Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace / Změny / 21.03.2016"

FoxesFoxes Komentářů: 1,370

COMMUNITY MANAGER 
Směrnice komunity | Podpora 
«1319

Komentáře

• zeropepe (CZ1)zeropepe (CZ1) CZ1 Komentářů: 138

Pekny den,

diskuse ? a o cem, v tom popisu aktulky není vlastne nic napsano.......

Zjistete vice a pak bude o necem mozno diskutovat ...

Jinak to bude samej spam a kritika ze zase neco nepujde a ze je to vse za rubase :)

-----------------------------------------

pekny vikend vsem Martas

zeropepe @ cs 1

ali
    BotH
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,778
    Hráči na úrovni 70 budou mít nyní pouze kempy na úrovni 70.

No nevím....ty náhodné změny znamenali alespoň nějakou proměnlivost v obraně, takže to nebylo ze 100% o hromadě útoků přes kopírák jako u nomádů a samurajů, takhle to naopak bude ještě horší než kdy dřív, nehledě na to, že nepůjde občas získat body zadarmo na levelu 61 :-/

• ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,893
    zeropepe (CZ1) napsal(a):

Pekny den,

diskuse ? a o cem, v tom popisu aktulky není vlastne nic napsano.......

Zjistete vice a pak bude o necem mozno diskutovat ...

Jinak to bude samej spam a kritika ze zase neco nepujde a ze je to vse za rubase :)

-----------------------------------------

pekny vikend vsem Martas

Ahoj,
    já bych bala ráda, že je aktualizace relativně malá - přidá se tak méně věcí, takže je menší prostor pro chyby a bude více času na jejich opravu :)
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

No nevím....ty náhodné změny znamenali alespoň nějakou proměnlivost v obraně, takže to nebylo ze 100% o hromadě útoků přes kopírák jako u nomádů a samurajů, takhle to naopak bude ještě horší než kdy dřív, nehledě na to, že nepůjde občas získat body zadarmo na levelu 61 :-/

Díky za zpětnou vazbu, předáme :)
  • Albi70 (CZ1)Albi70 (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,240
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

No právě jsi trefil hřebík na hlavičku :D ti co to budou chtít jet na umístění, budou muset verbovat jak vzteklí a hádej jaký druh nástrojů budou muset použít, aby zmenšili ztráty :D
    Albi70 @ cs 1
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,778
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    No právě jsi trefil hřebík na hlavičku :D ti co to budou chtít jet na umístění, budou muset verbovat jak vzteklí a hádej jaký druh nástrojů budou muset použít, aby zmenšili ztráty :D
    S nástroji byl problém spíše na levelu kolem 67.68, kam se prostě nevešli, 70 je většinou zhlediska nástrojů v pohodě, jen 1 000 vojáků na hradbách je prostě 1 000 vojáků na hradbách (ať už se tam dostali jakkoliv :D ) A že by tam někdo cpal ty krámy na zvýšení síly bych moc nepředpokládal, vlastně teď ani nevím, jestli je Berimond má.
    Leafeon (CZ1) napsal(a):

