Domů Hledání členů & aliance

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Jak pokračuje válka mezi Angelss-THC- a EV (Elitní Veteráni)

146

Komentáře

• sir Skvorda (CZ1)sir Skvorda (CZ1) CZ1 Komentářů: 26
    Lépe bych to nenapsal :)
    sir Skvorda
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,585
    Teda... Tohle téma sleduji už od začátku a považuji ho za nejzábavnější diskuzi na forku, (Když přidám i to minulé). Myslím, že kde jaký doktor by tu udělal doktorát... :D Tuhle válku asi ukončí jediná věc a to, že se hráči sejdou někde na poli a pomlátěj se klackama, jako se to dělalo v době Troji. Daj si po tlamě 2 nejschopnější hráči z obou aliancí a ten co bude stát jako poslední tak vyhrál... :D
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Kovkop (CZ1)Kovkop (CZ1) CZ1 Komentářů: 114
    Zajimave ze ti co nevalci tak maji nejvice kecu a potrebu se zde vyjadrit :-))
  • Little.W.Rabbit (CZ1)Little.W.Rabbit (CZ1) CZ1 Komentářů: 68
    upraveno 30.10.2016
    Marukka (CZ1) napsal(a):

Ad a) Má slova nesvědčí o tom, že se považujeme za vyvolené samozvané čističe. Má slova svědčí o tom, že nám není jedno, co se na mapě děje. Vkládáš do mého výroku rádoby viděné pozadí, které tam nikdy nebylo myšleno.

Ad b) Neberu ti právo svůj názor říct, ale odmítám tvrzení, že toto je demagogie nebo že někoho balamutíme. To, co tady bylo uvedeno, jsou prostá fakta, žádné lži. 

Ad c) Za lháře však můžu s klidným svědomím označit tebe. Tvrdíš, že OS se do války EV vs THC nezapojila. Lžeš. Podívej se, co sám chocholda veřejně přiznal v předchozích příspěvcích, sám tam na Coolovu otázku, zda byli na začátku války hráči OS na záskoku v THC, odpověděl toto:

"PS: ano byli a myslíš, že ti dva hráči, co tam byli celý JEDEN týden, se do historie války zapsali takovým způsobem, že to musíš vytahovat na foru? Jestli jo, tak bych to rád věděl, speciálně je odměním za jejich obrovské zásluhy."

Nemluvě o tom, že někteří hráči z THC se zase naopak schovávali u vás a když si vylízali rány, zase hrdinně naběhli zpátky. Nemluvě o vesnicích, které byly zabrány našim hráčům a po minulém víkendu se záhadně objevily u hráčů OS. Nemůžeš popřít, že OS má v celé věci prsty.

P.S.: Co můžeš vědět o dalších záměrech EV? Jak by se měly týkat vás? A proč?
    k a) svědčí - elitní = vyvolení, a o úklidu aliancí si psala sama - a to už nezměníš, ani kdyby sis prsty až k dlaním upsala :)
    k b) fakta jsou ověřitelné a nepochybnitelné skutečnosti - to, co za fakta vydáváš ty, jsou v nejlepším případě polopravdy - například denunciační popisky si spíš vynucuje EV, čímž získala "oblibu" napříč mapou.
    k c) Než někoho obviníš ze lži, měla bys to dostatečně uvážit, ne překrucovat realitu - OS se do války EV vs THC nezapojila, a ani to nezměníš, i kdyby sis prsty až k dlaním upsala. OS nejsou dva výletníci, co si na týden skočili do THC. Zapojení naznamená ani to, že pár hráčů z THC recipročně zavítalo do OS. Zapojení OS do války by znamenalo to, že by OS vyjela na EV, případně jí prostě vyhlásila válku - a to se prostě nestalo a to je FAKT na rozdil od tvých tvrzení. Ovšem jestliže svými nepodloženými vývody a nařčeními chceš docílit opaku, klidně v nich pokračuj. :)

