Domů Tým fóra

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Predstavenie - Horus

HorusHorus Moderator Komentářů: 344
upraveno 09.06.2017 v Tým fóra
Ahojte vážený hráči.
Dovoľte mi aby som sa Vám predstavil. Moje meno je Horus, a po dlhej dobe a po dlhóóóóm rozmýšľaní som sa rozhodol stať BM na hre Empire. Ako ste si určite všimli som slovák, čiže po veľmi dlhej dobe je tu zástupca slovenského servera. No a teraz niečo o mne. Hru hrám pár rokov a zažil som si všeličo vojny, rôzne konflikty, a hlavne kopec srandy s členmi slovenského servera. A to je to čo ma na tejto hre drží a baví. Mám rád zábavu aj srandičky ale všetko má svoje hranice. Viem byť aj prísny, ale pevne verím že to nebude potrebné. Dúfam že budem prínosom pre našu komunitu a vydržím s Vami čo najdlhšie ( alebo vy somnou? ). ;)

Ak máte nejaké doplňujúce otazky sem snimi. Rád odpoviem pokiaľ budem vedieť .  >:)

Prajem všetkým príjemnú hru   
Horus
Nikdy sa nesprávaj k ľuďom tak ako nechceš aby sa správali ku tebe.

Komentáře

Sign In to comment.