S nástroji byl problém spíše na levelu kolem 67.68, kam se prostě nevešli, 70 je většinou zhlediska nástrojů v pohodě, jen 1 000 vojáků na hradbách je prostě 1 000 vojáků na hradbách (ať už se tam dostali jakkoliv :D ) A že by tam někdo cpal ty krámy na zvýšení síly bych moc nepředpokládal, vlastně teď ani nevím, jestli je Berimond má.
    To nemohu posoudit, zatím jsem na tábor lvl 69 či 70 neměl možnost zaútočit, maximálně jsem měl lvl68
    Albi70 @ cs 1
  • Prestonson (CZ1)Prestonson (CZ1) Komentářů: 436
    No doufám, že sníží počet jednotek na max lvlu a nebo zvýší body reputace ... Minulé beri se mi podařilo dokončit celé bez jediné knížky, dal jsem tedy 300 útoků + pár navíc, ale byl to prostě masakr, prakticky non stop 5 dní verbování a točení útoků ... Hodně z nich jsem jel jen se dřevem, tak cca 250 a jen na opravdu kritické (269% bonus, apod) jsem použil rubínové prostředky. Což samozřejmě vedlo k větším ztrátám jednotek.
    Na max lvlu jsem měl ztráty od 60-110 a body jsem hlavně hrabal na těch nižších, když to šlo, páč jsem nestíhal verbovat (na všech světech). Když vezmu v průměru tak 80 ztrát, pak to máme 300x80 = 24000 jednotek, které budou potřeba, pokud zůstanou lvl 70 tábory o stejné síle jako doposud. To máte 4000 jednotek na den, co musíte naverbovat. Dobře s něčím už do akce jdete, něco dostanete v odměnách, ale stejně by to byl neskutečný masakr a bez knížek by to prakticky nešlo dodělat.
    No nechám se překvapit, snad těch úprav v Berimondu bude více, než je v novince napsáno ... Jinak pro mě akce skončila a budu jí moci úspěšně ignorovat, jako ignoruji cizáky, páč se mi nechce vyrábět tisíce červených vlajek na nějaké to top umístění ... :)
  • Selinea (CZ1)Selinea (CZ1) Komentářů: 61
    Prestonson (CZ1) napsal(a): No doufám, že sníží počet jednotek na max lvlu a nebo zvýší body reputace ... Minulé beri se mi podařilo dokončit celé bez jediné knížky, dal jsem tedy 300 útoků + pár navíc, ale byl to prostě masakr, prakticky non stop 5 dní verbování a točení útoků ... Hodně z nich jsem jel jen se dřevem, tak cca 250 a jen na opravdu kritické (269% bonus, apod) jsem použil rubínové prostředky. Což samozřejmě vedlo k větším ztrátám jednotek.
    Na max lvlu jsem měl ztráty od 60-110 a body jsem hlavně hrabal na těch nižších, když to šlo, páč jsem nestíhal verbovat (na všech světech). Když vezmu v průměru tak 80 ztrát, pak to máme 300x80 = 24000 jednotek, které budou potřeba, pokud zůstanou lvl 70 tábory o stejné síle jako doposud. To máte 4000 jednotek na den, co musíte naverbovat. Dobře s něčím už do akce jdete, něco dostanete v odměnách, ale stejně by to byl neskutečný masakr a bez knížek by to prakticky nešlo dodělat.
    No nechám se překvapit, snad těch úprav v Berimondu bude více, než je v novince napsáno ... Jinak pro mě akce skončila a budu jí moci úspěšně ignorovat, jako ignoruji cizáky, páč se mi nechce vyrábět tisíce červených vlajek na nějaké to top umístění ... :)

to si dobrý že jsi to dodělal a získal všechny odměny, ale musel jsi u toho sedět asi od rána do večera po celou dobu akce, ne? Mě se podařila pouze polovina a myslela jsem, že to ani není možné dojet za ty bodíky co se dostávaly.

Selinea @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,893
    upraveno 20.03.2016
    Prestonson (CZ1) napsal(a):
    No doufám, že sníží počet jednotek na max lvlu a nebo zvýší body reputace ...
    Pokud mohu soudit dle popisu aktualizace, ke změně dojde jen v těch dvou bodech, které jsou uvedeny v aktualizaci a na případné další úpravy si budeme muset počkat :/
    Foxes napsal(a):
    • Hráči na úrovni 70 budou mít nyní pouze kempy na úrovni 70.

• Nyní budete moci použít více jednotek a prostředků proti kempům, které mají nižší úroveň než 70.

