Domů Czech & Slovak Diskuze k oficiálním oznámením

Potřebujeme nové moderátory!

ModerátorNeustále hledáme nové talenty do našeho týmu. A tím myslíme vás! Pokud si myslíte, že nám můžete pomáhat s organizací a informováním komunity a při tom všechny bavit, tak se přihlaste. Potřebujeme pomoci s fórem, zákulisním děním u oznámení, na Discordu i s našimi dalšími účty na sociálních sítích.

Pokud vás to zaujalo, klikněte ZDE

Diskuze k "Aktualizace / Odstraňování drahokamů / 25.02.2016"

212

Komentáře

• kkk03 (CZ1)kkk03 (CZ1) Komentářů: 14
    Ahoj,
     Nevidím to jako dobrý nápad.

Často se mi stává, že v den, kdy začala akce a já se v podvečer připojím po návratu z práce , tak už je velká část aliančních odměn získána.
    Buď nepůjde získat zpětně odměny po "aktivaci" - což naštve většinu, co zrovna u toho sedět nebudou, když začne akce
    A nebo půjde, ale pak záleží jak to bude implementováno
       1)  přestoupí ne moc aktivní hráč do ali jen kvůli odměnám a "bezpracně" získá ostatní odměny, Pokud to bude implementováno paušálně - "Aktivace"-připsání odměn
       2)  přestoupí velmi aktivní hráč do ali bojující o TOP umístění a nedostane nic, pokud se bude jeho účast týkat pouze ali, ve které je, když začne event, nedejbože, pokud by byl jen návštěvě a chtěl se vráti do domovské ali

Spíš bych se přikláněl u přehledu hodnocení umožnit filtrovat jenom moji ali. Pak bude velmi dobře vidět aktivita všech našich hráčů. Což je ale problém že? Zvlášť u akcí, kde je skrytý žebříček. ;)

kkk03 @ cs 1
  • Jenny Jones (CZ1)Jenny Jones (CZ1) Komentářů: 8
    Při obdržení dekorace za bonus k dennímu přihlášení, budete nyní moci vybrat, kam dekoraci pošlete.

Tohle přeci už funguje,tak jaká aktualizace?
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,822
    kkk03 (CZ1) napsal(a):
    Ahoj,
     Nevidím to jako dobrý nápad.

Často se mi stává, že v den, kdy začala akce a já se v podvečer připojím po návratu z práce , tak už je velká část aliančních odměn získána.
    Buď nepůjde získat zpětně odměny po "aktivaci" - což naštve většinu, co zrovna u toho sedět nebudou, když začne akce
    A nebo půjde, ale pak záleží jak to bude implementováno
       1)  přestoupí ne moc aktivní hráč do ali jen kvůli odměnám a "bezpracně" získá ostatní odměny, Pokud to bude implementováno paušálně - "Aktivace"-připsání odměn
       2)  přestoupí velmi aktivní hráč do ali bojující o TOP umístění a nedostane nic, pokud se bude jeho účast týkat pouze ali, ve které je, když začne event, nedejbože, pokud by byl jen návštěvě a chtěl se vráti do domovské ali

Spíš bych se přikláněl u přehledu hodnocení umožnit filtrovat jenom moji ali. Pak bude velmi dobře vidět aktivita všech našich hráčů. Což je ale problém že? Zvlášť u akcí, kde je skrytý žebříček. ;)

Uvidíme, co k tomu zítra zjistíme...

Co se žebříčku, viditelného alespoň v rámci aliance, týká, předáme to jako podnět :)

Při obdržení dekorace za bonus k dennímu přihlášení, budete nyní moci vybrat, kam dekoraci pošlete.

