platba rubíny a nepriznané věci za rubíny

nemám věci zakoupene za rubíny
jak dlouho to trvá než je dostanu na svúj hrad

«1

Komentáře

• Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    hogy2 (CZ1) napsal(a):
    nemám věci zakoupene za rubíny
    jak dlouho to trvá než je dostanu na svúj hrad

A rubíny jsi dostal? Pokud rubíny máš a odměny ne, pak doporučuji napsat na support. Pokud máš screeny, pak by to bylo super je připojit.

• Petrslezan (CZ1)Petrslezan (CZ1) Komentářů: 15
    Tak to se mě dneska stalo taky.Dopoledne byla akce " Variabilní nabítka ".Tak jsem si koupil v rámci této akce 50 000 rubínů,protože jsem chtěl kromě jiného získat i +250% samurajských symbolů na 8 hod.Do teť ale nemám ani rubíny ani odměny i když platba z mé strany dávno proběhla.
    Petrslezan @ cs 1
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    Petrslezan (CZ1) napsal(a):
    Tak to se mě dneska stalo taky.Dopoledne byla akce " Variabilní nabítka ".Tak jsem si koupil v rámci této akce 50 000 rubínů,protože jsem chtěl kromě jiného získat i +250% samurajských symbolů na 8 hod.Do teť ale nemám ani rubíny ani odměny i když platba z mé strany dávno proběhla.
    Ahoj,
    bohužel občas trvá než se platba připíše, může se jednat až o 48 hodin. Pokud by se platba ani do uvedeného termínu nepřipsala, doporučuji napsat na support, ideálně s připojenými screeny o koupi.

Tak to je dobrý,to si děláte legraci?

Mě nezajímají obchodní problémy které máte,já jsem si jako hráč a zákazník něco koupil,protože to chci  využít na určitou věc.V tomto případě na akci samurajů,protože mám dneska možnost  hrát a chci si udělat body.To že se mě to připíše třeba večer / nebo později /  je mě prd platné,když už nebudu mít čas na hru.Nehledě na to,až se to připíše,tak pochybuji,že dostanu i ty prostředky co jsem chtěl a pro které jsem si to kupoval.Dostanu tak akorát ty rubíny.

No přesvědčuji se,že se z nás hráčů děláte jenom " dobrý den "
    Petrslezan @ cs 1
  • Barunkaxxl (CZ1)Barunkaxxl (CZ1) Komentářů: 75CZ1
    Přičte se ti to v noci a do rána ti těch 8 hodin uplyne :-( Tedy alespoň to tak typuji
    Barunkaxxl

Aliance Underworld II  hledá nové aktivní hráče :)neboj se přijít mezi nás.Pro více informací prosím o psaní na herní účet Barunkaxxl.
    Jo to máš asi pravdu,jsou to ..........a nevážejí si hráčů,No co už je mě to stejně na nic,protože to nevyužiju,ale je mě jasné co si mám o nich myslet.
    Petrslezan @ cs 1
  • Barunkaxxl (CZ1)Barunkaxxl (CZ1) Komentářů: 75CZ1
    upraveno 09.08.2016
    Zcela normální jednání s hráči.... proto já si hraji ,,lážo plážo" a rubíny koupím 1x za rok a někdy ani to ne..... rubíny se dají vyjezdit a pokud máš štěstí na mince, tak i ve studni rychle namnožit :-) Obdivuji hráče,kteří do toho ,,sypou" x desítek tisíc...

,,Obdivuji" spíš nechápu, to je lepší označení

EIDT SSTYX: MP - prosím  dodržování pravidel.
    Post edited by Sstyx (CZ1) on
    Barunkaxxl

Aliance Underworld II  hledá nové aktivní hráče :)neboj se přijít mezi nás.Pro více informací prosím o psaní na herní účet Barunkaxxl.
    já si  koupím občas,ale jenom když to doopravdy potřebuji.A částky jsou ve stokorunách,ale asi máš pravdu,nebudu už nic kupovat,nestojí to za to
    Petrslezan @ cs 1
  • Martin VIII (CZ1)Martin VIII (CZ1) Komentářů: 3,959CZ1
    Tak sa mi zdá, že by GGS pomohol podnet na prešetrenie Európskej obchodnej inšpekcii. To čo tom robia je nehorázne.

VOP | Support/podpora | Pravidlá fóra

STOP BAN PJ !!!
    STOP BAN PJ !!!
    PJ JE HRDINA!

cz 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,033CZ1
    já si  koupím občas,ale jenom když to doopravdy potřebuji.A částky jsou ve stokorunách,ale asi máš pravdu,nebudu už nic kupovat,nestojí to za to
    Ale stojí. Ještě bych připlatil. Je radost utrácet, když to funguje skvěle  :)
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Tak to je dobrý,to si děláte legraci?

Mě nezajímají obchodní problémy které máte,já jsem si jako hráč a zákazník něco koupil,protože to chci  využít na určitou věc.V tomto případě na akci samurajů,protože mám dneska možnost  hrát a chci si udělat body.To že se mě to připíše třeba večer / nebo později /  je mě prd platné,když už nebudu mít čas na hru.Nehledě na to,až se to připíše,tak pochybuji,že dostanu i ty prostředky co jsem chtěl a pro které jsem si to kupoval.Dostanu tak akorát ty rubíny.

No přesvědčuji se,že se z nás hráčů děláte jenom " dobrý den "
    Zdravím,
    nedávno došlo ke změně, čekací doba 48 hodin byla dříve.

