Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Spojení ztraceno 28. 3. 2017

11257

Komentáře

• StefanPlayer9 (CZ1)StefanPlayer9 (CZ1) Komentářů: 20
    neuděláme na ně ,,,sbírku?
  • carys12 (CZ1)carys12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 148
    petula15 (CZ1) napsal(a):

ZoeZoe Komentářů: 12,265
    Zdravím, 
    potvrzuji co bylo dříve napsáno v diskuzi - jde o problém na straně serverů, který GGS nemůže ovlivnit (oprava je na poskytovali).

Z tohoto důvodu bohužel ani nemáme informaci, kdy by měly být servery opět funkční. 
    Ahoj,
    tak to vypadá,že GGS se stala neplatičem...Poskytovatel serveru se nakák a přestřihnul spojení:)))
    carys12 @ cs 1
  • carys12 (CZ1)carys12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 148
    neuděláme na ně ,,,sbírku?
    Já myslím,že si od nás naloupili dost...
    carys12 @ cs 1
    tak hra nebude dostupná?
  • Spasitel7 (CZ1)Spasitel7 (CZ1) Komentářů: 18

Zdravím, 
    potvrzuji co bylo dříve napsáno v diskuzi - jde o problém na straně serverů, který GGS nemůže ovlivnit (oprava je na poskytovali).

Z tohoto důvodu bohužel ani nemáme informaci, kdy by měly být servery opět funkční. 

Nic proti Zoe, a kterej tydýt uzavírá smlouvy se servrovnou ?? Jaké pak tam má podmínky?? To je jenom jedna debilní a nefunkční servrovna v celé NDR?? Co to je za řečičky??
  • StrongBlack134 (CZ1)StrongBlack134 (CZ1) CZ1 Komentářů: 54
    kazdopadne,jestli to teda bude ještě nekdy fungovat,by po tomhle vykonu GGS,by bylo dobry,kdyby se na ty magory zatlačilo a opet vznikla ceska podpora
    StrongBlack134 @ cs 1
  • Saboteur13 (SK1)Saboteur13 (SK1) SK1 Komentářů: 126
    takže  posledný zhasne a zavrie dvere...

The end...

Saboteur13 @ sk 1
  • cross (CZ1)cross (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    dělají si už ....... nejdřív tamto teď toto k čemu nám dávali ty vojáky když zase chcípnou 
    S tím souhlasím.
  • Spasitel7 (CZ1)Spasitel7 (CZ1) Komentářů: 18
    Snad písnu Putinovi, aby to dal do kupky.. , americký volby se mu už povedly, tak proč ne..
  • Miromir (CZ1)Miromir (CZ1) Komentářů: 309
    tak tu kompenzaci si fakt nevyzvednu :D to sem zvedavej jak me budou vracet 25K vojaku a jeste tu kompenzaci kterou si nemuzu vyzvednout :D
    Miromir @ cs 1
    ,,,dělaj si znás srandu.a jestli máme pevné nervy.
  • rainbowdemon (CZ1)rainbowdemon (CZ1) CZ1 Komentářů: 18
    No, už je kumulace problémů ze všech stran až udivující - při dnešní celosvětové úrovni IT.  A tak nastala doba nedůvěry, zklamání, pochybností a desiluze. A tak se připravíme na nový (možná)  fenomén v této hře - dochází ke kumulaci (snad očekávaných)  kompenzací k předchozím kompenzacím. Je až s podivem, jak si poskytovatel této hry, závislý na dalších nedůvěryhodných partnerech, zahrává s komunitou hráčů - de facto zákazníků.
  • Tygrik2 (CZ1)Tygrik2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 113

Zdravím, 

Divil bych se, kdyby GGS nemělo vlastní servery nebo nemělo pronajaty servery s garancí dostupnosti, jak je typické pro většinu velkých firem...

Proto mi to přijde jen jako "laciná" výmluva.

Závěrem bych rád napsal, že mě nezajímají "globální" kompenzace, chci zpět "své" vojáky, "své" prostředky a odměny, která mi právem náleží... (TOP50 v Nomádech, alianční výhra v Nomádech, atd.)

• Tygrik2 (CZ1)Tygrik2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 113
    Jdeme asi všichni hrát Zoomumbu, ta léta funguje prakticky bez větších chyb... :-o :-)
    ,,,záleží,jestli to bude fungovat.
  • krasnocka (CZ1)krasnocka (CZ1) CZ1 Komentářů: 58
    Jsem si chtěla dneska vyzvednout kompenzaci....a vyzvednu si kulový...
    krasnocka @ cs 1
  • Fullgore (CZ1)Fullgore (CZ1) CZ1 Komentářů: 68
    co bude stim kdo si nevyzvedl balíček bude nas asi víc

• Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,213
    krasnocka (CZ1) napsal(a):
    Jsem si chtěla dneska vyzvednout kompenzaci....a vyzvednu si kulový...
    Buď ráda, žes ji nevyzvedla. Kdo ji vyzved a nenechal na HH, tak s kompenzací mu zdrhnou dalšíí pinčle. Takže pro mě to byl takovej Danajskej dar:-(

Strad75 @ cs 1
Sign In to comment.