Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace / Odstraňování drahokamů / 25.02.2016"

1312

Komentáře

• Miromir (CZ1)Miromir (CZ1) Komentářů: 309
    Sstyx napsal(a):
    Selinea (CZ1) napsal(a):
    co je myšleno aktivní to je snad široký pojem mělo to být blíže specifikováno a podrobněji rozvedeno

Psala jsem to o pár příspěvku výše - stačí mít jeden bod. Tzn. - útok, přispění, prostě čehokoli co bude požadováno.

Are (SK1) napsal(a):

Popravdě? Tuto věc by si měli ohlídat aliance samotné. Buď jsou tolerantnější nebo šlapou po hráčích, kteří se jen vezou. Mě šéf také nakopne když už mě má dost a  napíše: padej jezdit....
    Popravde si myslim ze nemas pravdu. Aj v praci  dostane  zamestnanec viac zaplatene ked odrobi viac hodin/podava vacsi vyhon ako ostatni (system osbneho ohodnotenia) . Nutit niekoho aby makal viac a nedostal za to nic navyse  povedie akurat tak k odchodu  dobreho zamestnanca, 

K aktivite by mala motivovat samotna hra a system odmenovania. Nie vyhrazky.
    K aktivitě hra i nutí tím, že je tolik akcí na výběr a tedy hráč může hrát co bude chtít, ale pokud je něco pro alianci, měli by se domlouvat aliance samotné.
    To tu píšeš hezky ale pořád nikdo pořádně nevysvětlil jak je ta aktiva myšlená a na jaký odměny se to vztahuje :)
    Miromir @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,822
    Ahojte,
    tak co se týká výběru umístění OP - jde opravdu o ty z odměn za denní přihlášení, u kterých by teď nemělo být možné vybrat kam půjdou (vždy jdou automaticky na hlavní hrad, jak jsem psala) :)
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,864
    Miromir (CZ1) napsal(a):
    Sstyx napsal(a):
    Selinea (CZ1) napsal(a):
    co je myšleno aktivní to je snad široký pojem mělo to být blíže specifikováno a podrobněji rozvedeno

Psala jsem to o pár příspěvku výše - stačí mít jeden bod. Tzn. - útok, přispění, prostě čehokoli co bude požadováno.

Are (SK1) napsal(a):

Popravdě? Tuto věc by si měli ohlídat aliance samotné. Buď jsou tolerantnější nebo šlapou po hráčích, kteří se jen vezou. Mě šéf také nakopne když už mě má dost a  napíše: padej jezdit....
    Popravde si myslim ze nemas pravdu. Aj v praci  dostane  zamestnanec viac zaplatene ked odrobi viac hodin/podava vacsi vyhon ako ostatni (system osbneho ohodnotenia) . Nutit niekoho aby makal viac a nedostal za to nic navyse  povedie akurat tak k odchodu  dobreho zamestnanca, 

K aktivitě hra i nutí tím, že je tolik akcí na výběr a tedy hráč může hrát co bude chtít, ale pokud je něco pro alianci, měli by se domlouvat aliance samotné.
    To tu píšeš hezky ale pořád nikdo pořádně nevysvětlil jak je ta aktiva myšlená a na jaký odměny se to vztahuje :)

Již jsem to psala (2 krát), aktivita znamená cokoliv co bude požadováno pro ali akci. Tzn.: bude cizák a je požadována minimální aktivita pro dostání odměny, což bude 1 útok. Odměny by se poté měly automaticky přičítat. A jelikož je jedná o ALIANČNÍ odměny, samo se to nebude vztahovat na samostatné odměny kdy hráč jezdí sám za sebe. Nebo chceš něco jiného?

• Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) CZ1 Komentářů: 484
    upraveno 25.02.2016
    Sstyx ,ty jsi úplně mimo,podobně,jako bývá  Fox... :smile: 

Jde o to,jestli se odměny budou dostávat i zpětně,pokud se hráč zapojí do akce později,jelikož je v době zahájení akce např. v práci a nemá možnost se akce zúčastnit od začátku..?

