Domů Hledání členů & aliance

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Jak pokračuje válka mezi Angelss-THC- a EV (Elitní Veteráni)

136

Komentáře

• Jiri1994 (CZ1)Jiri1994 (CZ1) CZ1 Komentářů: 125
    upraveno 27.10.2016
    tak psal sem o 4 výpisech. všechny 4 dostala do zprávy Hráčka Řízeček .. a psala, že je dopíše.. tudíž další komunikaci již řeš s ní,pokud to nezapsala, váš problém..

a stejně si neuznal moji pravdu :) 

Já dokázal, že výpisy mám a tím končím 

Loučím se :)
    Jiri1994 @ cs 1
  • Lord COOL (CZ1)Lord COOL (CZ1) Komentářů: 43
    @chocholda (CZ1)

Takže se chceš semnou sejít nebo jak to mám chápat?
    Osobní problem že tě mám od někoho pozdravovat.. hmm to je dobrej důvod.

a přitom tady píšeš o mém soukromí sám veřejně.

Nepadlo tady ani jedno slovo o tvém soukromí!!!!! ukaž jediné slovo které přímo poukazuje na tvé soukromý!

Hele jestli chceš mužem se sejit a klidně si to muže vysvětlit z oči do oči pokud to bereš pozdrav jako osobní urážku :)

THIS IS LORD COOL  

• chocholda (CZ1)chocholda (CZ1) CZ1 Komentářů: 391
    Lord COOL (CZ1) napsal(a):
    @chocholda (CZ1)

Takže se chceš semnou sejít nebo jak to mám chápat?
    Osobní problem že tě mám od někoho pozdravovat.. hmm to je dobrej důvod.

a přitom tady píšeš o mém soukromí sám veřejně.

Nepadlo tady ani jedno slovo o tvém soukromí!!!!! ukaž jediné slovo které přímo poukazuje na tvé soukromý!

Hele jestli chceš mužem se sejit a klidně si to muže vysvětlit z oči do oči pokud to bereš pozdrav jako osobní urážku :)
    Nebuď trapnej.

Teď ze sebe budeš ještě dělat chudáčka a oběť?
    1, nevěřím ti, že toho člověka znáš.
    2, pochybuji, že on by věděl ze všech jeho zaměstnanců, kdo jsem já, natož v době, kdy jsem pro něj už      nepracoval.
    3, pravděpodobnost, že by věděl kdo jsem nějaká je, ale stejně by neměl potřebu mě pozdravovat po tobě,  protože k tomu má desítky vhodnějších lidí než tebe.

Ty bys potřeboval domluvit schůzku s psychiatrem a to bych pro tebe možná i udělat mohl, každopádně nemám žádný zájem tě potkat a už potřetí ti říkám, ať moje soukromí necháš na pokoji. Kdybys tak učinil, tak bych tu o tvém nepsal, ale to je na tebe už asi moc složité...

Chocholda
    chocholda @ cs 1
    upraveno 27.10.2016
    @chocholda (CZ1)

Hele nevím, proč tady píšeš něco o svém soukromí a o mém soukromí.

Já pouze napsal, že tě mám pozdravovat.  Konkrétně od hráče, co už skončil.
    Mně píšeš, že mám z OS mindrák... Já na to reagoval tak, že čteš náš alianční CHAT.

Teď mě tady urážíš? Proč?...

Znova ti opakuji, tvé soukromí mě nijak nezajímá a NIKDE nepíšu tady a ted' o tvém soukromí, ale to, co jsi psal se o mně a mém soukromí, svědčí o tom, že se nějak moc zajímáš jak o mé soukromí, tak o soukromí v alianci.
    Lépe řečeno, co je psáno, to je dáno.

Takže Empires mi je svědkem na tom chatu o luxusním vzorci chování a urážení lidí.

THIS IS LORD COOL  

@chocholda (CZ1)
    Co jsme si psali mezi sebou někdy...  to  TADY A TED' nikoho zajmat nemusí je to o mém a tvém soukromý. který jsem tady nevytahoval NIKDE. Narozdíl od tebe kde si z ničeho nic začal psat co si nepochopitelneho.

