rubíny

ahoj chtěl bych se zeptat proč už nelze koupit rubíny přes sms když je operator t-mobile?píše to :Je nám líto, produkt GGS Shop 2 není pro síť T-Mobile k dispozici:neutral: 
petr28 @ cs 1
«1

Komentáře

• MATY2000 (CZ1)MATY2000 (CZ1) Komentářů: 3,571CZ1
    petr28 (CZ1) napsal(a):
    ahoj chtěl bych se zeptat proč už nelze koupit rubíny přes sms když je operator t-mobile?píše to :Je nám líto, produkt GGS Shop 2 není pro síť T-Mobile k dispozici:neutral: 
    Zdarec,
    Jednoduchý řešení, tak je nekupuj, když o to nemají ani tvůrci hry zájem :P :)
    MATY2000, CZ1
    "Nechci znát se s osobou, kterou jsem byl předtím, je tohle doopravdy píchni nožem jestli nespím..."

• ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    Zdravím,
    není možné, že máš tento typ plateb zakázaný u operátora?

Problém s platbou u t-mobilu jste hlásili zatím dva, takže by problém mohl být i mezi GGS a tímto operátorem, nicméně není to moc pravděpodobné (nejspíš by si stěžovalo více lidí)....
    Doporučila bych kontaktovat Support, aby se na to podívali a zjistili, kde je problém :)
  • Skyt (CZ1)Skyt (CZ1) Komentářů: 1
    petr28 (CZ1) napsal(a):
    mám stejný problém
    Skyt (CZ1) napsal(a):
    petr28 (CZ1) napsal(a):
    mám stejný problém
    Děkuji za info :) V pondělí se zeptám, zda není problém mezi t-mobile a GGS.
  • Mentolka01 (CZ1)Mentolka01 (CZ1) Komentářů: 72CZ1
    Taky by mě to zajímalo, jsem na tom úplně stejně.
    Mentolka01 @ cs 1
  • mates21 (CZ1)mates21 (CZ1) Komentářů: 1
    čest jsem na tom stejně
    Mentolka01 (CZ1) napsal(a):
    Taky by mě to zajímalo, jsem na tom úplně stejně.
    mates21 (CZ1) napsal(a):
    čest jsem na tom stejně
    Oběma děkuji za info, zítra se k tomu snad něco dozvíme :)
    upraveno 08.02.2016
    Zdravím,
    v první řadě omluva za MP >:)

Situace se má tak, že T-mobile má problémy s procesováním plateb přes boku providera, takže u nás a ještě v dalších zemích dočasně službu placení přes sms deaktivovali.
    Bohužel nevíme, kdy to bude zprovozněno - může to být dnes, nebo až za pár dní :/

Edit: Tak platby by měly fungovat :)
  • 1SVIJANEK8 (CZ1)1SVIJANEK8 (CZ1) Komentářů: 20
    Ahoj nelze mi zakoupit ruble při platbě kartou proč??? peníze na kartě jsou kdyby to někoho zajimalo.

díky za odpověd
    Nemám rád výmluvy a tahání peněz od GGS !!!
    Poslední dobou se ta hra pěkně S*RE :)

http://www.pivovarsvijany.cz/  
    Svijánek pije Svijanský máz ze Svijan :D  Český ráj toť na pohled ...
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    1SVIJANEK8 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj nelze mi zakoupit ruble při platbě kartou proč??? peníze na kartě jsou kdyby to někoho zajimalo.

díky za odpověd
    Co ti to píše když chceš platit kartou? Nemáš třeba nastavený limit na platby online? Nebo není propadla platnost (pochybuji, ale zeptat se musím....) Případně pokud by byl screen, bylo by to super....

• Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) Komentářů: 1,242CZ1
    Sstyx napsal(a):
    1SVIJANEK8 (CZ1) napsal(a):

díky za odpověd
    Co ti to píše když chceš platit kartou? Nemáš třeba nastavený limit na platby online? Nebo není propadla platnost (pochybuji, ale zeptat se musím....) Případně pokud by byl screen, bylo by to super....
    případně ještě zablokované platby přes internet, pak stačí nechat to u banky povolit
    Albi70 @ cs 1
  • 1SVIJANEK8 (CZ1)1SVIJANEK8 (CZ1) Komentářů: 20
    upraveno 24.07.2016

POSKYTOVATEL PLATEBNÍCH SLUŽEB ODMÍTL TVOJÍ PLATBU. OBRAŤ SE NA
    POSKYTOVATELE PLATEBNÍCH SLUŽEB, NEBO ZVOL JINÉHO POSKYTOVATELE.
    Tak tohle to píše

Nejde mi to z AirBank, UniCredit a ani z mBank Vždycky to šlo.
    Nemám rád výmluvy a tahání peněz od GGS !!!
    Poslední dobou se ta hra pěkně S*RE :)

http://www.pivovarsvijany.cz/  
    Svijánek pije Svijanský máz ze Svijan :D  Český ráj toť na pohled ...
    nechtějí se mi ty screeny ukázat, nemůžeš to dát přes ctrlv.cz?

