Multiúčty

ZoeZoe Komentářů: 15,764Moderator
upraveno 02.09.2016 v Hledání členů & aliance
Tato diskuze byla vytvořena přesunutím komentářů z diskuze Seznam technických návodů.
«13

Komentáře

• had175 (CZ1)had175 (CZ1) Komentářů: 15CZ1
    ahojky Zoe jak se můžeš přesvědčit  tak hru  si už užívám 4 roky ale to co vidím co se děje na mapě teď  je fakticky do nebe  volající a thc si dělá  co chce  včetně JCH a jeho multi účty  kolik ještě nově založených hradů které zabírají  ve 20 levelu základny hráčů kteří do svých základen nacpou hromadu peněz o to jde ggs ???aby se mulťáci kteří ggs dávaj peníze mohli brát vše na co si vzpomenou??? jen se podívej do THC a kolik hradů má společné znaky JCH nově založené hrady jako je  pindík a elitní holub  který zabírá  základny  hráči nicol11 opravdu mě mrzí že nikdo z ggs na to nepřišel ale asi je to nezajímá  hlabně že jsou prachy v kapse  pokud máš nějakou moc byl bych rád aby ses na to podívala  takřka všechny mrtvé hrady si  aliance přivlastňují aby bylo dost hradů na to aby znepříjemnili hru druhým hezkou hru  nevím fakt jestli se do hry vracet  nebo nechat hrad padnout do ruj a věř že nejsem sám kdo má takové dilema žádná čest jen ukázka síli  všichni si tady kompenzujou asi že byli šikanovaný a najednou maj prachy ale já hraju pro potěšení  a kamarádství s lidmi které na mapě za tu dobu znám díky za odpověď
    had175
    had175 @ cs 1
  • marduk.72 (CZ1)marduk.72 (CZ1) Komentářů: 126CZ1
    upraveno 01.09.2016
    ahojjj,nechápu tě hráči elitních veteránů,slova vašeho slavného velitele jsou:hrajem co hra dovoluje.
    jen tak mimochodem,co hráč školky potkanů=krab02=nebudu onoho dotyčnýho jmenovat( co je,zatím hradem schovanej ),100% ho znáš amoc dobře víš,o koho jde =co dělá on=ÚPLNĚ TO STEJNÝ ,CO POPISUJEŠ A STĚŽUJEŠ SI NA TO
    zameť si nejdřív před svým prahem hade,vem si na pomoc i toho dotyčnýho kraba02 (plisovýho) :wink: :smiley:
    marduk.72 @ cs 1
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) Komentářů: 1,107CZ1
    nechci bránit THC, zrovna moc kamarádi nejsme :D  ale vím, že někdo zakládá hrady, odkazuje se na ně a při tom s nimi nemá naprosto nic společného, spíš naopak.. jenom tím vlastně škodí jak THC, tak těm, kterým krade základny a vesnice, které potom hned opouští.... 

navíc, jak si můžeš přivlastnit hrad, když k němu nemáš přístup? 
    Hugolínek @ cs 1
  • marduk.72 (CZ1)marduk.72 (CZ1) Komentářů: 126CZ1
    prostě a jednoduše,si stěžuje na něco ,co začali dělat EV jiným aliancím,myslím,že kdo bude chtít,najde na mapě dost hráčů a a aliancí,kterým tohle udělali viz.ted momentálně u nás krab02=pl...k,tohle nechápu,dělaj to samý a pak si tady stěžuje
    p.s.hráč Elitních veteránů = nebrečí nestěžuje si na foru atd. = kdopak,tohle mně osobně napsal asi=oooo velký božský velitel přeci :smiley:
    marduk.72 @ cs 1
  • Leafeon (CZ1)Leafeon (CZ1) Komentářů: 2,750CZ1
    upraveno 01.09.2016
    Neboj, hade, neboj, z EV nás každou chvíli přesvědčují, že už jsme vlastně dávno prohráli, takže nechat si přebrat základny je určitě jen součást vítězného plánu, abyste pak měli místo pro nové. :-)
    Jinak si myslím, že už vše podstatné bylo řečeno. K Hugovu příspěvku bych ještě doplnil aliance "Buzny z THC" a jednu pod vedením hráče s ohromě originálním jménem BLB-SURIO, které určitě nemají s EV vůbec nic společného...