Pokud jde o vesničky, vím o jen třech, které jistý velitel EV zabral našemu hráči, o  žádných jiných. Dokaž mi opak, jinak tvé tvrzení je zase jen nařčením.
    A konečně k záměrům EV stran OS -  je o nich známo dost, nejen z vašich slov, ale i činů :)
    Little.W.Rabbit @ cs 1
  • Scorpion666 (CZ1)Scorpion666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 76
    Vážení,

1. Je mi moc líto, že někteří jedinci tu řeší osobní spory, a tím uplně kazí toto téma
    Osobní věci si prosím řešte v PM

2. Pro všechny čtenáře, válka mezi EV a THC je teprve dle mého pohledu a ten je podle mě nejdůležitejší zhruba v polovině. Utekly 3 měsíce, a v podstatě jak jsem již psal jsme jak píše mistr Gorgo nezačali "herně škodit"
    Takže úhly pohledu, které jsem si tu přečet samozřejmě respektuji nicméně na každé straně barikády stojí X skutečných bojovníků a pak hráči , kteří jsou méně aktivní.
    Aby se nemluvilo tedy obecně, tak napíšu konkrétní jména.
    EV: scorpion666, Ekasmi, Lord Cool, to jsou hlavní tři kteří stojí v čele. Po té je tu střední třída aktivních hráčů, kterých si vážím a kteří bojují dle svých možností, pokud zrovna nečerpají své síly.
    Řízeček, Chlebíček, Alexandrk1, MiroušX, Tonik2001, Marmon.
    Kdybych náhodou na někoho zapomněl, nezlobte se :)

THC: na této straně a to opět pouze mým okem a to jádro které bojovalo na počátku, nyní spoustu lidí už také nejezdí. (JCH, Surio, Tomík m, Kovkop, Jiří, Gorgo) Tito hráči posílali slušné útoky a musím je pochválit . Nicméně i na straně nepřítele se nyní moc nejezdí, nebudu polemizovat proč, do toho totiž je v zásadě každému prd.

Tím bychom měli tedy nějaký základní rozstřel pro info.
    Chtěl bych zdůraznit, že je to bojová hra kde se tedy "herně škodí" a to
    - útoky
    - zabíráním vesnic
    - zabíráním a dobýváním základen
    - a jiné
    Rozepsal jsem to proto, aby někteří jedinci přestali fňukat a poukazovat na praktiky boje, ty jsou jasně dané.

3. Co se týče podpory OS z počátku války jsou opět fakta jasně daná. Prostřídalo se tam mnoho hráčů (maty2000, patrik1574, Poki atd.) Nicméně s velitelem OS jsme si to vyříkali, a ten mě ujistil, že se tyto praktiky dít nadále nebudou a také to dodržel a já mu důvěřuji. Můj osobní názor na alianci OS se velice změnil a chci říct, že proti nim absolutně nic nemám. Já vcelku chápu spoustu věcí. Například když se taková aliance, která je již v top snaží dostat nějaké body, nemá jednoduché najít svého nepřítele a tak vyšlou i třeba náhodný útok. A ten by měla každá aliance být schopna odbránit, nejedná se o nic složitého, a v případě, že se dostane aliance do nějaké války tak v této hře jsou poměrně dospělí hráči ve vedení a lze spoustu věcí domluvit. Takže pro všechny OS pod vedením jejich velitele (Chocholdy) se chová slušně. A tak by to mělo být, pokud si někdo na tomto zakládá. I v mé alianci, tak v každé alianci se najdou lidi/hráči, kteří prostě vybočí, udělají nějakou hloupost a pak se to na nějaké úrovni řeší. A to se zkrátka stane a někdy to velitel nemůže zkrátka ovlivnit.
    Všichni máme také povinnosti v realu :) a nemůžeme tady uplně žít.

