Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Spojení ztraceno 28. 3. 2017

14357

Komentáře

• owlboy (CZ1)owlboy (CZ1) Komentářů: 15
    No tak to jede, ale otázkou je JAK DLOUHO TO POJEDE, NEŽ NĚJAKÁ UKLIZEČKA ZASE VYKOPNE KABEL
  • Paťka11 (SK1)Paťka11 (SK1) SK1 Komentářů: 57
    huráááááááá ideeeeeeee
  • MATKO909 (SK1)MATKO909 (SK1) Komentářů: 26
    Ide to nič nezomrelo :)
    aj demony su, super
    :)
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    nevím  proč  to  pořád  komentujete  ,zoe  za  to  nemůže  jen  tlumočí co  jí  posílaj,
    větší  nervy  bych  řekl  jí  děláte  vy  tady  než  ggs  samotné  jinak  ať  hodí  kamenem  ten  kdo  je  v  práci  tak  důsledný  jak  píše  ,podle  ohlasu  by  naše  ekonomika  musela  být  už  před  tou  německou  :-))
    valoken @ cs 1
  • Avelli (INT1)Avelli (INT1) INT1 Komentářů: 931
    Jenom ten bonus k bodům na nomádech nikde nevidím.
    Avelli, úroveň 70, 462 legendární úroveň
    aliance: CESKY LEV (M1 server)

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte obrátit se na mě v PM, poradím, bude li to v mých silách.
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    asi  to  ž jede  nějak  to  tady  utichlo  :-))
    valoken @ cs 1
  • Bibi91 (CZ1)Bibi91 (CZ1) CZ1 Komentářů: 70
    A GGS se opět překonalo ( Šmejdi  ) , ať jdou doprdele 

Bibi91 @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,833
    Avelli (INT1) napsal(a):
    Tím myslíš v balíčku, nebo po jeho vybrání?
  • t.s.nim (CZ1)t.s.nim (CZ1) Komentářů: 24
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Halo Zoe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Máš to o pár příspěvků výš, pro velký úspěch ještě jednou;
    Tak jdeme na to...
    - Nečekám, že ofiko budou číst všichni, ale bylo by to fajn - ušetřili by čas sobě i mě
    - Nemožnost využít kompenzaci se víkendové problémy se bude řešit zítra 
    - Někdo je ve hře, jelikož se tam dostal v krátké "pauzi" mezi údržbami, být byste tam zatím neměli
    - Kompenzace není jen za dnešní problémy, ale i za problémy s nomády
    - Zda je dostatečná nebo ne ještě projednají zítra, jelikož byla sestavena v době, kdy ještě nevěděli jak dlouho bude hra nefunkční 

Zoe, omlouvám se, že si i já rejpnu, ale fascinuje mě, že ještě nevěděli jak dlouho to nepůjde, ale už měli sestavený kompenzační balíček....  nevím, ale být jejich manager, tak nejdřív zajistím funkčnost, jídlo pro to co tam zbylo a pak řeším nějaké rádoby kompenzace..  jo, a zajímalo by mě, když se tam nemůžu dostat, jestli dali jídlo všude, nebo mi, zase, zdrhne město a metro....
    Hugo, jídlo je všude, mimo ostrovů a mě tam arma zdrhla
    t.s.nim @ cs 1
  • Avelli (INT1)Avelli (INT1) INT1 Komentářů: 931
    Zoe napsal(a):
    Avelli (INT1) napsal(a):
    V balíčku byli jen démoni a pírka, jídlo se připsalo mimo něj a zbytek se buď nepřipsal nebo se připsal skrytě ale ať se koukám jak se koukám, bonus k nomádům nevidím.
    Avelli, úroveň 70, 462 legendární úroveň
    aliance: CESKY LEV (M1 server)

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte obrátit se na mě v PM, poradím, bude li to v mých silách.
  • Jana13 (CZ1)Jana13 (CZ1) CZ1 Komentářů: 9
    Jsem zvědavá, zda budeme mít možnost, si alespoň tuto kompenzaci vyzvednout... Osobně jsem si první chtěla vyzvednou dneska, bohužel hra nešla.. I v případě, že se do hry dostanu, nemohu si kompenzaci vyzvednout, protože by mi stejně do zítřka zdrhli.. jsem totiž klasický zaměstnanec bez možnosti hrát z práce...a vzhledem k tomu, jak to tady GGS mrší poslední dobou, tak uvažuju o skončení... neboť podle mě si vůbec neváží hráčů..
    Přitom kde by bez nás byli...?