Jo a asi jsme malinko OT :D 
  • undertaker666 (CZ1)undertaker666 (CZ1) Komentářů: 182CZ1
    no,nevim jak kdo,ale sam jsem se presvedcil o cestnosti a ferovosti EV.nema smysl tu probirat valky federace o 6 aliancich proti jedne.spousta alianci muze vypravet o tom,jak je EV cesali o zakladny a vypalovali je dokud neskoncili s hrou.
    hade sorry,ale sahni si nejdriv do svedomi,jestli jste to same nedelali a nedelate jinym.mate to prece i v popisu.nebo jste meli.tak nevnukej,hraj jako ostatni normalni hraci nebo proste skonci,kdyz se ti nelibi zpusob boje,ktery pouzivate v EV...
    martin.kaupa @ cs 1
  • undertaker666 (CZ1)undertaker666 (CZ1) Komentářů: 182CZ1
    a jeste bych se vratil k pindikum atd.pokud hrac lvl 20 dokaze zabrat zakladnu lvl70,legendy xxy,tak to asi o necem vypovida,nemyslis?a pokud chces nekoho obvinovat z multiuctu,mel bys mit pro takova tvrzeni dukszy.jinak tu napadas a urazis jine hrace...
    martin.kaupa @ cs 1
  • MorikLP (CZ1)MorikLP (CZ1) Komentářů: 571CZ1
    upraveno 02.09.2016
    Myslím že ty a vaše aliance by jste měli být ti poslední kdo by si na tohle měli stěžovat.
    A ktěm multiúčtům. Bohužel jsem měl tu čest být v jedné z ali EV a dovoluji si říct že většina těchto odpadních hradů co kradou základny apod. jsou vaše :smile:

"I ti co nic nemají, mohou dát svůj život."

• zoocert (CZ1)zoocert (CZ1) Komentářů: 5CZ1
    musím jen souhlasit s předchozími příspěvky. Hade znáš to přísloví  : Kdo seje vítr,sklízí bouři? Dostáváte ochutnat vlastní medicínu,kterou jste předkládali zde na mapě. Když jste si vybírali malé či slabší aliance a po provokacích jste jim vyhlašovali války .Jezdili jste  HRDINĚ v uskupení všech aliancí EV na základny zabírali je a,kradli vesničky  následně opouštěli. Mnoho lidí znechucených Vaším terorem na mapě ,raději skončili, ty psychicky silnější raději základny opuštěli,aby nepadli do rukou EV a ty nejstatečnější se Vám postavili a bojovali. Podlehli přesile  a museli si dát potupující popisek .Přesto se našli tací,kdo i potupný popisek odmítli !
    Když jste vyhrávali, tak jsi byl jako většina EV spokojený a schovaný za větu : Používáme vše, co tato hra dovoluje . Ted jste si vzali moc silné sousto a karta se obrací. A ty máš strach,že přijdeš taky o základny. To mu se dá zabránit lehce. Odejdi z EV ,začni hrát tak jak většina zde slušných lidí v jiných aliancich a už nebudeš nikoho dál zajímat.
    Teror uskupení EV už jednou musí skončit. Hodili jste nám rukavici a my jí zvedli....
    zoocert @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 2,039CZ1
    upraveno 03.09.2016
    Proč si to vyčítáte tady? Je sice lepší a pohodlnější se dohodnout. Pokud to nejde, použijte stejné zbraně jako protivník. Bez nějakých ohledů. Čím podleji, tím lépe. ve válce kde nejsou pravidla na postoji nikoho nezáleží. Je to kdo z koho.

Přeji štěstí ve výsledku, at to dopadne jak chce.