• Prestonson (CZ1)Prestonson (CZ1) Komentářů: 436
    Selinea (CZ1) napsal(a):
    Minulé beri se mi podařilo dokončit celé bez jediné knížky, dal jsem tedy 300 útoků + pár navíc, ale byl to prostě masakr, prakticky non stop 5 dní verbování a točení útoků ...
    to si dobrý že jsi to dodělal a získal všechny odměny, ale musel jsi u toho sedět asi od rána do večera po celou dobu akce, ne? Mě se podařila pouze polovina a myslela jsem, že to ani není možné dojet za ty bodíky co se dostávaly. Ano, bylo to opravdu kruté. Měl jsem naštěstí volno a nutil se dát každý den 50 útoků. Vždy jsem rozeslal najednou 5 dobrých velitelů a za nějakých 20 minut znovu. Našetřil jsem tak nějaké knížky z odměn a další akci tak pojedu za opačnou frakci a trochu si to s nima ulehčím. Doskládám toho velitele a kastelána, ale tím pro mě tato akce končí. Ač dobrý nápad a ač se mi ta akce hodně libí, tak je to prostě až moc náročné pro nerubíňáky, takže si počkám až to časem zjednoduší. Navíc jestli to bude opravdu tak, že dají jen všechny tábory na lvl 70 a nic víc nezmění, tak to bohužel ani nedoskládám, protože ty ztráty se nedají pokrýt a kupovat knížky kvůli tomu fakt nebudu ... Ale svět se taky nezboří, až velcí sponzoři to budou mít a ostatní to nebudou jezdit, tak to jistě změní a pak si to doskládám. :)

Zoe napsal(a):
    No doufám, že sníží počet jednotek na max lvlu a nebo zvýší body reputace ...
    Pokud mohu soudit dle popisu aktualizace, ke změně dojde jen v těch dvou bodech, které jsou uvedeny v aktualizaci a na případné další úpravy si budeme muset počkat :/
    Foxes napsal(a):
    • Hráči na úrovni 70 budou mít nyní pouze kempy na úrovni 70.

• Nyní budete moci použít více jednotek a prostředků proti kempům, které mají nižší úroveň než 70.

Ne všechno píšou do oznámka a aspoň ještě chvíli mohu doufat. :) Na lvl 70 vše to prostě pro mě bude nehratelné, nedám jim své peníze za něco co je tak moc pomíjivé jako nějaké knížky. To si raději vylepším nemocnice, nebo cvičiště. :)
  • striga (SK1)striga (SK1) SK1 Komentářů: 14
    aj doteraz už mali lvl 70 oproti seba lvl 70 , len tam vždy bolo minimum vojákov ale spotreba maximum nástrojov a hlavne rubínových. Drevené nástroje sa už nedajú ani používať a ešte ked máte viac útokov, tak prehodia strany, aby boli väčšie straty a menšie zisky.
    Okrem toho v darčekoch sú vlajky za slávu pri útokoch na hráčov, pričom tam sa vôbec nevyužívajú.
    Takže predpokladám, že zasa aktualizácia na vyšiu spotrebu rubínov, pretože to čo sa od hráčov vyberá asi GGS nestačí.
    striga @ sk 1
  • Slipoň I (CZ1)Slipoň I (CZ1) Komentářů: 30
    V blízké době by se měla objevit událost Kraví král, ja bych jen mel dotaz k cemu tam je ten artefakt kdyz je na 1 den a pokud vim cas ubiha i kdyz neni nasazen neslo by tam dat neco uzitecnejsiho kdyz je to ,,jen jednou v roce¨? Blba otazka slo by to ale proc by to prehazovali a pridavali si praci :D
    Slipoň I @ cs 1
  • Matus85 (CZ1)Matus85 (CZ1) Komentářů: 27
    Retardovanost programatorov z GGS nepozna hranic.

Takze 70 lvl strata 80-120 da 50 bodov, 61lvl strata 10-15 vojakov da tiez 50 bodov. Ak tu akciu doteraz dokoncilo 40 ludi na servru tak teraz ju dokonci 5 ? Nechapem to uvazovanie a logiku.