Nebo jestli se to získávání odměn za aktivitu bude vztahovat jen na konci,za umístění v top?
    Eagle @ cs 1
    Eagle (CZ1) napsal(a):
    Styxx ,ty jsi úplně mimo,podobně,jako bývá  Fox... :smile: 

Jde o to,jestli se odměny budou dostávat i zpětně,pokud se hráč zapojí do akce později,jelikož je v době zahájení akce např. v práci a nemá možnost se akce zúčastnit od začátku..?

Až na to, že jsem dotaz kdy se píše "zpětně" tu měla pouze jednou a na ten jsem odpovídala:) Teoreticky by mělo být i zpětné přičítání, ale ještě nemám 100% odpověd. Na mě se musí konkrétně, do hlav bohužel zatím nevidím :(
  • Trionil (CZ1)Trionil (CZ1) CZ1 Komentářů: 453
    Zoe napsal(a):
    Ahojte,
    tak co se týká výběru umístění OP - jde opravdu o ty z odměn za denní přihlášení, u kterých by teď nemělo být možné vybrat kam půjdou (vždy jdou automaticky na hlavní hrad, jak jsem psala) :)
    V odměnách za denní přihlášení dostávám běžně divadla, a vždycky se mě systém ptá, kam ho chci. Opravdu.
    Každé ráno se v Africe probouzí lev. Ví, že musí běžet rychleji než gazela, jinak umře hlady. Každé ráno se v Africe taky probouzí gazela. Ví, že musí běžet rychleji než lev, jinak přijde o život. Každé ráno, když se probudíš, nepřemýšlej, jestli jsi lev nabo gazela, ale dej se do běhu.
  • Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) CZ1 Komentářů: 484
    Sstyx napsal(a):
    Eagle (CZ1) napsal(a):
    Styxx ,ty jsi úplně mimo,podobně,jako bývá  Fox... :smile: 

Až na to, že jsem dotaz kdy se píše "zpětně" tu měla pouze jednou a na ten jsem odpovídala:) Teoreticky by mělo být i zpětné přičítání, ale ještě nemám 100% odpověd. Na mě se musí konkrétně, do hlav bohužel zatím nevidím :(
     Však v pohodě  Sstyx... :) Doufejme,že se to zde na 100% dozvíme dřív,než to bude implementováno...

Děkuji... 
    Eagle @ cs 1
    upraveno 25.02.2016
    Sstyx napsal(a):
    Miromir (CZ1) napsal(a):
    Sstyx napsal(a):
    Selinea (CZ1) napsal(a):

Are (SK1) napsal(a):

Již jsem to psala (2 krát), aktivita znamená cokoliv co bude požadováno pro ali akci. Tzn.: bude cizák a je požadována minimální aktivita pro dostání odměny, což bude 1 útok. Odměny by se poté měly automaticky přičítat. A jelikož je jedná o ALIANČNÍ odměny, samo se to nebude vztahovat na samostatné odměny kdy hráč jezdí sám za sebe. Nebo chceš něco jiného?

Ano prosil bych něco jiného třeba to vysvětlit :)
    Takže se to nevztahuje na alianční odměny např TOP 5, TOP 20 atd? ano ne prosím
    takže se to vztahuje na každou alianční odměnu co můžes dostat... u nomadu urychlovaky atd jo?
    pokud v 10 hodin nepošlu jeden utok na nomada a přídu až večer tak mě všechny odměny propadnou? :D
    nebo když příjdu večer a pošlu jeden utok na nomada tak se mě přičtou všechny ali odměny najedou?
    Prosim nikdo to tu nechápe a myslim že ani vy nevíte, tak jenom napiš jestli víte nebo ne a jestli ne tak to radši nevysvětlujte, protože to stejně nikdo jestě nepochopil jak to ma bejt a asi se to dozvíme jako vždy až to vyzkoušíme...

Když nevíte opravdu nic, tak napiš nic nevim nechte se překvapit a my se jako každou aktualizaci necháme překvapit co krasného si ggs na nás připravilo, stejně to tak vždy dopadne...
    Miromir @ cs 1
  • 22mato22 (SK1)22mato22 (SK1) Komentářů: 71
    22mato22 (SK1) napsal(a):
    To si robíte srandu? Vŕba skúseností? Predpokladám že bude za rubíny... Zase ďalšia aktualizácia... Nemali by ste skôr odstraňovať aktuálne problémy, napríklad, že jedna aliancia číta chat druhej alebo že sa hráč, ktorý zadá svoje prihlasovacie údaje (a zadá ich správne) dostane na úplne iný hrad?
    Vzhľadom na to, že som nedostal odpovede...
    22mato22

AG Bellatores
    odpovědi se nedočká nikdo tak uvidime až to někdy placnou do hry
    Miromir @ cs 1
    upraveno 25.02.2016
    Miromir (CZ1) napsal(a):
    Sstyx napsal(a):
    Miromir (CZ1) napsal(a):
    Sstyx napsal(a):
    Selinea (CZ1) napsal(a):

Psala jsem to o pár příspěvku výše - stačí mít jeden bod. Tzn. - útok, přispění, .........

