Diskuze k " Aktualizace: Obléhání krkavců (30. 8. 2016)"

11113

Komentáře

• ogar (CZ1)ogar (CZ1) Komentářů: 4
    Co tohleto má být? vždyť je to stejné jak cizáci... jak ty hrady tak odměny...
  • milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959
    Tak vymyslet Krkavce musel být teda majstrštryk :-D Uplně stejné jako cizák, se stejně nemožným počtem vojáků na hradě, jen s jiným názvem.
    A pak se GGSdiví, že jde do kopru :-D
    milan7525 @ cs 1
  • Anoliska (CZ1)Anoliska (CZ1) Komentářů: 96
    upraveno 06.09.2016
    Výborný, takže krkavci dorazili. Ruku v ruce s Kalinou.Nebylo by možné dát ještě jednu základnu,třeba na železo aby jsme kastelána měli kam usadit????I když se budu snažit sebevíc,tak turnaj dojedu. Problém je,že budu mít hafo kastelánů na který nebudou zlatky k tomu čizuňkovi. Jeho finanční nároky na zlatky jsou skoro identické jako splátka půjčky lichvářovi.

Nechápu proč se vymýšleli krkavci,když jsem identické jako cizáci a to se vším všudy. Jediný rozdíl je vlajka. Toť vše, stejná mizérie,stejný odměny.Proč další opičárna?
    Post edited by Anoliska (CZ1) on
    Anoliska @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    No teda...asi nikdo nečekal, že krkavci budou kdoví jak originální akce, ale tohle...Fakt bylo nutný přidávat novou akci jen aby měl hrad jinou vlajku? 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

• swenik (CZ1)swenik (CZ1) Komentářů: 115CZ1
    milan7506 (CZ1) napsal(a):
    Tak vymyslet Krkavce musel být teda majstrštryk :-D Uplně stejné jako cizák, se stejně nemožným počtem vojáků na hradě, jen s jiným názvem.
    Přesně, to snad není možné. Oni to oddalují, testují a nakonec člověk zjistí, že jen přepsali u cizáků název.. :)

S Kalinou taky souhlas. Jestli je tohle ta snaha o vyvážení poměru útok/obrana, jak psala před chvílí Zoe,tak to se moc v GG nepřepracovali.. :smiley:
    swenik @ cs 1
  • Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    cudzaky2 :D  este aj odmeny su tie iste :D  iba za top100 je ina odmena D:D:D:D  a stastne mince zabudli dat !!! :(
    A jeden dotaz. Jak je to s počtem vojáků na hradbách u Krkavců? já jen že bug z cizáků na nich přetrvává.
    milan7525 @ cs 1
  • janka3333 (SK1)janka3333 (SK1) Komentářů: 2
    Cavko mohli aspon skratit cas dopadu a dat na kazdeho min.1000 obrancov blbost to je stacia cudzi ked uz a nie dvakrat to iste hmmmm znechutenie u vela hracov je .................
    Fakt je možné, že 19 minut po začátku akce má někdo 700 000 bodů?
    milan7525 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,743CZ1
    upraveno 06.09.2016
    A jeden dotaz. Jak je to s počtem vojáků na hradbách u Krkavců? já jen že bug z cizáků na nich přetrvává.
    Jasně že přetrvává, snad si nemyslíš, že tu akci vytvářeli znovu :-D 

Pomocník je funkce určená především k zodpovídání otázek ohledně hry. Nejsme moderátoři a už vůbec nemáme možnost řešit technické problémy, berte to prosím na vědomí :-) Pokud máte otázku ohledně hry, pište pokud možno tady na fóru, případně skype (mp5991), ve hře to můžete zkusit, ale větší množství zpráv se tam bohužel ztratí. :-/ A pokud nám chcete ušetřit práci, projděte si předtím alespoň návody, díky ;-)

Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Jasně že přetrvává, snad si nemyslíš, že tu akci vytvářeli znovu :-D 
    Čekal jsem hodně, ale tohle fakt překonalo veškeré představy.
    milan7525 @ cs 1
  • Csiposin Anjel (SK1)Csiposin Anjel (SK1) Komentářů: 315
    ja som cakal tiez nieco ine... ale aspon odmeny by dali ine ...
  • MorikLP (CZ1)MorikLP (CZ1) Komentářů: 571CZ1
    upraveno 06.09.2016
    A hele cizáci. A jakou mají hezkou vlajku
    Už aspoň vím co v GGS dělají. Předělávají vlajky :smile:

Jen tak mimochodem. Neměli být silnější hrady?

//Edit: MP

"I ti co nic nemají, mohou dát svůj život."

