děkuji za nic

24

Komentáře

• kikýnek (CZ1)kikýnek (CZ1) Komentářů: 36CZ1
    drazí zoe a sstyxi..  chápu, že pro vás moderování vopruz a možná svým způsobem máte z nářků zde legraci..

ale pardon..  zoe - "bonusy by vám měli dodatečně připsat, stačí si o ně napsat"  nezlob se na mě, proč by si měl někdo o něco 10x znovu psát, když to ggs nabízí..?!?!  proč by někdo měl čekat na připsání a domlouvat se na kompenzacích..? nabízí se bonusy na akce a pak je připisují o týden později..?!?!?!

pardon..  sstyx - "Jestli jsi ji psal ve čtvrtek nebo v pátek, pak měj ještě chvilku strpení. Ticketu mají hodně, takže odpovědi nejsou hned"  přestaňte už s touhle omáčkou..  jsou to kecy a jednoduchý marketingový tah..  umělé oddalování a ono se na to spousta lidí vykašle..  vííííteeee..?  :-D  tak prosím nemystifikujte lidi

neočekávám, že s tím něco uděláte..  

stále se divíte proč vaše forum ne"funguje"..  ?  k čemu to je..?  že si tu lidi popláčí..? :-D  ano..  k ničemu jinému..  přeji všem v rámci možností klidnou a zábavnou hru..

miloš
    kikapujin73 @ cs 1
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    drazí zoe a sstyxi..  chápu, že pro vás moderování vopruz a možná svým způsobem máte z nářků zde legraci..

ale pardon..  zoe - "bonusy by vám měli dodatečně připsat, stačí si o ně napsat"  nezlob se na mě, proč by si měl někdo o něco 10x znovu psát, když to ggs nabízí..?!?!  proč by někdo měl čekat na připsání a domlouvat se na kompenzacích..? nabízí se bonusy na akce a pak je připisují o týden později..?!?!?!

pardon..  sstyx - "Jestli jsi ji psal ve čtvrtek nebo v pátek, pak měj ještě chvilku strpení. Ticketu mají hodně, takže odpovědi nejsou hned"  přestaňte už s touhle omáčkou..  jsou to kecy a jednoduchý marketingový tah..  umělé oddalování a ono se na to spousta lidí vykašle..  vííííteeee..?  :-D  tak prosím nemystifikujte lidi

stále se divíte proč vaše forum ne"funguje"..  ?  k čemu to je..?  že si tu lidi popláčí..? :-D  ano..  k ničemu jinému..  přeji všem v rámci možností klidnou a zábavnou hru..

miloš
    Nemáme z toho legraci, to opravdu ne. To co ty považuješ za omáčku kolem je standartní postup. Bohužel je vždy potřeba počítat, že reklamace problému chvilku trvá, což i píšeme. Stane se, že člověk opomene nebo neví a tak je tato "klasika" mantrou kterou bohužel každý BM psát musí. 
    K foru se nedivím, je zde pár věcí které už milionkrát zazněli a nebudu je tedy opakovat furt dokola. Je ze ještě hodně práce a třeba jednou se forum dostane tam kam má.

• likantrop (CZ1)likantrop (CZ1) Komentářů: 113CZ1
    Podle mě už neuvidíme nic nechávají to vyšumět a smějí se na jak s náma vydrbaly. Tvrzením ,že je něčeho hodně neberu. Když to nezvládáte tak tam puste lidi co budou.  Napsal bych ještě něco co si myslím ale nejsem tak vulgární.
    likantrop @ cs 1
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    likantrop (CZ1) napsal(a):
    Podle mě už neuvidíme nic nechávají to vyšumět a smějí se na jak s náma vydrbaly. Tvrzením ,že je něčeho hodně neberu. Když to nezvládáte tak tam puste lidi co budou.  Napsal bych ještě něco co si myslím ale nejsem tak vulgární.
    Myslíš ohledně fora? Ještě je pár věcí v plánu co vím a postupně se to bude zavádět snad. I nám jako BM tu pár věcí chybí:(

• katty.k (SK1)katty.k (SK1) Komentářů: 478

miloš
    palec hore a plny suhlas :-D    SMD
  • aci2 (SK1)aci2 (SK1) Komentářů: 340SK1
    nic nevyšumí už mě napsali že i bonus dostanu a abych si určil kdy 

aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
  • kikýnek (CZ1)kikýnek (CZ1) Komentářů: 36CZ1
    aci2 (SK1) napsal(a):
    nic nevyšumí už mě napsali že i bonus dostanu a abych si určil kdy 

aci2
    napsat je hezké, ty však kupuješ s bonusem za nějakým účelem..  chceš v daný okamžik něčeho dosáhnout, nebo zrovna teď něco potřebuješ.. kdyby to byl jeden dva případy a byla to nějaká výjimečná chyba, ale tohle je systémová chyba..!!  víme už o mnoha případech a není to záležitost posledních dní..

