Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Spojení ztraceno 28. 3. 2017

14957

Komentáře

• Dr.Loser (CZ1)Dr.Loser (CZ1) CZ1 Komentářů: 119

Já tedy po kompenzaci spokojený nejsem. Nevadí mi výpadky hry, nevadí mi ztráty vojska, nevadí mi stovky chyb ve hře (občas se jimi dobře bavím). Hraji pro to, abych se odreagoval.

Ale to, co GG$  touto kompenzací předvedlo, je největší pokřivení hry, jaké jsem kdy zažil.

Rozdat plošně tisíce žravých útočníků. Co s nimi asi ty tisíce mrtvých hradů a stovky farmářů udělají, když vidí, že to neuživí? No rozešlou to bez rozmyslu všude kolem, přestože by se svojí aktivitou k takové armádě v životě nedostali.

Nechápu, který inteligent vymyslel něco takového... Přitom je to docela jednoduché. Když má někdo na L70 sílu 1milion, tak asi měl jinou armádu, jiné potřeby a jiný styl hry, než vedle umístěný L70 se sílou 50 000. Podle toho by přeci šlo rozdělit kompenzace ne? Asi ne. Najednou mají oba stejný útočný arzenál. Jeden ho plně využije a ještě pláče, jak ho odrbali a ten druhý neví co s tím a chaoticky vypálí všechno kolem sebe...

Pokud něco takového budou opakovat častěji, tak přestane tato již téměř nestrategická hra opravdu dávat smysl...

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    gussepe (CZ1) napsal(a):
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    gussepe (CZ1) napsal(a):
    Eagle (CZ1) napsal(a):
    Psal jsem to do minulé ofiko diskuse,která je ovšem zavřená,takže to napíšu znova,jelikož na to nebylo reagováno...

V ne příliš vzdálené minulosti,je tomu zhruba 4,5 měsíce postihl výpadek pomalu všechny servery. Pokud se výrazně nepletu,tak posléze kvůli opravě shodli servery všechny,přičemž všichni dostali kompenzaci po následném rollbacku. Ovšem pokud se znovu nepletu a paměť mě neklame,server v NDR k tomu dostal další výrazně,výrazně odlišnou a větší kompenzaci,ve které bylo i vybavení a vysoký lvl kamenů a kamenů za top v krkavcích,protože výpadek byl při akci Krkavci... To,že v NDR byla přidána k plošné kompenzaci,kompenzace další a v tomto rozsahu,bylo zdůvodněno tím,že server v NDR byl postižen nejvíce,o nejvíce přišel a byl nejdéle odstaven...

Takže když pominu,že kvůli nim byl "udělán" rollback, se ptám.

Kde máme my stejnou nebo podobnou kompenzaci,když to tentokrát zasáhlo nejvíce nás (a SP2,při akci Cizáci) a to v daleko větším rozsahu,než tenkrát NDR???!!! :-1:

Škoda jen, že se toto nedostane k těm tupounům, tady si tak o tom můžeme bohužel jen psát a přikyvovat. Ale to je bohužel vše. Když hra nešla, psalo sem miliony lidí. Hra jde, hráči dostali rádoby kompenzaci a najednou je ticho po pěšině a vše je v podstatě v pořádku. Škoda, že nám zavře hubu takový hovadský dáreček (nedáreček)
    jak komu....

Hugo, vím že se tu pár vyjímek najde a že ty patříš mezi ně, ale sám vidíš, jak jsou hráči po rádoby kompenzaci spokojení :(
    No netvrdím, že jsem spokojený, i když asi patřím někam do průměru, kde kompenzace odpovídá alespoň početně, jenže na rollback je na můj vkus už pozdě a kompenzace ve stylu GGS situaci moc nepomáhají, ať jich připíšu, kolik chtějí, to se potom člověku moc nechce něčeho dožadovat :-D 
  • Zjuj (CZ1)Zjuj (CZ1) Komentářů: 1,421
    gussepe (CZ1) napsal(a):

