Diskuze k Problémům s Nomády a následnému bugfixu

11441

Komentáře

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313

Jsme nadšeni, že s vámi konečně můžeme sdílet nový prvek,  který je jedním z největších
    a nejdůležitějších roku 2016 - Stavební díly.

Myslím, že jsou nadšeni všichni. 99k rublů za vzhled: :-) No jsem zvědavý co bude další.

Balík4 @ cs 1
  • Cameroon87 (CZ1)Cameroon87 (CZ1) CZ1 Komentářů: 6
    100k rublů za vzhled Nemocnice_ No to se vyplatí :D 
    Cameroon87 @ cs 1
  • mrmola (CZ1)mrmola (CZ1) Komentářů: 67
    pulelf (CZ1) napsal(a):
    Moc toho neni.čekal jsem víc stavebních dílu.    :-((
    Ï kdybych jich bylo padesát, tak za takovouhle cenu si je můžou našťouchat do ucha...
    mrmola @ cs 1
  • pulelf (CZ1)pulelf (CZ1) CZ1 Komentářů: 100
    Já se jen usmívám jak tady nadávaj.   :-))
  • PetaM (CZ1)PetaM (CZ1) Komentářů: 35
    thugdze (CZ1) napsal(a):
    tak za 50k rublu zrychlit lecbu o 3%, nekdo tady dela z lidi blbce, a ted budou od zitra cizaci, bez nomadu, tzn bez korouhvi, a lidi budou vlajky kupovat a kupovat, od mne neuvidi ani cent. Ne ze by teda nekdy videli:-))))
    Já mám teda o 9 %. ;)
    PetaM @ cs 1
  • darebak1 (CZ1)darebak1 (CZ1) CZ1 Komentářů: 78
    nevím co všichni máte :-) vždyť jim to co má funguje skvěle :D:D 
    http://prntscr.com/a27w8o

darebak1 @ cs 1
  • jss (CZ1)jss (CZ1) CZ1 Komentářů: 98
    Nomadi nebudou.Zase naskoci cizaci s 500 obrancema a bude.
    To máš ještě dobrý, minule jsem měl 5 cizáků do 100 obránců :smile:
  • Miromir (CZ1)Miromir (CZ1) Komentářů: 309
    vronny (CZ1) napsal(a):
    matesko (CZ1) napsal(a):
    mne by hlavne zajímalo kdy mají v GGS ráno
    včera bylo psáno že to spustí dnes ráno,je deset hodin pryč a porad nic,to bych taky rad mel ráno ve 12 a pak končil v 16 hodin!!!!!
    němčouři  v pátek končí ve 12:00 :smiley: 
    v pátek už maj sobotu, takže se dočkáme opravy možná v uterý :D
    Miromir @ cs 1
  • PSnoro (CZ1)PSnoro (CZ1) Komentářů: 19
    hmmmm nomadi nebudou no co budem propoustet zbytecne naverbovany kusniky zas na druhou neco pozitivniho aspon je vic casu na vyrobu stitu :))
    PSnoro @ cs 1
  • Eagle (CZ1)Eagle (CZ1) CZ1 Komentářů: 484
    upraveno 12.02.2016
    Kdyby to bylo za 10k,tak bych uvažoval,ovšem ne na nemocnici,kterou nevlastním... :)

Ale co taky čekat,když chodí supr nabídka na kámen hrabivce za 55k... :smiley: 
    Eagle @ cs 1
  • Lord Ferysson (CZ1)Lord Ferysson (CZ1) Komentářů: 10
    Hlavne ze tech specialnich nabidek je tolik ze uz pomalu nevidim na hrad.
  • xMETRIXx (CZ1)xMETRIXx (CZ1) Komentářů: 7
    hmmm za stavební díly na špitál dokopy  150 kilo rublů?:-DDD to je dobrý výsměch když efekt k lejnu:-DDD
    TO si tza to radši zvednu pekárnu špitál apod a investice se mi vplatí mnohem víc:-D
    Njn holt všechny hry co jsou v rukou němčouru stojí za prd,páč jsou zaměřeny jen na zisk...
    jasně beru to,že provoz hry něco stojí,ale když za to chtěj prachy,tak to má taky nějak vypadat a ne aby bylo vše doprasené na nejvyší možnou míru:-D
    Jen idiot by investoval do rublu aby koupil ty kraviny do stavební budovy:-DDD
    heký den:-))
  • kristítko (CZ1)kristítko (CZ1) Komentářů: 43

Ahoj přátelé,

Jestli to tady už zaznělo, tak se omlouvám, že se opakuju, ale opravdu nemám v úmyslu číst 21 stránek nasraných (pardon) příspěvků...

Dle informací z SK serveru, jsou Nomádi jen na 1,8 dne (možná 2). No a jelikož se jedná o akci, která je součástí ledového turnaje, pravděpodobně nepůjde prodloužit...

Jinými slovy, na CZ serveru se akce včera nerozběhla a bugfix zatím v nedohlednu... Tudíž nám na CZ serveru na Nomády zbývá méně než den a to jsme je ještě ani nezahlédli...

Gratulace GGS, co na tom, že to byla jedna z posledních šancí vyjezdit pár slušných bodů do Ledového turnaje a to hlavně pro normální hráče...

Radek, kristítko

P.S. Dlouho jsem sem nepsal a něco mi našeptává, že to tak i zůstane...

"Jsme jako prsty na ruce. Každý sám mnoho nezmůže, ale když se semkneme, stane se z nás pěst..."

Japonské přísloví

• Balík4 (CZ1)Balík4 (CZ1) CZ1 Komentářů: 2,313
    Foxes napsal(a):
    Dobré ráno!

