Domů Krčma (off-topic)

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Zoe - rozloučení [APRÍL]

2

Komentáře

• valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    Zoe napsal(a):
    Děkuji všem za milé rozloučení :) V této chvíli nemůžu říct nic jiného, než.... APRÍL! :mrgreen:

Hluboce se omlouvám těm, kteří na oslavu mého odchodu otevřeli archivní víno, budete si muset pořídit nové :p Mám v plánu ještě nějakou dobu zůstat :smirk:
    neva  zoe  že  jsem  otevřel  archivního  jumíka  ---u  tebe   mi  to neva  škoda  že  apríl  není  častěji  :-))))

valoken @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,058
    Tak teď už to můžu napsat taky. Bylo by důvěryhodnější, kdybys oznámila konec GGS :p 
    Jenže to by mohlo mít za následek několik infarktů a spoustu naštvaných příspěvků... to by nebyla taková zábava číst :D
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) CZ1 Komentářů: 4,219
    ufffff,  supr Zoe!!!:)

Zoe napsal(a):
    Tak teď už to můžu napsat taky. Bylo by důvěryhodnější, kdybys oznámila konec GGS :p 
    Jenže to by mohlo mít za následek několik infarktů a spoustu naštvaných příspěvků... to by nebyla taková zábava číst :D
    zoe  to co  jsi zažila  za  poslední  týden tak každá  sranda  je  fajn  ,obzvléšť  od  tebe  :-)))

valoken @ cs 1
    valoken (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    zoe  to co  jsi zažila  za  poslední  týden tak každá  sranda  je  fajn  ,obzvléšť  od  tebe  :-)))

to  by  jsme  se  tu  šakale  nescházeli n:-)))
    a  jak se říká  ,na  chleba  musí  být  i  kdyby  sranda  nebyla  ,-nebo  obráceně  ?
    valoken @ cs 1
    rději  takové  téma  než  ty  sračky  co  tu  kolikrát  plují 

valoken @ cs 1
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,937
    Zoe Ty jsi zlatíčko tak to byl apríl :D , tak to jsem rádá že  zůstaváš , ale myslím že jsi nás dostala. ;)
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,107
    Zoe napsal(a):
    Děkuji všem za milé rozloučení :) V této chvíli nemůžu říct nic jiného, než.... APRÍL! :mrgreen:

Hluboce se omlouvám těm, kteří na oslavu mého odchodu otevřeli archivní víno, budete si muset pořídit nové :p Mám v plánu ještě nějakou dobu zůstat :smirk:

to víš, já nejsem Aprílový typ, takže mi to nedošlo :)  ale je to fajn,  že zůstáváš :)
    Hugolínek @ cs 1
  • Trionil (CZ1)Trionil (CZ1) CZ1 Komentářů: 453
    Jéžiš, Zoe... mě málem šlehlo! Díkybohu za to, že to byl apríl - tak trochu jsem v to doufal :)<3
    Každé ráno se v Africe probouzí lev. Ví, že musí běžet rychleji než gazela, jinak umře hlady. Každé ráno se v Africe taky probouzí gazela. Ví, že musí běžet rychleji než lev, jinak přijde o život. Každé ráno, když se probudíš, nepřemýšlej, jestli jsi lev nabo gazela, ale dej se do běhu.
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    To je už druhý krát čo ma dnes dakto dostal, paráda :D ale určo som rada, že tu s nami ostávaš :)
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):

to víš, já nejsem Aprílový typ, takže mi to nedošlo :)  ale je to fajn,  že zůstáváš :)
    důležité  jsou  hugo  státnice   potom  i  aprílové  žertíky  zoe  ,jsou  fajn,ale  to  přijde  časem  stejně  jako  tvoje  výsledky  v  těto  hře  :-)))))

valoken @ cs 1
  • Poso (CZ1)Poso (CZ1) Komentářů: 79
    Jsem opravdu rád že je dnes 1 dubna  :D:D:D
    Poso (CZ1) napsal(a):
    Jsem opravdu rád že je dnes 1 dubna  :D:D:D
    už  není  :-))))

valoken @ cs 1
  • Baron Muzajs (CZ1)Baron Muzajs (CZ1) Komentářů: 79
    Sakra - mám díru v podlaze... Jak jsem to četl, tak na mě padnul takovej smutek, všechno se začalo svírat, pořád jsem si říkal, že je to apríl. Jenže jak jsem četl ty další komenty, kde se všichni vážně loučili, tak jsem si zase začal říkat, že to není apríl - a všechno se svíralo ještě víc a bylo mi smutněji a smutněji... A najednou bum - byl to apríl, a spadnul mi takovej šutrák ze srdce, že mi to rozmlátilo parkety... Zoe, teda takhle mě už dlouho nikdo nedostal... :-D
  • geryjirik (CZ1)geryjirik (CZ1) Komentářů: 3
    zoe prosím problém mam s tim že nemam pevnej internet a často to padá takže mi tou chybou dlužíte rubíny

• jajinka7 (CZ1)jajinka7 (CZ1) CZ1 Komentářů: 111
    jj...jsi úžasný človíček a bez tebe, Zoe, to už nebude nikdy ono, hodně štěstí v osobním životě a nezapomeň na nás...
  • Zjuj (CZ1)Zjuj (CZ1) Komentářů: 1,421
    Jako apríl perfektní :D
    Popravdě mi to tedy došlo asi hned, když jsem viděl, že je příspěvek přidaný 1.4
    Když jsem pak četl ty komentáře pomalu jsem tomu začínal věřit, když jsi pak napsala, že je to apríl, tak se mi hned ulevilo a věděl jsem, že fórum bude dál nějak fungovat :D
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,058
    Lidi, jste skvělí :heart: a jsem ráda, že se mi to povedlo >:)  :smiley:
  • dicgotrex (CZ1)dicgotrex (CZ1) Komentářů: 236
    sakra Zoe opravdu máme všichni velké štěstí že to byl jen APRÍL opravdu jsi mne dostala
    dicgotrex @ cs 1
  • Michal1983 (CZ1)Michal1983 (CZ1) CZ1 Komentářů: 17
    hezky zoe to se povedlo  ale je dobře že  zustavaš
    vanda86 @ cs 1
Sign In to comment.