Domů Hledání členů & aliance

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

ELITNI VETERANI

124»

Komentáře

• Bibi91 (CZ1)Bibi91 (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Bibi91 (CZ1) napsal(a):
    Lenka39 (CZ1) napsal(a):
    No drahý příteli z EV nevim kolik(asi 1), sám si zameť před vlastním prahem... Oba dobře víme, co chodilo od té vaší chátry... Ty, slavná míca, o kolíkovi nemluvě a plíša je fakt dost čuně na psaní, dále tu máme dlaždiče ekasmi, sprosťáka svacovou (už to zabalil) a v neposlední řadě capila, kteří se neštítili urážet mojí mrtvou kamarádku, takže kolem a kolem... Zavři fórum a jdi si nafackovat před zrcadlo za ty čuňárny co z vás padají a přestaň tu bulet... Z lidí jako je ta vaše skupinka bych zvracela...
    Malinko se sklidni a uvědom si rozdíl mezi EV a EV1
    A jentak mimochodem hoď sem screen ... kdy já jsem nikomu sprostě nadával :-D .... rád se pokocham :-D

Bibi91 @ cs 1
    Já mam před svím prahem čisto :-D ..... a hlavně čisté svědomí 
    Bibi91 @ cs 1
    Bývalé EV3 .... no  a nebrečim , to by bylo pod mojí úroveň 
    A nějaký ten screen někoho z EV3 nyní EV1 .... 
    Z hlavní EV netušim to může být , ale rozhodně to nebyla urážka odemě .... tak nějak si říkám , proč je na mě nikdo sprostej , když já osobně jsem na nikoho sprostej nebyl ???? 
    Malynko si to přerovnej v hlavince .....

Bibi91 @ cs 1
    Lenka39 (CZ1) napsal(a):
    JCH (CZ1) napsal(a):
    Angelss-THC bude v dohledne dobe ukoncovat valku s ali ELITNI VETERANI.
    Tato ali je znama valcenim s malymi a slabsimi aliancemi a snahou kazdemu zkazit hru,
    jedna z nasich podminek k ukonceni valky bude ukonceni vsech valek.

TIMTO ZADAM ABY SE MI OZVALI ZASTUPCI ALIANCI KTERY MAJI VALKU S EV.

Tak naše ali s nima válčí od začátku, byla bych pro ukončení, ale pouze v případě, že vrátí co ukradli (vesky) a to včetně těch, které rozdali kamarádům či opustili. Jak to udělají je mi fuk. S full stavem vesnic jsem začala a s full stavem vesnic chci ukončit a myslím, že nejen já v naší alianci.
    Tak jako vtip dobré .... já taky začal s full vesnicema a nemam je .... uvědom si , kdo nakrad víc :-)
    Bibi91 @ cs 1
    Bibi91 (CZ1) napsal(a):
    JCH (CZ1) napsal(a):
    Moderatori z fora nemaji pristup k udajum o BANu a tudiz nemuzou nikomu hlasit kdo dostal BAN
    Moderatori z fora nemaji zadnou moznost ovlivnovat valku.
    Co se tyka utoku pri na zabanovany hrady zacali s tim EV ve chvily kdy GGS rozdala hodinove BAN vsem co NEPOUZIVALI  MATY tak EV jezdilo utoky jak to jen slo. Jak jsem jiz rikal cokoliv u EV vymysleli my jen dotahli do konce.
    Na otazku jak jsme vedeli ze maji BAN: Asi to ma neco spolecnyho jaky zpusobem EV ziskavalo a drzelo svoje cleny. Pokud nekdo chtel odejit z EV bylo mu vyhrozovano nicenim a i nicenim aliance do ktere prestoupi. Opravdu si BIBI myslis ze takovy clenove byly verny sve ali /EV/.
    Od zacatku valky me psalo nekolik desitek hracu EV a nabizeli mi spionaz u EV za to ze vynechame jejich hrady z utoku
    Skoro kazdy den jsem dostaval uryvky chatu z ze vsech EV zpravy chodili z nove zalozenych hradu,
    stejne tak bylo bezne ze z nove zalozenych hradu chodili urazky a nadavky,
    Mam hodne slusnej prehled co se delo u EV a hlavne chovani nekterych hracu EV.
    O BANECH JSEM VEDEL OD CLENU EV. NE OD MODERATORU NEBO NEKOHO OD GGS,