Když se vám zadaří, můžete být třeba megaprezident týdne :D
    Lien Rag

"Je to rebel !"
     ;-)

• ekasmi (CZ1)ekasmi (CZ1) Komentářů: 23
    upraveno 06.09.2016
    Dobrý den všem :smile: jen k tomuto příspěvku bych ráda taky přidala komentář,nebo spíš vzkaz pro Had175
    nebreč a bojuj  :) myslím si,že se zatím nic neděje a válka se teprve rozjíždí. Není třeba takových výlevů.No a těm ostatním nevím o tom,že by válka skončila Vaší výhrou a vy jste si tady mohli tahat trenýrky pod bradu  :),ba co víc nevím ani o tom,že vyhráváte  :).
    Post edited by ekasmi (CZ1) on
  • Lord COOL (CZ1)Lord COOL (CZ1) Komentářů: 43
    upraveno 06.09.2016
    B)  Jo, jsou to borci :D hrozně jsme narazili :D
    ..
    1. Elitní Veteráni si nikdy nezačínají první, nikdy neútočí na neutrální aliance bez důvodu a jako první, vždy předem vyhlásíme válku a čekáme na vyjádření protistrany než vyjedeme.
    Nechceme primárně s nikým a z ničím válčit, neuznáváme 1vs1 ani útok za body či Podezřelou Osobu. Základny jsme zabírali pouze v krajním případě, kdy jsou někteří hráči neurvalí, sprostí, drzí či otravní. Každý čte popisky aliancí, kam útočí (při nejmenším měl by), aby nebyly zbytečné problémy, a ano - na rozdíl od THC Angells mluvíme a jednáme na rovinu s jasným psaním v našem popisku.
    Přejeme si klid a mír, aby nás nikdo neotravoval. Kdo poruší naši suverenitu, má prostě s námi problém. Řešení? Ano, je, i bez popisku, pokud si to zaslouží a je řádný a slušný.

2. THC Angells napadlo mou větev aliance bez vyhlášení války, bez diplomacie a bez řešení jakéhokoliv problému.

3. Co se týče Had175, má v tom zmatek, každopádně faktem je že aliance Bellatores byla rozkradena. A jak? Bohužel vesměs si tu lidi navzájem svěřují přístupy v rámci dohledu na dovolených, zástupu a podobných situací. Velitel Bellatores (Nicol11) měl u sebe bohužel jeden mulťácký hrad delší dobu, aniž by o tom věděl, a když Nicol11 šel taky na dovolenou, svěřil přístupy živých a neživých hráčů na dohled tomu mulťáckému hradu. Když se vrátil z dovolené, hesla ke hradům byly změněny a dále základny těchto hradů rozebírány THC Angells a Legií Aghartou. Nahoda? Bohužel valná hromada hráčů z Bellatores ani neví, kde je support nebo jak se s ním komunikuje, pokud jde o krádež hradu a hesla, či neměli kontakt o zavoláni o pomoc, jelikož byli mimo ali a podobné scénáře, nebo se prostě na to vykašlali s tím, že je to osvobození od TÉTO závislosti jménem Empire, pokud by chtěl někdo (ne)inteligentní argumentovat, proč ti hráči nepsali na support.
    V žádném případě není to z historie ojedinělý případ, a bohužel THC Angells tímto způsobem i obchoduje viz  hráč maksym82 s nazvem aliance: Prodám účet., přičemž náhodou tento hráč taky hrál v THC Angells. Bohužel pár lidí v Empire mi psalo, že se nechali nachytat a dokonce za ten hrad zaplatili nějaký obnos; samozřejmě nic nikdo nedostal a mohou si za to sami, a však opět náhoda - THC Angells? :D
    Před rokem MalmergCZ - byl nabourán jeho účet tak, že někdo uhodl jeho heslo louskáčkem a kde skončil? Ve školce THC Angells s názvem ali Angells.
    A zase náhoda, že? 
    Cate-Siena, hráčka původně z DLA, pak OLD SCHOOL, najednou ožila s holubem u mé základny v THC Angells? Asi bych jí měl zavolat, ať ho řádně smaže. Dávno nehraje, loučila se tu před cca rokem na foru. A cíl? Krást tímto mulťáckým hradem mou základnu, včetně založení chcípáckého malého hradu hned vedle, který mě má zřejmě urážet svým názvem hradu (souřadnice v zeleném zde 256:546).