1) Ty si začal tady psát něco o Bespim a Martě
    2) Pak co si vytrženého z Kontektu.
    3) tvé urážky na mou adresu: že mám mindraky, že mám jit k psychiatrovi, a VOOL
    4) TED my tady ještě hrdinsky vyhrožuješ z rozmaru likvidaci  

A já se otírám O OS ?? kde? píšu fakta!
    Byly hrači na začatku valky z tvé aliance v THC ANGELLS?  ano či ne? ANO BYLY.
    mám je konkrétně jemenovat? chceš říct že lžu nebo co?!! před všemi zde v EMPIRES?
    Nic víc tu nepadlo a tvé paranoické chování a hledáni důvodu se plest do mě a valky z THC angells je do očí bijící!

Nezapomeń že o tom ví své i jiné aliance (TOPKY) které zaregistrovali že některé hrači os byly v THC angells z počátku války!

Tleskám opravdu ses tu předvedl a ukázal tvou skutečnou tvář. 

THIS IS LORD COOL  

@chocholda (CZ1)
    Co jsme si psali mezi sebou někdy...  to  TADY A TED' nikoho zajmat nemusí je to o mém a tvém soukromý. který jsem tady nevytahoval NIKDE. Narozdíl od tebe kde si z ničeho nic začal psat co si nepochopitelneho.

1) Ty si začal tady psát něco o Bespim a Martě
    2) Pak co si vytrženého z Kontektu.
    3) tvé urážky na mou adresu: že mám mindraky, že mám jit k psychiatrovi, a VOOL
    4) TED my tady ještě hrdinsky vyhrožuješ z rozmaru likvidaci  

A já se otírám O OS ?? kde? píšu fakta!
    Byly hrači na začatku valky z tvé aliance v THC ANGELLS?  ano či ne? ANO BYLY.
    mám je konkrétně jemenovat? chceš říct že lžu nebo co?!! před všemi zde v EMPIRES?
    Nic víc tu nepadlo a tvé paranoické chování a hledáni důvodu se plest do mě a valky z THC angells je do očí bijící!

Nezapomeń že o tom ví své i jiné aliance (TOPKY) které zaregistrovali že některé hrači os byly v THC angells z počátku války!

Tleskám opravdu ses tu předvedl a ukázal tvou skutečnou tvář. 
    (rofl)

Teď si píšu s Coolem, nebo Marukkou? Protože cool takový souvislý text bez chyb v životě do kupy nedal...

Buď jsou moje myšlenky převedené na text moc složité, na to abys je pochopil, nebo jsi prostě moc "jednoduchý", každopádně mám zábavnější věci na práci, než se tu s tebou otravovat. :-)

Moje tvář je jaká je a je mi vlastně úplně jedno co si myslí, nějaký blb na druhé straně monitoru.

Rád bych řekl sbohem, ale je mi jasné, že si zase budeš někdy, někde na OS honit ego, takže na shledanou!

Chocholda

PS: ano byli a myslíš, že ti dva hráči, co tam byli celý JEDEN týden, se do historie války zapsali takovým způsobem, že to musíš vytahovat na foru? Jestli jo, tak bych to rád věděl, speciálně je odměním za jejich  obrovské zásluhy. :-D
    chocholda @ cs 1
  • Scorpion666 (CZ1)Scorpion666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 76
    Nevím zcela jistě zda má vůbec smysl psát tomuto člověku, který spadá naprosto přesně do mé definice.
    Nicméně se zcela sebezapřu a napíšu.

GORGO (CZ1) napsal(a):
    coole, jestli něco rikas o pravidlech hry, zamysli se, kdo ma robota nebo mel na nikol, ci je aliance farmville 9 neboli 10, no kdo ta tam ma rabovaci hrady, ze pak brecel u  kristitka a mohly bychom pokracovat, nejdriv kazte kyselou vodu u sebe a pak ukazováčkem ukazujte na druhy
    S: Opět roboti? ufoni? hehehehe :) si nečetl PM od GGS hrajte fér?

pan scorpion sice neleze na hrady , ale robot jede vesele, tak si tez povídej komu chces , ze hrajete dle pravidel
    S: Pan scorpion666 aka imperátor neleze na hrady a ano, jakožto jsem robot, tak snad to nebudu ani komentovat.