Radost? Myslím, že mě zrovna netěšilo číst v tomhle vlákně po ránu 70 zpráv a samé nadávání. 
    V tom případě máte jakékoli právo hru přestat hrát a požádat o zrušení účtu.Nikdo vás nenutí být toaletním papírem :).

Ano, bugfix by měl proběhnout dnes dopoledne, příště tedy budu oznamovat, že proběhne někdy v budoucnu a popřeji vám hodně štěstí :).

Přeji příjemný zbytek dne.

Tomu s tím papírem moc nerozumím. To jako jsou Ti co to ještě přes všechny problémy ve hře hrají?

Foxes .. hlavně klídek. Hra běží. Tady je krásně vidět jak se hra změnila. Vlákno kde si nadávají hráči jednotlivých aliancí jak jsou ti druzí nefér už těžko najdeš. Ale když nenaskočí jedna akce, tak je pohroma.

Balík4 @ cs 1
    kristítko (CZ1) napsal(a):

Ahoj přátelé,

Jestli to tady už zaznělo, tak se omlouvám, že se opakuju, ale opravdu nemám v úmyslu číst 21 stránek nasraných (pardon) příspěvků...

Dle informací z SK serveru, jsou Nomádi jen na 1,8 dne (možná 2). No a jelikož se jedná o akci, která je součástí ledového turnaje, pravděpodobně nepůjde prodloužit...

Jinými slovy, na CZ serveru se akce včera nerozběhla a bugfix zatím v nedohlednu... Tudíž nám na CZ serveru na Nomády zbývá méně než den a to jsme je ještě ani nezahlédli...

Gratulace GGS, co na tom, že to byla jedna z posledních šancí vyjezdit pár slušných bodů do Ledového turnaje a to hlavně pro normální hráče...

Radek, kristítko

P.S. Dlouho jsem sem nepsal a něco mi našeptává, že to tak i zůstane...

inu ano souhlasim  navic  2 dna je dost dlouha doba aby clovek udelal  klidne 300 bodu na nomadech  do turnaje  nepocitame samozejme s toho desky za ktere se daj nakoupit prapory  okrasy a podobne  plus  nesmime oppomenout zisk v podobe surovin a zlataku  takze nyni   uz je snad jen otazka jaka prijde kompenzace za strany GGS  ale vzhledem k jejich dosavadnimu  chovani to bude nejspis jen dalsi vysmech  vuci hracum
    PSnoro @ cs 1
  • HanssCZ (CZ1)HanssCZ (CZ1) Komentářů: 3,514
    Lidi hlavne klid. Všichni jsme naštvaní, nervy ujíždí (na obou stranách), nadávat (si) na fóru nemá smysl. Ano, nomádi budou na míň než 24 hodin aby byli 5 dní cizáci ale na fóru to nevyřešíme. Proto prosím v klidu a slušně, máme jen jedny nervy :-). 
    ...Dokud vzdor v sobě mám i kdybych měl být sám, říkám vám do očí že mě neochočí...

• HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    Lidi hlavne klid. Všichni jsme naštvaní, nervy ujíždí (na obou stranách), nadávat (si) na fóru nemá smysl. Ano, nomádi budou na míň než 24 hodin aby byli 5 dní cizáci ale na fóru to nevyřešíme. Proto prosím v klidu a slušně, máme jen jedny nervy :-). 
    no nevim jak to maš ale ja jsem na nomadech celkem zavyslypotřebuji vždy aspon 800 korouhvi at mam v cizacich šanci na torchu dobre umistěni a body ne pro sebe ale pro alianci
    ja ani nenadavam ale te ze jsem vzteklej je pravda  stale my hlava nebere   jak jeden den  odpoledne ti je oznameno ze k naprave dojde druhy den rano protoze je pripojeno prilis moc hracu momentalne a druhej dej  to posunuty na dopoledne  a ted kdy je pomalu  poledne tak stale k nicemu nedochazi   to at mi nekdo vysvetli  tak bud  nam vcera  vyslovene lhali  s ranni opravou  a nebi si z nas neskutecne delaj srandu 
    at napisou na rovinu hele  udelali sme blbost a nejsme schopny to spravit a nebo   kasleme na vas   klidne si piste co chcete   nas to nezajima my uz mame vykend v kazdym pripade nic nerikajici  oznameni ze probehne bugfix   rano   pak probehne dopoledne   a nic se nedeje nejsou reseni   ktere by chtel clovek  slyset
    PSnoro @ cs 1
  • jaja52 (CZ1)jaja52 (CZ1) Komentářů: 3
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    Tak hlavně nemáme nomádi. Pokud naskočí až po aktualizaci,  někdo nám to zapomněl oznámit.

Možná má teď GGS pocit, že dělají něco až moc dobrého pro hráče, tak nám to takhle kompenzují :-)
    mě by zajímalo zda se nám ,,nomádí ,,o to prodlouží?
    jaja52 @ cs 1
  • vronny (CZ1)vronny (CZ1) CZ1 Komentářů: 462
    jaja52 (CZ1) napsal(a):
    Leafeon (CZ1) napsal(a):
    HanssCZ (CZ1) napsal(a):
    Tak hlavně nemáme nomádi. Pokud naskočí až po aktualizaci,  někdo nám to zapomněl oznámit.

Možná má teď GGS pocit, že dělají něco až moc dobrého pro hráče, tak nám to takhle kompenzují :-)
    mě by zajímalo zda se nám ,,nomádí ,,o to prodlouží?
    ne neprodlouží pokud vubec  budou

„Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají.“
    – Johann Wolfgang von Goethe

Tato diskuze je zavřená.