Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Spojení ztraceno 28. 3. 2017

14657

Komentáře

• vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,937
    xMETRIXx (CZ1) napsal(a):
    Tak milí modi už mi došla trpělivost s GGS...Budte tak hodní a napište jim,at si komenzace s vojaky apod strčí do prdele...včera jsem vyzvedl kompenzaci a dnes to našlapalo a tudíš další vojsko v prdeli...ne jen všichni rubínaaci z kompenzace,ale i pracně získaní rubínoví obránci a pracně verbované utočné jednotky...páč kvuli tem kretenum zasranejm skopčáckejm jsem se na hru nemohl dostat a zdrhlo mi jak stare vojsko tak ové...
    tak prosím vyřidte GGS že jsou to zasraní amaterský kreteni co by se na to mli zvysoka vysrat a jít někam kopat kanály...páč jsou to zmrdi co nedokáží udržet hru v chodu a zavčasu řešit nastalé problémy...holt neschopná zasraná nackovská hovada to jsou...nic jiného...!!!!

P.S. Očekávám ban a upřímě je mi to fuk,páč ta hra je tak domrdanáže to je jen ztráta času se v ní o něco snažit a je zbytečné do toho dát jakoukoliv kačku či námahu!!!

Děkuji a mějte se fajn...
    Všem přeji dobré ráno
  • Panthera (SK1)Panthera (SK1) SK1 Komentářů: 1,328
    owlboy (CZ1) napsal(a):
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Panthera (SK1) napsal(a):
    mám otázku, ten ozdobák čo sa dal získať za jazdenie barónov ako poriešia? lebo dnes to už jednoducho nestíham...
    Nejspíš nijak, rozhodně ne teď... můžeš zkusit podporu (hlavně pokud ti jich chybělo jen pár), ale... každopádně předpokládám, že akce bude za nedlouho znovu :)
    no keďže som sa na hru dostala len pred chvíľou, tak nemám žiadny kus :-D ale tak chcela som do zbierky všetky, no nevadí :)

mám nějaké ve skladu.... škoda, že to nejde přesunout, protože to nejde ani prodat...
    Ale ho, to stihneš, dostalas vojsko, pošleš všechny velitele, uryclovákama zkrátíš dobu a 2x otačíš a galerie je doma
    Ľahko sa ti to povie, lenže potrebujem občas aj spať a nie tu byť do rána kvôli ozdobáku...
    Panthera @ sk 1 BARAKUDA
  • Fullgore (CZ1)Fullgore (CZ1) CZ1 Komentářů: 68
    jak to bude z těma konpenzacema ktere jsme si nestihly vyzvednout?
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,058
    Fullgore (CZ1) napsal(a):
    jak to bude z těma konpenzacema ktere jsme si nestihly vyzvednout?
    Dnes to budou řešit, až budeme vědět, řekneme vám...
  • Rajon (CZ1)Rajon (CZ1) CZ1 Komentářů: 165
    koukam ze v nemecku vsude znamena neco jineho nez v cr
    Rajon @ cs 1
  • TonikManager (CZ1)TonikManager (CZ1) CZ1 Komentářů: 12

Adekvátní kompenzace za všechny útrapy posledních dnů by bylo minimálně 100 000 rubínů, jenže to už jsou i pro ně konkrétní peníze. To radši dají tisíce vojáků, které stejně neuživíš a za den ev. dva dny ti exnou. Oni jsou za dobráky, ty jsi tam kde před tím, akorát s vyšším tlakem a bordelem na hradě.

Všichni nadáváme a vyhrožujeme a stejně budeme hrát dál. To oni vědí, proto nás mají tak trochu na háku.

TonikManager @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313

Adekvátní kompenzace za všechny útrapy posledních dnů by bylo minimálně 100 000 rubínů, jenže to už jsou i pro ně konkrétní peníze. To radši dají tisíce vojáků, které stejně neuživíš a za den ev. dva dny ti exnou. Oni jsou za dobráky, ty jsi tam kde před tím, akorát s vyšším tlakem a bordelem na hradě.

Všichni nadáváme a vyhrožujeme a stejně budeme hrát dál. To oni vědí, proto nás mají tak trochu na háku.