urcite vyhravate valku, když vam maly pindici berou zakladny, jasny dukaz, ze vase ali nas drti, narozdil od vas tu branime 90 % hradu, kolik vy? o pindikach tez mlcte, když je mate taky
    S: Nikdo a to doufám je zcela jasné nikde nepíše , že by vyhrával válku :) válka je vždy vyhraná jakmile je až konečný výsledek. Prosím tě, srovnej si už priority a základní věci v palici, protože kdykoliv na foru něco napíšeš tak to nemá absolutně hlavu ani patu. V případě, že se domníváš že mě nějak drtíš, opět ti nebudu brát žádné iluze máš na to plné právo, :) nicméně je to zcela nepodložené a nevím z čeho to čerpáš. Takže opět slinty.

jen je mi lito, tech hracu u vas, kvůli takovym imperatorum skoncej ze hrou a přitom se mohly ti hraci tak hezky bavit hrou a s vama delat akce i na zivo a místo toho, tam každý premysli, jak nahodit holuba ci skonci se hrou
    S: Tobě není líto nikoho, máš pouze vždy tam kde nemáš mluvit, poznámky a přesně tyhle lidi jsou ty když se někdě stane neštěstí tak přiběhnou a dělaj kamaráda:) takže opět naprosto mimo.
    Co se týče holubů, kreditek, nákupu zlata. Myslim, že každý hráč má právo si dělat opravdu dle svého uvážení přesně  to co potřebuje. A pokud ty máš potřebu polemizovat nad tim proč ti zrovna někdo uhnul nebo tě zabil milicema, to je naprosto věc toho daného hráče.

vas tri drzi jen kreditky, ale oni jednou dojdou i ty many na kreditkách a pak zas soupnete holuby na rok, kdezto my v alianci nekupujeme mozna tak 10 % a to spis kvůli akcim.
    S: A opět kreditky :) už jsem se lekl, že nám neřekneš že vlastně nic nekupuješ :))) mě a myslim, že hodně lidem je naprosto ukradený jesli kupujete nebo nekupujete, a nebo jesli koukáš na 4323 díl ulice.
    Opět slinty.

uvidíme ve finále jestli kreditka dokaze  porazit aktivni hrace co hra opravdu bavi hrat
    S: A zase kreditky, a rádoby tvrzení že tě hra baví. Tady bych tě asi jenom urážel, takže to komentovat nebudu.

navíc jake trumfy ještě mate? vy uz kreditky cerpate a uz jste ve valce nechali a to doslova barak a co my, když jsme ještě nezacali  utrácet, co pak az zacnem utrácet? i když my to narozdil od vas berem jako hru  , opravdu hru,  proc kupovat? když to zvládáme s klidem i takto, proc utrácet, abych byl cim dal vic  nastvany za kolik uz v tom jsem?

S: Nikdo nehovořil o žádných trumfech. Hraje se normálně dál, a ubrečený gorgové stále píšou o kreditkách.
    Hochu tobě poradim, přestat uplně hrát hry, jít na brigádu a začít se sebou něco dělat.

pane skorpion, když uz nas tak drtite, tak nez ste nahodili všichni holuby mel jsem tam dva vylety, proc u obou byla OB? dokazes bránit jen jeden utok a to kupovanym kastelanem a když ti tece do bot, radeji prepnes i sin, jentak dal, cim vic do toho rvat, tim lepe pro nas a ggs, které konecne pracuje třeba na verbovani jednotek
    S: Nikdo Vás nedrtí, nikde jsem toto neřekl ani nepsal. Pokud bych měl zhodnotit situaci tak by po mě můj názor musel někdo chtít. Neteče mi skutečně do žádných bot. OB nasazuji opět dle svého uvážení a svého rozhodnutí. Bránit dokážu hodně, a to s hráčem tvého postavení řešit nebudu protože už před 4 lety jsi byl nula, a to jsi pro mě i teď. Ty máš z těch kreditek komplex.

pane cool , kolikrat jste branil me? a ze tech utoku tez nebylo malo a když uz se blizi konec tydne, radeji hodíme holuba do nedele, pac uz stoji moc rubinku, hihi, ze by zacinala krize?
    S: opět.

a to je teprve za nami ctvrt roku války a místo peti alianci EV na zacatku, je uz jen jedna co nam vzdoruje a k tomu uz tam bojuji jen tri hraci hihi
    S: Ano, tady je tvůj náhled na naší situaci, kde to plně respektuji. Já mám svůj náhled, jsem spokojený jak to je a proč to tak je nebo není je opět na nás a rozhodně nám do toho nikdo mluvit nebude :) takže pokud to budeme chtít hrát v pěti nebo ve třech je  fakt jen na nás.