Sečteno podtrženo:
    Mezi námi a vámi je hodně velký rozdíl - my nekrademe hrady, hesla k účtům a podobné praktiky, ale v krajním případě dobýváme pro ostatní, a základny i vracíme kolikrát po válce. ALE každý má s námi volbu a jednáme s ním na féra, žádné neherní praktiky za hranicemi GGS VOP.

PS: Stejně vás všechny seřežu jak děcka a nedám vám spát, ani vám nedám pokoj za tyhle svinstva. 
    K odreagování mám pro vás hudbu, až budete zase zoufale hasit ty azbesťáky, kteří vám stejně chytli.  :D
    https://www.youtube.com/watch?v=HuNvr9GLn-M

Benjous (CZ1) napsal(a):
    Jo a hade kdyby jsi chtěl důkazy o tom že to opravdu dělá EV tak třeba základna hráče odeta jménem "Od sociála" byla ještě cca před dvěma až třemi měsícemi moje. A všechny základny kraba jak bylo zmíněno nahoře patřili Modrému Lvu také. Jo a ještě jednu věc já jsem počkal až panu odetovi vyprší holubice a šel jsem si pro tu základnu osobně a nemusel jsem si kvůli tomu jak to má v oblibě EV dělat tisíce malých účtů. A ano neuspěl jsem ale aspoň  jsem jí chtěl získat zpět čestným způsobem na rozdíl co praktikuje EV ale jak už bylo jednou řečeno EV změnilo pravidla a my se tomu jen přizpůsobujeme :)
     Tak nám tady teď prosím tě nebreč ...

Jo malá rada nikdo vám nebrání k odchodu s EV to je vaše volba tam být!!!
    :))))) ODET je opravdu malý účet.. sice jen 70LVL ale veřim že dává za tisíc malých učtu :)))
    Každopádně zase si protiřečíš. 

A kde máš ten důkaz o kterém furt slintáš (printscrean) začátek sporu jak si bez komunikace předem vyjeli na monument který byl údajně váš a tvrdil si že ho máš ale nikdy si ho nezveřejnil nepo neposlal. ono v podstatě o nic nešlo stačilo napsat předem, předložit screan že nějaká cizi aliance vám sebrala daný monument který pak následně té daný třetí.alianci co zlobila a tataktež byla snáma ve válce sebral Czplišák udajně daný monument co byl ,,udajně'' den předtim váš ale plišak vám ho nesebral nýbrž nějaký hráč z 3 aliance.

Místo toho si začal,urážet , dělat různé výhružky a poslal další provokativní útok.

Prostě typcký příklad zhrzeného a závistivého ega a osudová chyba která absolutně nebyla nutná a dalo se vše vyřešit v klidu a předem než jste vyjeli. místo toho jste si dali do popisku urážejcí popisek na adresu naší alianci a mysleli jste si bůch ví co.
     Byl si varován předem že pokud to ihned nesmažeš přijdeš ty a ostatní o základny. a pak děláš tady na foru chudinku a neboj lidi tohle v modrém lvu viděli ten popisek váš vulgarně urážejcí.

//Edit: MP
    Post edited by Zoe on

THIS IS LORD COOL  

• chocholda (CZ1)chocholda (CZ1) Komentářů: 391CZ1
    Jen bych uvedl na pravou míru, že cate-siena se opravdu nedávno přišla na hru sama osobně podívat, vím to protože jsem s ní byl v té době v kontaktu.

Chocholda
    chocholda @ cs 1
  • MorikLP (CZ1)MorikLP (CZ1) Komentářů: 571CZ1
    upraveno 07.09.2016
    Lord COOL (CZ1) napsal(a):
    1. Elitní Veteráni si nikdy nezačínají první, nikdy neútočí na neutrální aliance bez důvodu a jako první, vždy předem vyhlásíme válku a čekáme na vyjádření protistrany než vyjedeme.
    Nechceme primárně s nikým a z ničím válčit, neuznáváme 1vs1 ani útok za body či Podezřelou Osobu. Základny jsme zabírali pouze v krajním případě, kdy jsou někteří hráči neurvalí, sprostí, drzí či otravní. Každý čte popisky aliancí, kam útočí (při nejmenším měl by), aby nebyly zbytečné problémy, a ano - na rozdíl od THC Angells mluvíme a jednáme na rovinu s jasným psaním v našem popisku.
    Přejeme si klid a mír, aby nás nikdo neotravoval. Kdo poruší naši suverenitu, má prostě s námi problém. Řešení? Ano, je, i bez popisku, pokud si to zaslouží a je řádný a slušný.