takže ono je sice hezké, že tě "neokradou" nicméně ani neposlouží tak, jak jsi si zaplatil..  :/
    kikapujin73 @ cs 1
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) Komentářů: 2,301
    Dobrý den
    Včera v 19:00 +- 5 min jsem si za 880 Kč koupil. Platil jsem kartou. Měl jsem  85 000 + bonusy (vojáci, 16 hod bonus na šoguny a nevím co ještě) do tet sem nic neobdržel. 
    Tak,že vyhozené peníze za nic.
    Tak ,že děkuji za nic a tímto prosím aby se mi už nezobrazovaly tyto bonusy které stejně nedostanu nebo potom kdy bonus je na nic.
    lik
    Zamysli se co vlastně za 880Kč kupuješ. :-)
    Balík4 @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator

miloš
    Kdyby to byl opruz, tak to neděláme :) 

Souhlasím, že tohle není úplně ideální a souhlasím, že by to měli dělat automaticky. 
    Neděje se to, což já ani vy nemáme bohužel možnost nějak přímo ovlivnit, přestože bychom rádi. 
    A tak nám tedy nezbývá nic jiného, než vás upozornit na možnost "znovu-napsání" (zvlášť v případě, kdy máme potvrzeno, že to k něčemu bude) a vy máte možnost tam buď napsat, nebo se na to vykašlat, podle toho, jakou to pro vás má cenu...

A ano, nemělo by docházet k situacím, kdy se bonus nepřičte a hráč pak přijde o jeho zamýšlené využití. Nastat to ale může, navíc kolikrát (i když zároveň netvrdím, že nikdy) není chyba na straně GGS. Pak má přijít náhrada, která - jak vidíš i z reakce Aciho - v tomto případě nakonec přišla :)
  • aci2 (SK1)aci2 (SK1) Komentářů: 340SK1
    No ale bonus tak o ten si musím  znova napsat jinak budou dělat mrtvého brouka jako vždy

aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
    to že platba  proběhla je potvrzené ale bonusy opět nepřipsány ????, Tak co ted???
    http://prnt.sc/bmpl8z
    likantrop @ cs 1
    aci2 (SK1) napsal(a):
    No ale bonus tak o ten si musím  znova napsat jinak budou dělat mrtvého brouka jako vždy

aci2
    Čistě teoreticky by mělo stačit říct, kdy ho budeš chtít aktivovat a pak by ti ho měli v tuto dobu spustit... jak přesně to s tímhle dělají nevím (asi to přednastaví?)... ale zase máš pravdu, že není od věci se připomenout  :|

to že platba  proběhla je potvrzené ale bonusy opět nepřipsány ????, Tak co ted???
    http://prnt.sc/bmpl8z
    Napsat si o ně na podporu - ideálně přiložit tento screen a pokud si pamatuješ, tak i napsat o jaké bonusy mělo (zhruba) jít, aby si podle toho mohli nabídku dohledat :)
    nikdo se neozval tak,že zase nic a to běží soguni jinak sem měl dostat tyhle bonusy.
    http://prnt.sc/bnl5n4
    likantrop @ cs 1
    nikdo se neozval tak,že zase nic a to běží soguni jinak sem měl dostat tyhle bonusy.
    http://prnt.sc/bnl5n4
    Kdy a z jakého emailu jsi na podporu psal?
    Mají tam toho hodně, každopádně problémy s platbami by měly být řešeny přednostně, takže na odpověď bys neměl čekat nijak výrazně dlouho...
    mě se jedna o těch 16 hodin bonusu na shoguny. ted probíhají
    likantrop @ cs 1
  • MorikLP (CZ1)MorikLP (CZ1) Komentářů: 569CZ1
    Mám otázku. Napsal jsem na podporu a oni řekli že mi dají 4 hodinový bonus na můj požadavek po 13 hodině. Chtěl bych se zeptat kdy by to tak mohli aktivovat?!
    "I ti co nic nemají, mohou dát svůj život."

• gussepe (CZ1)gussepe (CZ1) Komentářů: 514CZ1
    MorikLP (CZ1) napsal(a):
    Mám otázku. Napsal jsem na podporu a oni řekli že mi dají 4 hodinový bonus na můj požadavek po 13 hodině. Chtěl bych se zeptat kdy by to tak mohli aktivovat?!

však psali po 13 hodině...to je i třeba 17:30 :D

• MorikLP (CZ1)MorikLP (CZ1) Komentářů: 569CZ1
    gussepe (CZ1) napsal(a):
    MorikLP (CZ1) napsal(a):

však psali po 13 hodině...to je i třeba 17:30 :D

Taky mě napadlo. A protože o víkendu nepracují předpokládám že to dají až v pondělí...
    "I ti co nic nemají, mohou dát svůj život."

