Domů Hledání členů & aliance

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

ELITNI VETERANI

24

Komentáře

• JCH (CZ1)JCH (CZ1) Komentářů: 59
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    Pokud je tam BAN (těžko říct), zachovali by se EV jinak? Pokud jim ego nedovolí ukončit oficiálně válku a přiznat prohru, tak jak jinak ji ukončit?

Je to těžko soudit .. pokud mají BANán na svědomí THC, tak už z nich museli být dost zoufalí a Škorpik a spol  ten boj vyhráli.
    S banem na coola a ostani nemame nic spolecnyho nemeli jsme k tomu sebemensi duvod. cool ani scorpion uz nam nemoh ublizit i kdyby do toho nacpal vsechen majetek. Uz to bylo vyreseny.
    To ze jsme jim sebrali zakladny je proto ze nemame potvrzeno ze ty ban jsou pravda
    Od zacatku bylo jasny ze ta valka nezkocni jejich kapitulaci neni to prvni valka s coolem a scorpionem.
    vedel jsem ze budou hledat cestiku ven z valky.
    pri minule valce zdrhnul scorpion po 14 dnech a cool se rok neukazal konec valky za nej vyjednaval had.
    pokud maj ban tak si uvedomte kdo ban dostal podle toho co vim tam to byly cool, scorpion ekasmi tonik2001 a prej i nicol11 vsehno hrady kam "¨kupovali"  rubiny,  ptam se nebylo nahodou neco v neporadku s tim kupovani,
    ten samej den zverejnili jaky prohresky se budou banovat a vylucovaci metodou vychazi ty rubyny taky.
    za automat asi tezko to by nebyli samy  za multi ucty tak tezko tech je plna mapa, za nevhodne dopisy - mozny to je ale v posledni dobe cool vubec nepsal a scorion si daval hodne pozor co rika. s tonikem jsem si psal a vsechno v poradku. s ekasmi jsem se bezne vykecaval a bylo to prijemne pokecani
    ty co psali sproste a o kterych to vime BAN nedostali.
    zbejva jen posledni moznost co byla v ofic prohlaseni.

Valka s EV byla hnus bylo to jen nefer utocich a bez vsech pravidel na obou stranach. To co jsme delali EV bych nikdy neudelal nikomu jinymu ale museli na vlastni kuzi vyzkouset to co delali jinejm lidem.

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
    Ty základny byly podle mě zbytečné .. ať je to jak chce .. Ban nebo neban. Jinak jsem byl na vaší straně. V téhle hře se nedá prohrát .. někoho porazit .. můžeš to jedině vzdát .. ale nesmyslně protahovat boj o nic .. bez vidiny nějakého cíle? Pak musí nastoupit dohoda. To asi s nima možné nebylo. Usuzuju podle toho co psal Škorpion na svých stránkách .. o tom jak bojovat.
    Balík4 @ cs 1
    upraveno 28.03.2017
    ty zakladny jsou jen symbolicka zalezitost. a za druhy jsem chtel vedet jak na tom byly s prostredkama /scorpion se nejednou chlubil ze ma tisice prostredku na obranu - skutecnost byla uplne jina/. za celou valku jsem jim sebrali tusim 38 zakladen.

asi pre trema mesicema jsem psal ekasmi jestli by nebylo lepsi jednat o konci valky misto tech zoufalych sabotazi a bylo me odpovezono ze valka jeste nezacala. o nejakem jednani o konci valky opravdu nechteli ani slyset.

Nechceme uz zabirat zakladny hrajicim lidem ted budeme mit snahu o ukonceni valky.

