Diskuze k "Aktualizace: Nové úspěchy"

148

Komentáře

• valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    moonsprite (CZ1) napsal(a):

blbne verbování

hrad přes celou obrazovku

a ty nove ukoly nikde

nové  úkoly  najdeš dole  vlevo  v  kolonce  úspěchy
    valoken @ cs 1
  • GoldPlayer9 (CZ1)GoldPlayer9 (CZ1) Komentářů: 1
    Zdravím. Jde vám po aktualizaci verbovat tím myslím vůbec otevřít kasárny? Mě funguji jen na ostrovech jinak nikde jinde na mapě nee.
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,219CZ1
    upraveno 19.04.2017
    moonsprite (CZ1) napsal(a):

blbne verbování

hrad přes celou obrazovku

a ty nove ukoly nikde

...."tvůrce legend" a pak jsem koukala, že tam byla ještě  "posily" , "ochránce říše" a "shovívavý velitel":)

• SuperIva (CZ1)SuperIva (CZ1) Komentářů: 48CZ1
    Takový menší dotaz...myslela jsem, že se hasí za klasický surky.......chce to po mně i vzácný......"nepokakalo se" něco aktulkou?

SuperIva @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,778CZ1
    SuperIva (CZ1) napsal(a):
    Takový menší dotaz...myslela jsem, že se hasí za klasický surky.......chce to po mně i vzácný......"nepokakalo se" něco aktulkou?

Vypadá to na grafickou chybu, surky to sice uvádí, ale neodečtou se :-) Jen jsem tedy nezkoušel, jestli to bez nich jde kliknout :-D 
  • Bespi (CZ1)Bespi (CZ1) Komentářů: 104
    některým hráčům nejde stavět na vodě - chybí budovy v nabídce výstavby 
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,313CZ1
    Milá komunito,

aktualizace bude zítra 19.4.2017 v obvyklém čase a obvyklé kvalitě mezi 10:00 - 13:00.

Váš tým
    Empire
    Balík4 @ cs 1
  • millos1 (CZ1)millos1 (CZ1) Komentářů: 36CZ1
    Kdy opravíte co jste podělali?,Hrad se mi nevejde na monitor, věže mi chybí...
    jsem tu 5 minut a už nasranej..
    millos1 @ cs 1
  • LMDP (CZ1)LMDP (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    Jaaj, proč už nejde oddálit tak, že se pohled vycentroval a bylo vidět na celý hrad? Takto přiblížený pohled je alespoň pro mě nepříjemný

• ZoeZoe Komentářů: 15,826Moderator
    Zdravím,
    cast chyb by měla být opravená - mělo by se to projevit po obnovení hry.

I když fungují tlačítka oddálení (před opravou nefungovaly vůbec), hrad nejde oddálit tak moc jako dřív - vědí o tom.
    Jakože Zoe nabulíkuj jim že část jsme opravili a nějak se na to v květnu kouknem? Nebo jak Ti to řekli?
    Ptám se protože ani po obnovení jsem si nevšiml že by se cosi zlepšilo...
    Baví Tě to tu moderovat?
    Hájit tu bandu tajtrdliků z Hamburku?
    Vždyť u nich nedochází k žádnému posunu, naopak zkouší co vydržíme.
    Vylepšíme verbování ale po vylepšení je to k vzteku...no a co.. chceš verbovat tak klikej jak mourovatej.
    Chceš hasit navož si exo...proč? vždyť aktualizace s tím neměla nic společného...a další a další..
    Divím se Ti a snažím se být slušný.
    millos1 @ cs 1
    millos1 (CZ1) napsal(a):
    Jakože Zoe nabulíkuj jim že část jsme opravili a nějak se na to v květnu kouknem? Nebo jak Ti to řekli?
    Baví Tě to tu moderovat?
    Vylepšíme verbování ale po vylepšení je to k vzteku...no a co.. chceš verbovat tak klikej jak mourovatej.
    Chceš hasit navož si exo...proč? vždyť aktualizace s tím neměla nic společného...a další a další..
    nevím  proč  se  navážíš  do  zoe  ,zdaleka  jsi  pro  komunitu  neudělal  co  ona  a  kromě  pyskování  ti  nic  nejde
    valoken @ cs 1
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,219CZ1
    millos1 (CZ1) napsal(a):
    Baví Tě to tu moderovat?
    Exo surky se neodečetly, byla to jen závada v grafice,
    Tlačítka pro přiblížení už opravdu fungujou....

To není navážení do Zoe,vím že ona za to nemůže...
    To je jen dotaz, proč pro ně dělá?Když vidí že ji stejně lžou a dělají si co chtějí...
    millos1 @ cs 1
    millos1 (CZ1) napsal(a):
    To je jen dotaz, proč pro ně dělá?Když vidí že ji stejně lžou a dělají si co chtějí...
    dělá to pro  nás  peníze  za to  nedostává

valoken @ cs 1
  • DruidDruid Komentářů: 1,131Moderator
    millos1 (CZ1) napsal(a):

asi abyste tu měli nějaký mantinel... kdyby tu Zoe nebyla, na koho byste se obraceli?  A odpověď, že by tu byl někdo jiný než Zoe... to by nebyla odpověď na Tvojí otázku :)
    Vsledek obrzku pro esk vodopdy
  • darebak1 (CZ1)darebak1 (CZ1) Komentářů: 78CZ1
    když tedy většina nadává .. tak já bych chtěl GGS aspoň jednou pochválit. 
    Díky aktulce jsem mohl odložit brýle a vidím co tam ti běhající panďuláci na tom hradě vlastně dělají :D 
    Děkuji GGS že myslí i na starší generaci ... jen tedy zase až tak slepý nejsme :D 

darebak1 @ cs 1
    darebak1 (CZ1) napsal(a):
    když tedy většina nadává .. tak já bych chtěl GGS aspoň jednou pochválit. 
    Díky aktulce jsem mohl odložit brýle a vidím co tam ti běhající panďuláci na tom hradě vlastně dělají :D 
    Děkuji GGS že myslí i na starší generaci ... jen tedy zase až tak slepý nejsme :D 

super  už  jsme  dva  :-))
    valoken @ cs 1
  • Spasitel7 (CZ1)Spasitel7 (CZ1) Komentářů: 18
    Nejde mi verbovat v kasárnách, kde není nic ve frontě... vůbec se neotevře okno s vojáky... jak mam jezdit, když nejde verbovat???
    Druid napsal(a):
    millos1 (CZ1) napsal(a):

asi abyste tu měli nějaký mantinel... kdyby tu Zoe nebyla, na koho byste se obraceli?  A odpověď, že by tu byl někdo jiný než Zoe... to by nebyla odpověď na Tvojí otázku :)

Vím že to dělá zadarmo, jen z principu- v čem GGS vyslyšelo že je někde problém?
    Stejně si to nakonec udělají po svém, končí to u dohadů na podpoře a nikam to nevede.
    Můj pohled na Zoe je obdivný, já za sebe bych asi neměl náturu tak dlouho s nimi komunikovat 
    To je celé ..

millos1 @ cs 1
Sign In to comment.