4. Samotná válka s THC trvá, myslím si že pro nás tři, kteří zůstali aktivní je to pěkná výzva a zkrátka hrajem.
    Takže :-) aby nedošlo ke spekulacím znovu opakuji, ani na jedné straně nedošlo ke kapitulaci a bojujeme. Já mohu jenom slíbit, že ta pravá válka a řež teprve začne :)

Všem děkuji za pozornost
    [email protected]átor

Scorpion666
    legendární imperátor @ vrchní velitel FSAEV
    Federace spojených aliancí Elitní veteráni
    Elitní Veteráni
    http://scorpion666.svetu.cz/

picture from hell cementery | R.I.P
    5VbjoYfjpg
    upraveno 31.10.2016
    Pro nerubínového Gorga
    Já se divim, že ti ještě nezakázali mluvit. :))))))))))

Za roboty jsi dostal ban ty, já ho naopak vůbec neměl. Protože robota nepoužívám. Robot by byl pro mě stejně pomalej.
    Sice musím uznat, že nespim zrovna pravidelně :) ale opět je to pouze moje věc.

Nicméně já holuba jako jediný nemám, takže můžeš jezdit od rána do večera.
    Znovu podotýkám, kdokoliv si cokoliv koupí je pouze jeho věc.Nechápu proč z toho máš takovou fobii.

Tebe odhaduju na takovýho šmudlu co přijde jednou za 14 dní , hodně toho všude napíše, miliarda hromadek jak by se mělo něco dělat :)))a pak zase měsíc není. Hele tohle už jsem viděl hodněkrát.

Těšim se na ten moment kdy tě začnou mít dost i v této alianci :)

Scorpion666
    Elitní Veteráni

5VbjoYfjpg
  • GORGO (CZ1)GORGO (CZ1) CZ1 Komentářů: 73
    saso, prosim te ze zacatku války mam z vašeho chatu screeny, kdy pises o svém robotovi, jak te budi v noci atd... ne teda presne ze zacatku války , ale o něco dele, neboj poslane uz to bylo na ggs, sam si se tam  propalil a ne jen ty ale třeba i plisak atd... takze vime sve, ty si snad lzes i holuba u nosu hihi
    GORGO @ cs 1
  • GORGO (CZ1)GORGO (CZ1) CZ1 Komentářů: 73
    a za další ze zadne z alianci jsem nikdy nebyl vyhozen, vždy jsem odesel sam, takze zase mlátíš slataniny
    GORGO @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,194
    Asi zřejmě drsná konfrontace. Praní špinavého prádla na veřejnosti taky není moc košer. Popřeji jen buď zábavu, nebo chvilku společného komromisního řešení.

Zas tak moc to nežerte :-)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

Nevim no :) já když vidím Gorga tak se mi chce spíš brečet .)))) Mě přijde jak ožralej
    Scorpion666
    Elitní Veteráni

5VbjoYfjpg
  • aci2 (SK1)aci2 (SK1) SK1 Komentářů: 342
    upraveno 05.11.2016
    Pro nerubínového Gorga
    Já se divim, že ti ještě nezakázali mluvit. :))))))))))

Za roboty jsi dostal ban ty, já ho naopak vůbec neměl. Protože robota nepoužívám. Robot by byl pro mě stejně pomalej.
    Sice musím uznat, že nespim zrovna pravidelně :) ale opět je to pouze moje věc.

Nicméně já holuba jako jediný nemám, takže můžeš jezdit od rána do večera.
    Znovu podotýkám, kdokoliv si cokoliv koupí je pouze jeho věc.Nechápu proč z toho máš takovou fobii.

Tebe odhaduju na takovýho šmudlu co přijde jednou za 14 dní , hodně toho všude napíše, miliarda hromadek jak by se mělo něco dělat :)))a pak zase měsíc není. Hele tohle už jsem viděl hodněkrát.