Hugo, vím že se tu pár vyjímek najde a že ty patříš mezi ně, ale sám vidíš, jak jsou hráči po rádoby kompenzaci spokojení :(
    Hráči jsou spokojení, protože asi většina dostane více vojáků, než měla.
    Ale u vyšších lvl to je právě naopak, také dávají jen útok, fakt super nápad pak je čím se bránit :D
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    To by mě také zajímalo  někteří posílají útoky a ještě nemáme naverbovanou celou obranu. Místo aby utočili na nomadí tak  útočí raději na  hrady.
    problém  je  asi  v  tom  že  nemají  urychlovače  takže  než  aby to  pozdechalo tak  pošlou  útok  ,darovat  útok  bez  urychlovačů  asi  moc  velá pomoc  na  nomády  není  :-)) tedy  pro  mnohé určitě  ne  pro  slabší  aliance  
    navíc  hráči  zapomněli útočit  a  bránit ,jinak  v  alianci  je  asi  ,nebo  by  mělo  být  pořád  dost  obrany  
    valoken @ cs 1
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,931
    mi  máme odranáře i jinde než na hlavním hradě tak  Ti co na nás zaútočili  stratili všechny vojáky s tím musí počítát že 70 úroveň má obranáře i jinde , ale jedná se o hráče v nižších úrovních  když je napadali.
  • Rafikki (CZ1)Rafikki (CZ1) Komentářů: 246
    Často se tu objevuje, že hráči zmlkli, protože dostali dáreček. Že za těch pár vojáků zpokorněli a šli poslušně klikat a už tu nic nepíšou. Ne, nezavřelo nám GGS hubu blbym dárkem. Sme otrávení, znechucení, naštvaní a cítíme bezmoc. Už po první chybě se požadoval rollback, GGS se na to vysr... a dalo dar k ničemu, protože druhej den hra zkolabovala zas. Takže vzkaz pro GGS: Vypněte tu hru, klidně na tři neděle, my to přežijem, opravte jí pořádně a důkladně, ať je schopná fungovat a pak začněte vymejšlet, jak se lidi dostanou k vojákům, co jim dezertovali díky vaší neschopnosti, a to bez ponižujícího škemrání na podpoře, která stejně ze zásady nerozumí.
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,107
    Rafikki (CZ1) napsal(a):
    Často se tu objevuje, že hráči zmlkli, protože dostali dáreček. Že za těch pár vojáků zpokorněli a šli poslušně klikat a už tu nic nepíšou. Ne, nezavřelo nám GGS hubu blbym dárkem. Sme otrávení, znechucení, naštvaní a cítíme bezmoc. Už po první chybě se požadoval rollback, GGS se na to vysr... a dalo dar k ničemu, protože druhej den hra zkolabovala zas. Takže vzkaz pro GGS: Vypněte tu hru, klidně na tři neděle, my to přežijem, opravte jí pořádně a důkladně, ať je schopná fungovat a pak začněte vymejšlet, jak se lidi dostanou k vojákům, co jim dezertovali díky vaší neschopnosti, a to bez ponižujícího škemrání na podpoře, která stejně ze zásady nerozumí.

můžu Tě ujistit, že pokorně neškemrám ;)   i proto mě nemají rádi :D
    Hugolínek @ cs 1
  • Rafikki (CZ1)Rafikki (CZ1) Komentářů: 246
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    Rafikki (CZ1) napsal(a):

můžu Tě ujistit, že pokorně neškemrám ;)   i proto mě nemají rádi :D
    Tak já vim, že se s nima asi nemazlíš. Jde mi o princip. Oni něco podělají, způsoběj ti škodu, a místo aby se snažili sami napravit vlastní chyby, tak ty musíš vypisovat div ne druhou Kosmovu Kroniku, aby ses dostal k tomu, co ti patří. To je k zblití přístup.
  • hegeg (CZ1)hegeg (CZ1) CZ1 Komentářů: 88
    Bonus do akce krále Erika
    Bohužel nebude poslán další bonus k získaným bodům. Předmětem jednání byla hlavně skutečnost, že někteří hráči přišli o TOP pozici, jelikož bonus z kompenzace narozdíl od jiných nevyužili. 
    Z tohoto důvodu budou v Erikově akci rozšířeny hranice pro TOP pozice!

Mame uz nejake info jak to bude?

hegeg @ cs 1
  • vieraa (SK1)vieraa (SK1) Komentářů: 3
    Dobrý deň, ja som tu už bola a svoju požiadavku som zverejnila, ale neviem či ste mi odpovedali.Ked mám problém nemôžem sa obrátiť na vás, pretože všetko je v anglickom alebo nemeckom jazyku.Výhrou nad normadmi som ziskala určité množstvo vojakov, s ktorými som mohla zase útočiť a tak získavať ceny.Z jedného dňa do druhého mi vojaci zmizli mám ich tam ani nie 20 a neviem prečo.Taktiež vozíky na zber po zaplnení si chcem  prebrať suroviny a ked kliknem naň tak mi napíše, že nie je pripravený.No hrozné, už ma to prestáva baviť.Hra sa kazí a ked to takto bude pokračovať skončím.
    vieraa @ sk 1
    Já jsem kvůli těm výpadkům ztratil čas na soutěž krále Erika, takže teď Paní světa asi dost těžko získám :D
  • Keltin (CZ1)Keltin (CZ1) CZ1 Komentářů: 82
    zjuj (CZ1) napsal(a):
    Já jsem kvůli těm výpadkům ztratil čas na soutěž krále Erika, takže teď Paní světa asi dost těžko získám :D