Vážení hráči,
         každý si tu tvoří vlastní osobní profil, každý má právo se vyjádřit a já mám zodpovědnost pouze za to co zde napíšu já sám. Takže v případě, že i v mých aliancích nějaký hráč napíše nějaký příspěvek a nebo PM, je za něho plně zodpovědný a Vy každý sám za sebe můžete daného hráče sami konfrontovat (V pm či pokud opravdu chcete zde na foru)
    Nicméně si myslím, že konfrontace by měli probíhat v PM, nikoliv zde. Samozřejmě chápu, že pokud někdo cítí povinnost se vyjádřit k nějakému pohoršení, které tu někdo napíše, pak se to samozřejmě zvhrne.
    To mi je tak maximálně líto , mohu s tím nesouhlasit, ale to je tak celé co s tím mohu udělat :)

Takže za mě, prosím naprosto všechny přispěvovatelé, pište mi do PM.Sem pište záležitosti ohledně války a věcně a stručně, rád Vám zodpovím jak nejlépe budu moci.

Scorpion666
    legendární imperátor @ vrchní velitel FSAEV
    Federace spojených aliancí Elitní veteráni
    Elitní Veteráni
    http://scorpion666.svetu.cz/

picture from hell cementery | R.I.P
    5VbjoYfjpg
    @chocholda (CZ1)

Děkuju za pochvalu :)  Když se snažím píšu i bez větších chyb :D 
    A však jsou tam chyby dle korektorky Marukky, které vzhledem k tomu že asi nejsi VŠ zaměřený na češtinu nevidíš stejně jako já . :)
    A honit ego? :) ne to né to si ted' nechám na THC Angells ;) 

Děkuju ti za ,,doznaní'' a vyvrácení tvrzeni THC Angells že nikdy nikdo z ,,OS'' nebyl v průbehu války
    v THC angells..
    Sice byly tam nějaké +/- DNY navíc nebo na střídačku a nebo i u vás (třeba jiří1994 a to bylo nedávno)
    což není tak podstatné. nebo že moje vesničky co ukradlo THC aneglls jsou záhadně po tomhle víkendu u vás a myslím že i jednu na památku máš ty v pisku.
    Což je taky úplně nepodstatné ale jen zajímavé :)

Jo a ještě jedna věc nesmíš všemu věřit co ti nějaký BLB napíše o mě a o mé alianci co si údajně píšem na našem CHATU.. PROSTĚ rofl
    Hodně lidí Trolluje ale jako Velitel by si měl mít už z tím zkušenost.

THIS IS LORD COOL  

@chocholda (CZ1)

Děkuju za pochvalu :)  Když se snažím píšu i bez větších chyb :D 
    A však jsou tam chyby dle korektorky Marukky, které vzhledem k tomu že asi nejsi VŠ zaměřený na češtinu nevidíš stejně jako já . :)
    A honit ego? :) ne to né to si ted' nechám na THC Angells ;) 

Děkuju ti za ,,doznaní'' a vyvrácení tvrzeni THC Angells že nikdy nikdo z ,,OS'' nebyl v průbehu války
    v THC angells..
    Sice byly tam nějaké +/- DNY navíc nebo na střídačku a nebo i u vás (třeba jiří1994 a to bylo nedávno)
    což není tak podstatné. nebo že moje vesničky co ukradlo THC aneglls jsou záhadně po tomhle víkendu u vás a myslím že i jednu na památku máš ty v pisku.
    Což je taky úplně nepodstatné ale jen zajímavé :)

Jo a ještě jedna věc nesmíš všemu věřit co ti nějaký BLB napíše o mě a o mé alianci co si údajně píšem na našem CHATU.. PROSTĚ rofl
    Hodně lidí Trolluje ale jako Velitel by si měl mít už z tím zkušenost.