A já zase vim , že Škorpi někomu nevyhrožoval .... zase lež jak věž .... kdybych chtěl odejít , tak jsem mohl kdykoliv .... jen mu stačilo napsat že to nedávam a mohl sem jít kam se mi zachtělo :-D 
    Nikomu nevyhrožoval? Je evidentní, že ho neznáš. Já a moje bývalá aliance víme svoje...
    Tak pokud mu nikdo začal sprostě nadávat na chatu a pak zmizel do jiné ali , tak si to líbit nenechal ... to je pravda , ale pokud odešel v klidu a v klidu mu to napsal tak s odchodem problém nebyl 
    Odešlo mnoho lidí z EV a ti co odešli v klídku odešli bez starostí ... tak to prostě bylo 
    Bibi91 @ cs 1
  • m k (CZ1)m k (CZ1) CZ1 Komentářů: 15
    No největší prsátka tu nepsaly, pouze jejich ocasky. Svuj maras jste roznašelI dlouho, když jste vyrostlI na 5 aliancí, chtělI jste hodit machry a vyhlásilI valku nějake silnější alianci. Z 5 ali je jedna a pul dostalI jste na prdel, udělali jsme vam to co jste dělali na menší i na nás jste to zkusilI a ted si už jen brečíte nad rozlitym mlíkem. Ti oni tři hrači rublovali bud holub nebo trvala ob proti tomu asi moc neuděla 100 aliancí nakonec je jedno staré pořekadlo" pro každou s.... se někde vaří voda" je možné že někde se vaří i pro nás.                       AVE KMA
    m k @ cs 1
    A hlavně zkoukni EV3 nynější EV1 .... řekl bych , že tam spousta lidí co tam bývali kdysi dávno už před válkou už dávno nebylo 
    Je tam spousta jiných lidí , kteří vlastně s původní EV3 co možná nikomu ublížili nemá už nic společného 
    Bibi91 @ cs 1
  • karloss2 (CZ1)karloss2 (CZ1) Komentářů: 232
    Tohle jsem pozoroval delši dobu pod Coolem jsem byl cca 14 dni po kterych sem se rozhodl jit pryč a dalšich 5 měsicu tvrdnul v polomrtve ali. kradeni vesnic kobercak 4 ali na jednu relativně slabou protože to veliky imperator ( namachrovany ...) nařidil no humus, at je to jak chce to nejhorši je pryč a je svaty pokoj 
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    SuperIva (CZ1) napsal(a):
    karloss2 (CZ1) napsal(a):
    Tohle jsem pozoroval delši dobu pod Coolem jsem byl cca 14 dni po kterych sem se rozhodl jit pryč a dalšich 5 měsicu tvrdnul v polomrtve ali. kradeni vesnic kobercak 4 ali na jednu relativně slabou protože to veliky imperator ( namachrovany ...) nařidil no humus, at je to jak chce to nejhorši je pryč a je svaty pokoj 
    Sorry....ale před 4 - 5 lety se takhle hrálo normálně....kobercáky, zabírání základen, vesniček......celé aliance se museli stěhovat kvůli městům, protože se tam stěhovali majitelé měst........veterání této hry asi zapomněli a ted křičí fuuuuj :(.   Myslím, že EV hráli hru v minulém čase, kterou tady hráči už nechtějí a nový hráči ji neznaji.....no holt se hraje nová hra ....hra nomádů, samurajů a cizáků :)
    Hra se postupem času přizpůsobila, neboť se zkušeností zjistilo, že některé praktiky přinášejí více škody než užitku. Viz zdrojovky, které jsou v zásadě nebránitelné, takže se o ně můžete přetahovat do nekonečna. Ostatně jen tak pro zajímavost, i válka s EV po nějakém čase přešla od zdrojovek, shazováků a podobných blbostí na normální (pokud vůbec nějaké) útoky až na pár výjimek. :-)
Sign In to comment.