářů: 2,226SK1
    Nech sa Ti darí... :)

- snaď nam nebudeš veľmi kaziť hru počítanie :D
  • HorusHorus Komentářů: 324Moderator
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Ďakujem pekne. Tak verím že nie, ale musíte byť na mňa zo začiatku dobrý  ;)

Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) Komentářů: 1,250SK1
    Horus napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Ďakujem pekne. Tak verím že nie, ale musíte byť na mňa zo začiatku dobrý  ;)

Heh budeme sa snažiť :smile:
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Vítám po dlouhé době slovenského kolegu a těším se na spolupráci... a také gratuluji k odvaze :mrgreen:

A samozřejmě přeji to, co vždycky - pevné nervy, milé hráče, ať tě to baví a ať nám tu dlouho vydržíš :)
  • Prezident Snow (SK1)Prezident Snow (SK1) Komentářů: 1,013SK1
    Ahoj Horus vítam ťa v našej komunite plnej spamerov ako som ja @zjuj či iné vytvorí  :D :D
    verím že ti neprásknu nervi 
    tak výtaj Horus :mrgreen:
    Vsledok vyhadvania obrzkov pre dopyt goodgame empire person

Sign In to comment.