Nefunkční hra 24./25. 3.

12348

Komentáře

• Lulu83 (CZ1)Lulu83 (CZ1) Komentářů: 33
    Tak sice dezertovali ale taky se mi vracelo vojsko od cizáka a to se někam podělo...a to ze základny kde jsem jídlo měla...kam se asi zatoulali...i s prostředky...:(
  • Ema Swan (CZ1)Ema Swan (CZ1) Komentářů: 159
    Zoe napsal(a):
    Vůbec netuším co s tím dělali... takhle to zní jako nepovedený/částečný rollback, ale těžko soudit... :|
    Vypadá to tak, co mi píšou členové naší ali, tak některým taky utekli jen "nějací" vojáci, i když měli zdrhnout všichni
  • dbdrag (CZ1)dbdrag (CZ1) Komentářů: 102CZ1
    Zoe napsal(a):
    Vůbec netuším co s tím dělali... takhle to zní jako nepovedený/částečný rollback, ale těžko soudit... :|
    Zoe dezerce mame vsichni presne pred 3ma hodinama takze pokud udelaly rollback tak hodne nepovedenej
    dbdrag @ cs 1

hledame nové spolehlivé zaměstnance.Podmínka dutá hlava a levý obe ruce.-GGS Hamburg
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    Hugolínek (CZ1) napsal(a):
    takže, 300K síly v háji, všechny vesnice v háji, vojsko tamtéž... tak chci vědět jak se k tomu krasavci postaví....
    vesnice???
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    takže, 300K síly v háji, všechny vesnice v háji, vojsko tamtéž... tak chci vědět jak se k tomu krasavci postaví....
    vesnice???
    ano vesnice ti opusti pokud mas vojaky na vesnicich a na hrade treba jen 500 a utece ti 600 utecou ti co hlidaj vesky mne je opustily taky
    dbdrag @ cs 1

hledame nové spolehlivé zaměstnance.Podmínka dutá hlava a levý obe ruce.-GGS Hamburg
  • soustCZ (CZ1)soustCZ (CZ1) Komentářů: 52
    probůh to je tak těžký vrátit to do okamžiku výpadku ?? Takhle tp sprasili a vyrobili situaci ci je pro hráče nejhorší, nemaj ani vyjetý odměny ani vojsko. Prostě GGS garance toho nejhoršího pro zákazníka. Udělat tohle já v práci (taky německá společnost) mám na krku okamžitej vyhazov i s náhradou škody.
    soustCZ @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,681Moderator
    dbdrag (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Zoe dezerce mame vsichni presne pred 3ma hodinama takze pokud udelaly rollback tak hodne nepovedenej
    To je... no, to nejde říct slušně... kdyby se nám někdo ozval zkusíme alespoň dostat info co s tím chtěli udělat, jinak to bude muset počkat do pondělí :/
  • Avelli (INT1)Avelli (INT1) Komentářů: 931INT1
    Vojáci v ha**lu ale hra jede, to je hlavní, tak rychle dokoupit chybějící vojsko, ovce, co stále platíte tuhle frašku. Všem neplatícím hráčům přeju dobou noc.
    Avelli, úroveň 70, 462 legendární úroveň
    aliance: CESKY LEV (M1 server)

Pokud máte nějaké dotazy, neváhejte obrátit se na mě v PM, poradím, bude li to v mých silách.
  • gamina (CZ1)gamina (CZ1) Komentářů: 4,143CZ1
    Zoe napsal(a):
    Ahoj můžu potvrdit zmiznutí již vyježděného okrasného prvku, a vojáci rovněž dezertovali...:/

Jsem pomocník zaměřený na zodpovídání otázek ke hře. Pokud by někdo potřeboval s něčím pomoci a nechtěl to řešit veřejně přes forum je možné využít soukromé zprávy zde na foru, nebo skype kontakt: gamina666
  • KlídekPohoda (CZ1)KlídekPohoda (CZ1) Komentářů: 24CZ1
    já měl zprávu o dezerci 31 vteřin po zapnutí na můj lvl 31 jich zdrhlo 1200,což je dost a podle očekávání nemocnice plná rubíňáků,ať si jdou někam dát přes ruce
  • Sylikonny1 (CZ1)Sylikonny1 (CZ1) Komentářů: 145CZ1
    dezerce 1347 před 3 hodinama a to hra ještě nešla. takže žádám tě ZOE, aby jsi mi podrobně poslala, na jeké ikony na supportu mám klikat a co napsat v jazyce, kterému budou rozumnět, když češtinu neakceptují
    díky moc
    Sylikonny1 @ cs 1
  • Lulu83 (CZ1)Lulu83 (CZ1) Komentářů: 33
    Zoe napsal(a):
    O zrušení účtu je potřeba napsat na podporu....