• DavePlayer3 (CZ1)DavePlayer3 (CZ1) Komentářů: 202CZ1
    Foxes napsal(a):
    aci2 (SK1) napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    Dobrý den
    Včera v 19:00 +- 5 min jsem si za 880 Kč koupil. Platil jsem kartou. Měl jsem  85 000 + bonusy (vojáci, 16 hod bonus na šoguny a nevím co ještě) do tet sem nic neobdržel. 
    Tak ,že děkuji za nic a tímto prosím aby se mi už nezobrazovaly tyto bonusy které stejně nedostanu nebo potom kdy bonus je na nic.
    lik
    Ahoj,

připsání může trvat až 48 hodin. Záleží na tom, jak rychle zpracují tvoji platbu. Pokud výše zmíněné do této doby nedostaneš, tak prosím kontaktuj podporu zde: https://support.goodgamestudios.com/?lang=cs&g=12
    Napiš jim všechny informace, na které si vzpomeneš a oni to s tebou vyřeší :).
    Tak že  pokud tomu rozumím  v akci koupené rubíny nikdy nemusí  splňovat nabídku GGS  jako je tento případ kdy byla akce v rámci šoguna a můžeme očekávat že je dostaneme třeba na cizáky? To snad  nemyslí GGS vážně
    Tak to samozřejmě není. Ale vždy při platbě dostanete upozornění, že může trvat až 48 hodin. To se ovšem stává výjimečně. Vzhledem k tomu, že platby prochází přes třetí stranu, tak není vždy 100% zaručené, že se vše připíše ihned.

@aci2 Vždy tomu tak bylo a věřím, že tu nejsi poprvé.
    Foxes, prosím tě neoblbuj, že je problém s třetí stranou. Mám korespondenci přímo s TrustPay, kdy mi bylo několikrát ověřeno, že ggs obnost obdržela a rubíny nikde i po několika dnech. Navíc tato služba vyřizuje platby rychle. Otázka je pouze jaký šotek v ggs připisuje rubíny na účty. Je v tomto dlouhodobě abnormální bordel a je pouze jediná smůla, že ggs není v ČR a nemůže na ni ČOI.
  • Prestonson (CZ1)Prestonson (CZ1) Komentářů: 436
    Foxes napsal(a):
    aci2 (SK1) napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    Dobrý den
    lik
    Ahoj,

připsání může trvat až 48 hodin. Záleží na tom, jak rychle zpracují tvoji platbu. Pokud výše zmíněné do této doby nedostaneš, tak prosím kontaktuj podporu zde: https://support.goodgamestudios.com/?lang=cs&g=12
    Napiš jim všechny informace, na které si vzpomeneš a oni to s tebou vyřeší :).
    Tak že  pokud tomu rozumím  v akci koupené rubíny nikdy nemusí  splňovat nabídku GGS  jako je tento případ kdy byla akce v rámci šoguna a můžeme očekávat že je dostaneme třeba na cizáky? To snad  nemyslí GGS vážně
    Tak to samozřejmě není. Ale vždy při platbě dostanete upozornění, že může trvat až 48 hodin. To se ovšem stává výjimečně. Vzhledem k tomu, že platby prochází přes třetí stranu, tak není vždy 100% zaručené, že se vše připíše ihned.

@aci2 Vždy tomu tak bylo a věřím, že tu nejsi poprvé.
    Foxes, prosím tě neoblbuj, že je problém s třetí stranou. Mám korespondenci přímo s TrustPay, kdy mi bylo několikrát ověřeno, že ggs obnost obdržela a rubíny nikde i po několika dnech. Navíc tato služba vyřizuje platby rychle. Otázka je pouze jaký šotek v ggs připisuje rubíny na účty. Je v tomto dlouhodobě abnormální bordel a je pouze jediná smůla, že ggs není v ČR a nemůže na ni ČOI.
    to není úplně pravda, poslat je na ně můžeš, jen se nikdy nenajde odhodlanec co by to dokázal uceleně zformulovat a měl chuť to dotáhnout až do konce ... ;)

viz: Česká obchodní inspekce kontroluje a dozoruje právnické a fyzické osoby prodávající nebo dodávající výrobky a zboží na vnitřní trh, poskytující služby nebo vyvíjející jinou podobnou činnost na vnitřním trhu ...
Sign In to comment.