A jejda .. koukám že někdo by rád "vydělal" na výpadku :-) Tak jak jsem psal jinde .. někteří kompenzaci ani nepoznají a ti kterých se to vlastně ani dezercemi nedotklo, tak budou remcat že dostali moc vojáků a neví co si s tím počít :-)

Je tam takové tlačítko propustit .. a máš po tlaku :-)

Balík4 @ cs 1

Kdo ví jak asi pokračuje řešení nemožnosti vybrat první chudinský balíček určený pouze pro CZ? :-)

Určitě někdo přidáte vtipný obrázek nebo video jak asi probíhá to jednání.

Balík4 @ cs 1
  • Zjuj (CZ1)Zjuj (CZ1) Komentářů: 1,421
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Kdo ví jak asi pokračuje řešení nemožnosti vybrat první chudinský balíček určený pouze pro CZ? :-)

Pro některé hodnota balíčku od GGs :D
    Vsledek obrzku pro balek s hovnem
    zjuj (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Pro některé hodnota balíčku od GGs :D
    Vsledek obrzku pro balek s hovnem

Krásně zabalená kompenzace pro CZ .. trefný obrázek :-)
    Balík4 @ cs 1
  • ladik04 (SK1)ladik04 (SK1) Komentářů: 45
    poslal som suport dufam,že mi vratia čo mi zdrho cela obrana z hh samy veterani nasilnejši obranci,ako debil sedim pri tom a točim ako blbec a spravia toto,ked maš tam žradla na 3 4 hodky a potom ti daju žradlo ked ti cez 7500 army zdrhne

ladik04 @ sk 1
  • Mion (SK1)Mion (SK1) Komentářů: 1
    Ahojte

Chcel by som sa poďakovať hre GGE za včerajší výpadok. Trvalo to pár hodin tak som sa rozhodol že pôjdem von. Keďže túto hru hrajem už 3 roky, všetky veci mi boli malé tak som si musel požičať ocove. Vonku som hneď stretol živích ľudí dokonca aj moju rodinu. Sú to užasny ľudia. O ulicu ďalej nám postavili obchodne centrum čo je skvelé pretože je to len pár metrov a môžem si tam isť počas údržby dobijať kredit na rubiny. Viac také výpadky poprosím.
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,107
    já jsem sice o vesnice přišel, ale jídlovky jsem dostal zpět a zbytek nebudu řešit...
    Hugolínek @ cs 1
  • geryjirik (CZ1)geryjirik (CZ1) Komentářů: 3
    zoe díky tobě už nemám ali!!!

• Zjuj (CZ1)Zjuj (CZ1) Komentářů: 1,421
    upraveno 29.03.2017
    geryjirik (CZ1) napsal(a):
    zoe díky tobě už nemám ali!!!

Díky Zoe nemáš alianci ?
    Jak to vůbec můžeš říct ? :D
    Nevím z jaké aliance tě vyhodili ano proč, ale že by za to mohla Zoe, snad to mělo nějaký důvod ne ?
    Jako proč ? :D

• Petrslezan (CZ1)Petrslezan (CZ1) Komentářů: 15
    Ahoj,no já jsem měl asi to " štěstí ",že jsem nestihl ten první balíček (když jsem si ho chtěl vybrat tak to přestalo fungovat ),ale i tak jsem díky prvnímu problému přišek o obranu,kterou tvořili  vojáci,které  lze dostat pouze za rubíny,nebo v akci.Já je budoval díky akcím,takže mě to z prvu našvalo.Ale pak jsem si už z toho dělal srandu a dělám si ju pořád.Ta poslední kompezace je směšná,tak jsem se rohodl,až dneska,že ju vyberu  a hned je pošlu tak,kde  bude jejich smrt.Jsou mě na  " prd ".Možná by bylo lepší kdyby místo vojáků a blbosí dali raději zlaťáky a rubíny,aby si každý rozhodl za co si to utratí.
    Petrslezan @ cs 1
  • Vezuv79 (SK1)Vezuv79 (SK1) SK1 Komentářů: 27
    mne zdrhlo vojsko okolo 3t vojakov
    Vezuv79 @ sk 1
  • geryjirik (CZ1)geryjirik (CZ1) Komentářů: 3
    zoe jestli chceš abychom to odpustili tak nám pošli ještějeden dárek

• Přízrak (CZ1)Přízrak (CZ1) Komentářů: 1,013
    geryjirik (CZ1) napsal(a):
    zoe jestli chceš abychom to odpustili tak nám pošli ještějeden dárek

Co ti Zoe provedla?
    EMPIRE - Nepřemýšlej, klikej a plať! Strategie dle GG$.
Sign In to comment.