Hele Coole,
     tohle už jsou kecy v kleci a zbytečná omáčka navíc.

Prostě se vyvaruj zbytečného otírání se o OS a budeme mít oba klid. Myslím, že k vaší válce jsme přistoupili víc než seriozně a ty místo, abys to ocenil, tak kudy chodíš, tudy podrýváš OS (a tvrdit si co chceš, já vím jak to je).

Tímto opravdu končím

Chocholda
    chocholda @ cs 1

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

THIS IS LORD COOL  

• Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,779
    Opravdu nerad se pletu do záležitostí cizích aliancí ,ale cítím potřebu se k tomuto tématu taky vyjádřit 
    Nuže na třech stranách tu máme popsanou již tříměsíční dle mě nesmyslnou válku mezi EV a THC , která byla vyvolaná z důvodu takového , že EV dle skoro celé mapy terorizuje malé aliance i větší aliance tím , že jim krade zdrojovky , monumenty a jiná alianční zařízení , samozřejmě po vyhlášení války. Ano je tomu tak , ale válka většinou bývá něčím zapříčiněná , na to už nikdo nekouká ... Tímto krokem se nechci EV zastávat , ano, jejich praktiky jsou možná ojedinělé a nikdo jiný je tak neprovádí , ale uznejme všichni , jsou účinné , a to je hlavní důvod , proč se takto chovají. Vím z vlastní zkušenosti ,že když na ně sami od sebe nezaútočíte ,nebo nepošlete sabotáž či špio ,nebo cokoliv by je mohlo naklonit k útoku , jsou to pohodoví lidi.Ano stalo se , že jejich nejspíš nezkušený hráč ze školky ukradla zdrojovku , ale když se jde pomalu ,diplomaticky a předložíte důkazy , vše jde v pořádku a vždy se dohodnete. Každá situace má světlou i stinnou stránku a umění není najít tu stinnou , ale tu světlou diplomatickou . A nyní k samotné válce . aliance Angelss THC si stěžuje,že LORD COOL jezdí na zdrojovky nebo ze zdrojovek . Osobně v tom nevidím nic porušujícího ... Jednou je to bojová hra , tak se děj vůle boží , navíc co vím , tak máte válku bez pravidel a kdyby to už bylona opravdové hranici , tak GGS by zakročilo , ale když jdou útoky posílat ze zdrojovek ,tak to asi hrubé porušení nebude , zkuste se nad tím zamyslet ,dává to docela smysl. Útok ze zdrojovky nedává útočníkovi žádný bonus k útoku ani na nádvoří či něco jiného . prostě jen není veden z hlavního hradu. Čili toto téma bych považoval za uzavřené. Dále 110 útoků na jednoho člověka ? Trochu moc se mi zdá . Kritika že jede útočník ze zdrojovky , ale 110 útoků na jednoho člověka je v pořádku ? I to je na zamyšlenou . Nechci nějak nadržovat jedné ani druhé straně ,jsem čistě neutrální,jen uvádím fakta tak jak je vidím a přijdou mi správná , možná to vypadá , že EV nadržuji , ale řeknu to takhle ... ani EV nejsou dokonalí, to ano , každý ví , co dělá nebo nedělá a ne nadarmo platí příšloví , nejdříve zameť před svým prahem a pak koukej na ostatní . Ať si každý sáhne do své duše a víme všichni,že u nikoho není tak diamantově čistá a pak kritizujte ostatní .Dnes tu proběhlo několik žhavých slov , ale mám pocit , že pravda je někde uprostřed a obě strany to ví. Nikdo do toho lépe nevidí než členové těchto dvou aliancí , ale vítězství není pozabíjet miliony vojáků za tisíce korun, ale najít kompromis,se kterým budou souhlasit obě strany . Tahle hra má sloužit k odpočinku a radosti ze hry, ne k vydrancování peněženky a zničení nervů kvůli hloupostem .
    Možná mi je jen 18 , ale vím,co se v dnešním světě děje,co nás v něm obklopuje za zlo ,tak právě proto musíme držet při sobě a ne se rozhádat ba nepozabíjet . V dnešní době náš národ musí stát při sobě tak jak to bylo za 2. světové války a ne se rozhádat do nepříčetnosti , nikomu to nepomůže a nikdo z toho ani nemůže mí radost . Doufám,že jsem se nikoho moc nedotkl .