Takže podle smazaných dekorací to vypadá na rollback, ale vojáci dezerovali a zmizeli vojáci co někam šli... vynechala jsem něco?
    Ano Zoe..dezertovali-před 3 hod,v ali lidem i kteří měli jídla dostatek...Vojsko poslané na útok někam zmizel...také u více lidí
    nejvetsi paradox kdyz to zapnou vsechna obrana pryc jede na vas utok a v tej chvily vam naskoci zprava systemu o nabidce obrany za rubiny.To uz je vazne fraska
    dbdrag @ cs 1

• Přízrak (CZ1)Přízrak (CZ1) Komentářů: 1,013

Blodax (CZ1) napsal(a):
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    vesnice???
    Bez jídla ti to hlídat nebudou ;)

dbdrag (CZ1) napsal(a):
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    vesnice???
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    vesnice???
    ano vesnice ti opusti pokud mas vojaky na vesnicich a na hrade treba jen 500 a utece ti 600 utecou ti co hlidaj vesky mne je opustily taky
    Zdrhají mi vojáci celkem pravidelně. I ve světech. Ale ještě jsem kvůli tomu nikdy o žádnou vesnici nepřišel.
    EMPIRE - Nepřemýšlej, klikej a plať! Strategie dle GG$.
  • Grázl 77 (CZ1)Grázl 77 (CZ1) Komentářů: 138
    Přízrak (CZ1) napsal(a):

Blodax (CZ1) napsal(a):
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    vesnice???
    Bez jídla ti to hlídat nebudou ;)

dbdrag (CZ1) napsal(a):
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    vesnice???
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    vesnice???
    Zdrhají mi vojáci celkem pravidelně. I ve světech. Ale ještě jsem kvůli tomu nikdy o žádnou vesnici nepřišel.
    jj o vesnice přijdeš jen tehdy když už nemá z čeho jinýho zdrhat než z vesnic
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,300
    Tak to mám dezerci za 27 000 vojáků ale nevím jakých :-)) pád o 300 000 bodů síly. A je ze mě slabinger :-)
    Balík4 @ cs 1
  • jirka_n (CZ1)jirka_n (CZ1) Komentářů: 4
    Také mám jen nerva....né jen že mi to pochcípalo ale vše co bylo na podporách a v uoku je také pryč   at se de zahrabat cele ggs....... tak sem totál na nule......a co pošlou 50 běsů....no to at si strčí někam
  • LuboS77 (CZ1)LuboS77 (CZ1) Komentářů: 7
    :-( ,Kurňa vychcípaná army a u portrétu mi jedna frakce chyběla  do dokončení a teď aby jsem začínal od znova :-) Fuj tajbl i ze skur.....nými germánama
  • Ondras Svoboda (CZ1)Ondras Svoboda (CZ1) Komentářů: 11
    dbdrag (CZ1) napsal(a):
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    vesnice???
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    vesnice???
    když si dáš na vesnici kopinici nebo škleba nepřijdeš o ni :)))))))
    Ondras Svoboda @ cs 1
    kopinic mi zdrhlo pak komplet utoku ted:-))))))
    hle dolozite zaznamama co dezertovalo a jak dolozite co uteklo pri utoku nebo podpore??? teda zmizlo

dbdrag @ cs 1

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    dbdrag (CZ1) napsal(a):
    kopinic mi zdrhlo pak komplet utoku ted:-))))))
    hle dolozite zaznamama co dezertovalo a jak dolozite co uteklo pri utoku nebo podpore??? teda zmizlo

Nedoložíš. Prostě jim napíšeš, co si myslíš, že to bylo a oni ti to buď uvěří nebo ne :-D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Sign In to comment.