Dovolím si nesouhlasit - okrasné prvky u denních odměn jdou vždycky automaticky na hlavní hrad (co se týká vyhraných OP, to je něco jiného), tudíž změna opravdu proběhne :)
  • milan7506 (CZ1)milan7506 (CZ1) Komentářů: 959
    Mě stále uniká smysl této aktualizace. Tedy té části s odměnami. Není možné se aktivně účastnit všech akcí. To prostě člověk který má rodinu, chodí do práce nemůže. Takže ten hráč jel něco, za to získal body a aliance odměny. A někdo jiný jezdí něco jiného. Věděl jsem, že prostě něco dostanu a alianci to vrátím aktivitou v jiné akci. A teď?
    milan7525 @ cs 1
  • Ecjev (CZ1)Ecjev (CZ1) CZ1 Komentářů: 75
    katty.k (SK1) napsal(a):
    bravoooooooooo takze sedet nonstop u pocitaca a sledovat. tlieskam. a tii co maju pracu, skolu a nemaju pristup k hre tak maju akoze smolu pokial neziskaju 1 bod ?
    Pokud za týden cizáků nemůžes získat aspoň 1 bod tak si odměny fakt nezasloužíš :D 
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,778
    upraveno 24.02.2016
    Jestli jde vážně o jediný bod, tak bych v tom problém opravdu neviděl. Patrně jen ochrana proti sbírání dárků na mrtvých hradech :-)
  • katty.k (SK1)katty.k (SK1) Komentářů: 478
    Ecjev (CZ1) napsal(a):
    katty.k (SK1) napsal(a):
    bravoooooooooo takze sedet nonstop u pocitaca a sledovat. tlieskam. a tii co maju pracu, skolu a nemaju pristup k hre tak maju akoze smolu pokial neziskaju 1 bod ?
    Pokud za týden cizáků nemůžes získat aspoň 1 bod tak si odměny fakt nezasloužíš :D 
    ja som to pochopil tak ze ak od zaciatku akcie ziska ali 10 aliancnych omien a ja pridem az neskor tak tychto 10 ali odmien neziskam. ak sa mi pripocitaju potom ako ziskam nejake body potom nic som ticho, len nik vlastne nevie ako to bude.
  • Are (SK1)Are (SK1) SK1 Komentářů: 563
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    Jestli jde vážně o jediný bod, tak bych v tom problém opravdu neviděl. Patrně jen ochrana proti sbírání dárků na mrtvých hradech :-)
    tak to je potom blba ochrana. Lebo kto sa vie na mrtvolu prihlasit aby si preposlal darceky tak  dokaze poslat aj 1 utok
  • Vlník Šakalí (CZ1)Vlník Šakalí (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,778
    Are (SK1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    tak to je potom blba ochrana. Lebo kto sa vie na mrtvolu prihlasit aby si preposlal darceky tak  dokaze poslat aj 1 utok
    No neřekl jsem, že je funkční :D  
  • Ecjev (CZ1)Ecjev (CZ1) CZ1 Komentářů: 75
    katty.k (SK1) napsal(a):
    Ecjev (CZ1) napsal(a):
    katty.k (SK1) napsal(a):
    ja som to pochopil tak ze ak od zaciatku akcie ziska ali 10 aliancnych omien a ja pridem az neskor tak tychto 10 ali odmien neziskam. ak sa mi pripocitaju potom ako ziskam nejake body potom nic som ticho, len nik vlastne nevie ako to bude.
    Mnoo to je taky fakt:D to me nenapadlo. Ale myslim ze drive jak zitra to nezjistime...ale tak si myslim ze dodatecne by se ty odmeny mely dostavat. To by jinak byla naprosta blbost...
  • orin46 (CZ1)orin46 (CZ1) CZ1 Komentářů: 30
    Zoe napsal(a)

Dovolím si nesouhlasit - okrasné prvky u denních odměn jdou vždycky automaticky na hlavní hrad (co se týká vyhraných OP, to je něco jiného), tudíž změna opravdu proběhne :)
    Jenny Jones má pravdu...jaká aktualizace? I mě se dává na výběr,kam mohu dekoraci umístit.
    Orin46 ...aliance Phoenix
  • PetaM (CZ1)PetaM (CZ1) CZ1 Komentářů: 35
    orin46 (CZ1) napsal(a):
    Zoe napsal(a)