chlebicek (CZ1) napsal(a):
    Bojoval jsem za EV cca 4 měsíce a čistý to nebylo ani na jedné straně ,proto z takového konce války (BANY) mi je na blití
    uz jsem tu psal ze ta valka byla hnus, ale vsechno jste nejdriv zkusili vy /ev/ rozdil byl v tom ze my to dotahli do konce. Musis taky uznat to ze jak jste odesli z EV vratili jsme vam vsechny zakladny o ktere jste si rekli.
  • rizecek (CZ1)rizecek (CZ1) CZ1 Komentářů: 4
    Já jsem odešla, z osobních důvodů...tak jako ta válka byla velmi osobní. Všechny základny co jsem s Tebou vyřídila zpět nikomu nesloužily a teď slouží hrajícím hráčům. Stejně jako chlebíček si myslím, že skončit válku trvalým Banem pro 3 hráče najednou je přinejmenším divné.
    Z toho nemůže být nadšený nikdo na mapě...že je něco takového vůbec možné?
    Ani vy nemůžete říci vyhráli jsme ...3/4 roku neporazit 3 lidi?
    Rozebrat je pod Banem? To je prohra pro všechny co to hrajem pokud GGS tohle dovolí....
  • ferynek (CZ1)ferynek (CZ1) CZ1 Komentářů: 38
    Nehraju dlouho ale jsen chci říct že s EV jsem měl co dočinění  a nebylo to  hezké ani fér ....Jejich jednání z pozice síly bylo vždy likvidační a dokonce ponižující  .. Viz. popisy některých aliancí které se museli ponížit  aby jim EV dali pokoj . To je ode mě vše  čusík
  • chlebicek (CZ1)chlebicek (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    pogratuloval bych vám k výhře,ale tohle rozhodlo GGS a dokázalo jen ,že jsme všichni loutky na mapě,koho příště zaříznou? DEGRADUJE TO HRU a i vám to musí brát radost z vítězství přesto přeji všem hezkou hru :)))))))
  • ferynek (CZ1)ferynek (CZ1) CZ1 Komentářů: 38
    rizecek (CZ1) napsal(a):
    Já jsem odešla, z osobních důvodů...tak jako ta válka byla velmi osobní. Všechny základny co jsem s Tebou vyřídila zpět nikomu nesloužily a teď slouží hrajícím hráčům. Stejně jako chlebíček si myslím, že skončit válku trvalým Banem pro 3 hráče najednou je přinejmenším divné.
    Rozebrat je pod Banem? To je prohra pro všechny co to hrajem pokud GGS tohle dovolí....

ferynek (CZ1) napsal(a):
    Nehraju dlouho ale jsen chci říct že s EV jsem měl co dočinění  a nebylo to  hezké ani fér ....Jejich jednání z pozice síly bylo vždy likvidační a dokonce ponižující  .. Viz. popisy některých aliancí které se museli ponížit  aby jim EV dali pokoj . To je ode mě vše  čusík            Fákt naposled :-)  chápu  vaše rozhořčení (tedy snad :-) ale co s takovýma hráčema  kteří škodí po celé mapě a jen bezdůvodně  cíleně ničí celé aliance   a není proti nim žádná obrana ? Jo  maj to za peníze ale pokud je to hra má se hrát a to nějak slušně  ... Pokud pár hráčů  vyroste za peníze samo  za vlastní :-)  A  budou vlastně neporazitelní  a budou dělat to co dělali EV  můžou to tu všichni zabalit ..(A s tím že jsou neporazitelní v tom bude asi taky háček nemyslíte ??)

• GORGO (CZ1)GORGO (CZ1) Komentářů: 73
    dobry vecer
    1 ) pokud vim nebojovali jsme proti trem hracum, ale hned na zacatku nam byla vyhlasena valka peti aliancemi
    2) dale jsme dosly k tomu ze jsme bojovali pak aliance proti alianci, kde se vsichni z tech peti alianci sloucili
    3 dale  zustali tri hraci, kteri pouzivali rubiny k tomu, aby nas aspon dokazali branit, kde braly rubiny nikdo nevi, ja osobne neverim, ze ty rubiny platili ze svych karet, protoze proc by kvuli nesmyslne valce  do te hry za pul roku dali pres pul milionu ceskych korun a to jeste primourim oci,
    4 jestli skutecne do hry davali sve penize, v zivote by nedostali ban oni , ale my, pac , kdyz dokazou tolik platit, nebylo by tezky se postarat o dva tri hrace u nas valianci aby dostali ban
    5 kdykoliv byla aktualizace ci ta trojka zjistila ze nejdou trubky ci nekteri dostali ban tehdy za pouzivani matu, jak ho dostalo 75 % lidi, tak z jejich strany byla aktivita stoprocentni, takze sebrat je a ocistit je stejna mena jakou by udelali oni, co si sam kazdy zasadi to si tez sklidi
    6 ) podle me zadne bany nedostali jen se domluvili jak to ukoncit, protoze to co jsme posledni mesic delali scorpionovi, to by tezko nekdo rozdychal, denne aby na me jezdil utok kazdou hodinu, k tomu vesky, shazovaky, to by asi tezko nekdo rozdychaval, vetsina by dala holuba, oni to ukoncili po svem, tak aby  vlastne vyhrali a odesli z hlavama nahore, ale skutek utek, kdyby opravdu davali do toho takove penize a opravdu by je nekdo zabanoval, a opravdu by jim zalezelo na tehle valce, udelali by novy ucty a jeli by znova nez se vyresi  ta situace, ale oni zdrhli, pac toho meli uz plna lejna  v kalhotech, taky kdo by to ustal ve trech lidech, ta trojka uznala sama, ze to bylo cele zbytecne a mozna jejich protejsky co maji doma jim dali nuz na krk
    7) ja byl rad ze jsem mohl zkouset sve utoky proti sini na max, koupenym sutrum a kastikovi, proste proti  max rublovemu hraci, clovek ziskal mraky zkusenosti i v teto valce a za to jsem rad, aspon jsem nemusel tolik resit jidlo i kdyz ted uz ctyri dny nemusim vubec resit jidlo, GGS si poradilo za me hihi, ted za posledni 4 dny jsem doma udelal tolik prace jako ne za 14 dni  z empire po boku a zbylo dost casu i na deti, taky jste si nekteri vsimli jak je venku nadherne ? hihi preji  at vam nervy vydrzej
    GORGO @ cs 1
    chlebicek (CZ1) napsal(a):
    pogratuloval bych vám k výhře,ale tohle rozhodlo GGS a dokázalo jen ,že jsme všichni loutky na mapě,koho příště zaříznou? DEGRADUJE TO HRU a i vám to musí brát radost z vítězství přesto přeji všem hezkou hru :)))))))
    To si bud jiste ze bych radsi vyjednaval konec se scorpionem nebo coolem.
  • GORGO (CZ1)GORGO (CZ1) Komentářů: 73
    jinac ma celkova teorie je uplne jina,v teto valce slo o to vyzkouset  , jake priority vubec jsou ze sini, s kupovanym veskerymi hodnotmai rubinu, ani bych se nedivil kdyby v tom meli  prsty samotni vyvojari ci nekdo z majitelu na ceskem serveru
    videl jsem uz mnoho a uz tehdy skoro pred sesty lety bylo divne co dela treba guilherme z dragon legend, samozrejme vsude se to musi nejak rozjet a vzdy v tom maji prsty vyvojari s majiteli ze ano

