Domů Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Nefunkční hra 24./25. 3.

14548

Komentáře

• vlad6 (SK1)vlad6 (SK1) SK1 Komentářů: 26
    u nas to tiez vypadlo
    vlad6 @ sk 1
  • hegeg (CZ1)hegeg (CZ1) CZ1 Komentářů: 88
    ja mam vse na jednom miste :) dlouho cekat nemusime:smiley
    hegeg @ cs 1
  • undertaker666 (CZ1)undertaker666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    ggs no comment :D
    martin.kaupa @ cs 1
  • undertaker666 (CZ1)undertaker666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 183
    asi dosla pamet
    martin.kaupa @ cs 1
  • Muffin98 (CZ1)Muffin98 (CZ1) Komentářů: 67
    No to už není možný :D
    Idioti neschopní, jak někdo takovej může provozovat hru, nepochopím :dizzy:

• YTEEWT (CZ1)YTEEWT (CZ1) CZ1 Komentářů: 39
    To uz si z nas ty SKOPČACI asi ted fakt uz delaj prdel,ne?
    YTEEWT @ cs 1
  • asdfghj205 (CZ1)asdfghj205 (CZ1) Komentářů: 11
    tvl co s tím zase je  to jsou Němci opravdu tak neschpný že nedokážou udělat něco co by fungovalo když se jedná jenom o 1 a 0??? A nebo je jim fakt jedno že tím lidi vytáčí do vrtule???
  • augustus II (CZ1)augustus II (CZ1) Komentářů: 4
    no to už si dělají prdel :-(
    Augustus II @ cs 1
    K té kompenzaci, to je taky něco, mín aktivnější a mrtvolky můžou otravovat a radovat se, zatímco ti víc aktivnější mají obvykle větší mínusy, větší dezerce, ty to nevytrhne a pokud budou chtít něco zpět, musí se dohadovat s podporou... Blbci, fakt. 
  • mafiozo (CZ1)mafiozo (CZ1) CZ1 Komentářů: 118
    bude znovu nulování :-))))))))))))))))))
    mafiozo @ cs 1
  • Zador_CZ (CZ1)Zador_CZ (CZ1) CZ1 Komentářů: 35
    Zazvonil zvonec a GGS je konec. To bude zase rachot v komunitě. :-D
    Zador_CZ @ cs 1
    no nic, chtěla jsem nomádit, ale zapínám jinou hru a dlabu na to..  nehodlám už do toho dávat ani čas a už vůbec ne peníze

• Mower (CZ1)Mower (CZ1) Komentářů: 34
    Sakra GGS proč do toho furt hrabete když už to konečně trohu jelo to snad není možné :-1:
  • StrongVlad532 (CZ1)StrongVlad532 (CZ1) Komentářů: 15
    Zdravím já chápu že lidi jsou omylní Ale toto už je za 5 dní moc :-))
    Chápu že se to stát může 1 max 2 ale to už je masakr 

To jste si udělali větší kapacitu na naše komentáře a né na hru pač jinak si to vysvětlit nedokážu :-)

StrongVlad532 @ cs 1
  • tomek11 (CZ1)tomek11 (CZ1) Komentářů: 34
    Maestra Skopčácký,Hitlera na vás :-)))))
  • valoken (CZ1)valoken (CZ1) CZ1 Komentářů: 867
    gussepe (CZ1) napsal(a):
    gussepe (CZ1) napsal(a):
    Za situace, kdy u všech nebo alespoň většiny hráčů při výpadku serveru zdrhli obránci jet na někoho útok je pěkná srabarna. Takže jen otevřu krám a budu prodávat.
    no rozumní hráči to tak berou, ale najde se spousta tupounů, co si chce s darovanými vojáky, který v životě neměli, něco dokazovat. Už mi přišla SMS, že se jeden takový tupoun našel a jede mi na hh, koneckonců mi to bylo jedno, ale ta logika tohoto hráče (nebudu jmenovat) mě udivuje skoro stejně, jako kompenzační balíček od GGS.
    heli lidi , co blbnete sakra??? co vám zdrhlo všechno??? samo že ne, v sobotu večer se to rozjelo a gussepe místo jen končení s hrou jsi měl verbovat obranu a tedka nepsat také nesmysle.... je to BOJOVÁ  hra což už hodně z vás hráčů(farmářů) zapomnělo !  sorry ale je to tak.
    Ok, až mi ukážeš, jak naverbit rubínové obránce (veterány) v kasárnách za zlatky, tak klidně verbit budu. Královská obrana na děsy? Nenech se vysmát
    no  už  se  zapomnělo  jaj  se  bránilo  kdysi  ,všechno  jde  ,je  to  to  samé  jako  když  600-800 legenda  jezdí  na  malé  legendy  taky  s  tím  nemají  problém  ,teď  to  neber  na  sebe  ale  všeobecně  
    valoken @ cs 1
  • Pavel33 (CZ1)Pavel33 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2
    au :-) doufám  že  nám zase  nomády  vynulují a  zruší  mi  ještě  nevybraný  dáreček   :-))  jdu  na  kafe +cígo  :-)) 
  • Fullgore (CZ1)Fullgore (CZ1) CZ1 Komentářů: 68
    Pavel33 (CZ1) napsal(a):
    au :-) doufám  že  nám zase  nomády  vynulují a  zruší  mi  ještě  nevybraný  dáreček   :-))  jdu  na  kafe +cígo  :-)) 
    taky jsem darek jeste nevybral

• LUDOLFOV (CZ1)LUDOLFOV (CZ1) CZ1 Komentářů: 3
    no a zrovna jsem si pustil šlechtickou z jídelny, kde mám nejvíc vojska.
    Tak to bude asi dezertýrka, esli to kucíí z rajchu nedaj fčas do kupy. :-D

• Spasitel7 (CZ1)Spasitel7 (CZ1) Komentářů: 18
    Je to možný??? Zase to nefunguje... GGS asi šetří, nabírá ajťáky z Alzheimercentra a čerpá daňové úlevy.. Ale krucifix co my??? Dyť to není k hraní...
Sign In to comment.