Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Nefunkční hra 24./25. 3.

13048

Komentáře

• TheTower (CZ1)TheTower (CZ1) Komentářů: 103
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Závislost? Myslíte si že po pátku to může být ještě horší? Asi nemůže. Kdo si naivně myslel, že dneska nebudou další problémy? Někomu z vás má ještě co zdrhnout? Že by někdo o víkendu nakupoval armu v neodolatelných nabídkách? Přiznejte se :-)
    Nejde o problémy, ale o hlášenou "údržbu" ;)
  • vonka2 (CZ1)vonka2 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,966
    Ahoj  zdravím všechny tak konečně se  se mohu přihlásít na fórum.
  • carys12 (CZ1)carys12 (CZ1) CZ1 Komentářů: 148
    Ahoj,také vás všechny zdravím:)
    Pro jistotu už to nebudu odhlašovat:))))
    carys12 @ cs 1
  • quenn-marenka (CZ1)quenn-marenka (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Tak konečně se taky můžu přihlásit, slabá náplast za ty problémy .....
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,205
    Tak si tak trošku brnkám po noční, odskočím si a hle, údržba. No snad to nebude zas kolaps :)

Na ty co všechny obviňují z automatu, se moc nezlobte. Oni ještě dál nedošli a tak to pro ně není dost dobře představitelné, že lze tolik tisíc jednotek držet. Nemají s čím srovnat. Asi to chce čas, pokud někam dojdou. Taky sem před časem nevěřil, že budu nadávat jak pes, že mi zmizely tisíce jednotek a ze supportu jsem skoro nebyl schopen vyrazit nic. Ale časem lze držet jednotek mnoho. Jen to těm co se nějaký postup snaží vytvořit nepřipadá reálné. Přesto to reálné je. Sytý hladovému nevěří. Dycky to tak bylo ;-)

Držím palec při vyjednávání všem.
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• moonsprite (CZ1)moonsprite (CZ1) CZ1 Komentářů: 73

Není možné já tu můžu konečně i psát :D

Lidi nebuďme ovce a ukažme GGS že si taky umíme postavit hlavu , jak ? No to tady raději psát nebudu oni by mi zase dali ban jako při poslední akci ale můžem popsat přes zprávy

moonsprite @ cs 1
  • Redy (CZ1)Redy (CZ1) CZ1 Komentářů: 171
    carys12 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,také vás všechny zdravím:)
    Pro jistotu už to nebudu odhlašovat:))))
    taky jsem se neodhlašoval a na chromu mě to nešlo ale povedlo se a jel sem na opeře a ted už z5 na chromu jinak hra už jede
  • Strad75 (CZ1)Strad75 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,454
    No, tak zatím nic nového asik. Furt hra je po kolapsu...
    A teť, bude ještě něco víc, nebo už je všemu konec a nyní kdo chce zpět, o co přišel si napište, my to za 14dní pořešíme a prdnev vše na HH, kde to za hodinu zdrhne, neb mezitím stihnem vše doverbovat a vrácená armáda se nebude dát uživit...
    Strad75 @ cs 1
  • Fernando XVI (CZ1)Fernando XVI (CZ1) Komentářů: 11
    není možné už se můžu přihlásit:))) takže od pátku mě vážně píííp nechápu co tam dělají pííííp ale vypadá to píííp že půjdu hrát jinou hru pííííp....ať jdou do velké pííííp
    Fernando XVI @ cs 1
  • Strongold (CZ1)Strongold (CZ1) CZ1 Komentářů: 29
    Copak mě to spíš čeká ty dezerce až dnes :)) Minule jsem přišel jen o 1900 jednotek. Těsně před  pádem serveru jsem přeposílal jednotky na základny s jídlem a po 24 hodinách  jsem měl jídlo na 13 minut až 1-2 hod.Bohužel dnes jsem si jednotky poslal na místo odkud bych celý den útočil - takže vata s jídlem je minimální.Fakt je , že ztráty byly spíš z vojsk na podporách a tam ,kde byly jednotky na cestě.Navíc výpis z jednoho útoku byl zajímavý ...prohra a překvapivě s 22 vojáky. Nějak si nepamatuju , že bych jako legenda 100+ posílal až tak masívní útoky :))

Tak hra už zase jede:))
    Asi tam zapoměli plivnout ÚDRŽBU a všechny nás vyděsili:))
    carys12 @ cs 1
  • karloss2 (CZ1)karloss2 (CZ1) Komentářů: 232
    tak jo vrati mě to do hry a ejhle nomadi sice jsou ale stany nikde fakt je to k smichu 
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,367
    TheTower (CZ1) napsal(a):
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    Závislost? Myslíte si že po pátku to může být ještě horší? Asi nemůže. Kdo si naivně myslel, že dneska nebudou další problémy? Někomu z vás má ještě co zdrhnout? Že by někdo o víkendu nakupoval armu v neodolatelných nabídkách? Přiznejte se :-)
    Nejde o problémy, ale o hlášenou "údržbu" ;)

Tím si nejsem tak jist. Údržba měla být jen na CZ a přesto je prováděna i na espaňol

https://community.goodgamestudios.com/empire/es/discussion/331223/caida-del-servidor-es2

Balík4 @ cs 1
  • Miromir (CZ1)Miromir (CZ1) Komentářů: 309
    supeer opravili forum ale dosrali celou hru :D ale u ggs i malej spatnej krok je krok
    Miromir @ cs 1
  • Doors (CZ1)Doors (CZ1) CZ1 Komentářů: 76
    oprava žádná neproběhla je to pořád stejné
    Doors 70lev Hrozný VA
    Proběhla oprava pouze fora,aby jsme tu mohli kacat všichni:))
    carys12 @ cs 1
  • Miromir (CZ1)Miromir (CZ1) Komentářů: 309
    stejne se nic neopravilo a ani neopravi, vyjadreni naky ofiko bude buhvi kdy a stejne nam reknou ze si mame napsat na support :D
    Miromir @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,367
    Schází mi tu Zoe a spol. na které tady někteří osli nadávají :-(
    Balík4 @ cs 1
  • Lokalis (CZ1)Lokalis (CZ1) CZ1 Komentářů: 74
    Je sranda tu pročítat ty komenty :DDD
    lokalis
    Jestli nebude ten rollback,tak dnes napíšu na podporu,o to vojsko,co mě zdrhlo.
    Jen už si nepamatuji přesné složení těch dezertérů:(
    carys12 @ cs 1
Sign In to comment.