Jenny Jones má pravdu...jaká aktualizace? I mě se dává na výběr,kam mohu dekoraci umístit.
    A není to myšleno z denních úkolů? Protože jinak mi to nedává smysl. Z Prémií za přihlášení se tě opravdu ptají, kam to chceš umístit ...
    PetaM @ cs 1
  • ZoeZoe Moderator Komentářů: 16,822
    upraveno 24.02.2016
    Páni, teď jste mě dokonale zblbli... byla jsem přesvědčená, že to jde vždy na HH  :o
    Zítra se na to poptám, v čem má tedy změna být :)
  • Neipholos (CZ1)Neipholos (CZ1) Komentářů: 27
    No nevim jak vy, ale u nas v ali ma skoro kazdy jine odmeny v dennich ukolech a ja jsem treba jeste nikdy nedostal okrasny prvek, tak nevim o cem tu diskutujete. Jake jako okrasne prvky? Navic cele ty denni ukoly jsou o nicem. Jak to bylo predtim to bylo lepsi.
    Neipholos @ cs 1
  • katty.k (SK1)katty.k (SK1) Komentářů: 478
    Ecjev (CZ1) napsal(a):
    katty.k (SK1) napsal(a):
    Ecjev (CZ1) napsal(a):
    katty.k (SK1) napsal(a):
    Mnoo to je taky fakt:D to me nenapadlo. Ale myslim ze drive jak zitra to nezjistime...ale tak si myslim ze dodatecne by se ty odmeny mely dostavat. To by jinak byla naprosta blbost...

teraz si poloz otakzu. posledne aktualizacie od GGS boli co ???? blbosti.spravna odpoved
  • Miromir (CZ1)Miromir (CZ1) Komentářů: 309
    Může tu někdo normální vysvětlit jak budou fungovat ty odměny s aktivitou?
    Miromir @ cs 1
  • 22mato22 (SK1)22mato22 (SK1) Komentářů: 71
    Prepáč, Foxes, ale vieš si predstaviť, že by prebehla inokedy? Veď pracovná doba sa musí dodržiavať  :D
    22mato22

AG Bellatores
  • Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,345

Tak výměna šutrů by mohla být fajn. Snad se to podaří a nebude v tom zase nějaká rubínová kulišárna.

Co by mě ale celkem zajímalo je tohle ..

Další změny

• Hráči musí být aktivní při aliančních událostech, aby získali odměny.

Znamená to, že pokud se někdo na hru dostane k večeru a od 10-té poběží např. nomádi, tak ty odměny, které do večera aliance získá dotyčný nedostane, protože byl neaktivní? Nebo se to týká pouze odměn za celkové umístění?

Jaký tahle úprava má mít smysl?

Balík4 @ cs 1
  • Miromir (CZ1)Miromir (CZ1) Komentářů: 309
    jak píšeš balíku taky by mě to zajímalo, ale myslim že ani Fox ani nikdo jinej nevědí jak to bude fungovat dokud to nevyzkoušíme my :D
    Miromir @ cs 1
  • Sstyx (CZ1)Sstyx (CZ1) Komentářů: 3,864
    Selinea (CZ1) napsal(a):
    co je myšleno aktivní to je snad široký pojem mělo to být blíže specifikováno a podrobněji rozvedeno

Psala jsem to o pár příspěvku výše - stačí mít jeden bod. Tzn. - útok, přispění, prostě čehokoli co bude požadováno.

Are (SK1) napsal(a):

Popravdě? Tuto věc by si měli ohlídat aliance samotné. Buď jsou tolerantnější nebo šlapou po hráčích, kteří se jen vezou. Mě šéf také nakopne když už mě má dost a  napíše: padej jezdit....
    Popravde si myslim ze nemas pravdu. Aj v praci  dostane  zamestnanec viac zaplatene ked odrobi viac hodin/podava vacsi vyhon ako ostatni (system osbneho ohodnotenia) . Nutit niekoho aby makal viac a nedostal za to nic navyse  povedie akurat tak k odchodu  dobreho zamestnanca, 

K aktivite by mala motivovat samotna hra a system odmenovania. Nie vyhrazky.
    K aktivitě hra i nutí tím, že je tolik akcí na výběr a tedy hráč může hrát co bude chtít, ale pokud je něco pro alianci, měli by se domlouvat aliance samotné.
Sign In to comment.