ale musim rict ze tahle hra uz nema takovy smysl, jako na zacatku

rozhodne by se melo zatrhnout kupovani vojaku
    dale je pokazene co ted je s kastiky a velitele, de fakto cizak proti  kalinovi ci kupovanemu kastikovi, moc alternativ neni, snad jen s kameny se da hodne taktizovat, ale celkove hra nema smysl, jako honit se jen za eventy a bojovat proti pulce robotum, kteri si pak na tobe honej ego jak jsou dobri, no nevim
    GORGO @ cs 1
  • Bibi91 (CZ1)Bibi91 (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    No to je jedno .. vždyt ani nemají základny tak jak by asi utocili ..??

Základny nemají protože jim je JCH a spol. pobrali mrtvolama ve chvíli, když se jim potvrdilo zabanování. Je to něco jako nákupy bez placení při povodních. V té dlouhotrvající válce nebyli schopni ty tři lidi porazit, nebo se dohodnout na ukončení a tak musela zasáhnout náhoda a k ukončení války pomohlo zázračně GGS. Zajímavé je, že řešili jen porušování VOP na jedné straně barikády i když k nim evidentně docházelo na obou stranách. Jen debil to při pohledu na mapu nepozná.

A THC jim vítězoslavně odebralo základny ... co kdyby jim náhodou ten BAN zrušili :-)

Také jako zázrakem dostali banána a THC jako zázrakem o tom vědělo :-D .... ani by mě nepřekvapilo , kdyby v THC hrál nejeden z moderátorů hry :-D
    Teď výtězoslavně dupou po všem .... tohle by mi tedy radost z výhry neudělalo , je to velká ostuda pro THC a spol. jejich super jáků :-D
    Palec nahoru fér hře THC 
    Bibi91 @ cs 1
    JCH (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    Pokud je tam BAN (těžko říct), zachovali by se EV jinak? Pokud jim ego nedovolí ukončit oficiálně válku a přiznat prohru, tak jak jinak ji ukončit?

Je to těžko soudit .. pokud mají BANán na svědomí THC, tak už z nich museli být dost zoufalí a Škorpik a spol  ten boj vyhráli.
    S banem na coola a ostani nemame nic spolecnyho nemeli jsme k tomu sebemensi duvod. cool ani scorpion uz nam nemoh ublizit i kdyby do toho nacpal vsechen majetek. Uz to bylo vyreseny.
    To ze jsme jim sebrali zakladny je proto ze nemame potvrzeno ze ty ban jsou pravda
    Od zacatku bylo jasny ze ta valka nezkocni jejich kapitulaci neni to prvni valka s coolem a scorpionem.
    vedel jsem ze budou hledat cestiku ven z valky.
    pri minule valce zdrhnul scorpion po 14 dnech a cool se rok neukazal konec valky za nej vyjednaval had.
    pokud maj ban tak si uvedomte kdo ban dostal podle toho co vim tam to byly cool, scorpion ekasmi tonik2001 a prej i nicol11 vsehno hrady kam "¨kupovali"  rubiny,  ptam se nebylo nahodou neco v neporadku s tim kupovani,
    ten samej den zverejnili jaky prohresky se budou banovat a vylucovaci metodou vychazi ty rubyny taky.
    za automat asi tezko to by nebyli samy  za multi ucty tak tezko tech je plna mapa, za nevhodne dopisy - mozny to je ale v posledni dobe cool vubec nepsal a scorion si daval hodne pozor co rika. s tonikem jsem si psal a vsechno v poradku. s ekasmi jsem se bezne vykecaval a bylo to prijemne pokecani
    ty co psali sproste a o kterych to vime BAN nedostali.
    zbejva jen posledni moznost co byla v ofic prohlaseni.