Tím končím 

SAURON DRTIVÝ
    V zásadě bych asi souhlasil, jen pár drobných upřesnění k zvýrazněnému. 
    1: Nevím o tom, že by někdo útoky na zdrojovky/ze zdrojovek nazval porušujícími cokoliv. Jde spíše o reakci na coolovi veleúspěšné výpisy, které tak nějak vychází především z toho, že útok, který jede někdy ani ne minutu je nebránitelný, pokud obránce nemá zázrakem přesně to správné nastavení a kastelána už připravené a pokud u toho nesedí 24/7, nedá se ani odvést vojsko. Jinými slovy nejde o umění útoku, ale umění být svině (omlouvám se, jiný výraz pro to nemám) 
    2. Pokud si dobře vzpomínám, ze začátku války, když to ještě v EV nehráli jen 3 lidi, se hromadné útoky na jednoho hráče jezdili i na nás a kromě toho by měl jít na fóru dohledat příspěvek, kde nás Scorpion sám vyzývá, ať na něj jezdíme kobercema, tak jsem se teda stavili :-) 
  • Scorpion666 (CZ1)Scorpion666 (CZ1) CZ1 Komentářů: 76
    Přesně tak :)
    Těch 110 útoků na mě z 3 aliancí bylo naprosto v pořádku :) Dokonce jsem si u pana Suria objednal cca 200 útoků v příštím díle :)

absolutně nemohu nikomu nic vytknout, až teda na ty pindíky a frantíky :) ale i tak je to opět záležitost GGS, takže pokud nic proti tomu samotné GGS nic tak jen tak dál hoši.

Agitace třetích stran zcela jistě pro FSAEV není vůbec zapotřebí i když děkuji za zájem :)))
    FSAEV pod mým velením se nemá absolutně za co stydět, pravidla hry jsou jasně nastavená a ty si razíme.
    Naše válka se blíží teprve do poloviny mé prognozy, takže si myslímj že dobré.Kdybych to měl shrnout.

V podstatě se ještě nic tak hrozného nestalo, z 80% se prověřil skill hráčů na obou stranách, v našem případě ve velmi velkém měřítku prořídly stavy hráčů. Ale prozatím sedím na svém místě na mapě a zatím jsem se nestěhoval. Mám pocit, že se nestěhovala ani Ekasmi a ani Lord Cool.
    Ve FSAEV někteří jedinci zkrátka nevydrží a tak naše řady jsou takové jaké jsou, ale na to máme zcela jistě naprosté právo hrát si to tak jak si to hrajeme :) i kdybych tam nakonec zůstal uplně sám.

Ale pro veřejnost mohu udělat inventarizaci.
    Elitní veteráni (mateřská aliance) která vede tedy tuto válku
    Elitní vet. 1 (aliance vedená protektorem Lord Cool) veškeré osazenstvo schopné boje je v mateřské a nyní tam udržuje oheň pár mrtvol.
    Elitní vet. 2  (Fake, není naše, máme vyhlášenou válku)
    Elitní vet. 3 (pod vedením hráčky Kačkamicina a lord protektora jambis1) je parta lidí , která bojuje dle svých nejlepších možností a tak jak je to baví, a to velice samostatně. Zaměřují se i na eventy a hrají pro radost.
    Elitní vet. 4 (tzv. alkatraz) tam jsou odporoučeni hráči co zlobí ale i přes to se snaží hrát s námi, samozřejmě pokud na ně někdo jezdí tak hrdinně drží
    Elitní vet. 5 (školička, kde aktivní hráči přešli do elitní vet. 3)
    Elitní vet. 6 (školička, neaktivní)

Tady u nás si pouštíme hodně často 300 (Thermopyl) a inspirujeme se :))))) takže válčeme dál a to bez zbytečných invektiv. Protože THIS IS SPARTA!