• Jirkam1 (CZ1)Jirkam1 (CZ1) Komentářů: 4
    takže nový kompenzační balíček to jako sváča do školy za mlada, když mi nechutnala tak jsem jí vyhodil, podobné to je tady večer balíček a druhý den server je nedostupný na odstranění závady se pracuje váš tým GGS.
  • Blodax (CZ1)Blodax (CZ1) Komentářů: 307
    A to má co znamenat ??? xD

https://ctrlv.cz/iSO9

• ladik04 (SK1)ladik04 (SK1) Komentářů: 45
    un nas su už niekkzori prihlaseny a mne stale svieti udržba, fakt ma štvete načiso asi ukončim tuto hru po dnešku
    z prepačenim mi zdrhla cela obrana z hh http://prntscr.com/eplxh5   pomaly 4000 veteranov plamenočikov z kombinovanimy,kdo mi ich nhradi  ????

ladik04 @ sk 1
    Avelli (INT1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Avelli (INT1) napsal(a):
    V balíčku byli jen démoni a pírka, jídlo se připsalo mimo něj a zbytek se buď nepřipsal nebo se připsal skrytě ale ať se koukám jak se koukám, bonus k nomádům nevidím.
    V balíčku jsou vidět vždy jen tři položky...

Jak jste na tom s bonusem pro nomády ostatní?

Blodax (CZ1) napsal(a):
    A to má co znamenat ??? xD

https://ctrlv.cz/iSO9

To byl pokus o krátkou informační zprávu do hry o tom, co se stalo... (možná by mohli pomoct obnovení hry) :sweat_smile:
  • pajatomsa (CZ1)pajatomsa (CZ1) Komentářů: 7
    :'( jako ten dárek je super ale teď kdo to má živit????
  • pajatomsa (CZ1)pajatomsa (CZ1) Komentářů: 7
    :)
    ladik04 (SK1) napsal(a):
    un nas su už niekkzori prihlaseny a mne stale svieti udržba, fakt ma štvete načiso asi ukončim tuto hru po dnešku
    z prepačenim mi zdrhla cela obrana z hh http://prntscr.com/eplxh5   pomaly 4000 veteranov plamenočikov z kombinovanimy,kdo mi ich nhradi  ????
    Pokud máš údržbu, zkus klasicky vymazat mezipaměť a obnovit stránku...

O náhradu nejspíš bude potřeba psát na podporu :/
  • Bonnye (CZ1)Bonnye (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    Bizarně skončila hra empire od Goodgame. Její hráči, tak nějak pořád doufali, že hru spustí i za cenu snížení poruchovosti. Jenže vlastník GG$ přestal dál podporovat servery obzvlášť server cz a es2, které mu nevynášeli takové peníze. Bohužel hráčům to nikdo neřekl a již marně se od pátku snaží zahrát aspoň jeden den v kuse.
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,107
    Zoe napsal(a):
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Halo Zoe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Máš to o pár příspěvků výš, pro velký úspěch ještě jednou;
    Tak jdeme na to...
    - Nečekám, že ofiko budou číst všichni, ale bylo by to fajn - ušetřili by čas sobě i mě
    - Nemožnost využít kompenzaci se víkendové problémy se bude řešit zítra 
    - Někdo je ve hře, jelikož se tam dostal v krátké "pauzi" mezi údržbami, být byste tam zatím neměli
    - Kompenzace není jen za dnešní problémy, ale i za problémy s nomády
    - Zda je dostatečná nebo ne ještě projednají zítra, jelikož byla sestavena v době, kdy ještě nevěděli jak dlouho bude hra nefunkční 

Zoe, omlouvám se, že si i já rejpnu, ale fascinuje mě, že ještě nevěděli jak dlouho to nepůjde, ale už měli sestavený kompenzační balíček....  nevím, ale být jejich manager, tak nejdřív zajistím funkčnost, jídlo pro to co tam zbylo a pak řeším nějaké rádoby kompenzace..  jo, a zajímalo by mě, když se tam nemůžu dostat, jestli dali jídlo všude, nebo mi, zase, zdrhne město a metro....
    Jídlo měli dát všude...

Dost možná ho sestavili, když čekali až jejich partner servery opravil, protože s tím sami nic nemohli dělat... ale těžko říct 

(a klidně si rejpni, tady to celkem zanikne :D)
    tak nedali....
    Hugolínek @ cs 1
Sign In to comment.