Tak, s tímhle si dovolím nesouhlasit. Minimálně tomu tak není v EV. 5.
    Jelikož EV. 5 je pořád EV a bere rozkazy od scorpiona666 imperátora (dejme tomu že prokazuji úctu, pro jednou) beru i tuto ali jako alianci Elitní Veteráni.
    Tak, v této alianci se bezdůvodně napadalo, naprosto nesmyslně "válčilo", krádeže základen a vesnic zde byly zcela běžné a o mír rozhodně nestáli. Válečný stav byl vyhlášen když si někdo zrovna řekl že hledá základnu nebo vesnice.
    Toto mám od jistého zdroje který nebudu jmenovat.

"I ti co nic nemají, mohou dát svůj život."

• Running Death (CZ1)Running Death (CZ1) Komentářů: 48
    ..

2. THC Angells napadlo mou větev aliance bez vyhlášení války, bez diplomacie a bez řešení jakéhokoliv problému.

3. Co se týče Had175, má v tom zmatek, každopádně faktem je že aliance Bellatores byla rozkradena. A jak? Bohužel vesměs si tu lidi navzájem svěřují přístupy v rámci dohledu na dovolených, zástupu a podobných situací. Velitel Bellatores (Nicol11) měl u sebe bohužel jeden mulťácký hrad delší dobu, aniž by o tom věděl, a když Nicol11 šel taky na dovolenou, svěřil přístupy živých a neživých hráčů na dohled tomu mulťáckému hradu. Když se vrátil z dovolené, hesla ke hradům byly změněny a dále základny těchto hradů rozebírány THC Angells a Legií Aghartou. Nahoda? Bohužel valná hromada hráčů z Bellatores ani neví, kde je support nebo jak se s ním komunikuje, pokud jde o krádež hradu a hesla, či neměli kontakt o zavoláni o pomoc, jelikož byli mimo ali a podobné scénáře, nebo se prostě na to vykašlali s tím, že je to osvobození od TÉTO závislosti jménem Empire, pokud by chtěl někdo (ne)inteligentní argumentovat, proč ti hráči nepsali na support.
    V žádném případě není to z historie ojedinělý případ, a bohužel THC Angells tímto způsobem i obchoduje viz  hráč maksym82 s nazvem aliance: Prodám účet., přičemž náhodou tento hráč taky hrál v THC Angells. Bohužel pár lidí v Empire mi psalo, že se nechali nachytat a dokonce za ten hrad zaplatili nějaký obnos; samozřejmě nic nikdo nedostal a mohou si za to sami, a však opět náhoda - THC Angells? :D
    Před rokem MalmergCZ - byl nabourán jeho účet tak, že někdo uhodl jeho heslo louskáčkem a kde skončil? Ve školce THC Angells s názvem ali Angells.
    A zase náhoda, že? 
    Cate-Siena, hráčka původně z DLA, pak OLD SCHOOL, najednou ožila s holubem u mé základny v THC Angells? Asi bych jí měl zavolat, ať ho řádně smaže. Dávno nehraje, loučila se tu před cca rokem na foru. A cíl? Krást tímto mulťáckým hradem mou základnu, včetně založení chcípáckého malého hradu hned vedle, který mě má zřejmě urážet svým názvem hradu (souřadnice v zeleném zde 256:546).

Sečteno podtrženo:
    Mezi námi a vámi je hodně velký rozdíl - my nekrademe hrady, hesla k účtům a podobné praktiky, ale v krajním případě dobýváme pro ostatní, a základny i vracíme kolikrát po válce. ALE každý má s námi volbu a jednáme s ním na féra, žádné neherní praktiky za hranicemi GGS VOP.