Aktuálně platí informace uvedená v obchodě, tedy že připsání rubínů má proběhnout ihned po potvrzení platby.

Výjimkou je platba přes TrustPay, kde může připsání trvat až pět dní - na což jste ale před platbou upozorněni.

Pokud se tedy rubíny nepřičtou ihned, je vhodné udělat si pro jistotou screeny nabídky (pokud nějaká je) a následně se obrátit na Support s žádostí o připsání rubínů a bonusů :)
  • stefanstofik (SK1)stefanstofik (SK1) Komentářů: 6
    pekny den prajem , rad by som sa opytal  ... dnes rano o cca 7:00 mi pri prihlaseni na ucet nabehla 200% akcia na rubiny prikladam screen http://prntscr.com/ckhrg3 , nasledne ked som sa rozhodol ju zakupit za podotykam 35€ !!! tak som mal moznost si vybrat vo vynimocnej ponuke tieto vecicky prikladam screen http://prntscr.com/ckhrq9 , no a co sa stalo ? rubiny , mi prisli ako som nakupil , peniaze ktore som zaplatil mi odisli no tie vlajky a steny mi uz nedosli , a kde nastala chyba  ? netusim , preto ziadam od vas vratenie zajupenych vecinakolko vobec nejde o male mnozstvo , ide tam presne o 4221 ochrannych stien + 17712 bojovych praporov zo strednej kategorie a 26838 bojovych praporov z najvyssiej kategorie , cize spolu to je 44550bojovych praporov .... vecte sami ze to neje male mnozstvo , cakal som dlho na tuto akciu a aj preto by som Vas este raz pekne poziadal o navratenie zakupenych veci ktore ste mi nedodali :) 

vasu odpoved ocakavam na        [email protected] 

s pozdravom Stefan
    stefanstofik @ sk 1
    pekny den prajem , rad by som sa opytal  ... dnes rano o cca 7:00 mi pri prihlaseni na ucet nabehla 200% akcia na rubiny prikladam screen http://prntscr.com/ckhrg3 , nasledne ked som sa rozhodol ju zakupit za podotykam 35€ !!! tak som mal moznost si vybrat vo vynimocnej ponuke tieto vecicky prikladam screen http://prntscr.com/ckhrq9 , no a co sa stalo ? rubiny , mi prisli ako som nakupil , peniaze ktore som zaplatil mi odisli no tie vlajky a steny mi uz nedosli , a kde nastala chyba  ? netusim , preto ziadam od vas vratenie zajupenych vecinakolko vobec nejde o male mnozstvo , ide tam presne o 4221 ochrannych stien + 17712 bojovych praporov zo strednej kategorie a 26838 bojovych praporov z najvyssiej kategorie , cize spolu to je 44550bojovych praporov .... vecte sami ze to neje male mnozstvo , cakal som dlho na tuto akciu a aj preto by som Vas este raz pekne poziadal o navratenie zakupenych veci ktore ste mi nedodali :) 

vasu odpoved ocakavam na        [email protected] 

s pozdravom Stefan
    Ahoj,
    variabilní nabídku jsi, předpokládám, před koupením rubínů uložil?

Ohledně náhrady je třeba kontaktovat support, kde celou záležitost prověří a věci ti připíší :) my na fóru tuto možnost bohužel nemáme.
  • LeeDorian (CZ1)LeeDorian (CZ1) Komentářů: 3
    zdravím, mám tentýž problém.
    zakoupil jsem rubíny s tím, že dostanu nabízený volitelný 400% bonus k nákupu, ovšem bonus nikde.
    navolené předměty jsem samozřejmě uložil.
    český support zmizel, takže nějak nevím jak teď postupovat.

za případnou odpověď děkuji

LeeDorian (CZ1) napsal(a):
    zdravím, mám tentýž problém.
    zakoupil jsem rubíny s tím, že dostanu nabízený volitelný 400% bonus k nákupu, ovšem bonus nikde.
    navolené předměty jsem samozřejmě uložil.
    český support zmizel, takže nějak nevím jak teď postupovat.

za případnou odpověď děkuji
    Ahoj,
    stále je jedinou možností obrátit se na Support - pokud je pro tebe překlad problém, samozřejmě s překladem rádi pomůžeme, stačí poslat text do zprávy :)
  • dobry den koupil jsem si rubiny 32000tisic,před hodinou a nepřiznali s mi odměny ktere jsem s vybral.chtěl bych se zeptat proč?děkuju za odpověd.bylo to 3 krat po 425 linovejch štitech,3 krat po 321 šttovejch zdi a v poslednim losy na kolo štěsti
  • Dr.Loser (CZ1)Dr.Loser (CZ1) Komentářů: 119CZ1
    upraveno 12.10.2016
    dobry den koupil jsem si rubiny 32000tisic,před hodinou a nepřiznali s mi odměny ktere jsem s vybral.chtěl bych se zeptat proč?děkuju za odpověd.bylo to 3 krat po 425 linovejch štitech,3 krat po 321 šttovejch zdi a v poslednim losy na kolo štěsti
    Ahoj,
    pokud rubíny/odměny nemáš, je potřeba kontaktovat Support, kde to prověří a odměny ti vrátí :)
  • ahoj mam dalši problem,ted mě zmizlo 11000 tisic rubinu,postavil jsem si staj do třeti urovně a mam ji o5 v urovni jedna.na koho se mam obratit pro tento krat?
  • no neumim anglicky tak nic stejně nevyřešim.hrač jumbitka mě odkazal na tebe,že bys mi s tim pomohla
Sign In to comment.