platba rubíny a nepriznané věci za rubíny

2»

Komentáře

• Potvrzení objednávky 
     Ahoj docentzveprina! 
     Děkujeme za objednávku. 
     Podrobnosti objednávky: 

Datum nákupu:
      >12. 10. 2016 10:05
    Číslo objednávky:
      >35100676-1
    Položky:
      >32 000 rubíny,
    3 000 zlaťáky,
    1 000 Dřevo,
    1 000 Kámen,
    1 500 Jídlo
    Platební metoda:
      >paysafecard
    Celkem:
      >350,00 Kč

Tyto položky jsou k použití pouze ve hře Goodgame Empire a nelze je převést na jiné hráčské účty Goodgame.

Provedením své objednávky vyjadřujete souhlas s tím a berete na vědomí, že vám společnost Goodgame Studios poskytne okamžitý přístup ke svému digitálním obsahu, a tím se zříkáte možnosti od tohoto nákupu odstoupit.

V případě dalších dotazů se na nás prosím obraťte prostřednictvím zákaznické podpory. 
     Neodpovídejte prosím na tento e-mail. 
     S pozdravem,

tým Goodgame Studios

Poznámka: Toto je automaticky generovaný e-mail a nevyžaduje podpis.
    Toto není faktura dle požadavků místního zákona o DPH. Celková částka zahrnuje DPH dle místní sazby (v příslušných případech).

• takže na konec ani rubiny a ani odměny.naposled,co jsem si koupil něco do teto hry
  • MBeeMBee Komentářů: 924Moderator
    takže na konec ani rubiny a ani odměny.naposled,co jsem si koupil něco do teto hry
    zdravím,
    dovolím si tu znovu citovat Zoe

Ahoj,
    pokud rubíny/odměny nemáš, je potřeba kontaktovat Support, kde to prověří a odměny ti vrátí

skutečně není v našich silách ti rubíny a odměny připsat, jediné s čím můžeme pomoci je případně přeložit ti tvůj text pro podporu a s tím se můžeš obrátit na kteroukoliv z nás a napsat nám do PM

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    no neumim anglicky tak nic stejně nevyřešim.hrač jumbitka mě odkazal na tebe,že bys mi s tim pomohla
    Pokud potřebuješ pomoct s přehledem, pošli mi prosím text do zprávy :)
  • Urin (CZ1)Urin (CZ1) Komentářů: 2CZ1
    Já čekám už 9 dní, poslal jsem ,mail s výpisem plateb na jejich číslo a ani odpověď ani rubíny. Ani suport není v češtině a židohebrejsky fakt neumím.
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Uretrus (CZ1) napsal(a):
    Já čekám už 9 dní, poslal jsem ,mail s výpisem plateb na jejich číslo a ani odpověď ani rubíny. Ani suport není v češtině a židohebrejsky fakt neumím.
    Ahoj,
    9 dní je opravdu hodně a rubíny ti už "samy" nepřijdou - takže bude potřeba napsat na podporu. Pokud potřebuješ pomoci s překladem, můžeš napsat mně nebo jiné BM do zprávy text :)
  • Panzer67 (CZ1)Panzer67 (CZ1) Komentářů: 6
    Chyba ,chyba a chyba, zas a znova , že vás baví se furt nechat okrádat, nic nekupujte a nebudete muset nic řešit a třeba pak konečně půjdou Němci do sebe a dají všechno do pořádku.

Spočítejte si kolik vás hra ročně stojí a o kolik vás GGS okrade nepřipsáním koupeného.

Možná by za to byla pěkná dovolená nebo dárek :D
Sign In to comment.