PS: Stejně vás všechny seřežu jak děcka a nedám vám spát, ani vám nedám pokoj za tyhle svinstva. 
    K odreagování mám pro vás hudbu, až budete zase zoufale hasit ty azbesťáky, kteří vám stejně chytli.  :D

Já mam jen dotaz tady ty screen prilozeny od Lorda je predpokladam ba si sem jisty ze to si mu vymetl OFF (utok) pochybuju ze by si 1K vojclu smetl 5k deff plus kastlosa..Mozna to je muj omyl  ale pokud ne tak bych se tim moc nechlubil
    Benjous (CZ1) napsal(a):
    Jo a hade kdyby jsi chtěl důkazy o tom že to opravdu dělá EV tak třeba základna hráče odeta jménem "Od sociála" byla ještě cca před dvěma až třemi měsícemi moje. A všechny základny kraba jak bylo zmíněno nahoře patřili Modrému Lvu také. Jo a ještě jednu věc já jsem počkal až panu odetovi vyprší holubice a šel jsem si pro tu základnu osobně a nemusel jsem si kvůli tomu jak to má v oblibě EV dělat tisíce malých účtů. A ano neuspěl jsem ale aspoň  jsem jí chtěl získat zpět čestným způsobem na rozdíl co praktikuje EV ale jak už bylo jednou řečeno EV změnilo pravidla a my se tomu jen přizpůsobujeme :)

:))))) ODET je opravdu malý účet.. sice jen 70LVL ale veřim že dává za tisíc malých učtu :)))

A kde máš ten důkaz o kterém furt slintáš (printscrean) začátek sporu jak si bez komunikace předem vyjeli na monument který byl údajně váš a tvrdil si že ho máš ale nikdy si ho nezveřejnil nepo neposlal. ono v podstatě o nic nešlo stačilo napsat předem, předložit screan že nějaká cizi aliance vám sebrala daný monument který pak následně té daný třetí.alianci co zlobila a tataktež byla snáma ve válce sebral Czplišák udajně daný monument co byl ,,udajně'' den předtim váš ale plišak vám ho nesebral nýbrž nějaký hráč z 3 aliance.

Místo toho si začal,urážet , dělat různé výhružky a poslal další provokativní útok.

Prostě typcký příklad zhrzeného a závistivého ega a osudová chyba která absolutně nebyla nutná a dalo se vše vyřešit v klidu a předem než jste vyjeli. místo toho jste si dali do popisku urážejcí popisek na adresu naší alianci a mysleli jste si bůch ví co.
     Byl si varován předem že pokud to ihned nesmažeš přijdeš ty a ostatní o základny. a pak děláš tady na foru chudinku a neboj lidi tohle v modrém lvu viděli ten popisek váš vulgarně urážejcí.

• Lenka39 (CZ1)Lenka39 (CZ1) Komentářů: 35CZ1
    ..

A zase náhoda, že? 

Sečteno podtrženo:

Benjous (CZ1) napsal(a):

kecy :smiley:
    Lenka39 @ cs 1
  • Kovkop (CZ1)Kovkop (CZ1) Komentářů: 114CZ1
    Hojky. Zajimalo by me kde hraci EV berou tu drzost mluvit o multiuctech? Cele uskupeni EV je slozeno z minimalne 50% mrtvych hradu. Neni to tak davno co se nejmenovani hraci chlubili ze nakupuji rubiny ostatnim hracum :-)) Ja chapu ze GGS musi z neceho zit :-)) Takze jakakoliv debata o multiuctech je naprosto bezpredmetna.
    Kovkop @ cs 1
  • GORGO (CZ1)GORGO (CZ1) Komentářů: 73
    upraveno 09.09.2016
    dobry den , také se rad vyjadrim