1 Takže se to nevztahuje na alianční odměny např TOP 5, TOP 20 atd? ano ne prosím
    2 takže se to vztahuje na každou alianční odměnu co můžes dostat... u nomadu urychlovaky atd jo?
    3 pokud v 10 hodin nepošlu jeden utok na nomada a přídu až večer tak mě všechny odměny propadnou? :D
    4 nebo když příjdu večer a pošlu jeden utok na nomada tak se mě přičtou všechny ali odměny najedou?
    Prosim nikdo to tu nechápe a myslim že ani vy nevíte, tak jenom napiš jestli víte nebo ne a jestli ne tak to radši nevysvětlujte, protože to stejně nikdo jestě nepochopil jak to ma bejt a asi se to dozvíme jako vždy až to vyzkoušíme...

Když nevíte opravdu nic, tak napiš nic nevim nechte se překvapit a my se jako každou aktualizaci necháme překvapit co krasného si ggs na nás připravilo, stejně to tak vždy dopadne...

1. Vztahuje se to na všechny alianční odměny pro danou akci - znamená ano (viz. koment výše zvýrazněn)

2. viz bod 1 (Vztahuje se to na všechny alianční )

3. viz koment výše v tématu: aktivita znamená cokoliv co bude požadováno pro ali akci - Teoreticky by mělo být i zpětné přičítání, ale ještě nemám 100% odpověd.

4.bod 3 (Teoreticky by mělo být i zpětné přičítání, ale ještě nemám 100% odpověd.)

Na všechny dotazy jsem odpovídala. Nebo co si představuješ že odpovím? Zřejmě ještě totiž spím a nechápu....

To si robíte srandu? Vŕba skúseností? Predpokladám že bude za rubíny... Zase ďalšia aktualizácia... Nemali by ste skôr odstraňovať aktuálne problémy, napríklad, že jedna aliancia číta chat druhej alebo že sa hráč, ktorý zadá svoje prihlasovacie údaje (a zadá ich správne) dostane na úplne iný hrad?
    Vzhľadom na to, že som nedostal odpovede...

Na tomto se pracuje, ale bohužel zatím nevíme v čem problém přesně spočívá, jelikož u každého pomáhá něco jiného :(

• orin46 (CZ1)orin46 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Zoe napsal(a):
    Ahojte,

Vidíš Zoe a přitom to jde,pokaždé si mohu vybrat,kam to mohu umístit a ne jen na hlavní hrad.
    Orin46 ...aliance Phoenix
    Ako dlho bude trvať aktualizácia?
    22mato22

AG Bellatores
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,370
    Ako dlho bude trvať aktualizácia?
    Aktualizace by měla trvat zhruba 45 minut.

COMMUNITY MANAGER 
    Směrnice komunity | Podpora 
    Sstyx napsal(a):
    Miromir (CZ1) napsal(a):
    1 Takže se to nevztahuje na alianční odměny např TOP 5, TOP 20 atd? ano ne prosím
    2 takže se to vztahuje na každou alianční odměnu co můžes dostat... u nomadu urychlovaky atd jo?
    3 pokud v 10 hodin nepošlu jeden utok na nomada a přídu až večer tak mě všechny odměny propadnou? :D
    4 nebo když příjdu večer a pošlu jeden utok na nomada tak se mě přičtou všechny ali odměny najedou?

1. Vztahuje se to na všechny alianční odměny pro danou akci - znamená ano (viz. koment výše zvýrazněn)

3. viz koment výše v tématu: aktivita znamená cokoliv co bude požadováno pro ali akci - Teoreticky by mělo být i zpětné přičítání, ale ještě nemám 100% odpověd.