Jo a jako náhodou jste tam ten den měli hned několik malých hradů .... lež jako když tiskne :-D

Bibi91 @ cs 1
  • Muffin98 (CZ1)Muffin98 (CZ1) Komentářů: 67
    Bibi91 (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):

Základny nemají protože jim je JCH a spol. pobrali mrtvolama ve chvíli, když se jim potvrdilo zabanování. Je to něco jako nákupy bez placení při povodních. V té dlouhotrvající válce nebyli schopni ty tři lidi porazit, nebo se dohodnout na ukončení a tak musela zasáhnout náhoda a k ukončení války pomohlo zázračně GGS. Zajímavé je, že řešili jen porušování VOP na jedné straně barikády i když k nim evidentně docházelo na obou stranách. Jen debil to při pohledu na mapu nepozná.

A THC jim vítězoslavně odebralo základny ... co kdyby jim náhodou ten BAN zrušili :-)

Také jako zázrakem dostali banána a THC jako zázrakem o tom vědělo :-D .... ani by mě nepřekvapilo , kdyby v THC hrál nejeden z moderátorů hry :-D
    Teď výtězoslavně dupou po všem .... tohle by mi tedy radost z výhry neudělalo , je to velká ostuda pro THC a spol. jejich super jáků :-D
    Palec nahoru fér hře THC 

Nechci se do toho moc plést, s EV jsem nikdy nepřišla do styku, ale co jsem zaslechla, tak oni dupali po hodně slabších, oškubali taky mnoho hráčů.. tak se jim to teď akorát vrací.
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    Bibi91 (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):

Palec nahoru fér h
    no  já  to  pochopil  trošku  jinak  ,je to  asi věc  názoru  nebo  chápání ,já  jsem  to  spíš  zařadil  do  kolonky  že  pár hráčů  EV je  ve  spojení  s  programátory  ggs  
    valoken @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    upraveno 29.03.2017
    Bibi91 (CZ1) napsal(a):
    Jo a jako náhodou jste tam ten den měli hned několik malých hradů .... lež jako když tiskne :-D

Já se do toho taky nechci moc plést, ani si nemyslím, že to má velký význam, ale hrady pro zabrání základen se připravovali preventivně měsíce dopředu, ne když se počítalo s možností ty základny zabrat, ale když bylo kam ten hrad dát. Což byste možná i věděli, kdyby se EV3 války účastnila i jinde než na fóru. Snad jsem neprozradil nic interního, myslím, že to stejně bylo víc než nápadné i beze mě :-D 
    Post edited by Leafeon (CZ1) on
    rizecek (CZ1) napsal(a):
    A hlavně ostuda pro THC :-D
    Bibi91 @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,310
    Eagle (CZ1) napsal(a):
    Ať je to jak chce,tak byla jen otázka času,kdo si to s nimi rozdá,holt pomyslný pohár trpělivosti přetekl... "Šílenosti",které EV prováděli po mapě byly fakt hnusný a případné spory (které v drtivé většině zavinili pravděpodobně oni,nastrčenými hrady),či války šli řešit přeci jen trochou smířlivěji a ne za každou cenu se snažit každého oškubat o základny,do kterých každý něco investoval... Jsem rád,že jim někdo dal ochutnat jejich vlastní medicínu... A že to skončilo (možná) banem pro pár jedinců? To je úplně jedno...

Takže za mě pro A-Thc palec hore :+1: a dobrá práce... :smile:

.. hlavně když se to netýká mě?

Jsem rád, že se tady pěkně rozjela diskuse .. fascinují mě Gorgovy odhady investic do hry a neschopnost uvěřit tomu, že někdo může mít víc peněz než .... . Asi to byl jeden hráč a byl to mimozemšťan .. jak jinak si to vysvětlit? :-)

Balík4 @ cs 1
Sign In to comment.