Těšim se na ten moment kdy tě začnou mít dost i v této alianci :)

GORGO (CZ1) napsal(a):
    saso, prosim te ze zacatku války mam z vašeho chatu screeny, kdy pises o svém robotovi, jak te budi v noci atd... ne teda presne ze zacatku války , ale o něco dele, neboj poslane uz to bylo na ggs, sam si se tam  propalil a ne jen ty ale třeba i plisak atd... takze vime sve, ty si snad lzes i holuba u nosu hihi
    Tak vam taky trochu něco napíšu :smile:
    No GORGO nevím ale je vidět že tě  škorpion ma na lopatě  neudržel jsi nervy a  jdeš tam kam  by se nemělo jít

No a Scorpion  ten začíná chápat že je lepší to sklidnit nebo se do toho vloží další a spor na mapě se asi  takto nevyřeší

No a co se týče Coola a Marukky no to jsou jen bláboly a nic kostruktivního  

No a co se týče botů tak ja vždy byl proti nim znám ve hře spoustu lidí co je používají  ať je to nepřítel nebo přítel nikdy se nesnížím k tomu abych to  někde hlásil na GGS to je pod moji uroveň  a pokud GGS chtějí bojovat ok ale ne tím čím začali jediný účiný boj je aby do hry vložili taky roboty pro hrače které budou lepší a pak se to srovná i ve hře

Tak hezky pokračujte abych se dobře  bavil 
      aci2 :+1:
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313
    aci2 (SK1) napsal(a):

No a co se týče botů tak ja vždy byl proti nim znám ve hře spoustu lidí co je používají  ať je to nepřítel nebo přítel nikdy se nesnížím k tomu abych to  někde hlásil na GGS to je pod moji uroveň  

K tomu se přidám i já. Člověk už musí být hodně zoufalý, když začne používat tyhle praktiky.

A krásná je taky ta část o bohatých hráčích z OS. To je jako malí kluci, kteří si vyhrožují svými tatínky.

Prostě mazec :-)

A .. už jsem se bál, že tahle válka se obejde bez svého vlákna tady na fóru. Ale trvalo vám to :-)

Balík4 @ cs 1
  • Spartakus01 (CZ1)Spartakus01 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,585
    upraveno 07.11.2016
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    aci2 (SK1) napsal(a):

No a co se týče botů tak ja vždy byl proti nim znám ve hře spoustu lidí co je používají  ať je to nepřítel nebo přítel nikdy se nesnížím k tomu abych to  někde hlásil na GGS to je pod moji uroveň  

K tomu se přidám i já. Člověk už musí být hodně zoufalý, když začne používat tyhle praktiky.

A krásná je taky ta část o bohatých hráčích z OS. To je jako malí kluci, kteří si vyhrožují svými tatínky.

A .. už jsem se bál, že tahle válka se obejde bez svého vlákna tady na fóru. Ale trvalo vám to :-)

Tahle válka má 2 vlákna. :D
    Tady je původní: https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/318211/multiucty/p1
    Zdar a sílu. Mé jméno je Spartakus01. Už nehledám krev, písek, ani slávu. Hraji jen kvůli pár lidem co ve hře zůstávají. Jednoho dne skončím a mé hrady se promění v kamení, písek, trávu a vítr foukající mezi hroby mé armády.

• Rafikki (CZ1)Rafikki (CZ1) Komentářů: 246
    upraveno 07.11.2016
    Balík4 (CZ1) napsal(a):
    aci2 (SK1) napsal(a):

Tahle válka má 2 vlákna. :D
    Tady je původní: https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/318211/multiucty/p1
    Tak to druhý vlákno, to je eště výživnější :mask: Takovej bulvár, sem teprv na druhý stránce, ale až to dočtu, budu asi vědět i to, jestli maj v aliancích radši trenky, nebo plavečkový spodky :tongue:      

tak beru zpět, zas tak dobrý to neni.
Sign In to comment.