Obrana

Mohu někoho poprosit ..? Dříve se tady na foru řešily pádné věci... např . crackonoš dával rady jak bránit --byli tady tady takové prý tabulky crackonoše.. máte někdo k nim přístup ..? Nebo nevíte někdo o nečem podobném..?
vlk1233
Aliance: Va-Matrix

Nejlepší odpovědi

Další odpovědi

• valoken (CZ1)valoken (CZ1) Komentářů: 867
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    Mohu někoho poprosit ..? Dříve se tady na foru řešily pádné věci... např . crackonoš dával rady jak bránit --byli tady tady takové prý tabulky crackonoše.. máte někdo k nim přístup ..? Nebo nevíte někdo o nečem podobném..?
    tobě  žádné  tabulky  nepomůžou  to  musíš  mít  v  hlavě  :-))
    valoken @ cs 1
  • vlk1233 (CZ1)vlk1233 (CZ1) Komentářů: 351
    @valoken (CZ1)

Ale každopadně od někoho musím okopírovat jak bránit 6 vlné utoky .-)) A o tom se nikde nepise ...)
    vlk1233

vlku  byl  jsi  u  nás  dost  dlouho  a  vše  se  ukazovalo  ,jde  o  to to  poslouchat  prohlížet  záznamy  a  podobně  možnost  bránit  takový  útok  moc  možností  nedává kastelán  bazmeky prostředky a  hlavně podpora na  nádvoří  samozřejmě  se  bavíme  o  rovnocenných  protivnících,čím  víc  se  to  prohlubuje  tím  to  je  ěžší  a  ztráty  větší  pořád  ale  platí  že  se  brání  jenom  jedno  křídlo  převážně  na  blízko  

valoken @ cs 1
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    @valoken (CZ1)

Ale každopadně od někoho musím okopírovat jak bránit 6 vlné utoky .-)) A o tom se nikde nepise ...)
    jinak  ve  VA  takových  útoků chodí  spousta  takže  studovat  -učit se  a  zase  dokola
    valoken @ cs 1
  • vlk1233 (CZ1)vlk1233 (CZ1) Komentářů: 351
    valoken (CZ1) napsal(a):
    vlk1233 (CZ1) napsal(a):
    @valoken (CZ1)

jinak  ve  VA  takových  útoků chodí  spousta  takže  studovat  -učit se  a  zase  dokola
    Ano chodí jich tady trošku víc ..) i na základny ..) Ale kazdopadně bránit jakštak umí kazdy .. tož to se povedlo i mě ubranit 2,5k utok cizák velitel a fura prostredku -... ztraty 1,5k pouze moje obrana .-)  Ale crackonoš uměl vše přesně spočítat takových hráčů už bohužel moc není a tak mě zajímá jestli někdo jeste má odkazy na crackonošovy tabulky ...)
    vlk1233
    Přízrak (CZ1) napsal(a):
    Vždy je to o tom, s jakými vojáky útočník jede, a kolik ti ve které vlně sráží které bonusy (hradba, brána, příkop, dálka). Je hodně důvodů proč použít takovou, či makovou obranu.  Univerzální rada neexistuje. Kór pro 6 vln. I takové útoky se dají bránit různými způsoby. Jde o to, najít nejslabší místo útoku a podle toho bránit. Chce to buď počítat, ale je nutno znát jak obrana funguje, nebo mít alespoň spoustu zkušeností. Nedokážu si představit tabulku, ze které by se dalo vyčíst jak bránit, proti nějakému konkrétnímu útoku.
    přesně tak
    valoken @ cs 1
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 175INT3
    tak mě zajímá jestli někdo jeste má odkazy na crackonošovy tabulky
    .. .-)

daju sa este niekde zohnat? ma niekto link?
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Misojogi (INT3) napsal(a):
    tak mě zajímá jestli někdo jeste má odkazy na crackonošovy tabulky
    .. .-)

daju sa este niekde zohnat? ma niekto link?
    Crackonoš (spolu s dalšími) udělal celkem hezkou wiki, která ale bohužel už není dostupná... leda zkusit projít jeho příspěvky, jestli neobjevíš něco zajímavého (profil)
  • Misojogi (INT3)Misojogi (INT3) Komentářů: 175INT3

ja som si zasa spravil nejake excelovske tabulky napriklad o vynosnosti nastavenia fariem a podobne ak by mal niekto zaujem

Sign In to comment.