děkuji za nic

Dobrý den
Včera v 19:00 +- 5 min jsem si za 880 Kč koupil. Platil jsem kartou. Měl jsem  85 000 + bonusy (vojáci, 16 hod bonus na šoguny a nevím co ještě) do tet sem nic neobdržel. 
Tak,že vyhozené peníze za nic.
Tak ,že děkuji za nic a tímto prosím aby se mi už nezobrazovaly tyto bonusy které stejně nedostanu nebo potom kdy bonus je na nic.
lik
likantrop @ cs 1
«134

Komentáře

• FoxesFoxes Komentářů: 1,370
    likantrop (CZ1) napsal(a):
    Dobrý den
    Včera v 19:00 +- 5 min jsem si za 880 Kč koupil. Platil jsem kartou. Měl jsem  85 000 + bonusy (vojáci, 16 hod bonus na šoguny a nevím co ještě) do tet sem nic neobdržel. 
    Tak ,že děkuji za nic a tímto prosím aby se mi už nezobrazovaly tyto bonusy které stejně nedostanu nebo potom kdy bonus je na nic.
    lik
    Ahoj,

připsání může trvat až 48 hodin. Záleží na tom, jak rychle zpracují tvoji platbu. Pokud výše zmíněné do této doby nedostaneš, tak prosím kontaktuj podporu zde: https://support.goodgamestudios.com/?lang=cs&g=12
    Napiš jim všechny informace, na které si vzpomeneš a oni to s tebou vyřeší :).

COMMUNITY MANAGER 
    Směrnice komunity | Podpora 
  • aci2 (SK1)aci2 (SK1) Komentářů: 340SK1
    mě se to stalo to samé o 24 hod a děkuji GGS taky za nic a jsem zvědavej jak to vyřeší

nakrknutý aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
    Foxes napsal(a):
    Dobrý den
    lik
    Ahoj,

připsání může trvat až 48 hodin. Záleží na tom, jak rychle zpracují tvoji platbu. Pokud výše zmíněné do této doby nedostaneš, tak prosím kontaktuj podporu zde: https://support.goodgamestudios.com/?lang=cs&g=12
    Tak že  pokud tomu rozumím  v akci koupené rubíny nikdy nemusí  splňovat nabídku GGS  jako je tento případ kdy byla akce v rámci šoguna a můžeme očekávat že je dostaneme třeba na cizáky? To snad  nemyslí GGS vážně
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
    upraveno 24.06.2016
    aci2 (SK1) napsal(a):
    Foxes napsal(a):
    Dobrý den
    lik
    Ahoj,

Tak že  pokud tomu rozumím  v akci koupené rubíny nikdy nemusí  splňovat nabídku GGS  jako je tento případ kdy byla akce v rámci šoguna a můžeme očekávat že je dostaneme třeba na cizáky? To snad  nemyslí GGS vážně
    Tak to samozřejmě není. Ale vždy při platbě dostanete upozornění, že může trvat až 48 hodin. To se ovšem stává výjimečně. Vzhledem k tomu, že platby prochází přes třetí stranu, tak není vždy 100% zaručené, že se vše připíše ihned.

@aci2 Vždy tomu tak bylo a věřím, že tu nejsi poprvé.

COMMUNITY MANAGER 
  • Lukas Vydra (CZ1)Lukas Vydra (CZ1) Komentářů: 562
    Aci, nesponzoruj GGS a máš vystaráno :smile:
    Jméno ve hře: Lukas Vydra
    Svět: Česká republika 1
    Současná aliance: VeniVidiVici (od 14.6. 2015)
    Předchozí aliance: The Brotherhood (1.6.-14.6. 2015)

*1.6.2015   †6.8.2016
    Tímto se chci omluvit @likantrop (CZ1)  a @aci2 (CZ1)  za sdělení nepravdivých informací.

Zoe mě pro jistotu poprosila, ať se na to podívám ještě jednou.
    Správná informace je tato: Pokud se tedy píše "ihned po potvrzení platby", tak to znamená do několika sekund až minut. Pokud nedostanete, co jste zakoupili, tak je něco špatně a bude nutné kontaktovat podporu.

COMMUNITY MANAGER 
    Foxes napsal(a):
    Tímto se chci omluvit @likantrop (CZ1)  a @aci2 (CZ1)  za sdělení nepravdivých informací.

Správná informace je tato: Pokud se tedy píše "ihned po potvrzení platby", tak to znamená do několika sekund až minut. Pokud nedostanete, co jste zakoupili, tak je něco špatně a bude nutné kontaktovat podporu.

Tak že rubíny došli ale ostaní  ne měl jsem dostat toto :

http://prntscr.com/bk7vpl

http://prntscr.com/bk7wf6

ani jeden z bonusů nedošel  tak že  se cítím poškozen podpora dostala info o události ale pokud je to takhle  asi budu žádat o navrácení peněz což asi GGS bude mít problém  a z důvodů toho že v době platby byly bonusy kvůli kterým jsem tuto platbu prováděl

aci2

Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    aci2 (SK1) napsal(a):
     Tak že rubíny došli ale ostaní  ne měl jsem dostat toto :

http://prntscr.com/bk7vpl

http://prntscr.com/bk7wf6

ani jeden z bonusů nedošel  tak že  se cítím poškozen podpora dostala info o události ale pokud je to takhle  asi budu žádat o navrácení peněz což asi GGS bude mít problém  a z důvodů toho že v době platby byly bonusy kvůli kterým jsem tuto platbu prováděl

aci2

Máš pravdu, že jelikož rubíny máš, k vrácení peněz se budou nejspíš stavět negativně...
    Každopádně by ti měli vrátit ty bonusy a třeba se dohodnete ještě na jiné formě kompenzace :)
  • likantrop (CZ1)likantrop (CZ1) Komentářů: 113CZ1
    ne došlo hned že platba proběhla v pořátku ale bonusy sem nedostal. tak co si mam myslet slibujete a neplníte. jen aby jste s lidi vytáhly prachy. prachy jste si strhly během par sekund ale bonusy nemam dosud a to je 28 hodin po tom co jste si ztrhly peníze za služby co jste nedodaly a že by někdo napsal omluvu nebo se snažyl snažil domluvit o nahradě to vubec né. 
    likantrop @ cs 1
    upraveno 27.06.2016
    Tak tohle mě odpověděli navečer dnes 

