Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Spojení ztraceno 28. 3. 2017

1957

Komentáře

• Zjuj (CZ1)Zjuj (CZ1) Komentářů: 1,421
    Perfektně si opravili servery, opravdoví profesionálové :D
    Souvisejc obrzek
  • GamerMMM (SK1)GamerMMM (SK1) SK1 Komentářů: 31
    Takže konečne to prišlo! Ohlasované veľké zmeny sa rozbehli! Všetci budeme mať na hradoch po pol mega žrádla, meče sú zbrúsené na kosy, halapartne na pluhy a hra sa týmto "nenápadným" prechodom zmení na Farmu...
    GamerMMM @ sk 1
    http://cs.board.goodgamestudios.com/...409#post254409

PermanentnenasratýnadebilinyzdielneGGS
    Nie som debil, aby som platil za takéto služby!!! Rubíny si niekam strčte ...
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    zjuj (CZ1) napsal(a):
    Pracovnici GGs na tom dělají ->Vsledek obrzku pro idiot and computer
    by  mě  zajímalo  kdo  mě  fotil  :-))
    valoken @ cs 1
  • Albi2 (CZ1)Albi2 (CZ1) Komentářů: 1
    koukám že dneska to výjimečně nejde :-)
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,107
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    člověk tu chvíli není ...  a ejhle, jedna z mála životních jistot.. plně funkční bezchybná hra od ggs... je lozbitá....

Nechceš založit vlákno s návrhy na kompenzaci? :-))))

spíš přemýšlím o založení vlákna.... "Kdo se mnou pojede na výlet do Hamburku? "
    Hugolínek @ cs 1
    Albi2 (CZ1) napsal(a):
    koukám že dneska to výjimečně nejde :-)
    "výjmečně"
    Jinak GGs neměli nikdy "žádné" problémy s hrou :D
  • StrongBlack134 (CZ1)StrongBlack134 (CZ1) CZ1 Komentářů: 54
    co s tim ti debilni skopcaci zase delaj?to jsou fakt dementi
    StrongBlack134 @ cs 1
  • Superman8 (CZ1)Superman8 (CZ1) CZ1 Komentářů: 105
    takze koukam porad nic :( pruser je,ze jsem vnoci ten balicek vyzvedl a rozhazel to po hradech stim,ze to uzivim z nomadu.bohuzel jdu za chvili opet do rachoty a az se rano vratim,bude vprdeli vsechno a jiste jeste vice!
    Dekuji GGS opet jste nezklamali....
    Superman8 @ cs 1
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,942
    zjuj a proč se ptáš napsal si NE tak si stůj někdy již za svím slovem nemám ráda lidi co se točí jako korouhev.
  • Valheru_KOKr (CZ1)Valheru_KOKr (CZ1) Komentářů: 59
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    člověk tu chvíli není ...  a ejhle, jedna z mála životních jistot.. plně funkční bezchybná hra od ggs... je lozbitá....

spíš přemýšlím o založení vlákna.... "Kdo se mnou pojede na výlet do Hamburku? "
    Já jedu :)
    Hanina84 @ cs 1
  • olda dolina (CZ1)olda dolina (CZ1) CZ1 Komentářů: 37
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

to je dobrej nápad - exkurze v GGS....klidně bych si střihnul i neplacenou stáž
    olda dolina @ cs 1
  • chocholda (CZ1)chocholda (CZ1) CZ1 Komentářů: 391
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Otázka jestli v Hamburku někoho najdeš, protože taková neschopnost není hodna západních zemí, spíš bych se vydal někam daleko na východ...

Chocholda
    chocholda @ cs 1
    vonka2 (CZ1) napsal(a):
    zjuj a proč se ptáš napsal si NE tak si stůj někdy již za svím slovem nemám ráda lidi co se točí jako korouhev.
    Předtím mi nedezertovala armáda, takže by to pro mě nemělo nic pozitivního.
    Ale celkově by to asi pomohlo, spousta lidí napsala ANO, protože přišli o armádu, ale já Ne z dvou důvodů
    - nijak mě to nepoškodilo
    - GGs by zase mohli něco zvrtat :D
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,107
    chocholda (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Otázka jestli v Hamburku někoho najdeš, protože taková neschopnost není hodna západních zemí, spíš bych se vydal někam daleko na východ...

Chocholda

myslím, že obyvatel východních zemí už tam mají dostatek...  ale dobře, jdu pátrat, kde na Maledivách se bří Wawrzinkové schovávají a vysmívají se nám... a pak se tam za nimi, na jich náklady, pojedu kouknout :D
    Hugolínek @ cs 1
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    chocholda (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

Chocholda
    no  já  bych  řekl  že  členů  tohoto  vlákna  je  v  hamburku  už  docela  dost  ,takže  není  třeba  objednávat  ani  účelovou  dopravu  zabavených  člunů  je  v  itálii  a turecku  dost  :-))
    valoken @ cs 1
  • Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    mozno firma skrachovala :D a preto uz nejde hra 
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,942
    Ty máš jen na mysli sebe a co ostatní to  Tě nezajíma hlavně že já mám  po ostatních mi nic není. Tak se nediv a nepiš že  tě nemají rádí já se jim vůbec nedivým. a to jsem velký kiďas, ale s tebou bych v alianci ani být nemohla.
  • Spasitel7 (CZ1)Spasitel7 (CZ1) Komentářů: 18
    Auíííí .. já bych vraždil nomády, až bych brečel... s tímto absťákem raději dneska ani nepůjdu ven..
  • pajrek (CZ1)pajrek (CZ1) Komentářů: 27
    Balík4 (CZ1) napsal(a):

A kanystr nafty sebou? :-)
    pajrek @ cs 1
Sign In to comment.