zaplatila jsem si rubíny a nemám je!

Po pár letech jsem se vrátila k vaší hře a děkuji!!! Nakoupila jsem dnes někoilkrát rubíny, stejně tak synovi, protože je doma nemocný. Chvíli jsme se dobře bavili. Potom jste přišli s tou svou *********** údržbou a nemáme ani rubíny, ani věci, které jsme si za ně koupili. Hodiny hry v ******. To mu ještě nějak vysvětlím, ale co mé investované peníze?! Jste normální zloději! Aby jste se nedivili, když na Vás přijde hromadná žaloba! Důrazně vyžaduji kompenzaci!!!

Komentáře

• karloss2 (CZ1)karloss2 (CZ1) Komentářů: 232
    přiště si pročti ofiko oznameni je tam popsan postu je nutne kontaktovat support v nějakem podporovanem jazyce např AJ 
  • GAMELAR (CZ1)GAMELAR (CZ1) Komentářů: 7
    upraveno 13.10.2016
    takže jak peníze poslat je v mateřském jazyce a jak se domoci kompenzace - to musí člověk hledat a vypisovat, navíc v jiném jazyce?! normální *****! proč tohle hraju?! proč je podporuju?!

Edit:nevhodná mluva
    Post edited by MBee on
    A odpověď žádná, že? Škoda slov!!!!
    upraveno 13.10.2016
    PŘÍŠTĚ hlavně nebudu podporovat bandu líných *******, kteří žijí z toho, že si lidé platí za zábavu a potom jim do diskuzí píšou smajlíky, viz Zoe. Parchanti!!!

Edit: nevhodná mluva
    Prosím slušnější vyjádřování
    Post edited by MBee on
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,753CZ1
    GAMELAR (CZ1) napsal(a):
    PŘÍŠTĚ hlavně nebudu podporovat bandu líných hajzlů, kteří žijí z toho, že si lidé platí za zábavu a potom jim do diskuzí píšou smajlíky, viz Zoe. Parchanti!!!
    Zoe není zaměstnancem GGS (Ti se nám sem neobtěžují napsat už vůbec nic), není jím ani nikdo jiný na českém fóru, pouze se nám snaží s GGS zajistit komunikaci a myslím, že v rámci možností dělá co může. Dělá to zadarmo a navíc smajlíci snad nejsou kdovíjaký strašný prohřešek :-D  
    upraveno 13.10.2016
    ****** směj se. splácala jsem formulář a kdybych věděla, že je to tady tak sprostá zlodějina, vůbec to hrát ani nezačnu. UBOHOST!

Edit: nevhodná mluva
    Post edited by MBee on
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    GAMELAR (CZ1) napsal(a):
    Idote. směj se. splácala jsem formulář a kdybych věděla, že je to tady tak sprostá zlodějina, vůbec to hrát ani nezačnu. UBOHOST! 

Ne vše je ideální, ale doporučuju pročíst:

https://community.goodgamestudios.com/empire/cs/discussion/321082/problem-s-loginem#latest

tam se dozvíš, co dělat.

P.S. A jak napsal Leafeon (CZ1) tady na foru jsou od srpna jen hráči, tak není komu tady ohledně tvého problému nadávat
    Albi70 @ cs 1
  • MBeeMBee Komentářů: 924Moderator
    GAMELAR (CZ1) napsal(a):
    Po pár letech jsem se vrátila k vaší hře a děkuji!!! Nakoupila jsem dnes někoilkrát rubíny, stejně tak synovi, protože je doma nemocný. Chvíli jsme se dobře bavili. Potom jste přišli s tou svou *********** údržbou a nemáme ani rubíny, ani věci, které jsme si za ně koupili. Hodiny hry v ******. To mu ještě nějak vysvětlím, ale co mé investované peníze?! Jste normální zloději! Aby jste se nedivili, když na Vás přijde hromadná žaloba! Důrazně vyžaduji kompenzaci!!!
    zdravím,
    jak již psal @Albi70 (CZ1)  doporučuji si projít vlákno, aby si věděla, o co jde a co se stalo

ohledně nepřipsaných rubínů, pokud došlo k odečtení peněz z účtu, určitě doporučuji obrátit se na podporu a žádat o znovu připsání rubínů na tvůj herní účet
Sign In to comment.