makej a neremcej
    tak rozdíl připíšou, jenom doufám, že ne na hh....
    Hugolínek @ cs 1
    Keltin (CZ1) napsal(a):

makej a neremcej
    Ono je to těžké, když Vám chybí celý víkend hry :D
    zjuj (CZ1) napsal(a):
    Keltin (CZ1) napsal(a):

makej a neremcej
    Ono je to těžké, když Vám chybí celý víkend hry :D
    A hlavně když víc kecáte na fóru než hrajete, že jo :-D 
  • Přízrak (CZ1)Přízrak (CZ1) Komentářů: 1,013
    upraveno 03.04.2017
    "Oceňujeme Vaše porozumění a žádáme Vás o respektování tohoto globálního rozhodnutí pro všechny servery."

Jaké globální rozhodnutí pro všechny servery??!!! Proč pořád hážou výpadek na CZ serveru 24-25.3 s globálním výpadkem 28.3 do jednoho pytle???!!! Halóóó budíček - většina toho pozdrhalo při výpadku který byl pouze na CZ! Kompenzace veškerá žádná! A který byl mnohem delší než "globální" výpadek!!! Nejsme blbci! Tuhle informaci už beru jako urážku!
    EMPIRE - Nepřemýšlej, klikej a plať! Strategie dle GG$.
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    "Oceňujeme Vaše porozumění a žádáme Vás o respektování tohoto globálního rozhodnutí pro všechny servery."

Jaké globální rozhodnutí pro všechny servery??!!! Proč pořád hážou výpadek na CZ serveru 24-25.3 s globálním výpadkem 28.3 do jednoho pytle???!!! Halóóó budíček - většina toho pozdrhalo při výpadku který byl pouze na CZ! A který byl mnohem delší než "globální" výpadek!!! Nejsme blbci! Tuhle informaci už beru jako urážku!

uvidíme s čím přijdou....
    Hugolínek @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,015
    Přízrak (CZ1) napsal(a):

Jaké globální rozhodnutí pro všechny servery??!!! Proč pořád hážou výpadek na CZ serveru 24-25.3 s globálním výpadkem 28.3 do jednoho pytle???!!! Halóóó budíček - většina toho pozdrhalo při výpadku který byl pouze na CZ! Kompenzace veškerá žádná! A který byl mnohem delší než "globální" výpadek!!! Nejsme blbci! Tuhle informaci už beru jako urážku!
    Uhh... tohle bude moje chyba... o "našem výpadku" nám nic neříkali... přihodila jsem to tam hlavně kvůli té jejich "deadline"... upravila to aby to bylo jasné :)

hegeg (CZ1) napsal(a):
    Bonus do akce krále Erika
    Bohužel nebude poslán další bonus k získaným bodům. Předmětem jednání byla hlavně skutečnost, že někteří hráči přišli o TOP pozici, jelikož bonus z kompenzace narozdíl od jiných nevyužili. 
    Z tohoto důvodu budou v Erikově akci rozšířeny hranice pro TOP pozice!

Mame uz nejake info jak to bude?

Na tohle se zítra zeptám :)

• Pokud jste přišli o méně než 6000 vojáků, nemůžeme Vám tyto ztráty kompenzovat a to ani pokud jste přišli o obranné jednotky.
    Asi by stálo za to GGS vysvětlit základy hry, jako třeba, že útoční vojáci brání fakt mizerně.
    Jinak má GGS opravdu zajímavé priority. Radši ještě jednou naštvat  podstatnou část hráčů než jim dát jednotky, které jsou stejně tak za týden pryč :-D

• Tygrik2 (CZ1)Tygrik2 (CZ1) Komentářů: 113

Co si GGS o sobě myslí, co si to k nám dovoluje?!

Nejprve dostanu mail, kde mi chytrák píše, že mám vyspecifikovat CO a ODKUD se mi ztratilo (tak jsem ho slušně upozornil, že přesně tyto informace měl v předchozím mailu)a dnes mi chytrák od GGS sděluje, že nyl můj případ prošetřen a že jsem byl již dostatečně kompenzován! :-o :-(

S tím ať jde GGS do PRDELE!

2 kompenzační balíčky od GGS beru jako splátku za jejich BLBOST, ale ne jako náhradu toho, co mi díky jejich chybám zmizelo (zmizeli mi defenzivní jednotky - kompozitní lučištníci a kompozitní lučištníci veteráni a ty chci nazpět).

Když je někdo BLBEJ a NESCHOPNEJ, tak ať vrací...

Sign In to comment.