Spojení ztraceno 28. 3. 2017

14057

Komentáře

• gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,142CZ1
    to je v prd..li, závislákům sebrali lízátko:DDDD (nebojte platí i na mě) :D

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • Sylikonny1 (CZ1)Sylikonny1 (CZ1) Komentářů: 145CZ1
    karloss2 (CZ1) napsal(a):
    info DE 5-10 minut a mělo by to jet
    takže další hodina :(

Sylikonny1 @ cs 1
  • owlboy (CZ1)owlboy (CZ1) Komentářů: 15
    zjuj (CZ1) napsal(a):
    Tak na německém fóru píší, že dostaneme
    1500 smrt strach
     750 Demons tváře
       50 Rychlý Cestovní pružiny
      350 štít stěnu
        24 hodin 100% kočovné bodů Booster
    270 000 krmiva (není vidět)

boha jeho, zamyslete se nad sebou ti, co se za každou cenu snaží přeložit text v řeči, kterou neumí. 
    Navíc je to odstupňované podle levelu, takže to cos napsal, zjuj, je pro level 45+

https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/331502/ztracene-spojeni-se-vsemi-servery-28-3-2017#latest

Tu to je komplet a česky ;)
  • Executioner (CZ1)Executioner (CZ1) Komentářů: 67CZ1
    Ohnivé kuře II na Primě jde.
    Executioner @ cs 1
  • Grázl 77 (CZ1)Grázl 77 (CZ1) Komentářů: 138
    na tohle fakt nemám...
  • Garfi39 (CZ1)Garfi39 (CZ1) Komentářů: 2
    Musím říct, že jsem se v konci rozhodl soudruhům z NDR za to, jak se starají o svůj produkt poděkovat.
    DĚKUJI.
    Za tu dobu co jim to ty dva dny nefunguje, jsem totiž stihl přečíst celou knihu, která nebyla úplně tenká.
    A to se mi už dlooouho nepovedlo.
     :D 
  • karel2505 (CZ1)karel2505 (CZ1) Komentářů: 9
    Baldaaa :)
    karel2505 @ cs 1
  • dark rider (CZ1)dark rider (CZ1) Komentářů: 10
    teď jde o to jak dlouho je pro naše německé vývojáře pět minut aby to vůbec do rána pustili
  • fanyny (CZ1)fanyny (CZ1) Komentářů: 6
    kdybych dělal  stejně u nás ve firmě,tak jako funguje tato hra tak už dávno vyletím :-)

• Černý Vládce (CZ1)Černý Vládce (CZ1) Komentářů: 15CZ1
    ..........   .!.
  • kapod (CZ1)kapod (CZ1) Komentářů: 25CZ1
    Jsem ve hře a je paradox ,že spustit hru pro všechna zatím nejde ,ale prodejní akce typu vyjimečná nabídka apod naskakují ted naskočila odměna 4k děsů a 2k šklebů

kapod @ cs 1
  • Strongold (CZ1)Strongold (CZ1) Komentářů: 29CZ1

dicgotrex (CZ1) napsal(a):
    kuwa se divíte že měsíčnií klání pro 250hráčů OP jde zahrát v pohodě bez rubášů??? A jak by né když hráči odcházejí radši na jiné hry když jste banda ničemů a lidí kteří se serou do něčoho čemu hovno rozumí? Jste viděli jen zisk za touto hrou který se vám jaksi vypařil díky vaším hloupým aktulkám které neznamenali nic jinmého než spoustu chyb ve hře. Tak se vsaďte že vám hráčů bude odcházet čím dál víc Prosím o překlad a zaslání do Němec děkuji Dany Dicgotrex 
    Fakt je , že třeba Ikariam jsem přestal hrát po 7 letech a taky hlavně díky zmršeným aktualizacím.A to jim to nepadalo, jelo to jinak v pohodě.A končil jsem s cca 5400000 body a umístěním v TOP10, celkově a 1-2. místem v generálech.Na 3 serverech.

• venca.k (CZ1)venca.k (CZ1) Komentářů: 10
    Hlasím je tam další odměna :-))))))
  • Boi69 (CZ1)Boi69 (CZ1) Komentářů: 19
    karloss2 (CZ1) napsal(a):
    info DE 5-10 minut a mělo by to jet
    Tak to jsme tam v sobotu jak na koni :)
  • Gleaken40 (CZ1)Gleaken40 (CZ1) Komentářů: 79CZ1
    tak prej za 30 minut to půjde.....fááááákt :-)

• gussepe (CZ1)gussepe (CZ1) Komentářů: 514CZ1
    Zoe napsal(a):
    Tak jdeme na to...
    - Nečekám, že ofiko budou číst všichni, ale bylo by to fajn - ušetřili by čas sobě i mě (@Zdenna (CZ1))
    - Nemožnost využít kompenzaci se víkendové problémy se bude řešit zítra 
    - Někdo je ve hře, jelikož se tam dostal v krátké "pauze" mezi údržbami, být byste tak zatím neměli
    - Kompenzace není jen za dnešní problémy, ale i za problémy s nomády (@Přízrak (CZ1))
    - Zda je dostatečná nebo ne ještě projednají zítra, jelikož byla sestavena v době, kdy ještě nevěděli jak dlouho bude hra nefunkční 

ano četl jsem ofiko a proto se opět ptám, jak je to s těmi 30 minutami? Už je to 300 minut od prvního výplodu, že to za 30 minut půjde. Takže prosím o pravdivé info

• Bejlijen (CZ1)Bejlijen (CZ1) Komentářů: 7CZ1
    No tak budte na Zoe hodni dyt ona za to nemuže klid ty jo :-))
    BeHu8 @ cs 1
  • StrongBlack134 (CZ1)StrongBlack134 (CZ1) Komentářů: 48CZ1
    proc tu dokola pisete ty canci ze to spustej za 10,za 30 minut,kdyz to není zadna pravda
    StrongBlack134 @ cs 1
  • ALF1208 (CZ1)ALF1208 (CZ1) Komentářů: 110
    Vážení Zítra je taky DEN dobrou 

Zdraví ALF
    ALF1208 @ cs 1

RES FIRMA MITESCERE NESCIT !!!!
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    gussepe (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Tak jdeme na to...
    - Nečekám, že ofiko budou číst všichni, ale bylo by to fajn - ušetřili by čas sobě i mě (@Zdenna (CZ1))
    - Nemožnost využít kompenzaci se víkendové problémy se bude řešit zítra 
    - Někdo je ve hře, jelikož se tam dostal v krátké "pauze" mezi údržbami, být byste tak zatím neměli
    - Kompenzace není jen za dnešní problémy, ale i za problémy s nomády (@Přízrak (CZ1))
    - Zda je dostatečná nebo ne ještě projednají zítra, jelikož byla sestavena v době, kdy ještě nevěděli jak dlouho bude hra nefunkční 

ano četl jsem ofiko a proto se opět ptám, jak je to s těmi 30 minutami? Už je to 300 minut od prvního výplodu, že to za 30 minut půjde. Takže prosím o pravdivé info
    Poslední info co máme je, že to za zhruba pět minut půjde...
Sign In to comment.