• pinkypon (CZ1)pinkypon (CZ1) Komentářů: 1
    zdravym mam problem ---- rano  som kontroloval ucet a vsetko vpohode ale poobede mi zrazu chyba asi10 000 ks rubinu a hlavny hrad je s vecsej casti bez rubinovej ochrany na hradbach a brane. Parkrat sa to uz stalo aj v minulosti ale len v malom mnzstve ale teras je to dost nefer vela --- stava sa to zakazdym ked vypustia nejake novinky ako teras s tymi stavebnymi dielcami ---- da sa stym nieco robit????

• MBeeMBee Komentářů: 927Moderator
    pinkypon (CZ1) napsal(a):
    zdravym mam problem ---- rano  som kontroloval ucet a vsetko vpohode ale poobede mi zrazu chyba asi10 000 ks rubinu a hlavny hrad je s vecsej casti bez rubinovej ochrany na hradbach a brane. Parkrat sa to uz stalo aj v minulosti ale len v malom mnzstve ale teras je to dost nefer vela --- stava sa to zakazdym ked vypustia nejake novinky ako teras s tymi stavebnymi dielcami ---- da sa stym nieco robit????

zdravím,
    nejdříve bych určitě změnila heslo, jsi si jistý, že k tobě neměl nikdo přístup? což by zároveň znamenalo porušení VOP

• JohnMcReady (CZ1)JohnMcReady (CZ1) Komentářů: 2,229
    MBee napsal(a):

zdravím,
    nejdříve bych určitě změnila heslo, jsi si jistý, že k tobě neměl nikdo přístup? což by zároveň znamenalo porušení VOP

Zdravím,
    nemusí to nutně znamenat porušení VOP ;-) Mně taky někdo kdysi lezl na účet a dával mi do pryč surky, vojcly, atd. a nikomu jsem heslo neřekl NIKDY ;-) Takže ho mohl někdo uhádnout/dostat se do databáze GGS.

MBee napsal(a):

zdravím,

Zdravím,
    nemusí to nutně znamenat porušení VOP ;-) Mně taky někdo kdysi lezl na účet a dával mi do pryč surky, vojcly, atd. a nikomu jsem heslo neřekl NIKDY ;-) Takže ho mohl někdo uhádnout/dostat se do databáze GGS.

Může to být i tím, že je heslo jednoduché - něco co má s tebou společného, nebo různé programy - hack....

• MBeeMBee Komentářů: 927Moderator
    v každém případě doporučuji změnit a možná trochu stížit ;)
  • Prestonson (CZ1)Prestonson (CZ1) Komentářů: 436

Sstyx napsal(a):
    Může to být i tím, že je heslo jednoduché - něco co má s tebou společného, nebo různé programy - hack....
    Klasická Occamova břitva :) Někdo na něj zaútočil, proto zmizely prostředky z hradeb, poté se logl na účet (nebo někdo kdo zná heslo) a dal uhasit za ruble. Cena by +- odpovídala a většinou v těchto případech je to nejméně komplikované vysvětlení, tím správným. :)

Řešení:
    MBee napsal(a):
    v každém případě doporučuji změnit a možná trochu stížit ;)
  • Stonehell (CZ1)Stonehell (CZ1) Komentářů: 5
    Dobrý den, dnes 6.8.2016 v cca 13:30 jsem využil akce 100% na rubíny v hodnotě 530,- Kč. Platba proběhla, rubíny připsány nejsou. Dříve to proběhlo okamžitě. Je to opět systémová chyba (v minulosti to tu už bylo)??
    Nebo je teď věc taková, že budou připsány až po obdržení na účet?

Děkuji za odpověď

PS: screen obrazovky potvrzující správnost a přijetí opravdu nemám.

Stonehell
    Stonehell @ cs 1
Sign In to comment.