• Medvídek 623 (CZ1)Medvídek 623 (CZ1) Komentářů: 24

ty hrady nejdou skoro vy špehovat mam pořad selhaní

• pulelf (CZ1)pulelf (CZ1) Komentářů: 93CZ1
    A nejsou to krkavci ,ale cizaci.
  • ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
    Anoliska (CZ1) napsal(a):
    Výborný, takže krkavci dorazili. Ruku v ruce s Kalinou.Nebylo by možné dát ještě jednu základnu,třeba na železo aby jsme kastelána měli kam usadit????I když se budu snažit sebevíc,tak turnaj dojedu. Problém je,že budu mít hafo kastelánů na který nebudou zlatky k tomu čizuňkovi. Jeho finanční nároky na zlatky jsou skoro identické jako splátka půjčky lichvářovi.

Nechápu proč se vymýšleli krkavci,když jsem identické jako cizáci a to se vším všudy. Jediný rozdíl je vlajka. Toť vše, stejná mizérie,stejný odměny.Proč další opičárna?
    Ahoj,
    nových základen se nejspíš nedočkáme :/ Každopádně vybavení můžeš vždycky prodat, pokud ho nevyužiješ - a alespoň z něj budeš mít pár zlatek k dobru :)

swenik (CZ1) napsal(a):
    Přesně, to snad není možné. Oni to oddalují, testují a nakonec člověk zjistí, že jen přepsali u cizáků název.. :)

S Kalinou taky souhlas. Jestli je tohle ta snaha o vyvážení poměru útok/obrana, jak psala před chvílí Zoe,tak to se moc v GG nepřepracovali.. :smiley:
    No, buďmě rádi, že testují a vypadá to, že by to mohlo být bez chyb :)

A pevně doufám, že toto ta snaha není :#
    Pravděpodobně to bude tím, že zkopírovali kód z cizáků :/ Nahlásíme to :)

MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Jen tak mimochodem. Neměli být silnější hrady?

O síle hradů se nic nepsalo, každopádně mají být podobní jako cizáci.

ty hrady nejdou skoro vy špehovat mam pořad selhaní

Problém je hlášen v tomto tématu :)

Za reakce díky, předáme je :)
  • Medvídek 623 (CZ1)Medvídek 623 (CZ1) Komentářů: 24

já vím kvůli tomu jsme musili dlouho cekat jinak by jsem mněl už spousta porážených cizaku :)

• HAWK (SK1)HAWK (SK1) Komentářů: 3
    Ako nič moc uplne rovnaké ako cudziaci len to ma iny nazov a inu vlajku a čakali sme na to veľmi dlho s nádejou že to bude niečo nové s večším počtom vojakov lebo priemer na level 70 cudziaka je tam 500-600 vojakov čo je dost ubohe a je s tymto poctom obrancov takmer nemozne dostat poslednu odmenu za slavu v udalosti
  • pinda (CZ1)pinda (CZ1) Komentářů: 11
    Vov,vov,vov,vov,vov,vov,máme krkavce! Vov,vov,vov,vov,vov,proč opravovat chyby,když je lepší přejmenovat cizáky? Vov,vov,vov. Ggs: Vov,vov,vov,jste úplně nejlepčí,vov,vov,vov.Proč přemýšlet a dát na názor hráčů že? Nemohu si odpustit,jak jsem z krkavců a vaší práce dojat,opravdu,ale opravdu VOV,VOV,VOV,VOV,VOV
    P.S. Kdyby někdo chtěl oznámit,že je nové vybavení,tak děkuji,šetřete písmenka!
    pinda @ cs 1
  • Paparous (CZ1)Paparous (CZ1) Komentářů: 40
    upraveno 06.09.2016
    Proč??!!
    Proč zase Kalina?
    Proč zase cizáci?
    Dyť je to pořád dokola... Spousta hráčů končí protože to tady připomíná pásovou výrobu.
    Je to nuda a bez pardónu vopruz.
    Já už ty kastelány nemám kam cpát. Krkavci jsou jen přemalovaný cizáci na fialovo nebo co to je za barvu...
    Když vám něco sype tak to budete rvát ve dvou variantách?! To to tady zhnusíte všem a za chvíli se vám na to všichni vykašlou. Jestli ty vaši hvězdní programátoři jsou schopný jen přebarvit stávájící projekt a přejmenovat a ještě to hrdě nazývat novinkou, tak jen potvrzují to, co si tady o nich už delší dobu všichni myslí.

Celá tahle hra jde slušně z kopce a je jen otázka, kdy se na to vykašlou další... Zlatý časy před dvěma lety...

Paparous

Sign In to comment.