Predpokladam ze pocet zlatiek zostava stale na 3k, fakt si myslite ze vam to este niekto bude chodit ?

Hracov ubuda a fakt sa niet comu divit ......

Slipoň I napsal(a):
    V blízké době by se měla objevit událost Kraví král, ja bych jen mel dotaz k cemu tam je ten artefakt kdyz je na 1 den a pokud vim cas ubiha i kdyz neni nasazen neslo by tam dat neco uzitecnejsiho kdyz je to ,,jen jednou v roce¨? Blba otazka slo by to ale proc by to prehazovali a pridavali si praci :D
    No ber to jako aprílovou "sranda" akci
    striga (SK1) napsal(a):
    aj doteraz už mali lvl 70 oproti seba lvl 70 , len tam vždy bolo minimum vojákov ale spotreba maximum nástrojov a hlavne rubínových. Drevené nástroje sa už nedajú ani používať a ešte ked máte viac útokov, tak prehodia strany, aby boli väčšie straty a menšie zisky.
    Okrem toho v darčekoch sú vlajky za slávu pri útokoch na hráčov, pričom tam sa vôbec nevyužívajú.
    Takže predpokladám, že zasa aktualizácia na vyšiu spotrebu rubínov, pretože to čo sa od hráčov vyberá asi GGS nestačí.
    lvl70 jsem, zatím jsem neměl jediný tábor lvl69 či 70, vždy maximálně lvl68

Albi70 @ cs 1
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) CZ1 Komentářů: 477
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Slipoň I napsal(a):
    striga (SK1) napsal(a):

já převážně 70lv a za sebe říkám že tuhle akci nejezdím je naprosto strátová
    „Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

• Peška (CZ1)Peška (CZ1) Komentářů: 15
    Slipoň I napsal(a):
    Souhlasím a taky jsem se nikde nedočetla, jaké bude mít vlastně účinky??
    A co se týče Beri, je to hrůza....byla bych ráda, kdyby se vrátil ten starý, ale to se předpokládám nestane, takže tuto akci jezdit zase nebudu.
  • Slipoň I (CZ1)Slipoň I (CZ1) Komentářů: 30
    Peška (CZ1) napsal(a):
    Slipoň I napsal(a):
    Souhlasím a taky jsem se nikde nedočetla, jaké bude mít vlastně účinky??
    A co se týče Beri, je to hrůza....byla bych ráda, kdyby se vrátil ten starý, ale to se předpokládám nestane, takže tuto akci jezdit zase nebudu.
    Stare beri stale a uz by zas mohlo byt :):)
    Slipoň I @ cs 1
  • Hugolínek (CZ1)Hugolínek (CZ1) CZ1 Komentářů: 1,107
    Albi70 (CZ1) napsal(a):
    Slipoň I napsal(a):
    striga (SK1) napsal(a):

tábor Beri 70 byl tak každý 15. většinou 61, 62... ale zase jsem šetřil prostředky a jako farma na jídlo to šlo.... ;)  stejně jako cizáci  :)
    Hugolínek @ cs 1
  • klacel (CZ1)klacel (CZ1) CZ1 Komentářů: 11
    Asi to není zcela k tímatu, ale při minulém Berinondu jsem jel Modré tábory a dojel jsem do cca 2/3 a bylo to hodné útoků, ne 300, to bych u toho musel sedět stále, ale získal jsem četné odměny, šlo mi hlavně o tu zbroj.
    Bohužel mi neprástála ve skladě zbraň velitele TESÁK, jakkoli tu následující zbroj jsem dostal. c jsem psal na podporu a nikdo se neozval, mužetemi někdo poradit, kam napsat, Díky
  • detvanecpeter (SK1)detvanecpeter (SK1) Komentářů: 12
    Radšej dajte stary Berimond.Do tochto musíme vrážat veľa úsilia,vojakov,aj nástrojov a odmena nič moc .
    detvanecpeter @ sk 1
Sign In to comment.