Scorpion666
    legendární imperátor @ vrchní velitel FSAEV
    Federace spojených aliancí Elitní veteráni
    Elitní Veteráni
    http://scorpion666.svetu.cz/

picture from hell cementery | R.I.P
    5VbjoYfjpg
  • Marukka (CZ1)Marukka (CZ1) Komentářů: 23
    GORGO (CZ1) napsal(a):
    tech utoku bylo mozna 110, ale co jsem videl, když utoky jeli s vice jak 40 vojaky jich bylo kolem 20 plus zbytek shazovaky, 20 utoku bylo nejakych 50 az 60 k a ano scorpionovi padlo asi 25 k deff, sam sem tam zahucel s 3 k vojakama a je mu jsem vzal ztraty jedna ku jedny, když jsem prosel kridlo i proti kupovanému kastikovi a ne poprvé, ale naplanovali jsme tuto akci z hodiny na hodinu, kdybychom se snazili, utoky i ze shazovaky by sli 1 k , když jsme odrazeli dobyti zakladny poprvé a naposled, poslali jsme kolem 600 utoku

vys saurone, vůbec nevis oc jde, zjisti si minulost o těchto dvou hracich, jak hrali v minulosti, třeba prijde ti normalni, ze když jsme jeli HU na yakuzu asi před tremi lety jeden ku jedny, dle klasických bojoévych pravidel, tehdy yakuza ještě byla v paktu, na nas od druhého dne zacalo jezdit 14 alianci, ano brecel jsem u DLA u bespiho, konyho a spol a diky tomu ze jsem se o to zacinal zajímat a potrebovali jsme pomoc, jsme se domluvili s alohou, DLA, Farmei, ynglingama, vexikama, ze se do nich všech pustime, potkani padli diky hlavne aloze  A DLA, zlo bylo vymiteno, z bývalých potkanu se stali LO, kde sem poznal i par skvělých lidi, jen pan cool hodil holuba na rok a ted zas skodi co muze, a proc prave thc, jaka nahoda, pac tyto spory uz trvaji hodne dlouho

pan scorpion u darebaku tez dobyval zakladny aby skodil, a jak to dopadlo, rok mimo , sam velky imperator dostal na zadek a tezko se tez z toho dostaval

my jen mlatime zlo na empire a ja osobne si války uzivam, bavi me, jen me nebavej ty neustale OB a HOLUBY, když uz chci jit do války, tak bych mel bojovat se cti a na  jejím chatu hned první den ve valce padlo, SUMEC SE CHYTIL, takze , ze tu neplanovali  nic je jejich sama lez, jen podrebovali důvod na thc a tim byla agartha
    Gorgo, prosím tě, tady se debatuje o SOUČASNÉ válce THC vs EV. Tedy nepatlej se ve věcech dávno minulých. Pokud nemáš co říci konstruktivního, tak radši zachovej mlčení. Zkus vnímat současnost a nezabývat se věčně minulostí. Jak si všímám, s tímhle tu má problém více hráčů, a přijde mi to naprosto irelevantní a zbytečné. Já jsem ty doby sice na Empire nezažila, ale z doslechu o těch událostech vím a znám je tedy v poněkud jiné podobě. Takže to dost možná i překrucuješ. Ale to hodnotit nebudu.

A tím, že čtete chat cizí aliance, bych se zrovna moc nechlubila... Není to trošku podvod a narušování soukromí? Ještě ke všemu se ani nestydíš to tady veřejně přiznat. Ve své alianci si každý může plkat, co mu libo jest, a celé mapě to může a musí být jedno! Tady není diktatura ani cenzura! Dokud někdo neurazí nebo nenadává druhému přímo, pak takovéhle "ukradené" úryvky jsou nechutnost sama! Ať už se k tomu dostanete pomocí špeha nebo nějakým nabouráním herního chatu.
  • GORGO (CZ1)GORGO (CZ1) CZ1 Komentářů: 73
    nemas na prodej holuba marukko? hlavne , ze tady mas slov, skoda, ze to neumis vyjadrit i v boji

proc taham minulost, pac většina lidi se dokaze z minulosti poucit a hlavne jsem odpovidal na dotaz jestli není prehnane 110 utoku apodobne, myslim, ze v této valce není prehnane nic, chteli jste ji se vsim vsudy, tak tady ji mate, shod holuba, rekni svému milackovi, at ti koupi robota a pojd uz konecne bojovat
    GORGO @ cs 1
Sign In to comment.