Tak že jsou si vědomi že tam byl bonus a že to musí uhradit ale že by nam nechali šoguny ještě 14 dní abychom ten bonus využili :-))

masranej  aci2

edit: Není dovoleno zveřejňovat soukromou konverzaci s podporou. Odpověď můžeš parafrázovat.
    Post edited by Foxes on
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
    Foxes napsal(a):

drahý nebo drahá FOXES  to že to chodí do cca 20 vteřin je  už dávno a celkem bez problému jsem toto měl ale tohle jsem nezažil platba došla  cca po 15 hodinách a tím pádem veškeré bonusy padly a v mém případě jsem kupoval kvůli bonusu a japonci než se to vyřeší tak už nebudou a tím pádem bonus na japonce je na nic  . Tak že co teď nechat si vrátit peníze jedině a to jsem zvědaví pokud odstoupím od smlouvy co GGS bude vymíšlet a ještě pokud budu chtít kompnzaci za obchod  který nabízeli a přitom nebyly schopni uskutečnit 

stav stejný jsem nasranej   aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
    žádné bonusy mi nedošly. kupoval sem si to hlavně kuly bonusu na soguny a sem zvědavy na co mi ten bonus bude když nebudou soguny a to se nebavím o tech vojácích a a prostředcích co jsem měly dostat.
    po zadaní udaju mi na obrazovce vyskočila ta ruka a ten nadpis .že pladba proběhla v pořádku.
    likantrop @ cs 1
    JJ  To proběhlo všem  ale nic nedošlo  mam scren s bonusama co měli bejt tak mam argument  a jsem zvědavej jak se budou tvařit 

aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
    jednou za uhersky rok si koupím bonus a nic. začínám zvažovat,že udělám papa když se knam tady takhle chovají
    likantrop @ cs 1
  • Lien Rag (CZ1)Lien Rag (CZ1) Komentářů: 1,996CZ1
    Znovu zopakuji stejnou věc. Do 70lvl, jsem došel bez koruny vložené do hry. Pak jsem něco jednou až dvakrát měsíčně nakoupil v akci. Pokračoval bych. Přestal sem před rokem. A nehodlám to obnovit. Pro mně to nemá smysl. Na co se rozčilovat a ještě za své peníze. Kam to směřují, tam to i dospěje.Koukejte se zamyslet nad tím, za co platíte. Nic víc k tomu není třeba dodávat. kašlu na všechny nabídky i ty nejperfektnější. Za marast ještě platit? Se raději opiju. Jednak to vyjde levněji a jednak aspoň vím, čím si ničím zdraví  :)
    Lien Rag

máš pravdu ))) když si raz za čas dobiješ stéjnak nedostaneš co ti přislíbí tak proč do nich vrážet prachy.
    a v těhle vedrech vedrech to raději utratím za orosený ;)  
    likantrop @ cs 1
  • ZoeZoe Komentářů: 15,684Moderator
    Zdravím,
    bonusy by vám měli dodatečně připsat, stačí si o ně napsat - jak už jsem psala v jiném tématu, jedna hračka hlásila, že jí rubíny také nepřišly, a byly jí nahrazeny i s bonusy. Proto by s tím neměl být problém ani u vás :)

S bonusem za samuraje to bude horší, tam se buď dohodnete na jeho aktivaci při další akci, nebo na nějaké jiné kompenzaci, každopádně přijít byste o něj neměli :)
    a komu když na stížnost co sem poslal na support ještě nikdo nereagoval ???????????????????????????????????????
    likantrop @ cs 1
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,902
    a komu když na stížnost co sem poslal na support ještě nikdo nereagoval ???????????????????????????????????????
    Jestli jsi ji psal ve čtvrtek nebo v pátek, pak měj ještě chvilku strpení. Ticketu mají hodně, takže odpovědi nejsou hned...

Lien Rag (CZ1) napsal(a):
    Znovu zopakuji stejnou věc. Do 70lvl, jsem došel bez koruny vložené do hry. Pak jsem něco jednou až dvakrát měsíčně nakoupil v akci. Pokračoval bych. Přestal sem před rokem. A nehodlám to obnovit. Pro mně to nemá smysl. Na co se rozčilovat a ještě za své peníze. Kam to směřují, tam to i dospěje.Koukejte se zamyslet nad tím, za co platíte. Nic víc k tomu není třeba dodávat. kašlu na všechny nabídky i ty nejperfektnější. Za marast ještě platit? Se raději opiju. Jednak to vyjde levněji a jednak aspoň vím, čím si ničím zdraví  :)
    myslím že sis tady spletl téma a to že  jsi hrál bez rubínu to je tvá věc a ne má tak že se musíš jít vypovídat jinám

aci2
    Chci P J na forum

aci2 @ cz sk 1
Sign In to comment.