valka zacala presne napadli jste legii agarthu a to jen proto, ze jste chteli valku s nami, takzvane, pan cool a scorpion,  na vlastním chatu pisou, SUMEC SE CHYTIL
    vlastním lidem tam lzou, místo aby jim pomahali, když jde do tuhého a jede na ne dobyvak na slabsi hrace, ale třeba i na charlee, ci nikol, radeji delaji, ze tam nikdo není ci každý vi , ze mají i 10 k podpor a stejne nikomu nepomůžou, takto se nechovaji velitelove svých aliancích, ale arogantni namachrovany ega, kteří si mysli, ze za peníze si koupi vse
    dále proc pan scorpion třeba pouziva automat na verbovani a další věci, když všude pise, ze jedna podle VOP
    jak to mohu vse vedet, pan scorpion uz vi, ze tam mam hodne dlouho nekoho, kdo mi vse screenuje a posila a ja vse ukladam, skoda jen , ze ggs s tim nic nedela, proc by také měli, když za mesic války  EV uz jim darovali par milionu rubinu a desetisice tisíc korun,  rozdil , ja třeba tri mesice uz nekoupil ani rub, pac jsem si uvedomil, ze je lepsi to dat detem, ci jim něco koupit, nez mit namachrovany ego a prijit o slecnu byt kvůli empire, viz bespi prebral slecnu   panu coolovi, ten totiž asi nikdy nepochopi, co je skutecne dulezite  v zivote a radeji si bude lecit mindracky tady a pak posle dva screeny , kde mi pobil par vojacku, ano pobil, horakem co mi zapalil je vse do deseti % , takze vse snadne uhasit opet bez rubinu, kdez pan cool opet vyhazuje tisice a tisice jen za blbe OB ci dava holuba, když uz mu dochazej vojackove, aby nahodou nebyl vypalenej hihihi, jen tak dal, uvidíme jestli v této valce peníze vyhrajou nad taktikou a strategii fungujici aliance

pro pana scorpiona, pokud chces vyhodit spiona, poradim tim, zapremyslej , kdo uz s tebou hraje skoro rok a je docela dulezity pro alianci hihi, chtelo by to zas vyhodit par lidi, at zbytecne netrpi ve valce pod takovyma egama  a lživou predstavivosti

ještě něco  k temto dvou panum
    proc padli PARTA POTKANU, DRAGON LEGEND A DAREBACI,  kde bylo dulezite jak hrali pan cool a pan scorpion, kdo kope jamu druhemu....... asi vime všichni, my valku s EV nikdy nechteli, ale pripravovali jsme se na ni, protože jsme vedeli, ze jednoho dne prijde , pac opet dva panove nikdy neprekousnou sva ega

jinak se mi libi pane scorpion jak vyhlasite valku a pak jedete na 14 dni na dovolenou a nechate celou alianci na pospas, opravdu takto se chova skveli velitel, skoda, ze to nepochopej ty lidi u vas, ja uz poznal co vy dva jste zac za tech pet let na hre a neferovost je vasi ikonou, 
    valka to bude dlouha, to vime snad všichni a nevim, kde jste vzali, ze valka bude trvat tyden a ze vas rozprášíme, hned od zacatku jsem dal najevo, ze valka to bude třeba i na rok,, nebojim se toho, a neboji se toho i lidi u nas, jen u vas se to zaclo solidne hadat hihi, takze jedeme, , bez matu bys byl pane scorpion vys kde, jen mi je lito ekasmi, ze zbytecne kupuje porad vojaky, dava OB ci opravuje za rubiny, ***, a tebe si i vazim, narozdil od těchto dvou panu, vim ze s tvoji alianci drive orion se dalo aspoň bojovat fer aliance proti alianci, narozdil třeba od paktu pana coola, kde na nasv canelotu vyrazili třeba ve 14 alianci, jak ale vidite stale jsem tu a bojuji, pac hru mam rad a beru to , jako odreagovani ne jak pan cool, kde na rok musel hodit holuba, aby se vzpamatoval z padu PP hihi, tak jedemeee dále panove, jsem zvedav jak to ve trech zvladnete, i po dalsim mesici

*** Sdělování osobních informací o hráčích na fórum nepatří, pokud si to nepřejí.
    Post edited by Zoe on
    GORGO @ cs 1
Sign In to comment.