4.bod 3 (Teoreticky by mělo být i zpětné přičítání, ale ještě nemám 100% odpověd.)

Na všechny dotazy jsem odpovídala. Nebo co si představuješ že odpovím? Zřejmě ještě totiž spím a nechápu....

takže ve finále nevíš nic a píšeš jen to co myslíš, tak zase dobrou noc :) divim se že každou aktualizaci nikdo nic neví a jen se čeka až se rozjede hra a hrač si sám zjistí jak co funguje a kolik je nových chyb
    ještě víc mě udivuje že vám GGS nedá přesnej popis a vysvětlení aktualizace kterou přece oni vymyslej, aby v tom byl čert, že ani oni nevědí jak to bude fungovat když to daj do hry :)
    no nic my si počkáme až ta aktuálka někdy bude, vyzkoušíme a pak ti řeknem :)
    Miromir @ cs 1
  • MartinK268 (SK1)MartinK268 (SK1) SK1 Komentářů: 572
    Trionil (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Ahojte,
    V odměnách za denní přihlášení dostávám běžně divadla, a vždycky se mě systém ptá, kam ho chci. Opravdu.
    ja to mozem potvrdit, dneska dokonca aj hradnu zahradu sa ma spytalo kam chcem dat a to este pred aktualizaciou :)
    lvl 70
    Trionil (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Ahojte,
    ja to mozem potvrdit, dneska dokonca aj hradnu zahradu sa ma spytalo kam chcem dat a to este pred aktualizaciou :)
    To isté u mňa (alebo to bol park, ja neviem)
    22mato22

AG Bellatores
  • FoxesFoxes Komentářů: 1,370
    Trionil (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a):
    Ahojte,
    Děkuji za nahlášení.

COMMUNITY MANAGER 
    Směrnice komunity | Podpora 
  • kristítko (CZ1)kristítko (CZ1) Komentářů: 43

Ahoj přátelé,

Foxes, Sstyx, Zoe... Já vám tuhle práci opravdu nezávidím, na jedné straně GGS, na druhé hromada pekelně vytočených hráčů...

Aktualizanti už mi na monitoru hasí dřevěný počítač, tak snad se stane i něco pozitivního...

Mimochodem, už to tady zaznělo, jedna aktualizace ještě nefunguje a už nám GGS předkládají další... Mít tu moc, první, co bych v tuto chvíli udělal, by bylo, že bych komplet všechny zaměstnance vývojového oddělení okamžitě přeřadil do oddělení řešení technických chyb. A nedostali by se zpátky dříve, než by všechno fungovalo, tak, jak má...

Ale já tu moc nemám a ti, kteří tu moc mají, obyčejné hráče neposlouchají... Škoda...

Radek, kristítko

"Jsme jako prsty na ruce. Každý sám mnoho nezmůže, ale když se semkneme, stane se z nás pěst..."

Japonské přísloví

Miromir (CZ1) napsal(a):
    Sstyx napsal(a):
    Miromir (CZ1) napsal(a):
    ........

takže ve finále nevíš nic a píšeš jen to co myslíš, tak zase dobrou noc :) divim se že každou aktualizaci nikdo nic neví a jen se čeka až se rozjede hra a hrač si sám zjistí jak co funguje a kolik je nových chyb
    ještě víc mě udivuje že vám GGS nedá přesnej popis a vysvětlení aktualizace kterou přece oni vymyslej, aby v tom byl čert, že ani oni nevědí jak to bude fungovat když to daj do hry :)
    no nic my si počkáme až ta aktuálka někdy bude, vyzkoušíme a pak ti řeknem :)
    Poslední má reakce na tebe, jelikož opravdu nemám potřebu se dokola papouškovat: Jediné co nevím 100% jsem i napsala:) Zbytek co jsem napsala mám potvrzené, takže co dle tebe nevím? Tahle provokace je naprosto zbytečná asi tak. Několikrát zde bylo řečeno a i odpovězeno, že co nevíme, u toho píšeme poznámky typu "nevíme, předpokládáme, myslíme si" s dodatkem 100% nebo jinou takovouto poznámkou..... Pokud něco víme nebo tušíme, vždy se to snažíme podat tak, aby bylo jasné, jak to myslíme či nemyslíme.
Sign In to comment.